Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Miła wiadomość nasz były Forumowicz otrzymał nagrodę
Autor Wiadomość
waterman 



Stopień: D-Diver
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 2349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-03-2016, 11:34   

Nuroslaw napisał/a:
przykre dla niego, jak i wielu innych konstruktorów, że ogromna liczba takich prac, skończyła w magazynach jako ciekawostka).
no cóż możesz tak mowić nikt tobie nie zabrania...... lecz cz Ty możesz się cjoćby takim leżaczym na półce??? nie?? bo ja mogę wskazać ludzi, którzy na zbudowanym przez Ryszarda sprzęcie nurkuja i mają się dobrze.
jaros4 napisał/a:
.A że pozwole sobie zapytać,co teraz porabiają te wszystkie ciotki-klotki moderatorki z bożej laski,albo wielcy nurkowie techniczni,jeden nawet wysilił się kiedyś na youtubowy filmik-fraszkę na temat Smoka
może siedzą w konciku i bgryzają pazurki ze złości?
mi_g napisał/a:
10 postach nie przechodziły w dywagacje na temat dekompresji, jedynego sensownego reba o stałym ppo2 i patentów z nim związnych.
okazuje się że jednak są ludzie, którzy tego sluchali i docenili....
Ponieważ starał się co poniektórym tlumaczyć że 2+2 to 4 a nie fafnaście i że taką wiedzę powinien znacz licealista, przez wielu zoero jedynkowych nie był zrozumiany. wrecz wyklety

[ Dodano: 17-03-2016, 11:36 ]
cholerka sorki za błedy ale gdzies okulary posialem
 
 
 
pawlos1976 


Kraj:
Poland

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 501
Skąd: Szczytno
Wysłany: 17-03-2016, 11:36   

Ja tam za nim nie tęsknię niech sobie jest kim chce być, ale to jest forum nurkowe a nie patentowe.
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-03-2016, 13:08   

waterman - przecież padały tu sugestie, żeby Ryszard założył własne forum i tam bez przeszkód przekazywał swoją wiedzę wszystkim chętnym. A jak widzę, jest ich całkiem spora gromadka. I wtedy Ryszard byłby spełniony i chętni na jego, hmm, wykłady też by byli zadowoleni. Na wielu przykładach widać niestety, że wiedza czy też wykształcenie nie idą w parze z kulturą wypowiedzi i prowadzenia dyskusji. I to jest bolączką Ryszarda - chyba nie do przezwyciężenia.
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 17-03-2016, 13:21   

Yavox,nie chodzi mi o to co kto robi w życiu czy jaka ma karierę,a o to czy w ogóle wciąż uprawia nurkowanie.Korowody Smoczo-moderatorskie mozna by wpisać w annały sieciowego hejtu harakterystycznego dla pierwszych lat powszechnego internetu.
Jedynym kto teraz może zagryzać paluszki jest niedoszły kontrachent Ryszarda,mam takie wrażenie że gwiazda jego produktów jakoś ostatnio przyblakła,no ale by produkować własną oddycharkę nie wystarczy być tylko innowacyjnym,trzeba być wizjonerem -szamanem :marl:
 
 
waterman 



Stopień: D-Diver
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 2349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-03-2016, 13:52   

jaros4 napisał/a:
niedoszły kontrachent Ryszarda,
ttaaak to dobre :)
 
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 17-03-2016, 14:05   

jaros4 napisał/a:
Jedynym kto teraz może zagryzać paluszki jest niedoszły kontrachent Ryszarda

Myślę, że niczego nie zagryza, tylko po prostu robi swoje.

jaros4 napisał/a:
mam takie wrażenie że gwiazda jego produktów jakoś ostatnio przyblakła

Czasami tak bywa, że jak chcesz wyprodukować Invincible to łapiesz literówki i wychodzi Invisible. Ale nic to, Stealth 2.0 już niedługo, ja tam jestem dobrej myśli.
 
 
connan1973 



Stopień: P1
Kraj:
Poland

Wiek: 51
Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 927
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 17-03-2016, 14:07   

No niektórym powinno być łyso / głupio. $$moka czytałem bo to ocean wiedzy. Teraz widać , że w końcu został doceniony. Brawa i oklaski dla Ryszarda !
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 17-03-2016, 15:09   

waterman napisał/a:
lecz cz Ty możesz się cjoćby takim leżaczym na półce??? nie?? bo ja mogę wskazać ludzi, którzy na zbudowanym przez Ryszarda sprzęcie nurkuja i mają się dobrze.


tak. Leżą na półce. Może kiedyś ktoś wróci i po zmodernizowaniu, z nowych materiałów coś powstanie.... - ale nie w temacie nurkowym. Jedne są za mało rozwojowe lub po prostu konkurencja była szybsza, lepsza, tańsza :(
Wymyślić to jedno, wprowadzić ostatecznie do produkcji i by rynek to załapał to dodatkowa sztuka.

Stąd szczere gratulacje dla Ryszarda.
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 17-03-2016, 15:26   

mi_g napisał/a:
Oczywiście też gratuluje Ryśkowi.
Scaner napisał/a:
Nie wiem dlaczego ale jak dla mnie w dyskusji był OK

Ale tym się nie zgadzam. O ile w dyskusjach "w swoim temacie" był OK, to ogólnie wprowadzał chaos i destrukcje.
Za czasów gdy tu bywał chyba tylko wątki w dziale "POWITANIA I PODZIĘKOWANIA" w 10 postach nie przechodziły w dywagacje na temat dekompresji, jedynego sensownego reba o stałym ppo2 i patentów z nim związnych.


Przypisujesz mi coś czego nie napisałem

[ Dodano: 17-03-2016, 15:28 ]
buter1 napisał/a:
osobowość lidera zawsze wiodę prym ....Scaner ..... rozumiem , że zawsze w dobrej sprawie...


Nie wychodź przed szereg. To ja decyduję czy sprawa jest dobra czy nie. :bee;
 
 
Morox25 


Stopień: mam
Kraj:
Germany

Wiek: 52
Dołączył: 30 Wrz 2015
Posty: 90
Skąd: Barlinek/Hamburg
Wysłany: 17-03-2016, 20:38   

Frustraci
 
 
mi_g 



Stopień: P2,Cave,nTMX
Kraj:
Poland

Wiek: 50
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 1532
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 17-03-2016, 22:29   

Scaner napisał/a:
Przypisujesz mi coś czego nie napisałem

Masz racje, to napisał slawek290, przepraszam ale to dziwne bo nie kombinowałem z tagami tylko użyłem "cytowania selektywnego" chyba tym razem nie było zbyt selektywne :-(
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 05-04-2016, 08:44   

Przyjaciołom dziękuję.

pozdrawiam rc
 
 
Crypturgus 



Stopień: LOK/CMAS* (P1)
Kraj:
Poland

Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 322
Skąd: Wrocław
Wysłany: 05-04-2016, 11:18   

A nieprzyjaciołom nie? Szkoda!
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 05-04-2016, 13:58   

Crypturgus napisał/a:
A nieprzyjaciołom nie? Szkoda!
Dziękowałem osobie która napisała głupotę, która stała się zapalnikiem do drugiego patentu. Osoby dzisiaj wrzucone do ignorów nie mają żadnego współudziału w 1 i 3 patencie też w zgłoszeniu. Dziękowanie za to że są, jest przesadą. Dziękowanie moderatorowi za kasowanie postów do nich kierowanych i prawdziwych, to także przesada.

pozdrawiam rc
 
 
Crypturgus 



Stopień: LOK/CMAS* (P1)
Kraj:
Poland

Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 322
Skąd: Wrocław
Wysłany: 05-04-2016, 17:40   

No to git, ja gratuluję raz jeszcze!
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 06-04-2016, 11:30   

No tak, człowiek bez patentu nie istnieje :D
 
 
michałP 



Stopień: TMX, M1 CMAS, mCCR
Kraj:
Poland

Wiek: 71
Dołączył: 21 Wrz 2004
Posty: 383
Skąd: pniewy
Wysłany: 12-04-2016, 20:19   anarchista

Gratuluję wyróżnienia
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed