Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Trupy ciągle a sezon nurkowy w Polsce dopiero się zaczyna..
Autor Wiadomość
dariusznow 


Stopień: aowd
Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 216
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 18-05-2016, 12:06   

Cytat:
Baranie trafnie to będzie jak cie spotkam i centralnie zarobisz w tępego ryja debilu


czy to forum czytają moderatorzy?

obrażanie, groźby karalne, czy nie czas na interwencję?
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 18-05-2016, 12:08   

Tytuł wątku "trupy ciągle...". Jak masz szklaną szczękę, czas zacząć się bać :-)
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 18-05-2016, 12:39   

dariusznow napisał/a:
Cytat:
Baranie trafnie to będzie jak cie spotkam i centralnie zarobisz w tępego ryja debilu


czy to forum czytają moderatorzy?

obrażanie, groźby karalne, czy nie czas na interwencję?


Czas na interwencję policji, co ty w ogóle robisz przy komputerze w internecie?? Tym razem polujesz na dziewczynki czy w dalszym ciągu na chłopaczków? Jeszcze przez ciebie forumowicze będą ciągani po prokuraturach.

[ Dodano: 18-05-2016, 13:41 ]
jaros4 napisał/a:


W tej chwili prowadzisz w rankingu na najbardziej zryty post zamieszczony na FN. :bee;


Fajne rankingi sobie prowadzisz, masz jeszcze jakiś ciekawy :aaa:
Ostatnio zmieniony przez Scaner 18-05-2016, 12:42, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Legendyogger 


Stopień: rozwojowy
Kraj:
Poland

Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2008
Posty: 332
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-05-2016, 13:29   

Śledzę ten temat od początku i zastanawiam się od kilku dni jak go skomentować.

Zastanawiam się w jakich okolicznościach piszecie tak bzdurne posty?
Może ograniczcie cukier do herbaty pitej o poranku albo ewentualnie spuśćcie z kija bo już się Wam przelewa i uciska na mózg.

Druga sprawa, nie mogę uwierzyć w to jaki mamy potencjał FAJTERÓW w tym kraju, nic tylko kolejną organizację MMA założyć i ogłosić rekrutację na FN.


Panowie (chyba nieodpowiednie słowo w stosunku co do niektórych)- ŻENADA.


Co do Pana J.D. przykre jest to co przeczytałem, ale co się przeczytało tego się już nie "odczyta".


Zastanowiliście się kiedykolwiek, jak czuje się osoba, która jest bezpośrednim bliskim uczestnika wypadku i czyta takie wylewające się z co poniektórych postów gówno?

Wydaje mi się, że nie.
 
 
lozerka 



Kraj:
Poland

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 2773
Skąd: jak wyżej
Wysłany: 18-05-2016, 13:29   

Panowie, jak widzę, postanowiliście zilustrować równolegle toczący się wątek pt. Quo Vadis Forum - Nuras :)
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 18-05-2016, 15:35   

lozerka napisał/a:
Panowie, jak widzę, postanowiliście zilustrować równolegle toczący się wątek pt. Quo Vadis Forum - Nuras :)


:kawa5:
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 19-05-2016, 08:17   

Wielką satysfakcję zapewne odczuwa teraz autor tego tematu :bee; ,a zatem by nie było mu aż tak przyjemnie,czas chyba na "dobrą zmianę" :pa: ,bo tak sie składa że te ostatnie 3 zryte tematy pięknie ze sobą korelują.
Scaner,musisz obiecać że teraz będziesz już inny,fajny.Że jeśli kto się zapyta,np.jakiś advanced diver,pal licho jakiej organizacji,przykładowo-gdzie ma sobie podpiąć tę rurkę,to choćbś dostawał wysypki,choćbyś czuł że trzewia Ci wypalają gorącym żelazem przez odbyt :000:
odpowiesz uprzejmie i rzeczowo :ping:
W ten czas kwestia Quo vadis FN stanie się bezprzedmiotowa,w dodatku autor tego tematu poczuje że sam sobie zrobił "krecią robotę",a w szarmelszejk pozostanie mu jedynie wypas jaszczurek na sznurku,jako jedyne zajęcie.Pozdrawiam.
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 19-05-2016, 09:01   

jaros4 napisał/a:

Scaner,musisz obiecać że teraz będziesz już inny,fajny.Że jeśli kto się zapyta,np.jakiś advanced diver,pal licho jakiej organizacji,przykładowo-gdzie ma sobie podpiąć tę rurkę,to choćbś dostawał wysypki,choćbyś czuł że trzewia Ci wypalają gorącym żelazem przez odbyt :000:
odpowiesz uprzejmie i rzeczowo :ping:


Jaros,
Ja zawsze jestem rzeczowy i uprzejmy z wyjątkiem kiedy napotykam:
1- Idiotę
2-Pedofila
3-PiSowca
4-Trolla
5-Ignoranta
6-Narodowca
7-Fanatyka religijnego
8-Kdenofoba
9-Homofoba
10-Rasistę
11-Rusofoba
12-Naśladowcę ( podróbki i takie tam chińskie gówna produkowane na wagę w Azji udające bezpieczny i przetestowany sprzęt nurkowy)
13- Potaniaczy nurkowania
14- Badziewiarzy uprawiających sporty ekstremalne

Pomniejsze inne występujące na FN staram się tolerować, podobnie jak pętaków którzy przylepiają się pod posty dorosłych i próbują w ten sposób zaistnieć.
 
 
gazeliusz
[Usunięty]

Wysłany: 19-05-2016, 20:25   

Scaner napisał/a:
dariusznow napisał/a:
jaros4 napisał/a:
Ano nic :bee;
Obaj macie ze sobą coś wspólnego :ping:



bardzo trafne spostrzeżenie :ok2:


Baranie trafnie to będzie jak cie spotkam i centralnie zarobisz w tępego ryja debilu

ps nie minęło 10 minut a już dostałem twoje namiary, forum to jednak miejsce pełne życzliwych ludzi :-)


Kurde ale ten Scaner jest groźny..
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 19-05-2016, 20:48   

gazeliusz napisał/a:
Scaner napisał/a:
dariusznow napisał/a:
jaros4 napisał/a:
Ano nic :bee;
Obaj macie ze sobą coś wspólnego :ping:



bardzo trafne spostrzeżenie :ok2:


Baranie trafnie to będzie jak cie spotkam i centralnie zarobisz w tępego ryja debilu

ps nie minęło 10 minut a już dostałem twoje namiary, forum to jednak miejsce pełne życzliwych ludzi :-)


Kurde ale ten Scaner jest groźny..


No i zaistniałeś
Wyobrażasz teraz sobie jak wszyscy przed monitorami mówią WOW! Ale nazdał scanerowi !! Ale gość ?
Normalnie z ciebie te hejter master level
Ostatnio zmieniony przez Scaner 19-05-2016, 20:51, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 20-05-2016, 06:37   

Daj juz spokój Scaner,na zamieszczonej powyżej liście można umieścić 99%populacji tego kraju.Spokojnie mogę przeprowadzić tezę że sam pasujesz do co-najmniej 4-rech punktów :bee;
A juz pozycja nr.8 to cały Ty.No wykapany Scaner :humor:
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 20-05-2016, 06:45   

jaros4 napisał/a:

A juz pozycja nr.8 to cały Ty.No wykapany Scaner :humor:


No tak pozycja 8 faktycznie moze byc pojemna :-)
 
 
connan1973 



Stopień: P1
Kraj:
Poland

Wiek: 51
Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 927
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 25-05-2016, 14:41   

Ta "rozmowa" przypomina nieco próbę zamieszania łopatą zastygły beton w taczce. Niby wszyscy wiedzą , że się nie da nawet sztylem ruszyć , bo stwardniały beton przecież zespolił łopatę z taczką , ale co chwila ktoś chwyta i próbuje dokonać cudu.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 04-06-2016, 07:42   

dariusznow napisał/a:
czy to forum czytają moderatorzy?
"Polska Partia Protestująca, protestuje zawsze do końca P P P" to dokładna odpowiedź, nie wprost.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 05-06-2016, 19:51 ]
grol napisał/a:
Moderatorzy i administratorzy - zróbcie co trzeba. Niektóre jego posty biją na głowę działalność Smoka
Gościu, mnie zostawili w Zatoce i zmienili pozycję. Dlatego mogę się wypowiadać i odpuszczać np. Dudzińskiemu, bo byłem po drugiej stronie.
Z ekipy instruktorów którzy byli na nurkowaniu: kolega zastanawiał się co powie mojej rodzinie jeśli nie wrócę. Tymiński nie żyje, Klaro nie żyje, Bochińskiemu syn się zabił. Los ich dogonił. Podobnie jak dogania innych.

pozdrawiam rc
 
 
Artur1234 


Kraj:
Poland

Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 551
Skąd: Brwinów
Wysłany: 07-06-2016, 08:19   odczep się

Scaner odczep się od narodowców :tak:

czep się KOD-owców :pa:
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 07-06-2016, 08:38   Re: odczep się

Artur1234 napisał/a:
Scaner odczep się od narodowców :tak:

czep się KOD-owców :pa:

Ewentualnie mogę się czepić kodowców ale od nikogo się nie odczepię :aaa:
 
 
Artur1234 


Kraj:
Poland

Dołączył: 05 Lip 2004
Posty: 551
Skąd: Brwinów
Wysłany: 07-06-2016, 12:34   no trudno

no trudno niech będzie
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 13-06-2016, 07:58   Wypadek na Zakrzówku

Zadałem pytanie dotyczące wypadku na Zakrzówku w dziale "Wypadki" Cisza zupełna..
A więc powtarzam tutaj:

Czy już coś wiadomo? Jaka była przyczyna? Sporo czasu upłynęło..
Mija miesiąc...
Ostatnio zmieniony przez Jan Dudzinski 13-06-2016, 08:02, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed