Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Pomoc w wyborze sprzętu
Autor Wiadomość
rahimex 

Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: 17-07-2018, 21:50   

anarchista napisał/a:
rahimex napisał/a:
Hehehe Ty einstein nie spinaj się tak bo złość piękności szkodzi, jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem to się naucz , ekspert ?
Robaczku przeczytałeśco linkowałem ? Czy na pewno było za trudne.quote="rahimex"]Jestem osobą początkującą która dopiero zaczyna, a to że Tobie trzeba napisać książkę żebyś zrozumiał pytanie to nie moja już wina
To że jesteś zielony to: słychać, widać i czuć. Dodatkowo głupi i nie okrzesany.
Gwarantuje to dobrą zabawę, która dla Ciebie przyjemna nie będzie.

pozdrawiam rc[/quote]

Ty nie wiem kogo ty słyszysz, widzisz i czujesz ale na pewno nie mnie, a głupi to jest twój nick który wiele świadczy jaką jesteś osobą i co sobą prezentujesz co gwarantuje Tobie dobrą zabawę :pa:
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-2018, 07:53   

rahimex napisał/a:
Ty nie wiem kogo ty słyszysz, widzisz i czujesz ale na pewno nie mnie,
Nie tylko ja zauważam że jesteś zielony.
rahimex napisał/a:
a głupi to jest twój nick który wiele świadczy jaką jesteś osobą i co sobą prezentujesz co gwarantuje Tobie dobrą zabawę
Bardzo mnie cieszy, że działasz bez rozpoznania.

pozdrawiam rc
 
 
rahimex 

Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: 18-07-2018, 09:54   

anarchista napisał/a:
rahimex napisał/a:
Ty nie wiem kogo ty słyszysz, widzisz i czujesz ale na pewno nie mnie,
Nie tylko ja zauważam że jesteś zielony.
rahimex napisał/a:
a głupi to jest twój nick który wiele świadczy jaką jesteś osobą i co sobą prezentujesz co gwarantuje Tobie dobrą zabawę
Bardzo mnie cieszy, że działasz bez rozpoznania.

pozdrawiam rc


Ja wchodzę na forum "Jestem początkujący" a Ty mnie wyzywasz od zielonych ? :D
Ja działam bez rozpoznania ? To Ciebie mimo X czasu na tym forum ludzie opisują jako zatrzymanie w czasie, a Ty mnie po paru linijkach że jestem zielony to niezły "anarchista" :pa:
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-2018, 10:17   

rahimex napisał/a:
Ja wchodzę na forum "Jestem początkujący" a Ty mnie wyzywasz od zielonych ?
Sam robaczku obdzielasz określeniami, nie mając podstaw, tylko się nie rozpłacz.

rahimex napisał/a:
Ja działam bez rozpoznania ? To Ciebie mimo X czasu na tym forum ludzie opisują jako zatrzymanie w czasie, a Ty mnie po paru linijkach że jestem zielony to niezły "anarchista"
Jacy Ludzie ? Mówisz o tych sierotkach co niczego nigdy nie wymyśliły. W zeszłym roku 2 patenty zgłosiłem, sieroty nic, wcześniej też.

Jak kiedyś dorośniesz i zaczniesz pisać w działach bardziej zaawansowanych, to rozpoznasz w boju co jest grane. Na razie nie wypada obijać: nikogo, zielonego rahimex".

pozdrawiam rc
 
 
pawel123 

Stopień: aowd
Kraj:
Poland

Dołączył: 26 Maj 2013
Posty: 52
Skąd: warszawa
Wysłany: 18-07-2018, 11:31   

Dla zwiększenia bezpieczeństwa przy pojedyńczej na plecach dokładam butlę boczną, stosuje takie rozwiązanie . Boczna czeka w wodzie , dzwigasz zestaw z pojedynczą butlą
pozdrawiam
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-2018, 12:02   

pawel123 napisał/a:
Dla zwiększenia bezpieczeństwa przy pojedyńczej na plecach dokładam butlę boczną, stosuje takie rozwiązanie .
Jest rozsądna i ekonomicznie zasadna.

pozdrawiam rc
 
 
rahimex 

Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: 18-07-2018, 12:28   

anarchista napisał/a:
rahimex napisał/a:
Ja wchodzę na forum "Jestem początkujący" a Ty mnie wyzywasz od zielonych ?
Sam robaczku obdzielasz określeniami, nie mając podstaw, tylko się nie rozpłacz.

rahimex napisał/a:
Ja działam bez rozpoznania ? To Ciebie mimo X czasu na tym forum ludzie opisują jako zatrzymanie w czasie, a Ty mnie po paru linijkach że jestem zielony to niezły "anarchista"
Jacy Ludzie ? Mówisz o tych sierotkach co niczego nigdy nie wymyśliły. W zeszłym roku 2 patenty zgłosiłem, sieroty nic, wcześniej też.

Jak kiedyś dorośniesz i zaczniesz pisać w działach bardziej zaawansowanych, to rozpoznasz w boju co jest grane. Na razie nie wypada obijać: nikogo, zielonego rahimex".

pozdrawiam rc


Hehe "robaczku" "zielony" całkiem fajnie to nad czym tu płakać :cmoook:
Ja nikogo nie zamierzam obijać nigdy, a Ty robisz to na każdym kroku kto co kolwiek napisze na tym forum. :pa:
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 18-07-2018, 12:42   

rahimex napisał/a:
Ja nikogo nie zamierzam obijać nigdy, a Ty robisz to na każdym kroku kto co kolwiek napisze na tym forum.
Zielony i głupi "rahimex". Kwantyfikatorów nie potrafisz zastosować właściwych. Nie każdy, a istnieją tacy których spuszcza się po brzytwie. Sam się wprosiłeś.

Dzisiejszy wpis z Dzisiaj 13:02 świadczy o tym że: nie obrażam czy obijam każdego. Od cholery innych potrafię wskazać.

Wypisałeś listę potrzeb dotyczących butli ? Czy nadal nie potrafisz określić wymogów, jakie im stawiasz.
Żelazotytan jest ciekawą propozycją, nie ma wad kompozytu i nie jest tak ciężki jak stal na 300. Sprężarkę na 300 też powinieneś kupić, będziesz niezależny.

pozdrawiam rc
 
 
rahimex 

Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: 20-07-2018, 12:02   

anarchista napisał/a:
rahimex napisał/a:
Ja nikogo nie zamierzam obijać nigdy, a Ty robisz to na każdym kroku kto co kolwiek napisze na tym forum.
Zielony i głupi "rahimex". Kwantyfikatorów nie potrafisz zastosować właściwych. Nie każdy, a istnieją tacy których spuszcza się po brzytwie. Sam się wprosiłeś.


Chłopie Ty naprawdę masz coś z głową :D
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 20-07-2018, 19:43   

rahimex napisał/a:

anarchista napisał/a:

rahimex napisał/a:

Ja nikogo nie zamierzam obijać nigdy, a Ty robisz to na każdym kroku kto co kolwiek napisze na tym forum.

Zielony i głupi "rahimex". Kwantyfikatorów nie potrafisz zastosować właściwych. Nie każdy, a istnieją tacy których spuszcza się po brzytwie. Sam się wprosiłeś.



Chłopie Ty naprawdę masz coś z głową


Nie masz elementarnej wiedzy z rachunków, poziom szkoły średniej.

Napiszę wersalikiem (tyle że to nie pomoże).
KAŻDY OZNACZA, BEZ ŻADNYCH WYJĄTKÓW.
Łatwo wskazałem przykład, który temu przeczy, nawet nie rozumiesz słów które używasz.
Po cholerę się na mnie narywasz, skoro jesteś głupi.

pozdrawiam rc
 
 
rahimex 

Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 18 Cze 2018
Posty: 19
Skąd: Polska
Wysłany: 03-08-2018, 20:03   

anarchista napisał/a:




Po cholerę się na mnie narywasz, skoro jesteś głupi.



Hehe tylko na tyle Cie stać ? :D
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 03-08-2018, 20:58   

rahimex napisał/a:
Hehe tylko na tyle Cie stać ?
Przez 2 tygodnie mogłeś coś ad meritum napisać, tyle że nie potrafisz.

pozdrawiam rc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed