Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarekS
05-12-2011, 19:15
Symbole przy profilu
Autor Wiadomość
romkoc 

Stopień: instruktor
Kraj:
Poland

Dołączył: 10 Sie 2005
Posty: 38
Skąd: Polska
Wysłany: 23-11-2010, 19:55   Symbole przy profilu

Witam, co oznaczają przy profilu uzytkownika oznaczenia:PPOZIOM oraz HP:, MP:, EXP: i wartości procentowe przy nich.
 
 
styx 



Stopień: IANTD NTx Instructor
Kraj:
USSR

Wiek: 46
Dołączył: 08 Mar 2006
Posty: 1731
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-11-2010, 19:58   

hit points i ilość many.

~S
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 23-11-2010, 20:06   

styx napisał/a:
hit points i ilość many.


YMMD ROTF
 
 
TomekP 



Stopień: wystarczy OWD
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 26 Mar 2008
Posty: 1577
Skąd: W-wa
Wysłany: 23-11-2010, 20:09   

styx napisał/a:
hit points i ilość many.

Się nie znasz :P

HP health points, MP mana points, EXP experience :) wyższy poziom pozwala na stosowanie bardziej złożonych czarów i sekwencji ciosów :)
 
 
nurkot 



Stopień: murena
Kraj:
Poland

Zaproszone osoby: 1
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Mar 2008
Posty: 533
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-11-2010, 21:52   

Plotek napisał/a:
EXP experience :) wyższy poziom pozwala na stosowanie bardziej złożonych czarów i sekwencji ciosów :)


nie, nie tak od razu!
gromadzisz pkty expa i potem możesz za nie coś rozwijać - np ładować w zręczność albo umiejętności albo czary właśnie - jakiś nowych można się nauczyć, ale trza MG udowodnić, że miało się od kogo (np. w karczmie spotkałam uroczego czarodzieja i on po kilku nalewkach zaczął machać różdżką, a ja podpatrzyłam i już znam czar lewitacji - trunki same z lady przylatują.)
 
 
patryk110693 


Stopień: P1/PL1
Kraj:
Poland

Wiek: 30
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 245
Skąd: Licheń Stary
Wysłany: 23-11-2010, 22:00   

ładny polot chłopaki i gościu teraz nie wie czy z niego drwicie czy on nie u tego czarodzieja pobierał nauki. A tak na prawdę to jeszcze kilka leveli i parę punktów many i będzie wiedział jak się lewituje.
 
 
 
nurkot 



Stopień: murena
Kraj:
Poland

Zaproszone osoby: 1
Wiek: 40
Dołączyła: 09 Mar 2008
Posty: 533
Skąd: Kraków
Wysłany: 23-11-2010, 22:50   

patryk110693 napisał/a:
ładny polot chłopaki


no sorrry!
jestem dziewczyną!
albo kotkiem..

ale nie chłopakiem!

prócz HP, MP i EXP przy profilu jest też różowe kółeczko z krzyżykiem i niebieskie ze strzałeczką - różowe z krzyżykiem świadczy o tym że użytkownik uważa się za kobietę.. a przynajmniej ma zamiar za takową uchodzić na tym forum..
 
 
patryk110693 


Stopień: P1/PL1
Kraj:
Poland

Wiek: 30
Dołączył: 08 Lip 2009
Posty: 245
Skąd: Licheń Stary
Wysłany: 23-11-2010, 23:07   

sorki za niedopatrzenie przepraszam jeśli Cię to uraziło

Jakoś nie mogę się przyzwyczaić że kotki też nurkują
 
 
 
Kulczyk 


Stopień: NTMX
Kraj:
Poland

Wiek: 38
Dołączył: 09 Wrz 2006
Posty: 125
Skąd: Kraków/ Kielce
Wysłany: 24-11-2010, 00:08   

Temat był już kiedyś poruszany. Tu znajdziesz swoją odpowiedź, post Marka Macnera:
http://forum.jds.pl/viewt...9efa7684c#32384
 
 
DarekS 



Stopień: prawie OWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 04 Sty 2002
Posty: 1728
Skąd: N 53°46' E 20°29'
Wysłany: 11-12-2010, 11:43   

W profilu przybyła dodatkowa ikonka "F" domyślam się, że większość wie co ona oznacza, proszę uzupełnić profile.
 
 
 
PannaMigotka 


Stopień: coś po angielsku
Kraj:
Poland

Dołączyła: 31 Sty 2014
Posty: 50
Skąd: Warsaw
Wysłany: 14-09-2016, 09:30   Re: Symbole przy profilu

romkoc napisał/a:
Witam, co oznaczają przy profilu uzytkownika oznaczenia:PPOZIOM oraz HP:, MP:, EXP: i wartości procentowe przy nich.


Też jestem ciekawa czy to ma jakiekolwiek znaczenie?
Ostatnio zmieniony przez PannaMigotka 14-09-2016, 09:32, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
connan1973 



Stopień: P1
Kraj:
Poland

Wiek: 51
Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 927
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 14-09-2016, 10:25   

Właśnie pogrywam sobie w X-COM : Enemy Unknow i tam też są takie wskaźniki. Ale zapewne znaczą coś innego jak : refleks , celność i siłę woli. ;)
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 14-09-2016, 11:07   

Odpal kolejną część, Terror from the Deep - forumowo będzie bardziej w temacie :)
 
 
connan1973 



Stopień: P1
Kraj:
Poland

Wiek: 51
Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 927
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 15-09-2016, 00:24   

Terror fron the deep to byla ta lepsza :) , druga. Enemy unknow byla pierwsza jeszcze z Amigii. Teraz mam xcom enemy unknow na blureju do ps3. Nawet się nie zawiodłem choć , żona zaczyna mi tu mackona przypominać. Muszę zaprzestać tak czas marnować ! Od dwóch dni parę razy popykałem a juz sa negatywne efekty. Pora chyba komuś odsprzedać.30zł plus wysyłka 10zł. ;)
 
 
dariusznow 


Stopień: aowd
Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 216
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 15-09-2016, 12:50   

Kurde, co Wy bierzecie? :zdz:

Bo to azot nie jest :ping:
 
 
connan1973 



Stopień: P1
Kraj:
Poland

Wiek: 51
Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 927
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 15-09-2016, 14:28   

Dariusz , kiedyś nie było telefonów komórkowych , internetu i fejsboka :) A i tak ludzie dobrze się bawili. Do rozrywki należą też ciekawe gry , napisane/zrobione przez na prawdę łby nie od parady. Widocznie nie wiesz o czym Ci piszę , choć o dziwo starszy jesteś ode mnie.

Ale spoko. Wróćmy do tych trzech muszelek ... yyy... pasków :D
 
 
Gryzli 


Stopień: jest
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Sty 2005
Posty: 179
Skąd: Polska
Wysłany: 15-09-2016, 19:08   

Potem było np. jeszcze UFO: Decydujące Starcie, mam do dziś. :-) Ale Terror z Głębin był the best! Muszę się... pochwalić, że przez tą część ( no.. może troszkę też przez GDI z C&C :-) ) byłem o krok od niezdania z klasy do klasy w liceum, bo ta głupia matematyka przeszkadzała mi w opracowywaniu nowych strategii! I jestem z tego dziś dumny! Udało mi się zachować priorytety. :-D
Ostatnio zmieniony przez Gryzli 15-09-2016, 19:09, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
dariusznow 


Stopień: aowd
Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 05 Sty 2011
Posty: 216
Skąd: Mrągowo
Wysłany: 16-09-2016, 07:42   

connan1973 napisał/a:
Dariusz , kiedyś nie było telefonów komórkowych , internetu i fejsboka :) A i tak ludzie dobrze się bawili. Do rozrywki należą też ciekawe gry , napisane/zrobione przez na prawdę łby nie od parady. Widocznie nie wiesz o czym Ci piszę , choć o dziwo starszy jesteś ode mnie.




Swego czasu oczywiście facynowałem sie nowinkami technicznymi i komputerami
Czy ktoś pamieta, bo znac to nie zna raczej nikt, taki język programowania jakim jest/był FORTRAN?
Ja w tym jezyku pisalem programy na zaliczenie, "droga pijanego po scieżce górskiej" dała mi 5 na zaliczeniu informatyki i sympatie proadzącego

Era Atari itp sprzętów jakoś mnie ominęła i zacząłem od PC 386 na DOS
Dzięki komputerowi moj syn w wieku 5-6 lat plynnie czytał (litery poznał siedząc przy klawiaturze na moich kolanach)

Co do gierek to w pamięci utkwił mi Atlantis i Ace Ventura. Pasjami kolekcjonowałem rożnorakie encyklopedie i słowniki, ale to już era Windowsa

To, o czym piszecie to zapewne gierki z lat mlodzienczych, ktore miło powspominać, ale dla ludzi niezorientowanych w temacie brzmi to i wygląda dziwnie

No i te Wasze skroty myślowe, nie wszystko ogarniam.... :((:
 
 
connan1973 



Stopień: P1
Kraj:
Poland

Wiek: 51
Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 927
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 16-09-2016, 08:02   

Ja zaczynałem od Pascala , ale obecnie Bascom i C++ (ograniczone z braku czasu tylko do IDE Arduino).
Pierwszy komp w moich rękach ZX81 plus magnetofon Kasprzak. Miałem farta , że mnie nic nie ominęło :D
 
 
Stachul 

Stopień: OWD
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 21 Cze 2013
Posty: 52
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-09-2016, 09:24   

dariusznow napisał/a:
Czy ktoś pamieta, bo znac to nie zna raczej nikt, taki język programowania jakim jest/był FORTRAN?

No to może do pracy w NASA - tam się zwalnia gość co robił oprogramowanie do sond kosmicznych (chyba Voyager z lat 70-tych) i potrzebuja kogoś kto będzie aktualizował te oprogramowanie. Podobno raz na kwartał wysyłają uaktualnienie.
Też uczyłem się FORTRAN'u. myslę, że przy odrobinie odświeżnia pamięci można by do tego wrócić tylko tych ofert pracy jakoś mało :-)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed