Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Grupowe zakupy
Autor Wiadomość
Dorota i Wojtek 



Stopień: Instruktorzy GUE
Kraj:
Poland

Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 1986
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-12-2010, 08:28   Grupowe zakupy

Witam.
Zapraszam na stronę Grupowych Zakupów.
Jak to działa?
Producenci/dystrybutorzy sprzętu proponują zakup swojego sprzętu w cenach "mocno hurtowych". Żeby doszło do transakcji trzeba zakupić odpowiednią ilość sprzętu w odpowiednim czasie.

Ostatnia propozycja to latarka K2 Max Gral Marine z kompletem alkalicznych baterii i przesyłką w cenie 199zł .

Jest kilka innych ciekawych propozycji: kołowrotek wrakowo-jaskiniowy, ogrzewanie elektryczne czy wodoszczelny plecako-worek do transportowania sprzętu. Niebawem w Grupowych Zakupach pojawi się SANTI.

Zapraszam do śledzenia ofert na www.divetrek-pro.com, albo na Facebook'u wpisując Dive Trek PRO .


Pozdrawiam,
Wojtek Filip

[ Dodano: 31-01-2011, 19:36 ]
Kończy się ostatnia akcja z latarkami Gral Marine K2 Max - pozostało ostatnie 9 szt.
Po zakończeniu akcji latarki wracają do swojej normalnej ceny czyli 250zł.

Zapraszam do śledzenia Grupowych Zakupów, w których niedługo pojawią się ciekawe nowości. Już teraz można kupić dwuwarstwowy kaptur SANTI przeznaczony dla zaawansowanych nurków i nurkowań głębokich w cenie 199zł (normalna cena to 290zł).



Zapraszam,
Wojtek Filip
 
 
diver 

Kraj:
Poland

Dołączył: 05 Sty 2002
Posty: 36
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 02-02-2011, 14:38   

bardzo fajny opis zasady grupowych zakupow opisali na onecie
http://technowinki.onet.p...66,artykul.html

trzeba uwazac zeby nie dac sie w to wciagnac bo to jest niezly wkret
chociaz nie zawsze
ale uwazac trzeba bo tak naprawde to wiekszosc sprzedaj odrzuty z produkcji albo inne niepelnowatosciowe produkty manipulujac informacja.
 
 
piotrek_n 


Stopień: adv. TMX
Kraj:
Poland

Dołączył: 30 Lip 2006
Posty: 148
Skąd: wlkp
Wysłany: 02-02-2011, 17:01   

co do zakupów grupowych z divetrek-pro.com
kupiłem tam latarke. niczym nie różni się od tej w sklepie, świeci, i wygląda identycznie :) W komplecie były baterie :) .

Dziekuje serdecznie Wojtku za zorganizowanie tych "grupowych zakupów" . Bardzo fajna inicjatywa :)
 
 
Wojtek Filip 


Stopień: Instruktor GUE
Kraj:
Poland

Wiek: 53
Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-04-2011, 22:24   

Witam.
W Grupowych Zakupach trwa najnowsza akcja: można kupić w pozarynkowej cenie
Latarkę Gral Marine Led 10W ze zmodyfikowanym środkiem -> Narrow
Cena detaliczna 1400zł - w Grupowych cena wraz z przesyłką to 1180zł.

Druga propozycja to KX Narrow - czyli maluch świecący 1 diodą, a dorównujący możliwościami wielu HID'om
Cena detaliczna to 650zł, a w grupowych 550zł.


Istotna uwaga: ta akcja ma charakter promocyjny - wystawionych jest tylko po 8szt. z każdego modelu. Nie będzie dogrywek - zainteresowanych zapraszam na www.divetrek-pro.com .

Pozdrawiam,
Wojtek

[ Dodano: 18-05-2011, 22:58 ]
Hej.
Kolejna propozycja w Grupowych Zakupach to komputer wielogazowy:
HeinrichsWeikamp OSTC 2N





Cena 2950zł
Zapraszam na www.divetrek-pro.com


Pozdrawiam,
Wojtek
 
 
robertg 



Stopień: poczatkujacy
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączył: 03 Paź 2006
Posty: 430
Skąd: Katowice
Wysłany: 07-07-2011, 11:41   

diver napisał/a:
wiekszosc sprzedaj odrzuty z produkcji albo inne niepelnowatosciowe produkty manipulujac informacja.

heh, ciekawe podejscie - wszyscy zawsze chca nas wyciac na kase, a jak juz nie na kase to na pewno jakis badziew chce wcisnac ;) gratuluje nastawienia :)

moj Led Gralmarine swieci i przynajmniej na razie odnosze wrazenie ze jest calkowicie pelnowartosciowym produktem
 
 
Wojtek Filip 


Stopień: Instruktor GUE
Kraj:
Poland

Wiek: 53
Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-07-2011, 21:05   

Hej.
No to ja może bardziej optymistycznie :) .
Kolejna promocja w Grupowych Zakupach trwa. Akcja dotyczy zestawu aluminiowa płyta + uprząż.
Płyta w kolorze czarnym z większa ilością otworów montażowych -> większy zakres regulacji, lepsze dopasowanie w czasie trymowania, swobodniejszy zakres pracy z zaworami. Lekka - zdecydowanie mniej niż 1 kg czyni z niej doskonały sprzęt dla podróżujących, ale także dobre rozwiązanie dla osób mających kłopot z przeważeniem "na głowę". W komplecie uprząż Anhinga z bardzo sztywnej taśmy. Łatwe ubieranie i rozbierania w każdych warunkach, pełen osprzęt metalowy. Kompatybilna z różnymi workami. Doskonała zarówno dla nurków rekreacyjnych, jak i technicznych.
Całość (płyta + uprząż) kosztuje 339zł - detalicznie trzeba wydać na taki zestaw ok. 500zł





Mimo, że akcja zaczęła się niespełna 3 godziny temu, to w zasadzie już dobiega końca - limit zestawów to 20kompl.


W przeciągu kilku dni ruszy kolejna, związana z pierwszym polskim workiem do twina -> TecLine Donut 22 Special Edition.
Worek opisywany był zarówno na FN jak i szerzej tutaj: KLIK
Ta akcja się jeszcze nie rozpoczęła, w Polsce jest zaledwie kilka testowych egzemplarzy worka, a cieszy się on już sporym zainteresowaniem.
W skrócie:
-worek przeznaczony do twina 2x12
-doskonale spisuje się z samym twinem jak i w czasie nurkowań multistage
-szybki zrzut gazu niemal bez zmiany pozycji (patrz film pod zamieszczonym wyżej linkiem)
-nie koliduje z dowolnie skonfigurowanymi automatami i wężami
-zapewnia wysoką pozycję nurka na powierzchni wody
-w zestawie 2 karbowane węże do wyboru różnych długościach oraz zasilający wąż Miflex

reklamowo:

i w akcji


Worek w Grupowych Zakupach kosztuje 999zł - normalna cena to 1450zł - pierwsza dostawa będzie objęta promocją w cenie 1250zł.
Kolejka na ten worek obejmuje już blisko 50 osób. Zapraszam do śledzenia akcji, która rozpocznie się już wkrótce w Grupowych Zakupach , albo do tematu "kolejkowego" klik

Ważna informacja - worek D22SE w Grupowych Zakupach będzie oferowany tylko na jednej akcji - później dostępny będzie w sklepach/przedstawicielstwach firmy TecLine.

Pozdrawiam,
Wojtek
 
 
jacekplacek
[Usunięty]

Wysłany: 08-07-2011, 01:11   

Wojtek Filip napisał/a:
W przeciągu kilku dni ruszy kolejna, związana z pierwszym polskim workiem do twina -> TecLine Donut 22 Special Edition.

http://www.xdeep.pl/katal...rkowania-pl.htm - to który w końcu jest pierwszy? Czy to te same?
 
 
piotr_c 



Kraj:
Poland

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 3070
Skąd: Neverland
Wysłany: 08-07-2011, 08:35   

jacekplacek napisał/a:
to który w końcu jest pierwszy


A co pisze na tecline? "made in poland" czy "made in china"?
No i od kiedy Donut SE jest w normalnej sprzedaży?

Jak widac "pierwszy polski worek" ma dla niektórych bardzo szerokie znaczenie :ping:
 
 
TomS 


Stopień: instr. SDI/TDI, PADI
Kraj:
Greenland

Wiek: 54
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 2801
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2011, 12:27   

piotr_c napisał/a:
A co pisze na tecline? "made in poland" czy "made in china"?
China ;)
piotr_c napisał/a:
No i od kiedy Donut SE jest w normalnej sprzedaży?
Od za chwilę ;)

piotr_c napisał/a:
Jak widac "pierwszy polski worek" ma dla niektórych bardzo szerokie znaczenie


Gdy projektowaliśmy worek nie wiedzieliśmy o twoich planach bo były tajne :) Nadal nie wiemy kiedy zakończyłeś prace projektowe bo to można by "na siłę" określić jako definicję pierwszości w tej konkurencji ;) Jeśli nie chcesz, no to twój jest pierwszy. O naszym jako pierwszym zaczęło się mówić, to też coś hihi ;)

Chłopaki, więcej dystansu :D to tylko worki do trzymania gazów pod wodą ;)
Za jakiś czas, nieprędko, powstanie być może kilka opinii porównawczych (od użytkowników posiadających zarówno xD-H jak i D22SE) i wtedy zacznie się prawdziwy "wyścig" ... :) i we właściwą stronę.
 
 
jacekplacek
[Usunięty]

Wysłany: 08-07-2011, 23:20   

TomS napisał/a:
Gdy projektowaliśmy worek nie wiedzieliśmy o twoich planach bo były tajne :) Nadal nie wiemy kiedy zakończyłeś prace projektowe bo to można by "na siłę" określić jako definicję pierwszości w tej konkurencji ;)

Ja planuję być na Marsie i w związku z tym, jestem tam pierwszy :)

TomS napisał/a:
Chłopaki, więcej dystansu :D to tylko worki do trzymania gazów pod wodą ;)

Nie chodzi o to "co", tylko o zwykłą rzetelność.
A worki widziałem oba i oba fajnie wyglądają. Pewnie kupię ten, z którego producentem jak się umówię, wiem, że dotrzymuje słowa a nie strzela fochy.
 
 
TomekP 



Stopień: wystarczy OWD
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1577
Skąd: W-wa
Wysłany: 09-07-2011, 08:19   

jacekplacek napisał/a:
A worki widziałem oba i oba fajnie wyglądają. Pewnie kupię ten, z którego producentem jak się umówię, wiem, że dotrzymuje słowa a nie strzela fochy.

Od strzelania focha to chyba Ty Jacku jesteś mistrzem, bo jak żeś jednego strzelił to go tak trzymasz i trzymasz :P Myślałem że w wyborze worków chodzi o zupełnie inne parametry :)

TomS napisał/a:
Za jakiś czas, nieprędko, powstanie być może kilka opinii porównawczych (od użytkowników posiadających zarówno xD-H jak i D22SE) i wtedy zacznie się prawdziwy "wyścig" ... i we właściwą stronę.

Ja kupiłęm worek sprawdzony i polecany. Te nowe są jak na razie tylko polecane, więc wolę poczekać aż będą sprawdzone. Jest takie powiedzenie "lepsze jest wrogiem dobrego" :)

[ Dodano: 09-07-2011, 09:22 ]
Ja nie lubię kupować kota (ups ... worka) w worku :)
 
 
piotr_c 



Kraj:
Poland

Dołączył: 11 Sie 2008
Posty: 3070
Skąd: Neverland
Wysłany: 09-07-2011, 10:23   

TomS napisał/a:
Nadal nie wiemy kiedy zakończyłeś prace projektowe bo to można by "na siłę" określić jako definicję pierwszości w tej konkurencji


Spokojnie Tomku, nie mam zamiaru bić się o żadną palmę pierwszeństwa, bo to byłoby śmieszne :ping:

Po prostu co do worków xDEEP nie ma wątpliwości, że są to worki polskie - w Polsce stworzone, w Polsce produkowane i w Polsce już dostępne.


TomS napisał/a:
Za jakiś czas, nieprędko, powstanie być może kilka opinii porównawczych (od użytkowników posiadających zarówno xD-H jak i D22SE) i wtedy zacznie się prawdziwy "wyścig"


Dokładnie :)

Na szczęście jak to zwykle bywa, jednym bardziej pasuje to, innym tamto. Zresztą porównania (między innymi na demo days'ach) dokładnie to potwierdzają.
 
 
jacekplacek
[Usunięty]

Wysłany: 09-07-2011, 23:29   

Plotek napisał/a:
Od strzelania focha to chyba Ty Jacku jesteś mistrzem, bo jak żeś jednego strzelił to go tak trzymasz i trzymasz

Bo takiego gówniarstwa nikt mi jeszcze nie zafundował. Zmarnowany czas, pieniądze, zaangażowanie, zepsuty humor i mój czas... Szlag mnie trafia, jak sobie tylko przypomnę.
 
 
TomS 


Stopień: instr. SDI/TDI, PADI
Kraj:
Greenland

Wiek: 54
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 2801
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-07-2011, 18:05   

Plotek napisał/a:
Te nowe są jak na razie tylko polecane, więc wolę poczekać aż będą sprawdzone.
Na szczęście Piotr osiąga ładny sukces handlowy, kolejka oczekujących na DSE też jest pokaźna; wkrótce otrzymamy sporo sygnałów od bardzo zadowolonych posiadaczy :) O to akurat się nie obawiam :)

Plotek napisał/a:
Jest takie powiedzenie "lepsze jest wrogiem dobrego"
Moim zdaniem to maksyma wymyślona przez tchórzliwego lenia, jest hamulcem rozwoju. Inni pewnie sądzą, że przez osobę ostrożną i oszczędną ;)

piotr_c napisał/a:
Spokojnie Tomku, nie mam zamiaru bić się o żadną palmę pierwszeństwa, bo to byłoby śmieszne
Wiem :) Chyba ilość uśmieszków w moim wpisie jest wystarczająca :D Mój związek z DSE ogranicza się do koncepcji, projektowania i posiadania. Jeśli twój okaże się lepszy to z przyjemnością Ci pogratuluję :) A nawet się na niego przesiądę bez żalu :)
 
 
jacekplacek
[Usunięty]

Wysłany: 12-07-2011, 20:00   

TomS napisał/a:
Jeśli twój okaże się lepszy to z przyjemnością Ci pogratuluję :) A nawet się na niego przesiądę bez żalu :)

A ja chętnie przeczytam wrażenia, bo jestem pewien, że Twoja relacja będzie obiektywna.
 
 
TomekP 



Stopień: wystarczy OWD
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1577
Skąd: W-wa
Wysłany: 13-07-2011, 09:15   

TomS napisał/a:
wkrótce otrzymamy sporo sygnałów od bardzo zadowolonych posiadaczy O to akurat się nie obawiam

Też mam nadzieję, że tak będzie Tomku :)

TomS napisał/a:
Moim zdaniem to maksyma wymyślona przez tchórzliwego lenia, jest hamulcem rozwoju. Inni pewnie sądzą, że przez osobę ostrożną i oszczędną

To nie jest do końca tak, czasami eksperymenty są potrzebne, sam czasami kupuję sprzęt który jest pierwszy w europie i w ten sposób wystawiam się na krytykę tego wyboru, jednak zawsze wybór jest poprzedzony adekwatnym do zakupu procesem decyzyjnym. Tylko dobry wybór napędza rozwój, ponieważ złę wybory dają dofinansowanie firmom, które na to "nie zasługują" (nie dbają o rozwój).
 
 
Wojtek Filip 


Stopień: Instruktor GUE
Kraj:
Poland

Wiek: 53
Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 21
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-07-2011, 08:47   

Akcja ruszyła.
Zainteresowanych zpraszam na stronę Grupowych Zakupów .

Pozdrawiam,
Wojtek
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed