Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarekS
02-01-2012, 21:23
Nitroks - obalanie mitów
Autor Wiadomość
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 01-05-2013, 18:23   

Motti napisał/a:
Wiesz Ryszard Czarnecki patenty ma.
A ty nie.
Jest w PTMiTH.
A ty nie.
Pozdrawiam


Ja jestem nurkiem a ty nie
ja nie muszę udawać że jestem kimś innym a ty nie ( niczym pedofil)
ja istnieję w świecie realnym i mam temu światu do zaoferowania realne wartości a ty nie

nie pozdrawiam za to polecam wizytę u psychiatry... rysiu
Ostatnio zmieniony przez Scaner 01-05-2013, 18:23, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 01-05-2013, 18:37   

Scaner napisał/a:
Ja jestem nurkiem a ty nie
ja nie muszę udawać że jestem kimś innym a ty nie ( niczym pedofil)
ja istnieję w świecie realnym i mam temu światu do zaoferowania realne wartości a ty nie

nie pozdrawiam za to polecam wizytę u psychiatry... rysiu

Ja sobie nurkuję, Czarnecki Ryszard też nurkuje, ostatnio nurkował w Piłaknie.

Kłamiesz pomawiasz, to Twoja oferta dla Świata, klasyka działań Adama Frajtaka.
Imiona, pseudonimy piszemy we właściwej formie, inaczej poniżasz tylko Siebie.

Nawet sensownej linijki o nitroksie nie mogłeś napisać w tym temacie, zero merytoryczne jesteś.

Pozdrawiam
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 01-05-2013, 18:41   

Motti napisał/a:

Ja sobie nurkuję, Czarnecki Ryszard też nurkuje, ostatnio nurkował w Piłaknie.
Pozdrawiam

Rysiu... demolancie, smoku, anarchisto, motti pisz pisz pisz jak najwięcej zaistniej znów choć przez chwilę póki cie nie wywalą na zbity ryj. Udawaj że jesteś nurkiem że potrafisz nurkować że znasz się na rebach może nawet przez chwile sam uwierzysz w to co piszesz :ping:
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 01-05-2013, 18:47   

Scaner napisał/a:
( niczym pedofil)

Jaką małą osobą trzeba być żeby posługiwać się pomówieniami.
Czarnecki musiał Tobie wyjątkowo dotkliwie dokopać.

Imiona, pseudonimy piszemy we właściwej formie, inaczej poniżasz tylko Siebie Adasiu Frajtaku.

Pozdrawiam
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 01-05-2013, 18:51   

Motti napisał/a:
Czarnecki musiał Tobie wyjątkowo dotkliwie dokopać.

Pozdrawiam

Wydaje ci się teraz że nie jesteś rysiem czarneckim? To może przestało ci się również wydawać że znasz się na rebach?
Ostatnio zmieniony przez Scaner 01-05-2013, 18:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 01-05-2013, 19:09   

Scaner napisał/a:
Wydaje ci się teraz że nie jesteś rysiem czarneckim? To może przestało ci się również wydawać że znasz się na rebach?

Imiona, nazwiska, pseudonimy piszemy we właściwej formie, inaczej poniżasz tylko Siebie.
Ryszard Czarnecki zna się na obiegach zamkniętych, dzięki temu ma patenty. Bo nikt wcześniej nie wynalazł niczego podobnego, podpisał się pod tym ekspert oceniający z Urzędu Patentowego RP. Dwie opinie pisał prof AMW R. Kłos. Również konstruktor z Faser wyrażał opinię pozytywną.

Nie znam się tak dobrze na tych konstrukcjach, lecz znam Czarneckiego dlatego mogę zapytać i przesłać jego poglądy. Co czynię.

Komandor prezes PTMiTH (ten od nurka towarowego po 20 latach) zadał pytanie "A kim jest instruktor nurkowania ?" Mówiąc najłagodniej, jest ich wielu, nie mają wiele do powiedzenia, zwłaszcza nowatorskiego.
Potem Czarneckiego zaprosił do wstąpienia do Towarzystwa.

Wiesz daruję sobie dalszą rozmowę z Tobą, jesteś nikim.

Pozdrawiam
 
 
gorcio
[Usunięty]

Wysłany: 01-05-2013, 20:04   

Dobra - niech go stad ktos a fee. Ledwo sie pokazal, robi zadyme.
 
 
Haw 


Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 1383
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 01-05-2013, 20:18   

Motti napisał/a:
Bez zbytnich problemów. Drugi powstał w czasach bytności na FN.
http://rebreathers.pl/forum/viewtopic.php?t=128
w watku ktory linkujesz jest mowa tylko o zgloszeniach. ja zas pytam o patenty. ogarniasz w ogole roznice?!?
 
 
JacekKG 


Stopień: hydrox
Kraj:
Poland

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 959
Skąd: Blisko brzegu
Wysłany: 01-05-2013, 20:40   

Motti napisał/a:
Haw napisał/a:
dostal w koncu te patenty? bo kiedys to mial tylko zgloszenia

Bez zbytnich problemów. Drugi powstał w czasach bytności na FN.
http://rebreathers.pl/forum/viewtopic.php?t=128
Otworzył rozmowy z wierzchołkiem tej firmy.

To teraz czytelniku rozumiesz, ile warte są słowa zakompleksionego Scanera.

Pozdrawiam


A na co sa te patenty?
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 01-05-2013, 21:03   

JacekKG napisał/a:


A na co sa te patenty?

na nic i o niczym zresztą na stronie urzędu patentowego w wyszukiwarce nie można znaleźć patentów o podanych przez smoka numerach
Haw napisał/a:

[ Dodano: 01-05-2013, 21:06 ]
Haw napisał/a:

http://rebreathers.pl/forum/viewtopic.php?t=128
w watku ktory linkujesz jest mowa tylko o zgloszeniach. ja zas pytam o patenty. ogarniasz w ogole roznice?!?

On już nawet nie wie kim jest i jak się nazywa więc jak miałby ogarniać różnicę między tym co wydawało mu się jak był rysiem czarneckim a tym co podpowiadają mu głosy w jego głowie obecnie ?
Ostatnio zmieniony przez Scaner 01-05-2013, 21:08, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 01-05-2013, 21:23   

gorcio napisał/a:
Dobra - niech go stad ktos a fee. Ledwo sie pokazal, robi zadyme.


Poczytaj dokładnie kto kogo pierwsze prowokuje .

Skaner czy ty masz jakiś kompleks Czarneckiego ?
Czemu gościowi pierwszy nadałeś ? Nie umiesz prowadzić konstruktywnej rozmowy , to jej nie zaczynaj ani tym bardziej nie prowokuj .

Obserwując ilości inwektyw jakie napisałeś wnioski nasuwają się same .
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 01-05-2013, 21:33   

slawek290 napisał/a:

Poczytaj dokładnie kto kogo pierwsze prowokuje .

Chętnie się upewnię jeszcze raz, o który raz bytności rysia czarneckiego i jaki konkretnie nick ci chodzi? jeżeli jesteś tak uprzejmy że zwracasz mi uwagę to poproszę jeszcze jakbyś był tak dobry i podał zakres lat w których KTOKOLWIEK zaczął jako pierwszy zadymę ze smokiem?

Mam nadzieję że to co napisałeś nie odnosisz do postów smoka z tego konkretnego wątku ? Bo jeżeli tak to znów okazałoby się że czytasz z bez zrozumienia. Chyba że uważasz że wystarczy po tym jak smok został wywalony z FN zmienić nick i udawać kogoś innego i po sprawie? Wtedy wszyscy muszą zaczynać od "czystej karty" takiego chama?
 
 
TomS 


Stopień: instr. SDI/TDI, PADI
Kraj:
Greenland

Wiek: 54
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 2801
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-05-2013, 21:49   

Adam, poproszę Cię abyś spróbował przez chwilę nie denerwować się na piśmie z powodu RC, ocierasz się o granice dobrego smaku.

Motti, Rysiu... jestem bardzo blisko dania Ci tylu ostrzeżeń na raz, żeby "wystarczyło" bo także mam świadomość historyczną twoich wypowiedzi tutaj, oraz tego co miałeś okazję pisać na mój temat w innych miejscach. Po prostu Cię nie lubię. Zatem miej się na baczności z wypowiedziami, najlepiej zupełnie nie daj się prowokować. Mam wiarę w ludzi i zakładam, że istnieje szansa na normalny z naszego punktu widzenia dialog z Tobą. Jednak margines błędu u mnie masz minimalny. Pozdrawiam i życzę roztropności.
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 01-05-2013, 21:53   

TomS napisał/a:
Adam, poproszę Cię abyś spróbował przez chwilę nie denerwować się na piśmie z powodu RC, ocierasz się o granice dobrego smaku.

Motti, Rysiu... jestem bardzo blisko dania Ci tylu ostrzeżeń na raz, żeby "wystarczyło" bo także mam świadomość historyczną twoich wypowiedzi tutaj, oraz tego co miałeś okazję pisać na mój temat w innych miejscach. Po prostu Cię nie lubię. Zatem miej się na baczności z wypowiedziami, najlepiej zupełnie nie daj się prowokować. Mam wiarę w ludzi i zakładam, że istnieje szansa na normalny z naszego punktu widzenia dialog z Tobą. Jednak margines błędu u mnie masz minimalny. Pozdrawiam i życzę roztropności.


Od tej pory włączam ignora temu tworowi.
ps. czy od tej pory po otrzymaniu bana wystarczy zalogować się na innym nowym nicku i po sprawie?

Poprosiłbym Cię również o potwierdzenie że od tej pory mogę założyć więcej niż jedno konto na FN - Na tym naprawdę mi zależy i chciałem już to zrobić wcześniej jednak poniższy zapis z regulaminu FN stał mi na drodze
" Zabronione jest zakładanie dwóch lub więcej kont przez tego samego użytkownika - tego rodzaju konta są powodem do zablokowania dostępu do Forum-Nuras."
Ostatnio zmieniony przez Scaner 01-05-2013, 21:59, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 01-05-2013, 22:34   

TomS napisał/a:
Mam wiarę w ludzi i zakładam, że istnieje szansa na normalny z naszego punktu widzenia dialog z Tobą. Jednak margines błędu u mnie masz minimalny. Pozdrawiam i życzę roztropności.


Tomek - święte słowa . Wielkiego człowieka to z daleka poznać . Chylę czoła .
 
 
TomS 


Stopień: instr. SDI/TDI, PADI
Kraj:
Greenland

Wiek: 54
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 2801
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-05-2013, 22:59   

Scaner napisał/a:
Poprosiłbym Cię również o potwierdzenie [...]
To pytanie w zasadzie do właściciela a nie do mnie. Ja widzę w regulaminie to co Ty. Z drugiej strony łączymy RC z Mottim wyłącznie na podstawie bardzo mocnych poszlak. Jeśli masz twarde dowody na jedną tożsamość materialną obu bytów to wal natychmiast do Darka.
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 01-05-2013, 23:48   

slawek290 napisał/a:


Tomek - święte słowa . Wielkiego człowieka to z daleka poznać . Chylę czoła .

Kogo oszukujesz, sam siebie? Przecież oczywiste jest to że Tobie chodzi tylko o zadymy na FN Liczysz na to że smok dostarczy Ci nowej porcji rozrywki w czasie nudy w godzinach pracy...

Dla mnie temat jest oczywisty, facet nie jest nurkiem, nie ma rebreathera, nie nurkuje na cc, nie ma zatem żadnego doświadczenia w tym zakresie, jego posty zmierzają do poniżania bardziej ufnych userów którzy wdają się w dyskusję z nim na kolejnych forach
Ostatnio zmieniony przez Scaner 01-05-2013, 23:52, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 02-05-2013, 00:08   

Scaner napisał/a:
Kogo oszukujesz, sam siebie? Przecież oczywiste jest to że Tobie chodzi tylko o zadymy na FN


Adam jakie zadymy - Z Ryszardem Czarneckim koresponduję na innym forum . Wielokrotnie uzyskiwałem na zadawane pytania odnośnie rebów wyczerpujące odpowiedzi . Rysiek zawsze był skory do tłumaczenia problemu . Co prawda używał skrótów myślowych jednak na moje wyrażne prośby odnośnie bardziej prostego opisania problemu , zawsze dostawałem dużo prościej opisane wyjaśnienie tematu .

Scaner napisał/a:
Dla mnie temat jest oczywisty, facet nie jest nurkiem, nie ma rebreathera, nie nurkuje na cc, nie ma zatem żadnego doświadczenia w tym zakresie, jego posty zmierzają do poniżania bardziej ufnych userów którzy wdają się w dyskusję z nim na kolejnych forach


Adam wież czym się różni spawalnik od spawacza ? Myślę że z Ryśkiem jest podobnie . Widziałem zdjęcia i film Ryśka spod wody . Szkoła starego CMAS - u .

Adam co do zadym - Lubię się z Tobą ostro pospierać , ale uważam iż przynajmniej z mojej strony nie wykluczyło by to normalnej rozmowy nad wodą i wypicia razem browca .
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 02-05-2013, 00:23   

slawek290 napisał/a:

Adam co do zadym - Lubię się z Tobą ostro pospierać , ale uważam iż przynajmniej z mojej strony nie wykluczyło by to normalnej rozmowy nad wodą i wypicia razem browca .

nie jestem pamiętliwy
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 02-05-2013, 00:57   

Scaner napisał/a:
nie jestem pamiętliwy


http://demotywatory.pl/4079812

... No i wszystko w temacie .
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed