Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Problemy TECLINE DONUT 22 Special Edition
Autor Wiadomość
nuras5 



Stopień: P3.Nitrox TDI
Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 23 Sie 2002
Posty: 1556
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 08-02-2013, 08:19   

Ta dyskusja za daleko odbiegła od tematu i zaczęła być zbyt osobista. :stop;
 
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 08-02-2013, 11:04   

nuras5 napisał/a:
Ta dyskusja za daleko odbiegła od tematu i zaczęła być zbyt osobista.


Masz rację . Dyskusja za daleko odbiega od tematu proponuję wyciąć wszystkie posty które w jakikolwiek sposób rzutują na produkt . Jak to się robi możesz zobaczyć na sąsiednim forum .
 
 
nuras5 



Stopień: P3.Nitrox TDI
Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 23 Sie 2002
Posty: 1556
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 08-02-2013, 11:19   

slawek290 napisał/a:
Masz rację . Dyskusja za daleko odbiega od tematu proponuję wyciąć wszystkie posty które w jakikolwiek sposób rzutują na produkt . Jak to się robi możesz zobaczyć na sąsiednim forum .
_________________


Staram się unikać ingerowania w posty, żeby nie być posądzonym o zmianę intencji piszącego -chociaż zrobiłem to z Twoim postem - sorki
 
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 08-02-2013, 11:21   

slawek290 napisał/a:
Masz rację . Dyskusja za daleko odbiega od tematu proponuję wyciąć wszystkie posty które w jakikolwiek sposób rzutują na produkt . Jak to się robi możesz zobaczyć na sąsiednim forum.


Ależ nuras5 doskonale to potrafi :) Przez noc poleciał na przykład mój ostatni post, który był jednym z najmniej osobistych w całym tym wątku - jeżeli w ogóle zawierał coś osobistego :)
 
 
Bul-kot
[Usunięty]

Wysłany: 08-02-2013, 11:32   

Była zbyt osobista.
Nie o sobie piszę.
Szkoda tylko że forumowicze którzy mają coś konkretnego do powiedzenia/napisania giną w pianie... :rozpacz:
Normalnie fejsbuk :aaa:
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 08-02-2013, 12:19   

nuras5 napisał/a:
Staram się unikać ingerowania w posty, żeby nie być posądzonym o zmianę intencji piszącego -chociaż zrobiłem to z Twoim postem - sorki


Ale co Ci się konkretnie nie podobało , to żeby Jackowe wywody o robaczywych jabłkach przenieść do nowego tematu , bo ni jak mają się do worka ?
Ostatnio zmieniony przez slawek290 08-02-2013, 12:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
nuras5 



Stopień: P3.Nitrox TDI
Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 23 Sie 2002
Posty: 1556
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 08-02-2013, 18:12   

:stop; skończcie tą "wojenkę" i wróćcie do worka.
Będę dawał ostrzeżenia dla upartych.
sławek 290 - PW
Ostatnio zmieniony przez nuras5 08-02-2013, 18:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 08-02-2013, 19:50   

nuras5 napisał/a:
Będę dawał ostrzeżenia dla upartych.
sławek 290 - PW

Pw wykazujące taką kulturę wypowiedzi możesz mi co dzień wysyłać .

[ Dodano: 08-02-2013, 19:54 ]
MIK napisał/a:
Ten mam pierwszą zimę i duże rozczarowanie. Może ktoś coś poradzi, czy poprostu tylko wymiana inflatora.


Spróbuj do producenta zgłosić problem . Jak on nic nie poradzi , popróbuj może Piotr C podejmie się rozwiązania problemu , jakby nie było to narabia z workami .
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 08-02-2013, 20:15   

No prosze , zaglądam a tu .... wszystkie pytania zniknęły . I nie dowiem się czy cuda się zdarzają , a może jednak padła odpowiedź ??
Zniknięcia pytań nie uważam za cud :) :)

Pozdrawiam Piotr

PS Mam nadzieję , że pytający już dowiedział się jak załatwia się sprawy gwarancji , wiem , że dla kupującego uciążliwe , ale kupując przystajemy na takie reguły . Niestety .
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 08-02-2013, 20:44   

Piotr - pociął sprawiedliwie wszystko co było . Nie robił wyjątków . Należy takie porządkowanie szanować .

Na DT się zapytaj co się stało z moimi postami które nie traktowały o strzelaniu ?

Ja się niestety nie mogę zapytać . Będziesz tak dobry ?

Obstawiam że nie :aaa:
Ostatnio zmieniony przez slawek290 08-02-2013, 20:48, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 08-02-2013, 21:06   

slawek290 napisał/a:
Należy takie porządkowanie szanować .


Tam Tomek też wywalił wszystko , od G do S :)

slawek290 napisał/a:
Będziesz tak dobry ?

Obstawiam że nie :aaa:


Obawiam sie , że moja dobroć i Twoje obstawianie nic nie pomogą , odpowiedzi nie będzie ,,,,

Pozdrawiam Piotr
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 08-02-2013, 21:25   

piotrkw napisał/a:
Obawiam sie , że moja dobroć i Twoje obstawianie nic nie pomogą , odpowiedzi nie będzie ,,,,


To że ja nie zasługuję na odpowiedz to jeszcze rozumiem , ale Tobie że nie odpowiedzą .
 
 
arkac123 



Stopień: RD
Kraj:
Poland

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 1753
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 08-02-2013, 21:28   

piotrkw napisał/a:
Obawiam sie , że moja dobroć i Twoje obstawianie nic nie pomogą , odpowiedzi nie będzie ,,,,


No chyba że zaczniemy nowy wątek pt "dobry DM w 2 weekendy".... :aaa:

Tylko - czy się komuś jeszcze chce bić pianę???? Jakoś merytorycznie się ostatnio zrobiło. ;)

Może wróćmy do Donuta.....
Ostatnio zmieniony przez arkac123 08-02-2013, 21:29, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ptja
[Usunięty]

Wysłany: 08-02-2013, 21:46   

slawek290 napisał/a:
Na DT się zapytaj co się stało z moimi postami które nie traktowały o strzelaniu ?


Ja śledziłem akurat to w "gorącym czasie": Płotek zapowiedział, że można się naparzać, ale rano skasuje bez litości. No i skasował.
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 08-02-2013, 22:52   

ptja napisał/a:
a śledziłem akurat to w "gorącym czasie": Płotek zapowiedział, że można się naparzać, ale rano skasuje bez litości. No i skasował.


skasował to co mu było mocno nie wygodne . Ale napier.... na Huberta zostawił . Jak kasował to trzeba było wszystko , a nie tylko gorszą dla niego połowę .

Zresztą zawsze zakładał nowy wątek - jak było w zwyczaju . A tu usunięte i nie ma śladu .
Ostatnio zmieniony przez slawek290 08-02-2013, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
MIK 

Stopień: TMX , FULL CAVE
Kraj:
Poland

Wiek: 51
Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 5
Skąd: lubuskie
Wysłany: 12-02-2013, 14:47   

Napisałem ten post bo chciałem wiedzieć czy inni użytkownicy tego worka mają podobne problemy z zamarzaniem inflatora. Z worka jestem zadowolony choć mógłby być troszkę większy ale worek jest zajefajny gorzej z inflatorem jak już pisałem. Interesują mnie tylko opinie na temat worka i za takie opinię dziękuję. Wiem że mogę reklamować i wiem też że mogę go smarować ale nie o to mi chodziło. Wiedząc że ktoś jeszcze miał taki problem mogę szukać przyczyny w budowie inflatora a jeżeli jestem jedynym przypadkiem to oddam go do przesmarowania. Wszystkie żale na temat DT proponował bym niech ktoś założy nowy temat i wtedy się każdy będzie mógł wypowiedzieć. Pozdrawiam.
 
 
rafik-1 

Stopień: IANTD
Kraj:
Poland

Dołączył: 10 Maj 2011
Posty: 160
Skąd: Wolsztyn
Wysłany: 13-02-2013, 16:14   

Witaj, ja mój woreczek donut 22SE użytkuje dopiero pierwszy okres zimowy . Jak na razie po kilku nurach pod lodem i w zimnej wodzie ok.2-4°C nic mi nie zamarzlo przy inflatorze . Nie zaciol się,nie zablokował. Spuszczanie gazu też bez problemu. Pozdrawiam :papa:
 
 
TYMOTEUSZ 



Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 1585
Skąd: warszawa
Wysłany: 16-02-2013, 09:28   

Większość producentów sprzętu musi założyć ze 2-3% sprzetu bedzie wadliwe- widać akurat masz pecha. Wysyłaj do producenta niech on sie martwi
Ostatnio zmieniony przez TYMOTEUSZ 16-02-2013, 09:30, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Grotto8 


Stopień: Inst SDI
Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 882
Skąd: Płock
Wysłany: 16-02-2013, 10:18   

Mój kolega posiada TD SE od ponad roku. Na pierwszym w tym roku nurku podlodowym zamroził inflator przy pierwszym użyciu go pod wodą.
 
 
 
Regis 

Stopień: Wciąż rozwojowy
Kraj:
Poland

Dołączył: 29 Cze 2010
Posty: 71
Skąd: Polska
Wysłany: 16-02-2013, 17:43   

Mam D22SE od 2 lat. Raz mi zamarzł ale na powierzchni. Nigdy w wodzie. Przyczyną zamarznięcia mogą być i jakość powietrza, i przypadkowe wybrudzenie śniegiem przycisku i przymarznięcie. I błędne działanie spowodowane złym montażem i resztka wody w inflatorze od wcześniejszego nurka która na mrozie zamarza.
Błędu bym szukał przy powtórzeniu akcji.
Generalnie nie zauważam różnicy w działaniu inflatora Halcyona i D22SE. No chyba że bardziej mi pasuje rura D22SE
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed