Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Gdzie jedziemy?
Autor Wiadomość
Przemo_C 
Moderator Grupy


Kraj:
Jamaica

Wiek: 51
Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 697
Skąd: P-ń
Wysłany: 25-04-2009, 18:16   

grzegorz napisał/a:
a jak kogoś wyrzucili? :bee;


To tylko konspira pod klubem.
 
 
Adamoss 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 53
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Poznań
Wysłany: 26-04-2009, 09:55   

Przemo_C napisał/a:
Piszę w tym wątku bo wiem, że czytacie. :bee;

Z dumą informuję, że Potatos dysponuje zestawem tlenowym :!!: , w jego skład wchodzi:
- butla 5l/200bar
- reduktor z nawilżaczem o stałym wydatku 15l/min (pierwsze testy pokazują, że jest git)
- klucz do szybkiego przykręcenia reduktora (niestety nie ma takich walizek w castoramie, żeby weszło skręcone, ale to jest moment),
- profesjonalna maska z workiem ,
- waliza.

Koszt całkowity zestawu (z nabiciem) to 845zł. wychodzi po 120zł. (na 7 osób), wpłaty przyjmuję od jutra do czwartku, kto nie płaci nie jest ratowany. :634: :dupa:

Gdy będziemy umawiać się na nurki trzeba brać pod uwagę gdzie jest zestaw, najlepiej przekazywać go sobie w czwartek w klubie.
Jutro możecie zobaczyć to cudo na nurkach.

Widziałem ;OK; Podaj konto.
 
 
Przemo_C 
Moderator Grupy


Kraj:
Jamaica

Wiek: 51
Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 697
Skąd: P-ń
Wysłany: 26-04-2009, 11:36   

Adamoss napisał/a:
Widziałem ;OK; Podaj konto.


PW
Ostatnio zmieniony przez Przemo_C 23-11-2010, 20:36, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Adamoss 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 53
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Poznań
Wysłany: 18-05-2009, 09:12   

Cześć,
Coś niemrawo na forum ? W kazdym razie witam po powrocie. I od razu pytanko co do najbliższego łikendu. Nie mogę doczekać się jednak naszych wód ;))
Aha, czytałem na obczyśnie Wasze relacje ze szkoleń i troche kurwica mnie brała kiedy nurałem w akwariach ;))
Kto będzie w czwartek w klubie ?

Adamoss
 
 
Przemo_C 
Moderator Grupy


Kraj:
Jamaica

Wiek: 51
Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 697
Skąd: P-ń
Wysłany: 18-05-2009, 09:30   

Adamoss napisał/a:
... i troche kurwica mnie brała kiedy nurałem w akwariach ;))


To czekamy na relację, co widziałeś, przeżyłeś? Krzychu z Moniką wrócili z Norwegii jakoś tak średnio zadowoleni, może też coś opiszą?

Są wstępne plany na Bałtyk w nadchodzący weekend, ale trzeba się szybko określić i załatwić jakąś łódkę.

Ja bym pojechał.
 
 
Adamoss 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 53
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Poznań
Wysłany: 18-05-2009, 09:35   

Przemo_C napisał/a:
Adamoss napisał/a:
... i troche kurwica mnie brała kiedy nurałem w akwariach ;))


To czekamy na relację, co widziałeś, przeżyłeś? Krzychu z Moniką wrócili z Norwegii jakoś tak średnio zadowoleni, może też coś opiszą?

Są wstępne plany na Bałtyk w nadchodzący weekend, ale trzeba się szybko określić i załatwić jakąś łódkę.

Ja bym pojechał.


Dobra. Relacja będzie w tym tygodniu plus kilka zdjęć.
We wraki w tym tygodniu nie wchodzę.
Do czwartku
 
 
klon 



Stopień: ntmx instructor
Kraj:
Poland

Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 932
Skąd: Poznań
Wysłany: 18-05-2009, 10:59   

siemka:)
no wróciliśmy z Norwegii - nie wiem tak na prawdę czy bawić się w jaką relację na naszej stronie... spotkamy się to pogadamy - pokażemy zdjęcia i opowiemy jak było.
Jeżeli już coś bym napisał to tylko o samym miejscu i nurkowaniu... ale zobaczymy.
Co do wraków w ten weekend to my też odpadamy - Monia ma zajęcia na uczelni a ja mam okazję zakończyć divemastera w PEDI i rozstać się z tą organizacją...:) - chyba skorzystam bo ciągnie mi się to jak nieleczony wrzód...

k
 
 
Przemo_C 
Moderator Grupy


Kraj:
Jamaica

Wiek: 51
Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 697
Skąd: P-ń
Wysłany: 14-06-2009, 19:58   

Owocem mijającego długiego weekendu jest pomysł wyprawy rodzinno-nurkowej na Chorwacką Istrię, głównym celem wrak Barona Gautscha. Chcemy zrobić koło 6 dłuższych nurkowań na okolicznych wrakach, i nie bawić się w nurki turystyczne na ściankach itd.. Tak, by nienurkujący członkowie naszych rodzin również mieli fajne wakacje. Planowany termin 6-17 lipiec.
Na razie zdecydowani jesteśmy jechać w dwie rodziny: my (Ola, Przemo, Emil) i Grzegorz +3, poważnie zastanawia się Taternik i Klon, jeżeli ktoś chciałby się dołączyć to będzie fajnie.

Baron Gautsch śni mi się już po nocach, nurki minimum 45 minut na wraku. :pigs:



 
 
klon 



Stopień: ntmx instructor
Kraj:
Poland

Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 932
Skąd: Poznań
Wysłany: 14-06-2009, 21:08   

No my jesteśmy na tak... Dogadajmy się co do szczegółów :)
 
 
michałP 



Stopień: TMX, M1 CMAS, mCCR
Kraj:
Poland

Wiek: 71
Dołączył: 21 Wrz 2004
Posty: 383
Skąd: pniewy
Wysłany: 15-06-2009, 06:36   

Witam
13-25 lipca jestem na Brać i Murter
pozdrawiam
Michał
 
 
Adamoss 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 53
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-06-2009, 07:44   

Przemo_C napisał/a:
Owocem mijającego długiego weekendu jest pomysł wyprawy rodzinno-nurkowej na Chorwacką Istrię, głównym celem wrak Barona Gautscha. Chcemy zrobić koło 6 dłuższych nurkowań na okolicznych wrakach, i nie bawić się w nurki turystyczne na ściankach itd.. Tak, by nienurkujący członkowie naszych rodzin również mieli fajne wakacje. Planowany termin 6-17 lipiec.
Na razie zdecydowani jesteśmy jechać w dwie rodziny: my (Ola, Przemo, Emil) i Grzegorz +3, poważnie zastanawia się Taternik i Klon, jeżeli ktoś chciałby się dołączyć to będzie fajnie.

Baron Gautsch śni mi się już po nocach, nurki minimum 45 minut na wraku. :pigs:

Obrazek
Obrazek
Obrazek


Ożesz k..... ! :rozpacz: Niestety, urlop mam już zaplanowany na sierpień. Ale już Wam zazdroszczę.

Aha. Filmik jest gotowy :marl: :pigs: Jesli w czwartek jest spotkanie to pierwsze jeszcze gorące kopie przedpremierowe możecie kupić za 200DM
 
 
klon 



Stopień: ntmx instructor
Kraj:
Poland

Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 932
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-06-2009, 11:02   

Adamoss napisał/a:
pierwsze jeszcze gorące kopie przedpremierowe możecie kupić za 200DM


a kopiejki mogą być?
 
 
Adamoss 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 53
Dołączył: 29 Mar 2009
Posty: 44
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-06-2009, 11:07   

klon napisał/a:
Adamoss napisał/a:
pierwsze jeszcze gorące kopie przedpremierowe możecie kupić za 200DM


a kopiejki mogą być?


mogą być też ruble transferowe lub bony pewexowskie :ok2:
 
 
Taternik 


Stopień: NTMX IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 47
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 49
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-06-2009, 18:53   

Hej, wstępnie jesteśmy (Ja + moja Aśka) zdecydowani z wami jechać na Istrię - termin i zasady (rodzinno-nurkowe) pasują nam jak najbardziej (nie mowiąc już o doborowym towarzystwie). Musimy tylko sprawdzić dutki, bo mi zwykle klienci płacą mi ok.15-20 każdego miesiąca więc tak ni w kija ni w oko. Do tego 4-5 lipca Tomek robi piknic SANTI z NAUTICĄ w Kosewie, więc chciałbym tego przypilnować. Myślę, że do połowy przyszłego miesiąca się określę.
 
 
 
grzegorz 



Stopień: instruktor IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 55
Dołączył: 22 Sty 2002
Posty: 1294
Skąd: Poznań
Wysłany: 15-06-2009, 20:28   

xxx
 
 
Przemo_C 
Moderator Grupy


Kraj:
Jamaica

Wiek: 51
Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 697
Skąd: P-ń
Wysłany: 15-06-2009, 21:24   

xxx
Ostatnio zmieniony przez Przemo_C 23-11-2010, 20:38, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
grzegorz 



Stopień: instruktor IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 55
Dołączył: 22 Sty 2002
Posty: 1294
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-06-2009, 13:16   

Z wyjazdem sprawa ma się tak:
-propozycja jest,żeby jechać w ciemno ponieważ na pewno będzie taniej i mamy wpływ na wybór apartamentu.
-każdy szuka w swoim zakresie,ponieważ łatwiej jest znaleźć apartament dla czterech osób niż 12-u,a miescina mała więc zawsze się spotkamy z buta.
-jesli ktos się boi ,że nie znajdzie niech szuka i rezerwuje dzisiaj
-jeżeli przyjedziemy na miejsce i nam się nie spodoba lub nie znajdziemy miejsc lub będzie w chu... drogo,mozemy robić zawijkę i spadać na dół do Dalmacji
-proponowana godzina wyjazdu z Poznania to 3 w nocy z niedzieli na poniedziałek.

Niech chętni się wypowiedzą.
 
 
Przemo_C 
Moderator Grupy


Kraj:
Jamaica

Wiek: 51
Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 697
Skąd: P-ń
Wysłany: 16-06-2009, 13:38   

grzegorz napisał/a:
Niech chętni się wypowiedzą.


Droga do Vrsar-u wygląda tak:
przez Niemcy: 1411 km w tym 1192 km na autostradach - Vignettes 15.07 EUR
przez Czechy: 1152 km w tym 603 km na autostradach - Vignettes 7.70 EUR

Jeżeli wyjedziemy o wcześnie rano, to chyba lepiej przez Czechy, oprócz Polski i kawałka Słowenii praktycznie wszędzie są autostrady, wypadnie jakieś 350km bez autostrad (dane wyżej są z viamichelin.pl i chyba nieprawdziwe), najgorsze przejedziemy rano zanim zacznie się ruch. Samochody będą naładowane na maksa więc szybko nie pojedziemy, niemieckie autobany nic nam nie dadzą.

Jeżeli byśmy dobrze pokombinowali to może dalibyśmy radę 3 samochodami? Taternik i jego Asia jechaliby osobno jedno ze mną drugie z Krzychem, nie wiem tylko ile Andrzej bierze kosmetyków?

Godzina wyjazdu - jeżeli wyjedziemy o 3, to około 8 powinniśmy być na granicy, zostanie 850km, czyli z przerwami jakieś 8 godzin jazdy, powinniśmy dojechać na godzinę 16, jeżeli gdzieś wpakujemy się w korki itp. dojedziemy później i może zabraknąć czasu na szukanie kwater.
Może w związku z tym wyjechać koło północy?
Czy każdy będzie miał zmiennika za kierownicą?

tu można szukać kwater, są bezpośrednie namiary, widziałem obiekty gdzie zmieścilibyśmy się wszyscy, viamichelin.pl pozwala znaleźć we Vrasrze konkretną ulicę, można sprawdzić czy blisko do morza, centrum.
Nieśmiało myślę, żeby może Monika, jako nasz grupowy poliglota zbadała sprawę, jak się zadzwoni i pogada z właścicielem to może uda się coś przyzwoitego załatwić?

Potrzebujemy kwatery:
2+2 Grzegorz z rodziną
2+1 Krzysiek Monika z dzieckiem
2+1 my
2 Andrzej i Asia

Jedzenie drogie, trzeba zabrać z sobą.
Ostatnio zmieniony przez Przemo_C 16-06-2009, 15:14, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Taternik 


Stopień: NTMX IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 47
Dołączył: 30 Mar 2009
Posty: 49
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-06-2009, 15:14   

Myślę, że to dobry pomysl jechać w ciemno i tam coś poszukać na miejscu. Choć też jestem za 24 w nocy, żeby czasu wystarczyło.
 
 
 
Przemo_C 
Moderator Grupy


Kraj:
Jamaica

Wiek: 51
Dołączył: 20 Lis 2006
Posty: 697
Skąd: P-ń
Wysłany: 16-06-2009, 19:35   

Znalazłem coś ciekawego w Krnica, ze strony widać , że jakaś bardziej kumata baza http://www.krnica.com/e/pricelist.asp ,
za 300eu jest orgia, 10 wraków w 5 dni :ok2:
Może warto obadać tą miejscowość?

Dopisane

jednak dupa, do plaży trzeba samochodem jechać
Ostatnio zmieniony przez Przemo_C 16-06-2009, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed