Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 105 Gości
Autor Wiadomość
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 17-05-2018, 12:38   

anarchista napisał/a:
Masz tupet.


Nie, mam racje: po kliknieciu na ikone "usun post" pojawia mi sie takie cos:

https://ibb.co/ms8Gdy

Tak jak pisalem wyzej - zmien ziola....
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-05-2018, 13:34   

Bełłłkooot, Rysio, bełłłkooot. Widzę, że już jesteś w rzeczywistości wirtualnej :570: :570: :aaa: :aaa: :aaa:
 
 
Turlogh 


Kraj:
Poland

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 548
Skąd: Wrocław
Wysłany: 17-05-2018, 14:08   

anarchista napisał/a:


Dzwoniłem do administratora

Z tego forum? To ważne.
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 17-05-2018, 14:15   

Turlogh napisał/a:
anarchista napisał/a:


Dzwoniłem do administratora

Z tego forum? To ważne.

:aaa: :aaa: :aaa:
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 18-05-2018, 07:04   

Turlogh napisał/a:
Z tego forum? To ważne.
Dokładnie tego forum, dziwne. 16 maja: 8:51 zajęte, 9:06 rozmowa, jest w moich i jego bilingach.
martin napisał/a:
Tak jak pisalem wyzej - zmien ziola....
Niestety "KasiaK" kasowała posty w dziale bez moderacji. W dyskusjach znikały moje posty pozostawały adwersarzy. Dodatkowo dostawałem ostrzeżenia od Ciebie, które administrator kasował. Więdząc więcej niż byś chciał o Twoim stanie zdrowia i braku zasad etycznych. Mam zerowe zaufanie. Ten fakt potwierdza przydupas w akcji.
martin napisał/a:

W ramach wyjasnienia:
Posty usuwane przez moderatorow laduja w specjalnym dziale. Tutaj masz screenshot:
Dlaczego pokazujesz całe tematy usunięte, a nie posty z tematów ?
Nie odróznasz tych pojęć ?

pozdrawiam rc
 
 
spłuczka 

Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 44
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-05-2018, 07:36   

martin napisał/a:


Nie, mam racje: po kliknieciu na ikone "usun post" pojawia mi sie takie cos:

https://ibb.co/ms8Gdy

Tak jak pisalem wyzej - zmien ziola....


to już ociera się o lekką paranoję, dlaczego tłumaczysz się z tego co zrobiłeś ? Ten wątek powinien zostać skasowany w całości a jego autor przynajmniej czasowo zbanowany.
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 18-05-2018, 08:50   

anarchista napisał/a:
Niestety "KasiaK" kasowała posty w dziale bez moderacji.

Tego nie wiem, nie jestem KasiaK i nie wiem jakie miala uprawnienia w tym momencie.

anarchista napisał/a:
Dodatkowo dostawałem ostrzeżenia od Ciebie, które administrator kasował.

Tak dziala moderacja na tym forum - administrator moze podwazyc decyzje moderatora.

anarchista napisał/a:
Dlaczego pokazujesz całe tematy usunięte, a nie posty z tematów ?
Nie odróznasz tych pojęć ?

Dlatego ze w skrypcie ktory obsluguje to forum mozliwosc usuwania postow przez moderatorow jest wylaczona. Moderator moze tylko przesunac post do nowego tematu i nowy temat przesunac do kosza.

spłuczka napisał/a:
dlaczego tłumaczysz się z tego co zrobiłeś ?

Tlumacze ze ja tego nie zrobilem. Ale najwyrazniej anarchista wie lepiej :)

spłuczka napisał/a:
Ten wątek powinien zostać skasowany w całości a jego autor przynajmniej czasowo zbanowany.

Autor byl juz wielokrotnie banowany, pisal m.i. jako moti, smok, ln-1 i pewnie jeszcze pare innych nikow.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 18-05-2018, 09:22   

martin napisał/a:
Tego nie wiem, nie jestem KasiaK i nie wiem jakie miala uprawnienia w tym momencie.
Masz najwyższe.
martin napisał/a:
Tak dziala moderacja na tym forum - administrator moze podwazyc decyzje moderatora.
Robił to wielokrotnie, co jasno dowodzi że byłeś ordynarnie stronniczy.
martin napisał/a:
Moderator moze tylko przesunac post do nowego tematu i nowy temat przesunac do kosza.
Czyli post może zniknąć.
martin napisał/a:
Tlumacze ze ja tego nie zrobilem. Ale najwyrazniej anarchista wie lepiej :)
Wybór jest prosty Ty albo Administrator. Lecz do niego dzwoniłem i pytałem, przed ponownym wpisaniem treści.
Znikały moje posty jak byłem moderatorem.
martin napisał/a:
Autor byl juz wielokrotnie banowany, pisal m.i. jako moti, smok, ln-1 i pewnie jeszcze pare innych nikow.
"martin" dawałeś po 3 ostrzeżenia za jedno przewinienie. Nawet za PW. jest temat na forum wewnętrznym że łamiesz regulamin forum.
spłuczka napisał/a:
to już ociera się o lekką paranoję, dlaczego tłumaczysz się z tego co zrobiłeś ? Ten wątek powinien zostać skasowany w całości a jego autor przynajmniej czasowo zbanowany.
Albo moderator działał w przeszłości fair i wtedy czepiam się bez podstaw. Lecz nie działał fair, więc się musi tłumaczyć.

To poproszę o jasny dowód że to Administrator, skoro nie Ty.

Z mojej strony: rozmowa telefoniczna i sprawdzenie że "KasiaK", nadal jest nieaktywna.

pozdrawiam rc
 
 
spłuczka 

Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 44
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-05-2018, 12:07   

martin napisał/a:

Autor byl juz wielokrotnie banowany, pisal m.i. jako moti, smok, ln-1 i pewnie jeszcze pare innych nikow.


po prostu nie wierzę, że nie można sobie z kimś takim poradzić, a przynajmniej wydatnie mu utrudnić życie. Nie da sie poza kontem zbanować adresu IP, adresu skrzynki pocztowej ?

... mam tylko cichą nadzieję, że nie dacie się wciągnąć w ten cyrk i nie zaczniecie jednemu z formumowiczów przedstawiać dowodów na to co ktoś zrobił albo nie zrobił.
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 18-05-2018, 12:17   

anarchista napisał/a:
Masz najwyższe.

Jeszcze raz: nie mam najwyzszych. Jestem moderatorem a najwyzsze uprawnienienia naleza do administratora.

Zainstaluj sobie ta wersje phpBB na komputerze - to tylko 15 minut roboty i sprawdz jak to dziala i jakie sa mozliwe ograniczenia.

anarchista napisał/a:
Czyli post może zniknąć.

Nie moze, jesli moderator przesuwa post. W aktualnej konfiguracji tego forum post moze zniknac tylko jesli jest usuwanny przez administratora.

I teraz jeszcze raz na spokojnie: przemysl Twoja argumentacje i zastanow sie w co powinienes wierzyc.

anarchista napisał/a:
To poproszę o jasny dowód że to Administrator, skoro nie Ty.

Dowody masz w dwoch screenshotach wyzej. Skoro do Ciebie nie trafiaja, to jak pisalem - zmien ziola. W kazdym razie dla mnie jest w tej chwili EOD - nie bede w kolko pisal tego samego.

spłuczka napisał/a:
Nie da sie poza kontem zbanować adresu IP, adresu skrzynki pocztowej ?

Banowanie IP albo skrzynki nie dziala - zmiana to pare klikniec myszki.
Teoretycznie da sie, ale to musi wykonac osoba administrujaca to forum. Spojrz n.p. na forum DiW - tam jest n.p. utawione ze kazdy nowy uzytkownik musi byc aktywowany przez administracje.
Ostatnio zmieniony przez martin 18-05-2018, 12:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
spłuczka 

Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 44
Skąd: Wrocław
Wysłany: 18-05-2018, 12:36   

martin napisał/a:
Spojrz n.p. na forum DiW - tam jest n.p. utawione ze kazdy nowy uzytkownik musi byc aktywowany przez administracje.


mam nadzieję, że Wojtek nigdy na swoje forum nie wpuści tego typu osobników. Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnego weekenu.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 18-05-2018, 12:53   

martin napisał/a:
a najwyzsze uprawnienienia naleza do administratora.
Ma najwyższe i mówi że nie kasował.

Co pozostaje ? Ty lub On.
martin napisał/a:
W aktualnej konfiguracji tego forum post moze zniknac tylko jesli jest usuwanny przez administratora.

I teraz jeszcze raz na spokojnie: przemysl Twoja argumentacje i zastanow sie w co powinienes wierzyc.
Pamiętasz dawne czasy, w których moje posty były nie widoczne dla większości użytkowników lub numer z globalnym ignorowaniem.
martin napisał/a:
Dowody masz w dwoch screenshotach wyzej. Skoro do Ciebie nie trafiaja, to jak pisalem - zmien ziola. W kazdym razie dla mnie jest w tej chwili EOD - nie bede w kolko pisal tego samego.
Zachowuj się merytorycznie, "to jak pisalem - zmien ziola". To popisy przedszkolaka. Zwłaszcza że kłamałeś wiele razy, za co dostaję 3 ostrzeżenia, za 1 przewinienie.
spłuczka napisał/a:
Nie da sie poza kontem zbanować adresu IP, adresu skrzynki pocztowej ?
Im częściej się odzywasz, tym bardziej podły człowiek z Ciebie wychodzi. Takie rozwiązanie było stosowane. Była też blokada pisania, w dziale w którym ekspertem jestem.
spłuczka napisał/a:
... mam tylko cichą nadzieję, że nie dacie się wciągnąć w ten cyrk i nie zaczniecie jednemu z formumowiczów przedstawiać dowodów na to co ktoś zrobił albo nie zrobił.
Forumowicz sprawdził czy było usunięcie postu, dokonane przez administratora. Akurat ten forumowicz ma 4 patenty w sprzęcie do nurkowania i wyróżnienie na konkursie I3TO. Też trochę pisał do Nuras.Info i cholera był poczytny. Jak dorównasz, to możesz pyskować.
spłuczka napisał/a:
mam nadzieję, że Wojtek nigdy na swoje forum nie wpuści tego typu osobników. Pozdrawiam i życzę wszystkim spokojnego weekenu.
Od lat ma cykora, głównie dlatego że nie wyglądał by na tak mądrego, jakiego zgrywa. Kasowanie postów i nasyłanie szczekaczy, było tam od dawna stosowane, dużo później trafiło na FN.

Administrator jest zajęty swoimi sprawami, wyjaśnienie potrwa.

pozdrawiam rc
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-05-2018, 17:50   

Buahahahahaaa - wybuchła afera postowa :aaa: :aaa: :aaa: :aaa:
Martin - szczerze Ciebie podziwiam. Ja tego czubka już dawno przestałem traktować poważnie. Wszelka dyskusja nie ma sensu, kończy się bełkotem Rysia. :smok: :570: :563:
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 18-05-2018, 20:53   

TomKur napisał/a:
Buahahahahaaa - wybuchła afera postowa :aaa: :aaa: :aaa: :aaa:
Martin - szczerze Ciebie podziwiam. Ja tego czubka już dawno przestałem traktować poważnie. Wszelka dyskusja nie ma sensu, kończy się bełkotem Rysia. :smok: :570: :563:
Troszkę infantylnego przydupasa masz "martin", gratuluję. (jaja)

pozdrawiam rc
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 18-05-2018, 21:08   

Szukaj lepiej posta Rysio, buahahahahaaaaa. Pewnie jest w Twoim apartamencie w Tworkach :smok: :tam: :570:
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 18-05-2018, 21:27   

TomKur napisał/a:
Szukaj lepiej posta Rysio, buahahahahaaaaa. Pewnie jest w Twoim apartamencie w Tworkach :smok: :tam: :570:
Gratuluje Tomaszokowi Kurasiowi kultury, co się z butów wylewa.
Post skasowany trafia z komentarzem na adres e-mail użytkownika. Tam się znajduje w pierwotnej wersji i wpisałem podobną treść.

"martin" czy jak wpiszę Ciebie, w wypowiedź kumpla, to dostanę ostrzeżenie ?
Jeśli tak to zachowaj się poprawnie.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 28-05-2018, 09:07 ]
"An Open Letter to CCR Instructors, Instructor Trainers, Certification Agencies, and CCR Manufacturers

I am becoming increasingly more concerned about the seemingly growing tendency to short cut the system in order to create more CCR divers and instructors. Rarely does a day pass in which instructors and instructor trainers do not make social media posts highlighting practices which are clearly standards violations, not to mention poor teaching methods. Weekend “super courses”, administrative crossovers, classes which are little more than fun dives, courses taught with the instructor on open circuit, depth guidelines exceeded, inappropriate gasses, faulty equipment, O2 cells out of date, inappropriate dive sites for particular class, required skills glossed over or skipped altogether, checklists ignored, inadequate bailout, unit specific skills taught incorrectly, poor health, diving impaired, minimum number of required dives and hours ignored, prerequisites ignored, and the list goes on and on.

Instructor Trainers must accept much of the blame for this phenomenon due to the fact that many of the instructor courses conducted do not follow agency or manufacturer’s requirements. How is it possible for an instructor candidate to become a diver and an instructor on a new CCR unit in the same 2-day weekend? Does this make sense to anyone? Standards and procedures are in place to protect manufacturers, ITs, Instructors and most importantly the students. When instructor trainers knowingly violate standards and procedures during an instructor course, they are creating an avalanche of bad practices which will unfortunately spread exponentially! When we read about fatalities and mishaps, we often shake our head and say, “What was that guy thinking when he did that?” Well, it’s often not really that hard to understand why people do what they do if you look at how they were trained. Of course, sometimes students leave class and just make poor decisions afterwards irrespective of the quality training that they receive, but many times there is a direct correlation between a poorly taught instructor course and the continuation of substandard teaching and practices downstream. As they say, “garbage in, garbage out”.

Agencies, which knowingly allow instructor trainers and instructors to continue to break standards are also culpable as far as I am concerned. And of course, manufacturers who continue to do business with training agencies that don’t police their own ITs and instructors need their head examined. In an environment where the overall diving industry is purportedly in decline (some say as much as 3% per year), we need to focus on raising the bar to ensure that students receive quality instruction which coincidentally is proven to increase retention, reduce risk to divers, and helps to promote the sport. Divers who are comfortable in the water continue to dive. Those that are not comfortable, do not. End of story!

Instructors who are ill prepared to teach CCR courses are incapable of producing a quality product and even more concerning are those ITs who are knowingly breaking standards and train the next generation of CCR instructors to disrespect the standards through their own example.

There are much easier ways to make money in life than teaching diving. If the passion is gone, time to make a career change. Shortchanging students through poor quality classes is my opinion one of the greatest challenges that we face as an industry and nowhere is it more apparent that in the CCR community.

I could go on ad nauseam with examples of students, instructors, instructor trainers, training agencies and manufacturers who knowingly make poor decisions with regards to training, but I think we all are equally aware of the problems that exist within our niche community. As leaders in our industry, I plead with you to personally evaluate your individual training practices and lead the way through a recommitment to personal and institutional integrity. We all know what needs to happen, it is up to each of us individually to ensure that it does happen and not wait for others to solve the problem.

Respectfully yours, Randy Thornton"

Widzę że nie tylko ja zauważam braki kompetencji instruktorów, swoje rozliczenie napisałem w Nuras.Info z września temat o elektrozaworze. Jest też temat na FN w którym świeżo upieczony instruktor, pisał o bezpieczeństwie.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 01-06-2018, 10:59 ]
Po około 2 tygodniach ucieczki Administratora od odebrania telefonu, spisuję relację.
Nie udało się potwierdzić lub zanegować, kto skasował wpis: Administrator czy zakompleksiony moderator.

Administrator nie miał czasu przeczytać PW, i ucieka od odebrania kilkudziesięciu telefonów. Zastosowałem stary wariant dzwoniąc z innego numeru, wtedy odebrał i grał nietoperza co nie słyszy. Czyste przedszkole.

Moderator klasycznie radził/odradzał to co stosuje, jaranie zioła. Niestety Radosławie nie dotyczy to mnie, nie palę.
Zapytam jak tam Toje zdrówko, zwłaszcza OUN ?

Sytuacja pokazała że: forum zdycha, administrator nie panuje nad niczym i nie zagląda, pieniacze pyskują, lecz są zerami merytorycznymi.

Bardzo dziękuję Darku, że na tak prostej sprawie się wydało. Nie mogę Tobie powierzyć nie opatentowanego materiału, zaufania nie mam do Ciebie.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 04-06-2018, 11:53 ]
"Czarna sobota dla polskich nurków – zginęły 2 osoby"
Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 3, 2018 14:57

Czarna sobota dla polskich nurków – zginęły 2 osoby
Miniona sobota okazała się bardzo nieszczęśliwa dla polskich nurków. W dwóch niezależnych wypadkach nurkowych zginęła dwójka naszych rodaków. Jedno z zajść miało miejsce podczas nurkowania na Bałtyku, na wraku jednostki SS „Bremerhaven”, z kolei do drugiego zdarzenia doszło w popularnym austriackim nurkowisku Offen Attersea.

Z nurkowania na wraku pływającego niemieckiego obozu koncentracyjnego SS „Bremerhaven”, nie wrócił i wciąż jest poszukiwany nasz kolega i dobrze znany w środowisku nurkowym Michał Czermiński. Zawiadomiona jednostka SAR oraz śmigłowiec aż do zmierzchu prowadziły poszukiwania, niestety mimo świetnych warunków, bez rezultatu. Poszukiwania wznowiono w niedzielny poranek i są one kontynuowane.

Michał był bardzo doświadczonym nurkiem technicznym, jednak to, jakim był człowiekiem czyniło go kimś wyjątkowym. Bezkompromisowy, bezpośredni i niezwykle sympatyczny. Pozostaje wielki żal, że nie spotkamy się już po tej stronie, ani nie zrealizujemy żadnego z planowanych projektów. Przecięcie się naszych dróg, to była prawdziwa przyjemność.

W Austrii podczas nurkowania na obiegu zamkniętym zginęła 38-letnia Polka. Z dostępnych informacji wynika, że podczas nurkowania na głębokości ok. 80-metrów, zasygnalizowała swojemu partnerowi problem, a następnie przeprowadziła awaryjne wynurzenie. Jej ciało unoszące się na powierzchni dostrzeżono z brzegu i zawiadomiono służby ratunkowe.

Dodane przez Tomasz Andrukajtis Czerwiec 3, 2018 14:57"

Długo nie trzeba było czekać, na potwierdzenie diagnozy Randy Thornton.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 07-08-2018, 22:01 ]
Dziękuję kręcącemu licznik, może daj spokój.

pozdrawiam rc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed