Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
prawdopodobnie najlepszy reb na świecie
Autor Wiadomość
FABER 



Stopień: DiveLife
Kraj:
USSR

Dołączył: 03 Mar 2012
Posty: 674
Skąd: MORDOR
Wysłany: 11-01-2017, 18:28   

Tymoteusz masz jeszcze popcorn i okulary czyD dla mnie ;)
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 12-01-2017, 09:43   

Klasyka dla Forum Nuras znikają posty.
Spokojnie, przeniosę temat do działu bez moderacji.

Tomuś masz serial "od zera do lidera i z powrotem do zera".

pozdrawiam rc
 
 
Snoopy Loops
[Usunięty]

Wysłany: 12-01-2017, 11:28   

divemania napisał/a:
anarchista napisał/a:
Wczesna wersja miała małe dziurki do wpływania wody do obudowy przy oddychaniu i to zwiększało pracę oddychania, większa trudność uszczelnienia kombinowanego 2 stopniowego pochłaniacza. BMCL bez układu odciążenia, też zwiększał pracę oddychania. Niezbyt ciekawy sposób dawkowania tlenu z ograniczeniem głębokości pracy.

pozdrawiam rc


Drogi "anarchisto"

Czy Ty kiedykolwiek widziałeś rEvo na własne oczy, czy tak po prostu postanowiłeś sobie napisać co Ci ślina na język przyniesie? Ani jedno słowo, które napisałeś w tym poście nie jest prawdą. Dosłownie - ani jedno. Zasada "nie znam się ale się wypowiem" nie jest dobrym sposobem na odpisywanie ludziom.

Pozdrawiam,

Przemysław Kacprzak

[ Dodano: 07-01-2017, 21:45 ]
Snoopy Loops napisał/a:
TYMOTEUSZ napisał/a:
A jakie są wady/mankamenty Revo?

5 sensorow = 500 ojro rocznie. Zalozeniem mialo byc extra bezpieczenstwo ale jak widac zaden inny producent nie poszedl w te slady ( no moze z wyjatkiem libery 4 sensory o2 ). Plus transport w jaskini / miedzy syfonami.



Ilość czujników nie ma kompletnie wpływu na ilość PLN czy EUR wydawanych na użytkowanie rebreathera. Posiadanie zatem 5 czujników to tylko zaleta, bo to jeden z najbardziej awaryjnych elementów każdego rebreathera. Bez znaczenia ile masz czujników -2,3 czy 5 w rebreatherze, wymieniasz i tak zawsze 1 czujnik co pól roku.

Polecam artykuł:
http://revo-rebreathers.e...zujniki-tlenowe

Temat mówi sam za siebie.

Pozdrawiam,
Przemysław Kacprzak


Przemek oczywiscie ze ma znaczenie. Kazdy decyduje ile chce wydac na obsluge reba i skoro setki lub tysiace nurkow CC nurkuje na 3 sensorach oznacze ze wcale nie jest tak strasznie. Nastepna sprawa, robisz albo ze mnie albo z siebie idiote. Zakladajac ze sensory maja byc nie starsze niz rok i tak musisz wymienic 5 w przeciagu jednego roku. To moze by co 6 miesiecy dla sensora ale i tak odstepy miedzy kolejnymi beda 2-3 mce najdluzej.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 13-01-2017, 09:30   

Snoopy Loops napisał/a:
robisz albo ze mnie albo z siebie idiote.
Działał w dużym wzburzeniu nie kontrolował emocji. Dlatego tak źle dobierał argumenty. Lub tak bardzo nie ma pojęcia o temacie.

Zgodnie z prostymi zasadami, wyzwał mnie od kłamców. Wybrałem formę pojedynku.
Ułożyłem zadanie.

"Honorowy" Przemuś ucieka jak tylko może od zadania. Dla mnie jest proste.

FABER napisał/a:
Tymoteusz masz jeszcze popcorn i okulary czyD dla mnie


Jesteś pewien że to ty jesteś obserwatorem ?

Tomasz Zabierek napisał/a:
nasz historie calego swiata i masz haka na kazdego Jak Ci sie koncza tabletki to dostrzegasz czasami rzeczywistosc, czy Falkor ciągle leży Ci u stóp?

A tak na marginesie, to potrafisz sie wyslawiac w jezyku polskim i budowac w miare poprawne zdania, czy jestes na tyle "rozwiniety" ze myslisz, ze na wszystko mozna powtarzac jak katarynka "mam patent"?

A na marginesie, nie odpowiedziales, czy juz kumasz czemu nie startuje sie z petli przeplukanej tlenem na CCR - ale spoko, wykombinuj nastepne L4 skoro odpowiedz nie przechodzi ci prze usta Rozumiem ze jestes bardzo chory na "Syndrom chronicznej niemocy wymowienia "myle sie"" - to chyba strasznie paralizuje jezyk
Możesz nie robić z Siebie głupka czepiającego się do ortografi, nie używasz polskich znaków diakrytycznych.

Sam robisz tyle szwindli że warto pokazywać.

Mam patent, przeczytałeś w jakim Towarzystwie ?

Może przeczytałeś link z wyróżnieniem na konkursie w MON.

Gdybyś miał Tomaszku elementarną wiedzę o płukaniu pętli tlenem. To wiedział byś o tym że Innerspace stosuje taki wariant. To ta firma która pognała Ciebie.
Gdybyś wiedział za co jest wyróżnienie, nie pisał byś głupot.
Ale nie masz o tym pojęcia, i zostałeś w poziomie z przed 8 czy 9 lat, czyli w czarnej dupie.

Tu ponowienie postu, który skasował pomocnik. Zauważył że dostajesz łomot.
Przeczytaj linki, przeczytaj autorów patentu i tytuł ze zrozumieniem.

"W temacie w dziale został skasowany post, przenoszę poza zasięg moderatorów zwykłych.
http://forum-nuras.com/vi...er=asc&start=60

Witaj opowiesz nam jak sam się załatwiłeś w Innerspace, troszkę nałgałeś i nie będziesz ich instruktorem.

http://forum-nuras.com/viewtopic.php?t=41310

https://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/biblio?DB=EPODOC&II=0&ND=3&adjacent=true&locale=en_EP&FT=D&date=20160926&CC=PL&NR=411743A1&KC=A1

Mogę Tobie powiedzieć, spadaj leszczu.

pozdrawiam rc"

"od zera do lidera i z powrotem do zera" To posumowanie Kariery nurkowej Tomasza Żabierka.

pozdrawiam rc
 
 
KasiaK 



Stopień: full tmx IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 2282
Skąd: chyba dokąd....
Wysłany: 13-01-2017, 09:39   

Przemusiu, Tomusiu, ależ się....przedszkolnie zrobiło...


Tak więc...Rysiuniu, jeszcze jedna wycieczka osobista NIEmerytoryczna, jak przykład poniżej, i dostaniesz ostrzeżenie. Doskonale wiesz za ile ostrzeżeń dostaje się bana, bo masz ogromne doświadczenie w tym zakresie.

anarchista napisał/a:
(...)

Mogę Tobie powiedzieć, spadaj leszczu.

pozdrawiam rc


[ Dodano: 13-01-2017, 10:05 ]
rc - przeniosłam Twój post do kosza.

Cytowanie PRYWATNYCH WIADOMOŚCI na forum publicznym, jest co najmniej nieeleganckie.

Dostajesz również ostrzeżenie, za szukanie zadymy.
Ostatnio zmieniony przez KasiaK 13-01-2017, 09:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 13-01-2017, 10:22   

To Ty Tworzysz zadymę, kasujesz post, strofujesz tylko jedną stronę kasujesz ponownie post.
Prawda jest prosta, dostałem wyróżnienie na konkursie w I3TO, dotyczy także wysokiego startu. Współautorem jest człowiek którego widziałaś, jest pracownikiem naukowym na AMW. Dlatego korespondencja Przemusia, pokazuje jedynie że nie ma pojęcia o świecie.
Nie wie z kim rozmawia i używa słabej argumentacji.

Dodaj ostrzeżenie za ten post i za powieszenie w dziale poza Twoim zasięgiem Bez Moderacji.
Będę miał 3 ostrzeżenia, wejdę na pirata, w terminie rozstrzygnięcia zadania.
Które stoi przed Przemusiem. Może Ty spróbujesz, obliczenie NDL to prościzna dla Takiego Tuza Jak Ty.

pozdrawiam rc
 
 
KasiaK 



Stopień: full tmx IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 2282
Skąd: chyba dokąd....
Wysłany: 13-01-2017, 12:26   

anarchista napisał/a:
To Ty Tworzysz zadymę, kasujesz post, (...)

tak się składa, że moderatorzy są chyba jednomyślni, bo ja nic wczoraj ani przedwczoraj nie kasowałam, więc musiał zrobić to inny moderator.
I słusznie.

Nie zamierzam z Tobą dyskutować.

[ Dodano: 13-01-2017, 12:51 ]
Twoja próba zadymy została usunięta, z działu Bez Moderacji.
Dział Bez Moderacji nie służy do przenoszenia tam chamstwa i przepychanek.
Dostałeś ostrzeżenie drugie ostrzeżenie - za to, że przenosisz coś, co było już raz skasowane.
Następne ostrzeżenie to ban, więc polecam czujność.
 
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 13-01-2017, 13:16   

KasiaK napisał/a:
Dział Bez Moderacji nie służy do przenoszenia tam chamstwa i przepychanek.
Dostałeś ostrzeżenie drugie ostrzeżenie - za to, że przenosisz coś, co było już raz skasowane.
Następne ostrzeżenie to ban, więc polecam czujność.
Bardzo Ciebie przepraszam za posądzenie że oba posty kasowałaś. Przy okazji wiadomo kto kasował pierwszy post.

Nie ma tam mojego chamstwa, jest Twojego kolegi Przemusia.
Z ostrzeżeniami to jest tak, że również były kasowane te przyznane przez "martina", zobaczymy jak to będzie.

Niezależnie od ilości przyznanych ostrzeżeń. Innerspase stosuje wysoki start i czysty inert. Czego Twój chroniony Żabierek nie wie.
Nie chcieli jego wśród swoich instruktorów. Co innego napisał im o swoich kwalifikacjach co innego tu w Polsce to jego załatwiło.

Skoro patentuję nowe rozwiązania z Ryszardem Kłosem, to znaj miarę Przemek, Tomek i Ty Kasiu. Już od was odskoczyłem.
https://worldwide.espacenet.com/publicationDetails/biblio?DB=EPODOC&II=0&ND=3&adjacent=true&locale=en_EP&FT=D&date=20160926&CC=PL&NR=411743A1&KC=A1
Sprawdź w linku kto jest wymieniony jako autor. Dokładnie to obejmuje zakres o którym Nie masz pojęcia, łącznie z kolegami których bronisz. Za ten projekt mam wyróżnienie na konkursie w MON
http://i3to.wp.mil.pl/pl/1_133.html
Czym nie legitymuje się Przemuś Tomuś czy Ty.

pozdrawiam rc
 
 
KasiaK 



Stopień: full tmx IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 2282
Skąd: chyba dokąd....
Wysłany: 13-01-2017, 13:29   

anarchista napisał/a:


pozdrawiam rc

bardzo się cieszę, że ode mnie odskoczyłeś, mam nadzieję że na zawsze i nigdy nie wrócisz.

Po prostu bądź normalnym użytkownikiem forum, a nie głównym zadymiarzem.

Masz coś do Żabierka i Kacprzaka? To załatwcie to na privach, BEZ wklejania ich tutaj.

Jeśli nadal będziesz ciągnął wątek i przepychankę, którymi nikt nie jest zainteresowany poza Tobą , to zostanie Ci odebrany wstęp na FN. Ponownie.
Ostatnio zmieniony przez KasiaK 13-01-2017, 13:31, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 13-01-2017, 16:37   

Kasiu łamiesz regulamin moderatorski, jak kasujesz post, to wysyłasz kopię do autora.
Tego nie zrobiłaś, czego się boisz. Tego że z profesorem komandorem patenty popełniamy.
Nie ładnie tak falandyzować.
Zmuszasz mnie do telefonu do administratora.

pozdrawiam rc
 
 
Turlogh 


Kraj:
Poland

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 548
Skąd: Wrocław
Wysłany: 13-01-2017, 17:19   

anarchista napisał/a:
.
Zmuszasz mnie do telefonu do administratora.

pozdrawiam rc

A to jak tak można, to ja poproszę o nr telefonu do Kasi :)
Ostatnio zmieniony przez Turlogh 13-01-2017, 17:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
grol 



Stopień: CMAS P2, SS, Nitrox
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 1071
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 13-01-2017, 17:39   

Powiało nadzieją na miesiąc spokoju od patentów i przeliczeń w modelu...
 
 
KasiaK 



Stopień: full tmx IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 2282
Skąd: chyba dokąd....
Wysłany: 13-01-2017, 19:56   

anarchista napisał/a:

Zmuszasz mnie do telefonu do administratora.

pozdrawiam rc

Taaaak, mówił że dzwoniłeś, tyle że nic Ci to nie da, bo za łamanie regulaminu, a przede wszystkim SPOKOJU na forum należy się kara, która nie jest zdejmowana z uwagi na posiadanie numeru telefonu do admina.


3 ostrzeżenia, które obecnie posiadasz, blokują Ci możliwość pisania, ale czytać możesz, więc widzisz co teraz piszę - więc czytaj uważnie - przy następnej próbie rozpętania III wojny światowej na FN, dostaniesz od razu 6 ostrzeżeń, żebyś nawet wejść nie mógł.

Miłego wieczoru
K.

[ Dodano: 13-01-2017, 19:58 ]
Turlogh napisał/a:
anarchista napisał/a:
.
Zmuszasz mnie do telefonu do administratora.

pozdrawiam rc

A to jak tak można, to ja poproszę o nr telefonu do Kasi :)

Ja jestem tylko modem, a nie adminem ;-)

[ Dodano: 13-01-2017, 20:00 ]
grol napisał/a:
Powiało nadzieją na miesiąc spokoju od patentów i przeliczeń w modelu...

Wierzę, że dłużej :)
Ostatnio zmieniony przez KasiaK 13-01-2017, 19:59, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 13-01-2017, 20:08   

Zawsze zastanawiała mnie Kasienko Twoja skłonność do sadyzmu i pastwienia się nad innymi. Tobie nie wystarcza użycie posiadanych uprawnień, Ty musisz jeszcze skopac leżącego a na sam koniec mu pogrozić. Jesteś dewiantką i tylko tyle.
 
 
grol 



Stopień: CMAS P2, SS, Nitrox
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 1071
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 13-01-2017, 22:40   

KasiaK napisał/a:
Wierzę, że dłużej

Ja nie wierzę...
Chyba że admin zmieni zdanie, cuda się zdarzają :)
 
 
KasiaK 



Stopień: full tmx IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 2282
Skąd: chyba dokąd....
Wysłany: 14-01-2017, 09:17   

Aleksander napisał/a:
Zawsze zastanawiała mnie Kasienko Twoja skłonność do sadyzmu i pastwienia się nad innymi. Tobie nie wystarcza użycie posiadanych uprawnień, Ty musisz jeszcze skopac leżącego a na sam koniec mu pogrozić. Jesteś dewiantką i tylko tyle.


ta jest!
to główne cechy modów na FN!

miłego dnia! :)
 
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 29-01-2017, 09:06   WIELKI MURZYN tajemnicą SZCZĘŚCIA WSZYSTKICH

Aleksander napisał/a:
Zawsze zastanawiała mnie Kasienko Twoja skłonność do sadyzmu i pastwienia się nad innymi. Tobie nie wystarcza użycie posiadanych uprawnień, Ty musisz jeszcze skopac leżącego a na sam koniec mu pogrozić. Jesteś dewiantką i tylko tyle.


Zgodnie z tym co mnie uczono w SSi przedstawiamy prawdziwe historie.
Jak pisałem - nurkowymi mogę sypać "jak z rękawa" dla poparcia tego co piszę o nurkowaniu.
Zdarzyło się tak i tak bo... I dlatego aby tego uniknąć postepujemy tak i tak, lub w sytuacji takiej robimy tak...

teraz historiatrochę nienurkowa..
Otóż w jednym z centrów mieliśmy niemiecką managerkę.
Jak wiemy Niemki słyną z urody..
Dodatkowo "wściekła" baba.
Wszystkich rozstawiała po kątach, nie szczędziła nikomu z mężczyzn zgryźliwych słów.
Jak przyszła w jako tako dobrym humorze, za chwilę zmiana..
Egipcjanie - pomocnicy przemykali się "pod ścianami"...
Wszyscy zastanawiali się "Co z nią nie tak? O co chodzi?"

Aż NAGLE !!!! BUM!!!!
ZUPEŁNA ZMIANA.
Kobieta miła, uśmiechnięta, dzień dobry, milego dnia, wspaniale Wam idzie... Do serca przyłóż...

Ki czort?

I co się okazało?
Poznała wielkiego Egipskiego murzyna z Nubii.
Wpadli sobie "w oko" I zamieszkali razem....

I to cała tajemnica znakomitego humoru i szczęścia...
 
 
pomorzanka 


Stopień: wakacyjnorekreacyjny
Kraj:
Poland

Dołączyła: 02 Paź 2010
Posty: 887
Skąd: może być z Pucka :)
Wysłany: 29-01-2017, 22:17   Re: WIELKI MURZYN tajemnicą SZCZĘŚCIA WSZYSTKICH

Jan Dudzinski napisał/a:
.

co za troglodyta :pigs:
 
 
grol 



Stopień: CMAS P2, SS, Nitrox
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 1071
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 29-01-2017, 22:39   

Panie na forum
Choć wiem, że brzmi to nieprzekonywająco, to nie wszystkie chłopy tak widzą świat. A mam nadzieję, że tak postrzegający są w zdecydowanej mniejszości. A nawet, że zbiór ten jest jednoosobowy. :roz:
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 29-01-2017, 22:47   

Uuuu, to może Jana też pozna gruba niemiecka kobieta, odstawi te,...no same wiecie które i będzie spokojna wreszcie i spełniona. Albo lepiej - niech Jana pozna duuuża murzyna z Nubia, albo z nasza wioska (ma pseudonima "Kaszanka" - zupełnie nie wiedziec czemu) i wtedy pewnie Jana będzie spokojna, szczęśliwa i spełniona po całości.
Co na to Jana, mam poprosić "Kaszanka" żeby zabembnił do Jan ?
Moja pozdrawia Twoja.
Mzimzu.
Ostatnio zmieniony przez TomKur 29-01-2017, 22:50, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed