Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarekS
07-04-2012, 20:29
S E A W O L F - "L I T E" NOWY MODEL SUCHEGO SK
Autor Wiadomość
WIZA 


Kraj:
Poland

Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 212
Skąd: BRWINOW
Wysłany: 06-04-2012, 19:56   S E A W O L F - "L I T E" NOWY MODEL SUCHEGO SK

Z A P R A S Z A M Y
w tym temacie chcę zamieszczać wszystkie dostępne informacje o suchym skafandrze "LITE" wykonanym przez SEAWOLFa.

będziemy też stopniowo przenosić tutaj informacje z postu FORUM-NURAS Strona Główna » NURKOWANIE » TECHNIKA I SPRZĘT » SEA WOLF Dive - suche skafandry
http://forum-nuras.com/vi...ghlight=seawolf

na początek ulotka informacyjna
 
 
Szyderca 



Stopień: OWD
Kraj:
Poland

Wiek: 40
Dołączył: 18 Lis 2007
Posty: 605
Skąd: WaWa
Wysłany: 06-04-2012, 22:02   

nareszcie jest cena pomarańczka
 
 
Jagmin 

Stopień: **
Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 29 Maj 2011
Posty: 220
Skąd: Gliwice/Jastarnia
Wysłany: 06-04-2012, 22:12   

Szyderca napisał/a:
nareszcie jest cena pomarańczka


Chyba jest trochę przestrzelona :-)
Konstrukcja skafandra jest tak prosta, że nawet osłona zamka jest opcją...
 
 
WIZA 


Kraj:
Poland

Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 212
Skąd: BRWINOW
Wysłany: 06-04-2012, 22:44   

Jagmin napisał/a:
nawet osłona zamka jest opcją...
Jagmin napisał/a:
osłona zamka jest opcją.


:-) wszystko zależy za ile jest ta opcja, której przy takiej koncepcji suchacza nie widzimy sensu stosowania
 
 
canimo 


Kraj:
Madagascar

Dołączyła: 11 Gru 2009
Posty: 260
Skąd: valence/France
Wysłany: 07-04-2012, 08:22   

Nie zrozum mnie zle, nie neguje jakosci Twoich produktow.
Jestescie mniej wiecej w cenie Ottera, ktory na rynku nurkowym jest lat... wiele.
jak na produkt wchodzacy na rynek cena spora, moze uzasadniona jakoscia kombinezonu i serwisu, ale to bedziemy wiedzieli za kilka latek.
No i np suwak- rozumiem ze material jest elastyczny i suwak mniej narazony na uszkodzenia, ale piach to chyba dalej mu szkodzi?
No dobrze, a da sie to cudo gdzies obejrzec poza demo days?
 
 
maran 



Stopień: CACIB
Kraj:
Poland

Wiek: 49
Dołączył: 21 Mar 2004
Posty: 647
Skąd: Bialystok
Wysłany: 07-04-2012, 09:22   

Ale marketingowa ulotka..... Buhaha
Wiele tekstu z którego nic nie wynika.

Nie wiadomo jakie zamki wstawiają.
Nie wiadomo jakie zawory.
Nie wiadomo ile jest gwarancji. I na co.
Usunięcie tych durnych pętelek w opcji płatnej buhaha.
Brak kryzy neoprenowej.
 
 
Sebastian Szczesniak 



Stopień: Cave
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 600
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-04-2012, 10:31   

Ale to Cię interesuje, czy tylko chcesz ponarzekac? Bo jeśli Cię interesuje to masz tu dobre miejsce, żeby zapytać.
 
 
canimo 


Kraj:
Madagascar

Dołączyła: 11 Gru 2009
Posty: 260
Skąd: valence/France
Wysłany: 07-04-2012, 10:39   

Akurat o zaworach to bylo w dyskusji- ST albo apeks, rozumiem ze do wyboru?
Mowil tez Wiza, ze manszety i kryzy beda do wyboru ( ja pytalam o silikonowe). Szkoda ze nie ma cen opcji, w tym kryzy neoprenowej i silikonowej i manszet.
Rzeczywiscie- produkt w odroznienu od odziezy outdorowej zwraca sie do wezszego grona o sporej wiedzy i wymaganiach a ulotka jak dla kazdej kurtki membranowej. Lepiej to dopracowac- nie ta sama publika i nie ta sama cena.
 
 
WIZA 


Kraj:
Poland

Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 212
Skąd: BRWINOW
Wysłany: 07-04-2012, 11:20   

maran napisał/a:
Ale marketingowa ulotka..... Buhaha
Wiele tekstu z którego nic nie wynika.

Nie wiadomo jakie zamki wstawiają.
Nie wiadomo jakie zawory.
Nie wiadomo ile jest gwarancji. I na co.
Usunięcie tych durnych pętelek w opcji płatnej buhaha.
Brak kryzy neoprenowej.

Witam Maranie! :pa: - prawdę napisałeś tylko tu "ale marketingowa ulotka" ale i "Buhaha" też potraktujmy jako prawdę, bo w końcu są radosne święta i należy się cieszyć :aaa:

co do reszty do delikatnie mówiąc albo nie znasz tematu albo jesteś mocno tendencyjny, albo oba te czynniki zachodzą na raz. Boję się też, że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem, bo choć staram się bardzo, to nijak nie znajduje informacji o tym by opcja nie montowania "durnych" pętelek miała być zaiste płatna, zresztą jak wiele pozostałych opcji. Wnioskuję stąd, że w swym życiu, aż do tej chwili za wszystko musiałeś płacić i to bez wyjątku - współczuje, choć z chwilą gdy zetknąłeś się z SEAWOLF-em, ten czas minął. :ok2:

Twoje określenie "durne" stawia pod znakiem inteligencję tych osób, które już potwierdziły chęć nabycia LITE i to bez wyjątku z pętlami. Niektóre z tych Osób są nie tylko dla mnie znanymi autorytetami nurkowymi więc jeśli miałbym osobiście przywiązać ten epitet to zdecydowanie nie do nich.

Przykro mi, że temat znowu schodzi na tak "merytoryczny" poziom. Szanując czas i inteligencję Forumowiczów oraz celu w jakim tu zaglądają, postaram się nie odnosić więcej do tego typu postów. Mam nadzieję, że wytrwam w tym postanowieniu :rozpacz:

Większość informacje co do zaworów, suwaków, pętelek itp itd są dostępne w necie i będą stopniowo przenoszone, także do tego tematu. Za brak czas przepraszam.

najbardziej aktualne informacje na :tam: https://www.facebook.com/SEAWOLFdive

Z a p r a s z a m

WESOŁYCH ŚWIĄT I SUCHYCH NURKOWAŃ!
Ostatnio zmieniony przez WIZA 07-04-2012, 11:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
maran 



Stopień: CACIB
Kraj:
Poland

Wiek: 49
Dołączył: 21 Mar 2004
Posty: 647
Skąd: Bialystok
Wysłany: 07-04-2012, 12:23   

Sebastian Szczesniak napisał/a:
Ale to Cię interesuje, czy tylko chcesz ponarzekac?


Interesuje, lubię być dobrze poinformowany. Nie oznacza to że chciałbym zostać beta testerem nowych skafandrów. Ale kto wie może za kilka lat.

Dobrze zadam konkretnie pytania.

Kto jest producentem skafandra? Bo dotychczas widzę tylko posty internetowego WIZY
Jakaś stronka na fecebooku, posty na forach. Tak to się teraz odbywa?
A gdzie go będę serwisował na facebooku?
Przeczytaliśmy o wieloletnim doświadczeniu w szyciu "kombinezonów" więc pytam kto ma to doświadczenie, konkretnie nazwa nip adres cokolwiek.

Gwarancja. Konkretnie na co producent udziela gwarancji i na ile.
Bo chyba nie 6 lat, na np. zamek, manszety

Kiedy można się spodziewać normalnej firmowej strony internetowej. Ja np. nie lubię fecebooka, zaglądam tam sporadycznie.
A prowadzenie firmy tylko tam uważam za niepoważne.
 
 
Marcin13736
[Usunięty]

Wysłany: 07-04-2012, 12:32   

Nie ma co ganić i chwalić. Trza być na DemoDay'sach i wtedy "katować" testami na własnym ciele. A dopiero potem zabierać głos i wymyślać, co to można by jeszcze poprawić. Znając "naszą" polską mentalność: " tam gdzie dwóch polaków, tam trzy zdania".
 
 
Abo 


Stopień: AOWD IANTD deep
Kraj:
Poland

Wiek: 65
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 242
Skąd: Szczecin
Wysłany: 07-04-2012, 12:33   

maran napisał/a:
Kiedy można się spodziewać normalnej firmowej strony internetowej. Ja np. nie lubię fecebooka, zaglądam tam sporadycznie.

Pod tym i ja się podpiszę.
 
 
 
canimo 


Kraj:
Madagascar

Dołączyła: 11 Gru 2009
Posty: 260
Skąd: valence/France
Wysłany: 07-04-2012, 12:42   

Ja rowniez
 
 
WIZA 


Kraj:
Poland

Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 212
Skąd: BRWINOW
Wysłany: 07-04-2012, 12:48   

Abo napisał/a:
maran napisał/a:
Kiedy można się spodziewać normalnej firmowej strony internetowej. Ja np. nie lubię fecebooka, zaglądam tam sporadycznie.

Pod tym i ja się podpiszę.


marka SEAWOLF jest ledwo dwuletnim projektem firmy WOLF GANG i planowo chcieliśmy go wystartować po wakacjach tego roku. Z powodu dobrego przyjęcia w czasie testów i nacisków ze strony przyszłych użytkowników oraz różnych innych okoliczności zaczynamy wcześniej. Na stroną internetową przyjdzie troszkę poczekać, wciąż też zastanawiamy się czy będzie ona strona niezależną czy podstroną Wolf Gang-a.

za zaistniałą sytuację przepraszamy!
 
 
kokaroll 


Stopień: Ins.SDI/TDI/nur.TMX
Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 31 Mar 2007
Posty: 400
Skąd: Kraków
Wysłany: 07-04-2012, 13:35   

Moim oczywiście tylko prywatnym zdaniem-cena nieco za wysoka na początek.
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 07-04-2012, 13:58   

maran napisał/a:
Dobrze zadam konkretnie pytania.

Kto jest producentem skafandra? Bo dotychczas widzę tylko posty internetowego WIZY
Jakaś stronka na fecebooku, posty na forach. Tak to się teraz odbywa?
A gdzie go będę serwisował na facebooku?
Przeczytaliśmy o wieloletnim doświadczeniu w szyciu "kombinezonów" więc pytam kto ma to doświadczenie, konkretnie nazwa nip adres cokolwiek.

Gwarancja. Konkretnie na co producent udziela gwarancji i na ile.
Bo chyba nie 6 lat, na np. zamek, manszety


Kolega Wiza zapracowany jest i nie zauważa pytań . Pozwoliłem sobie przekleic aby nic nie umknęło jego uwadze .
 
 
WIZA 


Kraj:
Poland

Dołączył: 17 Gru 2011
Posty: 212
Skąd: BRWINOW
Wysłany: 07-04-2012, 13:58   

kokaroll napisał/a:
Moim oczywiście tylko prywatnym zdaniem-cena nieco za wysoka na początek.


Podana cena jest ceną, która będzie obowiązywała w sieci sprzedaży. Przyjmowane zamówienia będą łączone w partie produkcyjne z podanym terminem dostawy.

W tej chwili trwa przyjmowanie bezpośrednich zamówień na partię produkcyjną, która będzie dostarczona do klientów na przełomie maja i czerwca. Zamówienia dla tej partii zbieramy do dnia 23.04. Dla tej partii cenę uzgadniamy indywidualnie z klientem :-)
oczywiście jak to na początku :-) )
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 07-04-2012, 14:00   

kokaroll napisał/a:
Moim oczywiście tylko prywatnym zdaniem-cena nieco za wysoka na początek.


A dlaczego ma byc niższa . Przecież ktoś to musi uszyc , potem trzeba to przywiesc do pl i ktoś to wszystko musi ogarnąc . Przecież chyba w Wizowej firmie się tych skafandrów nie szyje .
 
 
SZymEK vel Tomek 

Stopień: OWD no i te inne też
Kraj:
Poland

Wiek: 52
Dołączył: 30 Paź 2010
Posty: 172
Skąd: wlkp
Wysłany: 07-04-2012, 14:25   

Miałem się nie odzywać ale ... jak zamierzasz przekonać klientów do zakupu czegoś totalnie nie sprawdzonego pod względem materiału, technologii szycia (bo jakoś opowieści o wojskowych testerach mnie nie przekonują), w cenie za którą można nabyć np. Bare, a za Equesa to jeszcze dla początkujących na kurs SS zostanie. Dotychczasowe zachwyty że ładnie leży i ma ładny kolor i niską wagę pisane przez naszą koleżankę, przekonają mnie jak potwierdzi je jeszcze ktoś kto zrobi w nim bezawaryjnie kilkadziesiąt nurów. Tak wiem że ty wykonałeś taka ilość ale na własne dzieci zawsze patrzy się w kolorowych okularach.
No i co z pytaniami Marana o serwis i gwarancję?

Pozdrawiam i też życzę Wesołych Świąt
 
 
canimo 


Kraj:
Madagascar

Dołączyła: 11 Gru 2009
Posty: 260
Skąd: valence/France
Wysłany: 07-04-2012, 14:26   

slawek290 napisał/a:
kokaroll napisał/a:
Moim oczywiście tylko prywatnym zdaniem-cena nieco za wysoka na początek.


A dlaczego ma byc niższa . Przecież ktoś to musi uszyc , potem trzeba to przywiesc do pl i ktoś to wszystko musi ogarnąc . Przecież chyba w Wizowej firmie się tych skafandrów nie szyje .


dletego ze:
Cytat:
Jestescie mniej wiecej w cenie Ottera, ktory na rynku nurkowym jest lat... wiele.
jak na produkt wchodzacy na rynek cena spora, moze uzasadniona jakoscia kombinezonu i serwisu, ale to bedziemy wiedzieli za kilka latek.


Czekam tez na odpowiedz o cene opcji i dostepnosc innych niz standardowe kryz i manszet.
Czekam rowniez na informacje czy poza Koparkami gdzies w najblizszym czasie moge towar zobaczyc zanim go zechce kupic. Mam wrazenie ze nie jestem przesadnie wymagajaca :????:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed