Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Nowy nurek C2
Autor Wiadomość
AkademiaNurkowania 



Stopień: TDI/SDI Instruktorzy
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 557
Skąd: Polska
Wysłany: 20-12-2013, 23:58   

piotrkw napisał/a:
Faktem jest , że nie ma chyba drugiego takiego nurka , który by dokonał tyle "kreciej roboty" w formie anty reklamy dla GUE . Nawet w tym wątku ...

Hmmm... ciekawe po czym tak sądzisz, bo w realu jakoś bardzo lubiany ten Hubert jest a sądząc po niedawnych wynikach jego eks warsztatowiczów - nad wyraz skuteczny :)
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 21-12-2013, 10:58   

piotrkw napisał/a:
Faktem jest , że nie ma chyba drugiego takiego nurka , który by dokonał tyle "kreciej roboty" w formie anty reklamy dla GUE . Nawet w tym wątku ...


Myślę iż to bardzo krzywdząca opinia dla Huberta i absolutnie się z nią nie zgadzam .
Być może Twoja ocena wynika z tego iż Hubert ściśle trzyma się przykażań organizacji , a to nie wszystkim się podoba i budzi kontrowersje, na dodatek otwarcie i głośno o tym mówi .
Nikt nie jest tak otwarty na rozmowę o GUE na nurkowisku jak Hubert . Zawsze gotowy do opowiadania i pokazywania co i jak .
 
 
AkademiaNurkowania 



Stopień: TDI/SDI Instruktorzy
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 557
Skąd: Polska
Wysłany: 21-12-2013, 11:17   

slawek290 napisał/a:
Zawsze gotowy do opowiadania i pokazywania co i jak .

A robi to z czystej życzliwości i za darmo co:
slawek290 napisał/a:
nie wszystkim się podoba i budzi kontrowersje
Ostatnio zmieniony przez AkademiaNurkowania 21-12-2013, 11:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 21-12-2013, 13:02   

slawek290 napisał/a:
Myślę iż to bardzo krzywdząca opinia dla Huberta i absolutnie się z nią nie zgadzam .


Świetnie , przecież każdy ma prawo do własnych opinii.

slawek290 napisał/a:
Być może Twoja ocena wynika z tego iż Hubert ściśle trzyma się przykażań organizacji ,


Nie , kolega H może się trzymać czego zechce , to jego prywatna sprawa .

slawek290 napisał/a:
a to nie wszystkim się podoba i budzi kontrowersje, na dodatek otwarcie i głośno o tym mówi .


Może dla ludzi z GUE , oni powinni się tu wypowiedzieć , dla reszty, która nie jest z tej organizacji ( ja również nie jestem ) nie ma to znaczenia .
Zaczyna ono mieć gdy wypowiedzi zaczynają mieć charakter ortodoksyjno- misyjny
narzucając innym tylko i jedynie słuszne postępowania i wybory . ( a właściwie ich brak )
Propagowanie czegoś na siłę, często odnosi odwrotny skutek od zamierzonego , co zresztą dano jakiś czas temu ,koledze do zrozumienia na DT.
A kwestia widzenia siebie przez pryzmat organizacji , i jaki ja jestem "naj" ( niektórzy dobrze się z tym czują i brak uwielbienia im doskwiera , co jasno można przeczytać ) widoczna , nawet w tym wątku .
I może gdyby nie było takich i poprzednich wypowiedzi , nie było by tez uśmiechów polskich nurków i drwin z GUE ?? Może to byli uczestnicy FN ?? Kto wie ??
Znam kilkoro nurków z GUE i..... świetni , otwarci i skromni ludzie . I wcale nie muszę się w ich towarzystwie czuć gorszy aby oni czuli się lepiej . ;-) Nawet nie wymagają tego ode mnie ;-) ;-)

Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje ukończenia kursu

Piotr
 
 
AkademiaNurkowania 



Stopień: TDI/SDI Instruktorzy
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 557
Skąd: Polska
Wysłany: 21-12-2013, 13:27   

@Piotrkw, mógłbyś jeszcze uzupełnić SKĄD te wszystkie swoje urojenia na temat Huberta wytrzasnąłeś?
Bo ani w wypowiedziach internetowych, ani w realu nie spotkałem się, by komuś coś narzucał. Mówi otwarcie co mu się podoba a co nie, co uważa za słuszne a co nie, ale zawsze podkreśla,że wyboru każdy musi dokonać sam. I taki jest cel grup dyskusyjnych: każdy może wyrazić co sam uważa za słuszne. Natomiast Ty Piotrze i kilka Tobie podobnych osób ubzduraliście sobie misję w zamykaniu ust części tych osób. I robicie to natrętnie, nachalnie, bez związku z tematem, byle dokopać przy każdej okazji. A zamiast rozmów merytorycznych mamy z Waszej strony prawie wyłączne personalne ataki z argumentami najczęściej wyssanymi z palca - czego przykładem jest choćby ten wątek.
Wesołych świąt Panie Piotrze, więcej zrozumienia, pokory a przede wszystkim ŻYCZLIWOŚCI życzę. Wylejesz Pan mniej żółci, wszyscy na tym lepiej wyjdą - a najlepiej sam Pan, panie Piotrze :)
 
 
hubert68 



Stopień: ważny ciągły progres
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 09 Mar 2008
Posty: 3897
Skąd: Łódź/Gliwice
Wysłany: 21-12-2013, 14:09   

Panie Piotrze bardzo Panu współczuję. Naprawdę musi Pan mieć jakieś bardzo poważne problemy psychiczne. Nie ma znaczenia gdzie i jak się odezwę Pan szuka dziury w całym. Myślę, że jakbym napisał, że woda jest mokra, Pan by próbował twierdzić, że jest sucha. Czepia mnie się Pan odkąd zacząłem zabierać głos na forum, tym lub DT. Powiem wprost: człowieku idź do psychiatry albo zmień tego u którego się leczysz, bo leczenie ci nie pomaga.
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-12-2013, 18:33   

Cześć,
Hubert, powiem szczerze, że przykro mi się czyta Twoje wypowiedzi, w których wyzywasz ludzi od wariatów. To samo przeczytałem w Twoich wypowiedziach o TS. A przykro mi tym bardziej, że jesteś lekarzem i jak dla mnie to po prostu Ci nie przystoi. Wyluzuj trochę, proszę.
A forum jak to forum, jest publiczne i każdy ma prawo do swojego zdania. Trzeba mieć albo twardą skórę albo sobie odpuścić.
 
 
AkademiaNurkowania 



Stopień: TDI/SDI Instruktorzy
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Gru 2012
Posty: 557
Skąd: Polska
Wysłany: 21-12-2013, 19:08   

TomKur napisał/a:
A forum jak to forum, jest publiczne i każdy ma prawo do swojego zdania

Do swojego zdania, ale nie do narzucania go innym i natrętnego prześladowania, jak czyni to Piotrkw. Wystarczy odrobina zrozumienia i przyzwoitości i nie trzeba:
TomKur napisał/a:
mieć albo twardą skórę albo sobie odpuścić

Natomiast, drogi Tomku, wydaje mi się, ze nieco mieszasz obronę Huberta przed złośliwym natrętem z kulturą osobistą Huberta. Trzeba zrozumieć, że bywają okoliczności, że i święty potrafi tupnąć w obronie własnej.
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 21-12-2013, 19:37   

Cześć,
trudno mi odpisywać Akademio, ponieważ nie wiem do kogo konkretnie piszę.
Z tego co pamiętam, Hubert został delikatnie wyproszony z DT - forum bądź co bądź GUE. Powodem była właśnie ta "krecia robota", ortodoksyjne podejście, które wiele osób zniechęcało do samej organizacji. A wyzywanie innych od wariatów przez tak doświadczonego nurka GUE też nie służy samej organizacji jak i Hubertowi osobiście. Rozumiem, że tak mówi jakiś szmondak, ale lekarzowi nie przystoi. Trzeba trzymać fason i nie dawać się ponieść nerwom, takie jest moje zdanie.
Ostatnio zmieniony przez TomKur 21-12-2013, 21:07, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ptja
[Usunięty]

Wysłany: 21-12-2013, 21:27   

TomKur napisał/a:
/.../z DT - forum bądź co bądź GUE/.../

DT jest forum Wojtka Filipa, który - o ile wiem jest instruktorem GUE, ale także PADI, IANTD i CMAS.
GUE jest jednym z działów DT i pewnie jest tam sporo nurków wyszkolonych w tej organizacji, ale z całą pewnością jest niemało nurków GUE znających "z opowieści".

https://www.globalunderwa...-resume&id=2493
http://forum-nuras.info/f...,1,30,p1f0.html
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 21-12-2013, 21:56   

AkademiaNurkowania napisał/a:
Natomiast, drogi Tomku, wydaje mi się, ze nieco mieszasz obronę Huberta przed złośliwym natrętem z kulturą osobistą Huberta. Trzeba zrozumieć, że bywają okoliczności, że i święty potrafi tupnąć w obronie własnej.


Jak się ostatnio z Tobą nie zgadzam ... to w tej kwestji masz rację . Nawet świety by się wk...... tymi ciągłymi docinkami kierowanymi przez Piotra w stronę
Huberta .
Trwa to już od dłuższego czasu .
TomKur napisał/a:
Z tego co pamiętam, Hubert został delikatnie wyproszony z DT - forum bądź co bądź GUE. Powodem była właśnie ta "krecia robota", ortodoksyjne podejście, które wiele osób zniechęcało do samej organizacji.

Trzeba się trochę bardziej zastanowić o co biega . Na pierwszy rzut oka , to tak może wyglądać .
Generalnie poszło o to samo o co poszło przy Gromie, takie moje zdanie .
Smiechu warta dziecinada .
Dlaczego BUR nie wypalił ? O co poszło ?
Dlaczego wywalili jeszcze z DT kilku innych wartościowych instruktorów ?

Stwierdzenie typu krecia robota i ortodoksyjny Hubert jest swietne - nawet debil rozumie te stwierdzenia . I może właściwie dlatego przypisuje się taką łarkę Hubertowi .
Otóż na DT był kiedyś taki wątek w którym brałem czynny udział . Kilka postów wycięto , bo nagle się okazało że Ortodoksyjny Hubert jest tak samo Qur......wa ortodoksyjny jak Ortodoksyjny Wojtek .
Obaj panowie nurkują na dokładnie takich samych zasadach , jeden jest ortodoksyjny a drugi nie jest .

Panowie jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o kasę albo o .....
Hubert zarabia dobrze jako lekarz więc może realizować pasje nurkowe a nie patrzeć na kasę I TU JEST Qur.......a problem .

Trzeba się jeszcze zastanowić dlaczego nie dopięto Hubertowi 3 łatki
.... Łatki Warginosceptyka ?
Hubert ty Gejem czasem nie jesteś ?
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed