Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Kilka sów o ..
Autor Wiadomość
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 12-06-2014, 22:05   

AdamP napisał/a:
Więc po co założyłeś cały ten wątek... jeśli nie po to żeby wszyscy mieli Cię za "eksperta"?
Faktycznie okazuje się że przeceniłem środowisko.
Bardzo przepraszam.
AdamP napisał/a:
Bo nie jesteś w stanie!
Możesz sobie przyjmowac' co chcesz, nie potwierdzę żadnej wersji.
AdamP napisał/a:
Przesyłanie skanów okładek książeczek nurkowych (lub wklejanie jakiś zdjęć niezwiązanych z tematem na których to niby są Twoje inicjały) może być dowodem chyba tylko dla Ciebie.
Książeczki są moje, zdjęcia również. Możesz udowodnic' swoją wersję, jeśli nie to po prostu pomawiasz. To narzędzie walki osób marnych moralnie.
AdamP napisał/a:
I są też impotenci, którzy myślą że nadrobią miną....
Jak to mawiała moja babcia: ,,Krowa która dużo ryczy mało mleka daje" :bee;

Może i masz dużą wiedze TEORETYCZNĄ o SCR ale kompletnie brak Ci umiejętności jej przekazania lub choćby nawet wyartykułowania...

A szacunku nie można ot tak wymagać...
Na szacunek trzeba sobie najpierw zasłużyć.
Masz coś, czy musisz wykrzyczec' że nie jesteś też impotentem.
Informowałem o zgłoszeniach, później po uzyskaniu patentu publikowałem dokumenty.
Z tym ryczeniem to prawda, nie czynię tego przed zgłoszeniem, zgodnie z radą Śp. Marka Pieli Rzecznika Patentowego Faser.

Crypturgus i AdamP czy nie zauważacie że robicie nic ad meritum, tylko ad personam.

pozdrawiam rc
 
 
ed 


Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączył: 27 Mar 2003
Posty: 351
Skąd: Lodz
Wysłany: 12-06-2014, 23:29   

Motti napisał/a:
Crypturgus napisał/a:
nie jestem w stanie wyciągnąć jednoznacznej odpowiedzi.

Wyobraź sobie że podpisałeś umowę o tajemnicy, co możesz powiedziec'.
Prawdę i tylko prawdę w dodatku całą. Nie możesz powiedziec' nic.
To takie dywagacje, mają związek z tematem lub nie posiadają żadnego związku.

pozdrawiam rc

To oznacza, że wyobrażam sobie, Ciebie jako tanią sprzedajną d....ę, która podpisała NDA, zamiast, niczym Rage Against The Machine, wołać o sprawiedliwość dla biednych nurków.

Ty D.....
 
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2014, 06:56   

ed napisał/a:
NDA
Nie ujawnioną umowę można podpisac' przed opatentowaniem, niektóre firmy mają zakaz używania takich form. Ani CDA ani NDA. Masz patent rozmawiamy, nie masz, to nie ma z kim rozmawiac'. Stanowisko słuszne, jeśli prowadzimy prace w tym kierunku, to czyjś patent zamyka działania, jeśli zamierzamy wejśc' w jakieś projekty, to też mamy informację. Jak będziemy coś podobnego robili w przyszłości, to jest jasne co miał autor opatentowane, unika się problemów procesowych.
ed napisał/a:
To oznacza, że wyobrażam sobie, Ciebie jako tanią sprzedajną d....ę,
ed napisał/a:
wołać o sprawiedliwość dla biednych nurków.

Ty D.....
Zwykle gośc' czepiający się przedstawia własne fobie, zrobiłeś to także.

Na nie istniejącym forum ogłosiłem konkurs na nowy typ SCR, po niedługim czasie pisałem do administratora żeby skasował fragment wypowiedzi.Wynalazłem SCR z chemicznie zgromadzonym tlenem. Nieco pomocna była wypowiedź o tym że nie ma suchych obiegów zamkniętych. Ponownie uczestniczyło w niej wielu pyskaczy jak zwykle nie zorientowanych ale dzielnie gardłujących.

Na sekcie ogłosiłem konkurs, w którym zapytałem o objętośc' wewnętrznego miecha (drugi patent). Nie znalazł się żaden ze znajomością fizjologii fizyki i chemi który by rozwiązał prosty problem. Nagrodą był AO tlenowy z półmaską do kończenia dekompresji tlenowej: regulacja porów, wygodne nagłowie, silikonowa półmaska. Cena około 700 zł.
W terminie nikt nie rozwiązał, nagroda zgodnie ze zobowiązaniem przeszła na Andrzeja Salę.

A teraz jajarstwo: zastanawiam się który moderator przyleci i przydzieli ostrzeżenie mnie, bo męczę "biednych nurków".

pozdrawiam rc
 
 
ed 


Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączył: 27 Mar 2003
Posty: 351
Skąd: Lodz
Wysłany: 13-06-2014, 07:50   

Pisząc dużo nic nie mówisz w temacie.

Czyli zamiast wolnomyslicielem i anarchista, jak to sie prezentujesz, jesteś kolejną korporacyjna bateryjka.


Co do mnie:
nic nie wiem o scr, ccr ect.
tak ma fobie na tle pewnych typów mentalnosci
 
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2014, 08:08   

ed napisał/a:
Pisząc dużo nic nie mówisz w temacie.

Czyli zamiast wolnomyslicielem i anarchista, jak to sie prezentujesz, jesteś kolejną korporacyjna bateryjka.
Ponownie mówisz nie o mnie.
Anarchista jest antykorporacyjny, demolant rozwala struktury, Motti odstrzeliwuje pajaców, bez pokrycia w wiedzy. Czasem robię wynalazki. To najbardziej wnerwia miernoty.
ed napisał/a:
Co do mnie:
nic nie wiem o scr, ccr ect.
tak ma fobie na tle pewnych typów mentalnosci
Zero ad meritum, klasyka.

pozdrawiam rc
 
 
filipesku 



Stopień: szuwarek
Kraj:
Poland

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 473
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13-06-2014, 08:34   

Rysiek ale wiesz dobrze jaki mamy stosunek do Twoich wynalazków :) Wnerwia nas po prostu Twoja osoba :)
 
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2014, 08:48   

filipesku napisał/a:
Wnerwia nas po prostu Twoja osoba
Bardzo, bardzo współczuję, jak bum cyk cyk.

pozdrawiam rc
 
 
ed 


Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączył: 27 Mar 2003
Posty: 351
Skąd: Lodz
Wysłany: 13-06-2014, 08:53   

Motti napisał/a:

Anarchista jest antykorporacyjny,


Czyli z patentami nie biega na pasku korporacji jak jakiś tam designer.

Zatem jednak się sprzedałeś lub bardzo byś chciał.

Nie będzie nurkowej rewolucji mas tylko wciskanie kitu za srebrniki.

https://www.youtube.com/watch?v=v5NeyI4-fdI
 
 
 
AdamP 

Stopień: nurkowy
Kraj:
Poland

Wiek: 37
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 186
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-06-2014, 09:06   

Motti napisał/a:
Faktycznie okazuje się że przeceniłem środowisko.
Bardzo przepraszam.


Ależ nie Ryszardzie C. przeceniłeś jedynie własną osobę i swoje patenty (bo coś co pozostaje na papierze cieżko nazwać wynalazkiem)

Motti napisał/a:
Możesz sobie przyjmowac' co chcesz, nie potwierdzę żadnej wersji... ...Książeczki są moje, zdjęcia również. Możesz udowodnic' swoją wersję, jeśli nie to po prostu pomawiasz.


Wiele razy myślałem że coś w końcu do Ciebie dotarło i będzie z Tobą możliwy jakiś ,,dialog"...
Przecież to Ty założyłeś ten temat i wiele podobnych...więc miej odwagę podejść do niego w sposób który sam deklarujesz.
Jeżeli nie, nie jesteś w stanie udowodnić swojej wersji to poprostu zmyślasz i konfabulujesz.

Motti napisał/a:
To narzędzie walki osób marnych moralnie.


Na Litość Boską...
Ryszardzie Czarnecki vel smok vel $$ vel anarchista vel demolant vel kto wie co jeszcze Ty tam sobie wymyśliłeś...
Ty masz czelność zarzucać komuś niskie pobudki i pisać o moralności?
Człowieku wpisz sobie w google swoje nicki i zobacz jakie szambo i kloaka Ci wyskoczy...

Motti napisał/a:
Crypturgus i AdamP czy nie zauważacie że robicie nic ad meritum, tylko ad personam.


My?!
Nie chcesz (bo myślę że potrafisz ale boisz się przyznać sam przed sobą do odpowiedzi) udzielic odpowiedzi na najprostsze zadane Ci pytanie.
W jakimkolwiek wątku który sam sprowokujesz tu czy na innym forum (na którym nawiasem mówiąc jesteś totalnie ignorowany i traktowany jako zło konieczne - wywalą Cię to i tak wrócisz pod innym nickiem) na każde pytanie potrafisz pisac tylko o innych:
-a to o jednym IT, a to o koledze kolegi innego instruktora...
Czemu nie piszesz o swoich ,,osiągnięciach" nurkowych? bo ich nie masz?

Pojawia się pytanie ad meritum ,,czy ktoś zrealizował twoje patenty? a jesli nie zrealizował to czemu? a może chociaż je kupił do szuflady?" to Ty uciekasz w ad personam ,,co to nie ja"

Widzisz że nikt sam z siebie nie spyta o te Twoje ,,patenty" więc sam wszędzie o nich trąbisz i piszesz jacy to ,,laicy z tych nurków".A jak już ktoś zada Ci konkretne pytanie to uciekasz jak kot z podkulonym ogonem.

Notorycznie chwalisz się znajomościami z ludźmi którzy sie potem wypierają znajomości z Tobą...
Piszesz kim to Ty nie jesteś w PTMiTH i czego nie możesz załatwić, jakich to publikacji.
A potem okazuje sie że jesteś zwykłym członkiem ( i dosłownie i w przenośni :bee; ) i że to co oferujesz to ja moge sobie poprostu kupić bez Twojego pośrednictwa bezpośrednio ze strony PTMiTH bez ,,wstawiennictwa najznamienitszego Ryszarda C." na nazwisko którego
robią kwaśna minę i odwracają głowę.
Piotr Siermontowski na pytanie o ,,Aparaty nurkowe..." sprawdził i powiedział wprost że nie jest juz dostępna, Ty ściemniałeś, potem odsyłałeś do innego użytkownika z innego forum któremu to niby pomogłeś ją kiedyś ,,skserować" :aaa:
Tylko że on nie mógł sobie przypomnieć żadnej Twojej pomocy :bee;

Deklarujesz się jako ,,zawodowy awanturnik" a Ty nawet nie jestes zwykły pyskacz...

Miej choć odrobinę godności...zachowaj się jak mężczyzna.
Jak się mówi A to nie można potem unikać B.
Skoro założyłeś ten temat to odpowiedz na zadane pytania albo (tylko to bedzie oznaczało przyznanie pytającym racji :bee; ) nie śmieć więcej swoimi wynurzeniami.

p.s. skoro już nie możesz żyć bez tego ciągłego udowadniania sobie że jednak jesteś kimś (wynalazcą, patenciarzem,designeerem,specem o hiperbarii czy cokolwiek innego zapragniesz...)
...To mam pomysł.
Nie wspominaj i nie pisz nic o tych swoich "cudownych wynalazkach" do momentu aż ci którzych te twoje patenty zainteresowały tak że je kupili/realizują/mają zamiar zrealizować -nie wiem: AquaLung, Divex, Cobham,Royal Navy, US Navy, Navy Seals, NASA?
*niepotrzebne skreślić
pozwolą Ci o nich mówić i pisać. :bee;
Wtedy zyskasz jeszcze większy szacunek i uwielbienie, będziesz tym który w ciszy i samotności wykuwał ,,przyszłość nurkowania" - istnym polski Hasenmayerem :aaa:

A na razie albo pisz jak człowiek albo nie pisz wcale...
zwłaszcza jeśli nie masz nic do napisania.
Ostatnio zmieniony przez AdamP 13-06-2014, 09:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
pawlos1976 


Kraj:
Poland

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 501
Skąd: Szczytno
Wysłany: 13-06-2014, 09:29   

AdamP napisał/a:

Na Litość Boską...
Ryszardzie Czarnecki vel smok vel $$ vel anarchista vel demolant vel kto wie co jeszcze Ty tam sobie wymyśliłeś...


Następną niech sobie wybierze Rysiek vel patenciarz :bee;
Jesteś taki zajebisty jak twój patent, czyli nikt za niego nie chce zapłacić tyle jesteś warty co Twoje głupie pisanie. Nawet osoba bez patentów wie że na pytanie jasno zadane się odpowiada, a nie wypisuje 5 stron o dupie marynie. Byś się na polityka nadawał pierdo....ć głupoty nie na temat to potrafisz, nie jeden by się mógłby od Ciebie uczyć.
PZDR
 
 
waterman 



Stopień: D-Diver
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 2349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-06-2014, 09:39   

ed napisał/a:
jako tanią sprzedajną d....ę
Gościu trochę sie rozpedzasz za bardzo. Chyba że przypomniala sie rodzinka
Motti napisał/a:
Anarchista jest antykorporacyjny, demolant rozwala struktury, Motti odstrzeliwuje pajaców, bez pokrycia w wiedzy. Czasem robię wynalazki. To najbardziej wnerwia miernoty.
Ryszard odpuść sobie co?
 
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2014, 10:13   

AdamP napisał/a:
bo coś co pozostaje na papierze cieżko nazwać wynalazkiem
Przeczytaj ustawę, nie znasz się na tym i opowiadasz o wyobrażeniach.
AdamP napisał/a:
Na Litość Boską...
Ryszardzie Czarnecki vel smok vel $$ vel anarchista vel demolant vel kto wie co jeszcze Ty tam sobie wymyśliłeś...
Ty masz czelność zarzucać komuś niskie pobudki i pisać o moralności?
Człowieku wpisz sobie w google swoje nicki i zobacz jakie szambo i kloaka Ci wyskoczy...
Wiesz zwykle do dyskusji potrzebne są inne osoby, również włączyłeś się w to towarzystwo. Nigdy nie kryłem że gram w szerokim spektum, merytorycznie i kulturalnie do skrajnie emocjonalnie i nie kulturalnie.
Natomiast nawet w takich "rozmowach" jestem (staram się byc') merytoryczny tak powstały ciekawe rozwiązania . Rozmówca zostawał na swoich pozycjach.
http://forum-nuras.com/viewtopic.php?t=16965
Patent którym interesowali się Francuzi powstał.
AdamP napisał/a:
Nie chcesz (bo myślę że potrafisz ale boisz się przyznać sam przed sobą do odpowiedzi) udzielic odpowiedzi na najprostsze zadane Ci pytanie.
Odpowiedź udzieliłem nie możesz sobie z nią poradzic', to Twoje zmartwienie.
Czy wymienieni i Ty wchodzicie w dyskusję ad meritum, NIE.
AdamP napisał/a:
Widzisz że nikt sam z siebie nie spyta o te Twoje ,,patenty" więc sam wszędzie o nich trąbisz i piszesz jacy to ,,laicy z tych nurków".A jak już ktoś zada Ci konkretne pytanie to uciekasz jak kot z podkulonym ogonem.
Zakładasz tylko swój pogląd jako jedyny, lecz się mylisz. Francuzi z Aqua Lung Military zaprosili, prezentujesz swoje fobie, nie fakty. Zadawali konkretne odpowiedzi i uzyskiwali odpowiedzi w tym także o nr patentu sekretarza obrony USA dotyczacy mas tleno twórczych.
pawlos1976 napisał/a:
Nawet osoba bez patentów wie że na pytanie jasno zadane się odpowiada, a nie wypisuje 5 stron o dupie marynie. Byś się na polityka nadawał pierdo....ć głupoty nie na temat to potrafisz, nie jeden by się mógłby od Ciebie uczyć.
PZDR
Kolejny ad personam.
waterman napisał/a:
Ryszard odpuść sobie co?
W porównaniu do dawniejszych czasów zostały już tylko myszy. Tygrysów nigdy nie było. Ponieważ wiele Twoich ocen jest słuszna, to faktycznie ..... .

pozdrawiam rc
 
 
AdamP 

Stopień: nurkowy
Kraj:
Poland

Wiek: 37
Dołączył: 11 Sty 2011
Posty: 186
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-06-2014, 10:23   

Motti napisał/a:

Anarchista jest antykorporacyjny, demolant rozwala struktury, Motti odstrzeliwuje pajaców, bez pokrycia w wiedzy. Czasem robię wynalazki. To najbardziej wnerwia miernoty.


No ok.
To już wiemy...

A kim jesteś Ty sam Ryszardzie C.? :co: chyba tu tkwi Twój problem...
Na pewno jesteś człowiekiem z krwi i kości.
Wiem że paru nurków jest Ci wdzięcznych za różne drobne przysługi.
Ja sam nieraz z Twoich postów wyłapałem coś dla mnie zupełnie nowego, bądź coś mnie zaintrygowało, ale Twój sposób przekazu nie miał nic wspólnego z przekazem wiedzy.
Był to raczej bałwochwalczy bełkot w stylu ,,wiem ale nie powiem".
A potem się okazywało że Ty nie tyle ,,wiesz" co wiesz gdzie jest napisana odpowiedź...
...bo samemu mimo tego co Ci się nieraz wydawało też jej nie znałeś.

Masz ewidentny problem w komunikacji ze światem...Ale to jest Twój problem.
To nie Świat Cię nie rozumie (bo jesteś taki wybitny, mądry, nadzwyczajny, wymagający)
Tylko Ty jesteś niezrozumiały (bełkotliwy, pseudointeligentny, niewiarygodny, załgany a potem zawsze chamski i ordynarny) dla Świata.

Ewidentnie nie możesz żyć bez internetowej obecności w środowisku nurkowym - mimo iż to środowisko wielokrotnie dawało Ci do zrozumienia że nie chce Cię takiego jakim jesteś.
Więc to Ty musisz się dostosować do środowiska, nie ono do Ciebie...
Bo To Ty Masz Problem :pa:

Cytat:
Francuzi z Aqua Lung Military zaprosili, prezentujesz swoje fobie, nie fakty. Zadawali konkretne odpowiedzi i uzyskiwali odpowiedzi

To może pisz o sobie i swoich patentach tylko tam gdzie Cię zaproszą i wyrażą zainteresowanie nimi i Twoją osobą?
Nie narzucaj się innym i nie śmieć, zwłaszcza jeśli wyraźnie dziesiątki razy wyraźnie Ci zakomunikowano iż nikogo tu nie interesuje to co masz do ,,napisania"

No to teraz zadam pytanie ad meritum i do tego specjalnie na Twoim poziomie:
-Czy dotarł do Ciebie fakt że polskiego cywilnego/rekreacyjnego/sportowego środowiska nurkowego nie interesują Twoje patenty?
-Mało tego Twoja osoba i sposób w jaki próbujesz się komunikować z otoczeniem, również wyraźnie temu środowisku nie odpowiada - czy to też zauważyłeś?
-Czy w związku z tym byłeś może ze swoimi patentami w NOT-cie? Może jakieś środowisko inżynierów (np.mechaniki precyzyjnej) Cię przygarnie? Skoro to jak twierdzisz ,,uznanie" PTMiTH wyraźnie już Ci nie wystarcza...

A na zakończenie - bo właśnie dodałem Cie do ignorowanych - szkoda mi czasu na czytanie czegoś do czego sam autor nie chce się później ustosunkować - napiszę Ci o dwóch powiedzeniach z którymi kojarzy mi się Twoja osoba:
,,Jak go wyrzucą drzwiami to i tak oknem wlezie" (chociaż Ty wracasz raczej przez kanalizację WC) i ,,Pluć mu w twarz a i tak powie że deszcz pada" :pa:
Ostatnio zmieniony przez AdamP 13-06-2014, 10:48, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2014, 11:07   

"Na zachodzie bez zmian" czyli nie pojawił się rozmówca ad meritum.

pozdrawiam rc
 
 
waterman 



Stopień: D-Diver
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 2349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 13-06-2014, 11:55   

AdamP napisał/a:
Czy dotarł do Ciebie fakt że polskiego cywilnego/rekreacyjnego/sportowego środowiska nurkowego nie interesują Twoje patenty
i tu się kolego mylisz. Nie pisz o środowisku, pisz tylko o sobie. Znam jednego z bardziej znanych i utytułowanych nurkow jaskiniowych korzystających z produktu RC .
 
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 13-06-2014, 12:19   

waterman napisał/a:
i tu się kolego mylisz
nie ważne są fakty wie lepiej.
Kolejne jaja poprosiłem moderatora w tym dziale o ostrzeżenia dla 2 użytkowników. Martin odpowiedział że jestem w elitarnej grupie osób którym się robi świństwa na każdym kroku.
Skrobnąłem temat o stronniczym moderatorze. Temat skasował dostałem kolejne ostrzeżenie.

R., jest właściciel forum, są moderatorzy i administrator nie musi tłumaczyc' swoich decyzji osobie która jest moderatorem, z zasługami wieloletniej pracy lecz również fałszującej rzeczywistośc', łamiącej prawo i regulamin forum.

Będzie ostro.
"Administratorzy i moderatorzy podejmą starania mające na celu usuwanie wszelkich uznawanych za obraźliwe materiałów jak najszybciej, jednakże nie
jest możliwe przeczytanie każdej wiadomości. Zgadzasz się więc, że zawartość każdego postu na tym forum wyraża poglądy i opinie jego autora a nie
administratorów, moderatorów czy webmasterów (poza wiadomościami pisanymi przez nich) i nie ponoszą oni za te treści odpowiedzialności.

Zgadzasz się nie pisać żadnych obraźliwych, obscenicznych, wulgarnych, oszczerczych, nienawistnych, zawierających groźby i innych materiałów, które
mogą być sprzeczne z prawem. Złamanie tej zasady może być przyczyną natychmiastowego i trwałego usunięcia z listy użytkowników (wraz z powiadomieniem
odpowiednich władz). Aby wspomóc te działania rejestrowane są adresy IP autorów. Przyjmujesz do wiadomości, że webmaster, administrator i moderatorzy tego
forum mają prawo do usuwania, zmiany lub zamykania każdego wątku w każdej chwili jeśli zajdzie taka potrzeba. Jako użytkownik zgadzasz się, że wszystkie
informacje, które wpiszesz będą przechowywane w bazie danych. Informacje te nie będą podawane bez twojej zgody żadnym osobom ani podmiotom trzecim, jednakże
webmaster, administrator i moderatorzy nie będą obarczeni odpowiedzialnością za włamania hackerskie prowadzące do pozyskania tych danych.
Administratorzy forum mogą wysyłać do użytkowników przesyłki w postaci mailingu.
Oświadczam że mój adres e-mail w swoim brzmieniu nie zawiera moich danych osobowych ani danych innych osób, a słowa w tym imona i nazwiska zawarte w jego
zapisie literowym mają charakter przypadkowy."

To regulamin forum, pojawia się problem jak bluzga moderator R., podpuszcza innych użytkowników. Lecz również nie reaguje na ordynarne bluzgi czy pomówienia.
Zgłosiłem post uzytkownika, który bluzgał, w PW martinowi.
Czego nie zrobił "martin" ? R. nie zrobił nic, zgodnie z zapowiedzą na forum wewnętrznym.
Asymertia sprawiedliwości, cel uświęca środki, "wróg mojego wroga, ma moje błogosławieństwo i parasol ochronny".
Dlatego kieruję pytanie do dariusza S. Ty tu rządzisz, czy RMB ?
Nie wyjaśniłeś jemu przyczyn kasowania ostrzeżeń. Tak jak to on był by suwerenem a nie wasalem.
Defacto jest suwerenem, obawiasz się nawet dac' jemu ostrzeżenie czy skarcic'.
Powinieneś na klęczkach przeprosic' że nie napisałeś elaboratu błagalnego, o stosowanie się do fair Play.

Dlatego zeby dotrzymac' zobowiazania o tym że nie będę rozpiredalał forum, zmuszony jestem do rezygnacji.
Kolejne rozwiązanie zostanie patentem, od dawna nie ma istotnych rozmówców na forum. Nie warto tu byc'.
Faktycznie nie pisałem nic do Nuras-Info, lecz również nie miałem spokoju ze strony RMB.
Teksty piszę do PHR, bedziesz mógł skorzystac' po publikacji, będzie też zrecenzowane.

Teraz jesze kilka słów o RMB, kiedyś w PW przekazał informację "młoda czyta PW", nie chodzi tu o własne PW, tylko uzytkowników. Młodą moderatorką była KasiaK, było to drugie wejście na funkcję.
To teraz kolejne pytanie, czy w regulaminie forum jest napisane cokolwiek o czytaniu PW ?
Dodatkowo po co jest forum mderatorów, skoro informację o tym ze wylecę pod byle pretekstem, dowiedziałem się od RMB i Ciebie, poźniej jeszcze od innych moderatorów. Nawet na sekcie KasiaK potwierdziła.
Teraz już wiedzą wszyscy kim jest RMB, lecz nie tylko on pełni służalczą rolę wobec użytkowników, to ma długą tradycję na FN: Mania, KasiaK, martin, od dawna robili za sługusów róznych osób.
Pisanie głupawych przyczyn ostrzeżenia to zbiorowa specjalnośc', nie słuszne co za problem.
Zapowiadałeś Adasiowi że "moderatorzy są do zmiany, on zostaje", wyleciał on, bo bluzgał moderatorowi, obiektywnie odpierniczył dekiel Adasiowi.
Teraz chcesz wywalic' obecnych, lecz trudno znaleźc' ludzi z klasą i kregosłupem moralnym.

Teraz do RMB może nie pamiętasz ale Polska to nie Norymberga, gdzie katowano kacerzy. W Polsce była tolerancja.
Nie ty wymyśliłeś szkalowanie, jakiemu mnie poddajesz, Przykład na początku stwierdzasz że "nie nurkuję" potem każde kłamstwo jest OK.
Nie możesz tego opatentowac', to stosował Gebels. Nawet na takim polu jesteś odtwórcą. Jacuś miał rację FN zdechnie, z Trollem R..
Opowiedz Jacusiowi dlaczego wyleciał z FN, jak Twoja stronniczośc, doprowadziła do tego że nie mógł się zalogowac'.
Kasiu martin dał mi ostrzeżenie za PW w którym porównałem Twoją inteligencję, do jego inteligencji. Dostałem również za prównanie do Mani za ostrzeżenie za PW, czego
nie ma w regulaminie FN, czysta uzurpatorska działalnośc'.

Dzisaj martin nie dał ostrzeżeń bluzgającym użytkownikom dostałem ja co wiedziałem i napisałem w poście w tym temacie.

pozdrawiam rc
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 13-06-2014, 12:23   

Motti napisał/a:
Martin odpowiedział że jestem w elitarnej grupie osób którym się robi świństwa na każdym kroku.

Prosze nie klam, napisalem ze jestes w elitarnej grupie osob, ktore sa przeze mnie ignorowane.

Motti napisał/a:
Temat skasował dostałem kolejne ostrzeżenie.

A teraz dostaniesz jeszcze jedno, skoro nie zrozumiales, ze nie bede tolerowal awantur ktore usilnie starasz sie wywolac. Temat zamykam.

PS. Radze Ci dobrze przeczytac Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 - jesli jeszcze raz opublikujesz moje dane osobowe, bedziesz rozmawial z moim adwokatem.
Ostatnio zmieniony przez martin 13-06-2014, 12:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 22-06-2016, 21:34   

martin napisał/a:
Prosze nie klam, napisalem ze jestes w elitarnej grupie osob, ktore sa przeze mnie ignorowane.
Wiele postów można wskazać w których tolerujesz bluzgi kierowane do mnie i nie robisz z tym nic, tak jak na tych stronach.
martin napisał/a:
PS. Radze Ci dobrze przeczytac Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 - jesli jeszcze raz opublikujesz moje dane osobowe, bedziesz rozmawial z moim adwokatem.
Dane osobowe podałeś sam, nie stanowią tajemnicy, bo są jawne w internecie.
Jeszcze drobiazg, jeżeli używasz mojego imienia i nazwiska lub Twoi podopieczni to czynią, również nie są karani, to działanie jakiego wymagasz wobec siebie jest czystą tyranią i stawianiem się ponad prawem. Co uskuteczniałeś na tym forum.

pozdrawiam rc
Ostatnio zmieniony przez anarchista 24-06-2016, 10:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Turlogh 


Kraj:
Poland

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 548
Skąd: Wrocław
Wysłany: 22-06-2016, 21:48   

anarchista napisał/a:
martin napisał/a:
Prosze nie klam, napisalem ze jestes w elitarnej grupie osob, ktore sa przeze mnie ignorowane.
Wiele postów można wskazać w których tolerujesz bluzgi kierowane do mnie i nie robisz z tym nic, tak jak na tych stronach.
martin napisał/a:
PS. Radze Ci dobrze przeczytac Dz.U. 1997 nr 133 poz. 883 - jesli jeszcze raz opublikujesz moje dane osobowe, bedziesz rozmawial z moim adwokatem.
Dane osobowe podałeś sam, nie stanowią tajemnicy, bo są jawne w internecie.

pozdrawiam rc

Po mojemu, to na złotą koparkę zasłużyłeś jak nic.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 22-06-2016, 21:59   

Turlogh napisał/a:
Po mojemu, to na złotą koparkę zasłużyłeś jak nic.
Układy do rozwiązania wyróżnionego, już w tamtym czasie istniały. Skasowanie informacji o konferencji Prace Podwodne, było dobrym pretekstem na odpuszczenie sobie forum. Pojechałem zwolnić temat z tajemnicy, udało się, potem było zgłoszenie, konkurs itd.
Kilka problemów dotyczących obiegów zamkniętych udało się rozwiązać, nie dali sobie z nimi rady w wielu firmach.
Wiem że nie zawsze można powiedzieć wszystko, lecz nie wszyscy to rozumieją, widocznie nigdy nie byli w sytuacji, w której musieli dochować tajemnicy.

Jak się użytkownik rozwija i moderator nie chce zahamować zapędów, to nawet z opóźnieniem ale dla zasady, warto powiedzieć że chamówa jest chamówą.

ed

Pyskówka bez podstaw ad personam "nic nie wiem o scr, ccr ect.
tak ma fobie na tle pewnych typów mentalnosci"

Brak kultury dyskusji "Ty D....."

ubliżanie "że wyobrażam sobie, Ciebie jako tanią sprzedajną d....ę,"

AdamP

",,Jak go wyrzucą drzwiami to i tak oknem wlezie" (chociaż Ty wracasz raczej przez kanalizację WC) i ,,Pluć mu w twarz a i tak powie że deszcz pada" :pa: "

Bark kontaktu z rzeczywistością "Bo nie jesteś w stanie!
I taka jest prawda...tak samo jak nie jesteś w stanie niczego dowieść ani udowodnić. "

Pomawianie użytkowników "A potem się okazywało że Ty nie tyle ,,wiesz" co wiesz gdzie jest napisana odpowiedź...
...bo samemu mimo tego co Ci się nieraz wydawało też jej nie znałeś. " Argumentacja idioty. Skoro wiem gdzie jest odpowiedź to ją również znam i pamiętam. Dodatkowo cytując podaje się pozycje źródłową.

filipesku

Dyskryminacja której konstytucja zabrania "Wnerwia nas po prostu Twoja osoba"

Wasze emocje są waszą sprawą, tyle że to forum nurkowe, nie psychologiczne ani psychiatryczne.

pozdrawiam rc
Ostatnio zmieniony przez anarchista 23-06-2016, 10:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed