Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 105 Gości
Autor Wiadomość
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 11-05-2018, 21:03   

TYMOTEUSZ napisał/a:
Anarchisto - trochę wiecej pokory i mniej samouwielbienia.
luqu napisał/a:
masz tylko jedna wadę jestes za skromny i zbyt krytyczny wobec siebie.
Ustalcie wspólną wersję, jedna to żart, druga kompleksy piszącego.
TYMOTEUSZ napisał/a:
Wszystkie twoje problemy znikną jak uzmysłowisz sobie że nic w życiu nie osiągnąłeś, nic nie umiesz, a to co robisz i jaką wiedzę posiadasz jest nikomu nie potrzebne- pogódź się z tym. Będzie Ci łatwiej. :ping:
Gdybym tego nie pisał wiele razy, że mam szacunek do bezmiaru wiedzy, której nie poznam, to może bym się zmartwił. Tyle że to pisałem i stosuję.
Nie masz kontaktu z moim systemem pojęć i wartości. Dyskutując z Tobą używam taktownych form, Ty rozpocznę wersalikiem. Dla Ciebie to nie znany region zachowań. Stosujesz poniżanie, bo inaczej nie potrafisz ? Czy w szkole nie nauczyli ?

steve1973 napisał/a:
Szanowny Panie RC
Z Pana odpowiedzi na forum i priv zrozumiałem jedno, że "wojny" nigdy się nie zakończą. Przykre to i przerażające. Dziękuję za szczerość. Pozdrawiam i zdrowia życzę

Właśnie tak wyglądają "głośni" użytkownicy, od groma niewiedzy, zerowy lub prawie zerowy dorobek i kompleksy wielgaśne, podlanie brakiem kultury, moderatorki "Mania" i "Kasiak" były nie lepsze.

pozdrawiam rc
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 12-05-2018, 11:26   

grol napisał/a:
1. O istnieniu anarchisty na forum decyduje admin. Ma świadomość efektów jego działalności i, mimo wszystko, uznaje, że jest przydatny - jego prawo. Jednak ograniczam do minimum aktywność na forum - patrz pkt 2
2. Specyfika forumowej twórczości anarchisty wynika z jakiejś dysfunkcji. Wg mnie dyskusja z nim to, mimo wszytko, dokuczanie osobie dysfunkcyjnej, a to nie fair (mam świadomość, że to co piszę też mu dokucza, ale nie jestem w stanie napisać priva do wszystkich...).
Dlatego dość dawno podjąłem decyzję, że nie dyskutuję z nim i nie reaguję na zaczepki, choć nie opuszcza i ciągle 'dopada mnie modelem'...
I to proponuję wszystkim jego adwersarzom.

Hej grol,
masz w 100% rację. Rysio jest, hmmm, nie do końca sprawny mentalnie, co widać w jego twórczości. Co do admina, podejrzewam, że toleruje Rysia z powodów humanitarnych.
Ja również postanowiłem łagodniej odpisywać na słowotoki w sumie biednego człowieka i nie wdawać się z nim w dyskusje. Forum na pewno ponosi uszczerbek przez wpisy Rysia, ale to forum prywatne i mi nic do polityki jego właściciela.
Pozdrawiam.
Tom
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 12-05-2018, 11:57   

TomKur napisał/a:
Co do admina, podejrzewam, że toleruje Rysia z powodów humanitarnych.
Utrzymuje Ciebie, z powodów dla mnie komfortowych. Jestem jemu zobowiązany.
TomKur napisał/a:
Ja również postanowiłem łagodniej odpisywać na słowotoki w sumie biednego człowieka i nie wdawać się z nim w dyskusje. Forum na pewno ponosi uszczerbek przez wpisy Rysia, ale to forum prywatne i mi nic do polityki jego właściciela.
To jest klasyka, jak nie zrozumiałem że nie da się ustanowić homeomorfizmu R w R16, to ten który to rozumie musi być głupkiem. Tomaszku Kuraśku takim wydurnieniem jest NOF, który podobno doskonale zastępuje 16 tkankowy model. Niestety z braku możliwości ustanowienia bijekcji, NOF nigdy nie będzie dobrym modelem. Zupełnie nie radzi sobie z saturacją. (Wiem że nic z tego nie zrozumiałeś)

Bardzo się cieszę że utożsamiasz się z "grol", jednoczcie się, może doczekacie się młodych.

pozdrawiam rc
 
 
luqu 

Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 136
Skąd: warszawa
Wysłany: 12-05-2018, 21:22   

Reasumując
-Efekt satysfakcjonujący pana „anarchistę” oraz właścicieli forum został osiągnięty. Cos sie dzieje jest ruch na forum a anarchista karmi sie „zainteresowaniem” ktoś z nim polemizuje i rozmawia i zaspokaja jego ego bez merytorycznej rozmowy. Tu widze sens istenienia anarchisty na forum... gownoburze, opluwanie i wycieczki as personam
- dysputy o helioksach nasyceniach i innych teoretycznych problemach na forum gdzie 98% ludzi nurkuje na powietrzu do 30 m sa zupenie poza tematyka forum.
- anarchista nigdy nie złoży broni bo to jest sposób na zycie. Nie ma sensu mu tłumaczyć ze to sie nie przydaje ze nie ma sensu ze to nie forum fizyków wysokich ciśnień. To jak fizyk teoretyk ktory ma wynieść lodówkę z domu. Wzory piękne pokaże ale nie wyniesie.
A co do merytoryki.
Anarchosto
Jestes geniuszem mesjaszem albo genijalnym wynalazca w tej dziedzinie ?
Opatentowałes genijalne rozwiązania wyprzedzające epokę ?
Wiesz cos co zrewolucjonizuje nurkowanie ?
Idz do firmy walnij patenty na stół powiedz jaka masz wiedzę i wyczucie tematu.... i niech sie o ciebie biją.
Serio moze nagle za pare lat wszyscy beda nurkowac na twoim modelu dekompresyjnym, kompy zamiast zabijających przestarzałych algorytmów beda jechać na algorytmie anarchisty. Mega głębokie nurkowania na helioksie staną sie realne dzięki twoim wyliczeniom.
Nie marnuj czasu na forum dla idiotów za których nas uwazasz.
Nie marnuj czasu na gadki z jakimś nurkami co robią głębokie nury bez wiedzy o wysyceniach.
Pnij sie wyżej tam twoje miejsce.
Odszczekam wtedy wszystkie negatywne opinie o tobie... choć czuje sie bezpieczny 🤣
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 12-05-2018, 21:55   

luqu napisał/a:
Cos sie dzieje jest ruch na forum a anarchista karmi sie „zainteresowaniem” ktoś z nim polemizuje i rozmawia i zaspokaja jego ego bez merytorycznej rozmowy. Tu widze sens istenienia anarchisty na forum... gownoburze, opluwanie i wycieczki as personam
Tylko jeden użytkownik rozmawiał "steve1973 ", nie byłeś to Ty. Byłeś współtwórcą chamówy i opluwającym, przyznaję w dużo lepszym stylu, niż wielu pozostałych.
luqu napisał/a:
Jestes geniuszem mesjaszem albo genijalnym wynalazca w tej dziedzinie ?
Opatentowałes genijalne rozwiązania wyprzedzające epokę ?
Wiesz cos co zrewolucjonizuje nurkowanie ?
Rozmawiająac z ekspertem oceniającym, powiedział że: "Wszyscy Twórcy, są przekonani o genialności swojego rozwiązania". Nie miałem takiego poglądu, bo zwykle znam kilka dróg, które realizują cele. Patentuje się rozwiązania minimalne.
luqu napisał/a:
Idz do firmy walnij patenty na stół powiedz jaka masz wiedzę i wyczucie tematu.... i niech sie o ciebie biją.
Nie masz bladego pojęcia, co się dzieje na tym rynku.
luqu napisał/a:
Serio moze nagle za pare lat wszyscy beda nurkowac na twoim modelu dekompresyjnym, kompy zamiast zabijających przestarzałych algorytmów beda jechać na algorytmie anarchisty. Mega głębokie nurkowania na helioksie staną sie realne dzięki twoim wyliczeniom.
Pewien ciekawy model hybryda Hempelmana i Buhlmanna jest skalowana przez pewnego doktora, który ma dane z COMEX. Naprawdę nie moja liga.
luqu napisał/a:
Nie marnuj czasu na forum dla idiotów za których nas uwazasz.
Widzę że orientujesz się w stanie faktycznym, wielu uczestników tej dyskusji spełnia ten warunek, dodatkowo udają że są wzorcem z Sèvres.
luqu napisał/a:
Odszczekam wtedy wszystkie negatywne opinie o tobie... choć czuje sie bezpieczny 🤣
http://forum-nuras.com/viewtopic.php?t=41310
Udało się zrobić coś ciekawego, skan patentu wieszałem w tym temacie.

pozdrawiam rc
 
 
spłuczka 

Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 44
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-05-2018, 10:31   

Ten wątek dobitnie pokazuje do czego służy obecnie to forum. Ożywia się jedynie tylko wtedy kiedy dochodzi do pyskówek i osobistych wycieczek. Z tematami czysto nurkowymi ludzie chodzą gdzieś indziej i trudno się im dziwić ...
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 14-05-2018, 10:48   

spłuczka napisał/a:
Z tematami czysto nurkowymi ludzie chodzą gdzieś indziej i trudno się im dziwić ...
Dokładnie taka konstatacja, nie dyskutuje się o nurkowaniu, bo wiedza kursowa to kres górny poznania.

Próba poszerzenia wiedzy, zderza się ze ścianą obskurantyzmu i głupoty. Tak było też kiedyś, lecz było mniej innych przestrzeni, w których też się nie rozmawia.
Nie widzę legionów nowych, w PTMiTH. Nie przybywa ich w profesjonalnym świecie.
W UP też jest cienko, więc gdzie się podziali Ci mądrzy, czyżby ich nie było ?
Ciekawość pozostała, dlatego tyle osób zagląda lecz nic nie pisze, bo boi się drzymordów, którzy prezentowali się w tym dziale. Mało osób daje sobie z nimi rade.
luqu napisał/a:
Odszczekam wtedy wszystkie negatywne opinie o tobie... choć czuje sie bezpieczny
Bardzo mi na tym zależy, jak bum cyk cyk, na opinii osoby której nie znajduję w Espacenet.eu .

pozdrawiam rc
 
 
Yabulon 


Stopień: RD
Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Kraków
Wysłany: 14-05-2018, 14:30   

Po co wy w ogóle karmicie trolla ?
 
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 14-05-2018, 20:47   

Yabulon napisał/a:
Po co wy w ogóle karmicie trolla ?

Zrób eksperyment, jeśli dasz radę.

Przeczytaj posty adwersarzy z założeniem, że to prawda.

Potem przeczytaj co napisałem, jakie są skutki, jeśli to prawda.

Gdybyś z imienia i nazwiska się przedstawił, to było by Fair, bez tego jesteś tylko tchórzliwym trollem.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 15-05-2018, 06:07 ]
Yabulon napisał/a:
Zdiagnozowano co prawda u mnie nagłą głuchotę, ale chyba dlatego, że nie znali się na nurkowaniu a żaden z lekarzy nie widział związku z nurkowaniem pomimo,że mówiłem że stało się to w czasie nurkowania.
Na konferencji PTMiTH 2008r (miałem kolejny wynalazek) było wystąpienie o leczeniu utraty słuchu przy pomocy tlenoterapii hiperbarycznej dr Jacka Piechockiego. Jest ta informacja również w "Podstawy Tlenoterapii Hiperbarycznej". Dotyczy to sytuacji gdy nie mamy jasnej przyczyny, też po wybuchach czy nurkowaniu.

Jak mamy problem około nurkowy, to dzwonimy do KOMH, ja mam o jedno miejsce więcej, do wojskowych lekarzy.

"Yabulon" przejżałem Twoje posty, znajdź sobie wroga na swoim poziomie, jestem dla ciebie za duży.

pozdrawiam rc
 
 
Yabulon 


Stopień: RD
Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-05-2018, 09:12   

Oj dzieciaku ty w ogóle nie jesteś dla mnie wrogiem. Ty sobie za wszelką cenę szukasz wrogów. Nie zaimponujesz mi patentami i swoją "mądrością" bo mnie to po prostu nie interesuje. Ja nurkuję dla przyjemności a nie po to żeby komuś imponować. Możesz nie odpisywać bo do dalszej dyskusji mnie już nie sprowokujesz w myśl zasady "nie daj się wciągnąć w dyskusję z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczenie " Powodzenia w nowych patentach. Pozdrawiam i życzę wielu wrogów na twoim poziomie :)
 
 
 
spłuczka 

Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 44
Skąd: Wrocław
Wysłany: 15-05-2018, 10:30   

Yabulon napisał/a:
Ja nurkuję dla przyjemności a nie po to żeby komuś imponować.


i wszystko w temacie, nic więcej nie trzeba dodawać, pozdrawiam
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 15-05-2018, 20:53   

Jaja na całego, wracają stare czasy, mój wpis znikł. Miernot nie wolno obijać.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 16-05-2018, 09:06 ]
Yabulon napisał/a:
Oj dzieciaku ty w ogóle nie jesteś dla mnie wrogiem.
Jestem od Ciebie starszy, wiekiem stażem i dorobkiem. Nie masz kontaktu z rzeczywistością i rozpoznania.
Yabulon napisał/a:
Możesz nie odpisywać bo do dalszej dyskusji mnie już nie sprowokujesz w myśl zasady "nie daj się wciągnąć w dyskusję z idiotą bo sprowadzi cię do swojego poziomu a następnie pokona doświadczenie "
Wiele razy trafiam na credo życiowe idiotów. Wyjaśniam ten który rozpoczyna walkę i nie ma do tego odpowiedniego zaplecza, jest idiotą. W tym momencie udowodniłem że się wychylasz i nie masz zaplecza, też tchórzysz.
Yabulon napisał/a:
Nie zaimponujesz mi patentami i swoją "mądrością" bo mnie to po prostu nie interesuje.
Nie pisz zapytań o problemy słuchowe jak potem zachowujesz się jak przedszkolak, dostałeś merytoryczną odpowiedź. Współczesne informacje to "Zarys medycyny hiperbarycznej". Masz naukowe źródło profesor Aleksander Sieroń jest konsultantem krajowym.

Jeżeli dla moderatora to niska wartość intelektualna, to los Ciebie dogoni.

pozdrawiam rc
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-05-2018, 17:56   

:smok: :stop;
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 16-05-2018, 20:49   

TomKur napisał/a:
:smok: :stop;
Wielkie marzenie zakompleksionego.

pozdrawiam rc
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 16-05-2018, 22:26   

anarchista napisał/a:
TomKur napisał/a:
:smok: :stop;
Wielkie marzenie zakompleksionego.

pozdrawiam rc


:tam: :smok: :570: :563:
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 17-05-2018, 08:00   

TomKur napisał/a:


:tam: :smok: :570: :563:
Masz świadomość że jesteś o ponad 10 lat zapóźniony, w tym żarcie. Wchodząc na FN miałem już zgłoszenie.

Pozdrów łysego zakompleksionego, który mówi że ma, tylko numeru nie może podać, z kwerendy tylko w Japonii nie są ujawniani autorzy.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 17-05-2018, 09:22 ]
Jak miernoty nie mogą sobie poradzić merytorycznie, to pozostaje czyste pieniactwo. Miernoty mają ochronę "martina", kasuje jednostronnie wpisy i udaje że bluzgi kierowane do określonych użytkowników, to świecące słońce. Sam też bluzga.

Bez zmiany osób zużytych czy małych na moderatorskich stołkach, forum zdechnie.

pozdrawiam rc
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 17-05-2018, 09:58   

anarchista napisał/a:
Miernoty mają ochronę "martina", kasuje jednostronnie wpisy...


Pierd....

"martin" nie kasuje niczego. Zmien ziola.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 17-05-2018, 10:17   

martin napisał/a:
Pierd....

"martin" nie kasuje niczego. Zmien ziola.


"dareks@forum-nuras.com

do
mnie
15 maj 2018 19:43

Witaj anarchista,

Twój Post napisany przez Ciebie na: "FORUM-NURAS", został usunięty przez Administratora lub Moderatora. "

Sprawdziłem nie był to administrator. Komentarz jest głupkowaty, z Twojego zasobu.
"KasiaK" nie pisze informacji o usunięciu postu.

Chcesz więcej tego typu wiadomości ?
Masz tupet kłamać w oczy.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 17-05-2018, 11:23 ]
Z profilu "KasiaK"

Dołączyła: 23-05-2005, 12:58
Ostatnia wizyta: 03-02-2017, 18:44 (Minut: 2)
Wizyt: 2817 Łączny czas wizyt Godzin: 487,6
Postów: 2282, tematów: 34, załączników: 1, ankiet: 0
[0% z całości / 0,48 postów dziennie]
Ostatni post 27-01-2017, 19:02
Znajdź wszystkie posty KasiaK

Nie była od dawna na forum.

pozdrawiam rc
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 17-05-2018, 10:31   

anarchista napisał/a:
Witaj anarchista,

Twój Post napisany przez Ciebie na: "FORUM-NURAS", został usunięty przez Administratora lub Moderatora. "

Sprawdziłem nie był to administrator. Komentarz jest głupkowaty, z Twojego zasobu.

To sprawdz jeszcze raz, najwidoczniej Ci to nie wychodzi poprawnie.

W ramach wyjasnienia:
Posty usuwane przez moderatorow laduja w specjalnym dziale. Tutaj masz screenshot:

https://ibb.co/cgCZgJ

Mozesz zaznaczyc, gdzie jest post o ktorym piszesz?

EDIT: problemy z hostingiem obrazka.
Ostatnio zmieniony przez martin 17-05-2018, 10:34, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 17-05-2018, 12:24   

martin napisał/a:
To sprawdz jeszcze raz, najwidoczniej Ci to nie wychodzi poprawnie.
Masz tupet.

Dzwoniłem do administratora i pytałem czy kasował NIE. Kasia też nie. Z osób które mogły technicznie to zrobić zostałeś TY.

Tu jeszcze kilka przykładów:

dareks@forum-nuras.com

do
mnie 11 sty 2017 17:26
dareks@forum-nuras.com

Witaj anarchista,

Twój Post napisany przez Ciebie na: "FORUM-NURAS", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.


dareks@forum-nuras.com

do
mnie 10 sie 2016 09:20
dareks@forum-nuras.com

Witaj anarchista,

Twój Post napisany przez Ciebie na: "FORUM-NURAS", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

Też z dat: 9 sie 2016 17:03, 8 sie 2016 12:05, 6 sie 2016 13:03.

Mat "martin".
Zajmij się rodziną i zdrowiem.

pozdrawiam rc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed