Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Enzo nie zyje
Autor Wiadomość
Tytus Atomicus 


Stopień: PADI OWD
Kraj:
Poland

Wiek: 60
Dołączył: 21 Gru 2004
Posty: 28
Skąd: Warszawa
Wysłany: 19-11-2016, 15:57   Enzo nie zyje

Jakoś chyba nikt nie zauważył.
Enzo Malorca (aka Molinari) nie żyje.
http://www.tvn24.pl/wiado...lat,691680.html
https://news.google.com.pl/news/story?ncl=dTK0Kry6Jd7QfvMNTQNR4OSafrSmM&ned=pl_pl&topic=e
 
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 20-11-2016, 14:29   Re: Enzo nie zyje

Tytus Atomicus napisał/a:
Jakoś chyba nikt nie zauważył.
Enzo Malorca (aka Molinari) nie żyje.
http://www.tvn24.pl/wiado...lat,691680.html
https://news.google.com.pl/news/story?ncl=dTK0Kry6Jd7QfvMNTQNR4OSafrSmM&ned=pl_pl&topic=e


Zauważył, ale to sport dla elity...
Większość obejrzała fim, pozachwycała się przy butelce wódki i na tym się skończyło...

Dlaczego dla ELITY?
Bo jednocześnie jest bardzo łatwy i bardzo trudny..

Dlaczego łatwy?
Tak naprawdę potrzedujemy zbiornika z wodą do pływania i to wszystko..
Oczywscie mozemy sobie tez wziąc pas balastowy, płetwy i maskę , no i piankę.

Pierwsze kroki są bardzo proste.
Problemy zaczynają się zaraz potem...
Bo aby osiągnąć kolejne głębokości, czasy trzeba długo i intensywnie ćwiczyć. Do zatrzymywania oddechu i poprawiania wyników jest potrzebna elitarnie silna wola.

I to dla większości stanowi barierę nie do przebycia.

O ile w nurkowaniu z butlą sprzedaje się plastiki masowo tu nie ma to jakiegokolwiek sensu....

A ja mam taki i taki plastik - Jestem mistrz!!!
Tak?
to zatrzymaj oddech na pięć minut teraz...
Albo popłyń na 40m teraz.
I wszystko wiadomo od razu w kilka minut..


To fantastyczny sport a raczej styl życia....
Sprawdżcie się....
A macie sie od kogo uczyć bo Polacy są mistrzami świata..
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 23-11-2016, 15:36   

John,bollocks bollocks bollocks :zdz:

Elyty zostaw w spokoju, free jest dla każdego a Wielki Enzo na pewno już dopływa do Wysp Szczęśliwych.

Ps.Smak flaszeczki wyciągniętej z dna po x...czasu tam zalegania,do tego podczas projekcji 'the Big Blue'---bezcenny.
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 24-11-2016, 11:04   

jaros4 napisał/a:
John,bollocks bollocks bollocks :zdz:

Elyty zostaw w spokoju, free jest dla każdego a Wielki Enzo na pewno już dopływa do Wysp Szczęśliwych.

Ps.Smak flaszeczki wyciągniętej z dna po x...czasu tam zalegania,do tego podczas projekcji 'the Big Blue'---bezcenny.


Dopływa? To one są na rekordowej głębokości?
Coś Ci się pomieszało..

Opis Twojego "bezdechu" jest troszkę lepszy tylko kolejność nie ta.

Bo jest tak zapewnie w Twoim przypadku:

Wchodzisz do sklepu w wódą.
Rety! I tu nastepuje zatrzymanie oddechu apnea na dłuższy czas.. To WSZYSTKO czekało X...czasu NA MNIE!

Szybko pobierasz karteczkę z numerem z kieszeni i zostawiasz w miejscu ustanowienia wyniku (odwrotnie niż przy klasycznym apnea gdzie karteczkę z numerkiem sie zabiera)

Nastepnie szybka konsumpcja - apne rozszerzone - ile na czas + apnea spirytus (przypomnij jak się go pije).
Oczywiście z partnerami, bo bezpieczeńswo przede wszystkim!
Pierwsza zasada: nie rób apnea sam!!!

Oczywiście wcześniej już była mała rozgrzewczka...
Wszystko po punktach.. By the numbers..

I teraz już jest fajnie "wielki błękit" W zależnści jak padniesz.
Twarzą do góry" i jest pogoda "wielki błękit.
Twarzą w dół w psie odchody na trawniku "trzeźwiąca zieleń"

Ja wiemy ze zdjęć w internecie po wypiciu flaszki apnea niemalże każdy może zostać nawet "mistrzem jogi"

Tu zdjęcia:
http://joemonster.org/art/11990
Ostatnio zmieniony przez Jan Dudzinski 24-11-2016, 11:25, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 24-11-2016, 21:02   

Poczytaj buraku o 'Wyspach Szczęśliwych',znajdziesz coś w mitologii greckiej,troche u Platona,a nawet ty skumasz o co chodzi.
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 25-11-2016, 08:24   

jaros4 napisał/a:
Poczytaj buraku....


Poczytaj to: http://www.psychologia.ed...-i-agresja.html

Na pewno przyda Ci się informacja jak i innym amatorom "apnea inaczej".

Tutaj na FB napisano o jednej osobie iż jest alkoholikiem.

Wściekły nie mógł tego przeżyć, grożby pod adresem tej osoby itp.

Ja rozmawiając z nim powiedziałem aby się zastanowił, bo to przecież prawda.
Ten mało mnie nie pobił.

Ta osoba wypija 4-5 pół litrowych piw absolutnie każdego dnia.
Piwa 10% zawartosci alkoholu.
Czyli odpowiednik PONAD pół litra wódy fatalnej jakości..

Ale twierdzi iż o nie ma jakichkolwiek problemów z alkoholem.

A Ty ile wypijasz codziennie? Pomyśl...
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 25-11-2016, 10:51   

Johny,ale na prawdę,nie mogę tu napisać tego co rzeczywiście chcę Ci przekazać,bo tu powinno być coś o Enzo.Chcesz pogadać o Twoim syndromie odstawienia,to załóż nowy temat w innym dziale :beer3:
 
 
wiecznychlopiec 



Stopień: Seal Team PADI
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 880
Skąd: Szczecin
Wysłany: 25-11-2016, 12:49   

trzeba przyznać, że Apnea inaczej to dosyć kreatywny opis :D czyżby zrodzony po czymś mocniejszym i w oparciu o własne doświadczenia? :D
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 26-11-2016, 09:04   Polska Mowa

jaros4 napisał/a:
Johny,ale na prawdę,nie mogę tu napisać tego co rzeczywiście chcę Ci przekazać,obo tu pwinno ......... :beer3:



Wystarczy, ze zalaczysz swoje krótkie cv i co chcesz powiedziec i jak bedzie od razu jasne.

Czyli piszesz:
Nazywam sie ... urodzilem sie na wsi w rodzinie robotniczo-chlopskiej.
Mamuska byla Przodownica Pracy w PGR jako Glówna Dojarka a tatuncio rozwozil konmi to co krowy zrobily po polach (ku chwale Ojczyzny).
Praca w polu byla ciezka ale wieczory spedzalismy na zasluzonym wypoczynku sluchajac w naszych czworakach kolchoznika i dystkutujac zawile problemy miedzynarodowej polityki.
Oczywiscie w raz z mamcia, papcia i osmioma rodzenstwa wprawialismy sie w wyszukanym uzyciu tradycyjnej polskiej mowy suto popijajac napojem prawdziwych polaków - gorzalka.
Przy gorzalce nauka szla wyjatkowo wartko gdy skladalismy zyczenia kapitalistom Amerykanom co by im wszystkie krowy i stonka wyzdychaly co to nam z samolotów na pola rzucaja.... Znaczy sie stonke rzucaja, nie krowy psie juchy...
Tatuncio wyslali mnie do miasta co by nauki pobierac..
Ale z miastowymi ciezko sie dogadac.
Ni ch.. nic pieknej polskiej mowy nie rozumieli...
Mówili, ze tak to u nich tylko szewcy i dorozkarze rozmawiaja.
Co by sie zgadzalo bo papcia ze swoja furmanka i rozwozeniem gnoju po polach to jakby miastowy dorozkaz rozwozacy kapitalistyczne g... rzemieslniczo-prywaciarskie po restauracyjach..
A i szewc sie zgadza bo przyjal mnie wioskowy do terminowania.
Tyle, ze na krótko..
Jak sie uklem w paluch powdzialem co mysle...
I szewc mie z roboty wywalili.
Bo "tak sobaczyc to nawet on nie potrafi i uszy mu spuchly na tydzien.." i nawet muchi wokól "spierd...lili"
Nie wiem o co chodzi z tym sobaczenem.. Wot kapitalistyczna swinia, prawdziwy robotnik mu nie pasi..
Na milicji jak zlozylem na niego robotniczo-chlopski meldunek nie byli w stanie przyjac zgloszenia bo tarzali sie po klepisku i kwiczeli jak prosiaki na swiniobiciu powtarzajac w kólko jak gluple, klonica walniete "szewc, sobaczyc, won"

Takze wicie Jasny Panie Miastowy przyjmijcie mnie na robota..
Ja zacny panie prawdziwy Polok. Pól literka na jednym wdechu obciagam i prosto ide!
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 26-11-2016, 10:16   

John'y paradoksalnie , uciekajac od Polski ,gdziekolwiek jesteś teraz,uporczywie kultywujesz
"buracze" tradycje ciemnej części własnego narodu,czyli tego od czego sam niby stronisz. :buuu:

Stop this bullshit John'y,calm down...

[ Dodano: 26-11-2016, 10:19 ]
A do tego nie potrafisz nawet porządnie zacytować,literki Ci przed oczami latają :co: to kto tu jest odurzony :zdz: :zdz: :zdz:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed