Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Pytanie o nadpobudliwość moderatora...
Autor Wiadomość
theworld 

Stopień: uczę sie
Kraj:
Poland

Dołączył: 11 Lis 2012
Posty: 129
Skąd: warszawa
Wysłany: 28-02-2013, 19:12   

O wielki D w końcu odezwij się.
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 28-02-2013, 20:17   

theworld napisał/a:
O wielki D w końcu odezwij się.


Podobno milczenie jest złotem :frostyangel:
Ostatnio zmieniony przez Aleksander 28-02-2013, 20:20, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
KasiaK 



Stopień: full tmx IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 2282
Skąd: chyba dokąd....
Wysłany: 28-02-2013, 23:01   

Bogdan WEG napisał/a:


Jesteś arogancka i to bardzo, Nie traktuj nas jak idiotów, nikt Ci nic nie bedzie streszczał.

a weź się ogarnij co? bo okazało się, że 3 osoby streściły, więc wybacz ale bredzisz.
chciałeś się doczepić ale Ci nie wyszło? och jak mi przykro

Bogdan WEG napisał/a:

Nie byłas na forum od czerwca 2012 do lutego 2013 czyli 8 miesięcy.

sprawdź informatora bo jest kiepski. bardzo.
Bogdan WEG napisał/a:


Zaden z Ciebie moderator.

och, z pewnością z Ciebie byłby lepszy.

EOT with you

[ Dodano: 28-02-2013, 23:03 ]
slawek290 napisał/a:
. Dajmy jej szanse . Zobaczymy jak się będzie zachowywać .

wybacz, ale muszę - hehehe, bo padnę - co zobaczycie? a jak zobaczycie coś to co wtedy? :)
nooo prossszzeee Cię ;)

ale dzięki za próbę miłego słowa ;-)

[ Dodano: 28-02-2013, 23:05 ]
lozerka napisał/a:


reszta potem, jak zacznę życ ;-) także o tym, ze w moderacji my sami możemy pomagac :)

oczywiście, wystarczy że nie będziecie offtopować i się nawalać ;)

szybkiego powrotu do zdrowia ;-)
 
 
 
Grotto8 


Stopień: Inst SDI
Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 882
Skąd: Płock
Wysłany: 01-03-2013, 09:46   

Forumowiczu KasiaK, a może byś spróbowała wrócić tam, skąd przybyłaś? (metaforycznie... i oczywiście chodzi mi o Twój byt forumowy)
Nie wdawając się w szczegóły myślę, że tak byłoby lepiej dla wszystkich.
 
 
 
maran 



Stopień: CACIB
Kraj:
Poland

Wiek: 49
Dołączył: 21 Mar 2004
Posty: 647
Skąd: Bialystok
Wysłany: 01-03-2013, 11:24   

Grotto8 napisał/a:
Nie wdawając się w szczegóły myślę, że tak byłoby lepiej dla wszystkich.


Możesz tak myśleć, ale nie musisz mieć racji. Ja tam lubię posty Kasi. Szkoda że już tak mało pisze.


A wracając do nurasa to mi najbardziej się nie podobają posty, które nic nie wnoszą do dyskusji, takie "ja też", "też tak myślę" jakieś same emotki.
O ile zbaczanie z tematów czasami bywa ciekawe, o tyle niestety w większości wypadków są to głupie posty pisane tylko dla zasady aby coś napisać. Takie idiotyczne prywaty, jakby forum było jakimś czatem na WP.
 
 
TomS 


Stopień: instr. SDI/TDI, PADI
Kraj:
Greenland

Wiek: 54
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 2801
Skąd: Warszawa
Wysłany: 01-03-2013, 12:04   

maran napisał/a:
"ja też", "też tak myślę" jakieś same emotki.
Nastała epoka fejsbukowych lajków :)
 
 
Grotto8 


Stopień: Inst SDI
Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 882
Skąd: Płock
Wysłany: 01-03-2013, 13:44   

maran napisał/a:

Możesz tak myśleć, ale nie musisz mieć racji. Ja tam lubię posty Kasi. Szkoda że już tak mało pisze.

Tak myślę, ale mogę nie mieć racji. Ja nie lubię postów KasiK. Cieszę się, że tak mało pisze.

maran napisał/a:

A wracając do nurasa to mi najbardziej się nie podobają posty, które nic nie wnoszą do dyskusji, takie "ja też", "też tak myślę" jakieś same emotki.
O ile zbaczanie z tematów czasami bywa ciekawe, o tyle niestety w większości wypadków są to głupie posty pisane tylko dla zasady aby coś napisać. Takie idiotyczne prywaty, jakby forum było jakimś czatem na WP.

Też tak myślę!! :zdz: :) :) :ping:
 
 
 
Bogdan WEG
[Usunięty]

Wysłany: 01-03-2013, 21:26   

KasiaK napisał/a:

Bogdan WEG napisał/a:

Nie byłas na forum od czerwca 2012 do lutego 2013 czyli 8 miesięcy.

sprawdź informatora bo jest kiepski. bardzo.
Bogdan WEG napisał/a:


Zaden z Ciebie moderator.

och, z pewnością z Ciebie byłby lepszy.


Zanim odpiszesz na tego posta wez duży słoik,nakryj go pieluchą i wsadź między zęby, bo inaczej jad się niepotrzebnie zmarnuje.
Jak juz słoik bedzie pełny to go zanieś do jakiegoś szpitala, bedzie jak znalazł na szczepionki.

Poniżej "informator"


 
 
lozerka 



Kraj:
Poland

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 2773
Skąd: jak wyżej
Wysłany: 01-03-2013, 22:01   

cóż, proszę Panów..posty osiagnęły poziom,w którym ja np nie zamierzam się babrać.
A szkoda, bo miałam nadzieje, że uda się jakieś konstruktywne wnioski wyciagnąć i była szansa, nawet, gdyby Darek nas dalej olewał, mieć chociaż jeszcze jednego chętnego do pomocy moderatora.

Kasia, już nie mam ochoty się rozwijać, tylko powiem,że jeśli zmiany mialyby polegać na kasowaniu postów,dawaniu ostrzezen za OT, czy napominaniu, by ich nie robić, to nie taki był cel tego wątku i nie takich zmian chcielismy. Natomiast jeśli można się do Ciebie zwracac z prośbami o wydzielenie, przesunięcie w działach, gdzie jestes moderatorem- byloby fajnie.

Tomek- krótko, dawno powinien istnieć temat- jakie węze, ja na to pytanie - że superflexy,czemu nie miflexy, odpowiadam juz z 4 raz. I to nie tak, że w octopusach to jest nie na temat, co w sprzetowym dawno powinien być odrębny, łatwy do wyszukania, czy wskazania ludziom poszukującycm odpowiedzi na to pytanie. a tak zawsze to pojawia się jako dygresja w innych wątkach i w zasadzie pomaga jednej osobie.
Ostatnio zmieniony przez lozerka 01-03-2013, 22:05, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TomS 


Stopień: instr. SDI/TDI, PADI
Kraj:
Greenland

Wiek: 54
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 2801
Skąd: Warszawa
Wysłany: 02-03-2013, 02:02   

lozerka napisał/a:
Tomek- krótko, dawno powinien istnieć temat- jakie węze, ja na to pytanie - że superflexy,czemu nie miflexy, odpowiadam juz z 4 raz.
Niby tak... :) Jak masz (Ty czy ktokolwiek inny) pomysły na takie krótkie poradniki to jestem gotów zbierać do kupy takie opinie i zrobić miejsce na nie "u siebie", nie będą "zanieczyszczane" dyskusjami bo się nie da ;)

Jedyna opcja na forum to "przyklejanie" silnie moderowanych tematów dla łatwego odnajdywania wiadomości. Póki co mogę sobie kleić w SM, testach i w ... koszu :D
 
 
ZimekDiver 


Kraj:
Poland

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-03-2013, 12:04   

lozerka napisał/a:
Tomek- krótko, dawno powinien istnieć temat- jakie węze, ja na to pytanie - że superflexy,czemu nie miflexy, odpowiadam juz z 4 raz. I to nie tak, że w octopusach to jest nie na temat, co w sprzetowym dawno powinien być odrębny, łatwy do wyszukania, czy wskazania ludziom poszukującycm odpowiedzi na to pytanie. a tak zawsze to pojawia się jako dygresja w innych wątkach i w zasadzie pomaga jednej osobie.


Dokładnie tak:) Mea culpa - to ja byłem tym ostatnim pytającym o Superflexy;) Fajnie jak by się taki dział, o którym mówi lozerka pojawił.

I jeszcze takie jedno spostrzeżenie - dla Was może ani nowe, ani oryginalne, ale dla mnie jako NURASOWEGO świeżaka owszem...

Czytuję FN od niedawna. Po co? Po to by pogłębić wiedzę na temat nurkowania - tak ogólnie; technika, sprzęt, kwalifikacje, gdzie i co warto zobaczyć, co grozi gdy..., jak zrobić to... itd. itp.

Początkowo była to dla mnie skarbnica wiedzy, a posty wielu z Was w różnych kwestiach mi pomogły. Pomyślałem że już wkrótce, jak tylko nabiorę jeszcze trochę wiedzy i doświadczenia też zacznę się udzielać, by móc prowadzić dyskusję na odpowiednim poziomie, a może nawet coś komuś doradzić.

Tymczasem niektóre tematy czyta mi się fatalnie, bo przeradzają się one w kłótnie i wzajemne obrażanie. Nagle merytoryka gdzieś się urywa, a zaczyna się bardacha... Potem tworzą się grupy popierające prowodyrów konfliktu i robi się masowe gnojenie...a temat się zazwyczaj urywa...

PO CO?!

Naprawdę nie da się dyskutować na poziomie, aby każdy mógł z dyskusji wynieść pewną wiedzę? Bo chyba po to jest to forum...

To nie jest tak, że ja wierzę w różową krainę opływającą miodem, cudem i jednolitością. Są różne opinie na różne tematy, ale można by je wyjaśniać, a nie obrażać...

A tu wojna za wojną...

Co do moderatorów to nie chcę wypowiadać się konkretnie, bo mam za małe doświadczenie na FN, ale jeśli część z nich nie wywiązuje się z zadań i nie przykłada należycie do tego, co zobowiązali się robić, to może po prostu odłożą na kiedy indziej zabawę w Boga i zrobią miejsce dla kogoś, kto bardziej mógłby się zaangażować...


Ciepło pozdrawiam,
Tomek
 
 
Pawel_B 



Stopień: Instruktor MSDT
Kraj:
Poland

Wiek: 47
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 709
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-03-2013, 12:28   

ZimekDiver napisał/a:
Naprawdę nie da się dyskutować na poziomie, aby każdy mógł z dyskusji wynieść pewną wiedzę? Bo chyba po to jest to forum...


NIE DA SIĘ. Dlatego że właśnie takie jest to forum. Za to znajdziesz tu znajomych, powygłupiasz się, a jak chcesz rozkręcisz także awanturę o nic :)

Tematy zazwyczaj zaczynają się merytorycznie, ale po 2 stronach często mają tyle wspólnego z nurkowaniem co poniższe, tak na marginesie miłe naszym sercom zdjęcie :) :):

Ostatnio zmieniony przez Pawel_B 08-03-2013, 12:32, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
ptja
[Usunięty]

Wysłany: 08-03-2013, 12:35   

Tak jest: jeśli szukasz informacji o nurkowaniu, to czytasz do trzeciej strony, a potem przechodzisz do kolejnego wątku :-)
 
 
ZimekDiver 


Kraj:
Poland

Dołączył: 04 Gru 2012
Posty: 22
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-03-2013, 12:38   

Pawel_B napisał/a:
... powygłupiasz się...


Cudnie:) Jak się trochę oswoję to z przyjemnością:) A co do fotki, to aż się rozczuliłem;)

PS. Żarcik - może nikt się nie obrazi...

- Co robi Arab po udanym stosunku płciowym?

- Głaszcze kozę po brodzie.


Dziękuję, wolno palić!;))

[ Dodano: 08-03-2013, 12:40 ]
ptja napisał/a:
Tak jest: jeśli szukasz informacji o nurkowaniu, to czytasz do trzeciej strony, a potem przechodzisz do kolejnego wątku :-)


Zapamiętam tę naukę:))
Ostatnio zmieniony przez ZimekDiver 08-03-2013, 12:41, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Pawel_B 



Stopień: Instruktor MSDT
Kraj:
Poland

Wiek: 47
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 709
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-03-2013, 12:50   

I tak o to rozmontowaliśmy jeden z najpoważniejszych tematów ostatniego roku!!

Magia Internetu!
 
 
arkac123 



Stopień: RD
Kraj:
Poland

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 1753
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 08-03-2013, 12:54   

ZimekDiver napisał/a:

Naprawdę nie da się dyskutować na poziomie, aby każdy mógł z dyskusji wynieść pewną wiedzę? Bo chyba po to jest to forum...


Nie, nie po to :ping:

To jest forum dyskusyjno-towarzyskie, i jako takie istnieje wiele lat, taka jest jego specyfika.

Rzeczowym forum jest Divetrek. Żeby było ciekawiej, na obu forach piszą ci sami ludzie (z małymi wyjątkami) .

Czyli: chcesz dostać rzeczową odpowiedź: pytaj się na DiW. Chcesz podyskutować: pisz na FN. :ping:

[ Dodano: 08-03-2013, 12:55 ]
ZimekDiver napisał/a:

ptja napisał/a:
Tak jest: jeśli szukasz informacji o nurkowaniu, to czytasz do trzeciej strony, a potem przechodzisz do kolejnego wątku :-)


Zapamiętam tę naukę:))



Ależ właśnie od tej trzeciej strony robi się ciekawie :aaa:
 
 
Włodek K
[Usunięty]

Wysłany: 08-03-2013, 12:59   

Pawel_B napisał/a:
tak na marginesie miłe naszym sercom zdjęcie :) :):

_________________

Czemu ściągnąłeś maskę ?
:)
 
 
Pawel_B 



Stopień: Instruktor MSDT
Kraj:
Poland

Wiek: 47
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 709
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-03-2013, 13:01   

Specjalnie do zdjęcia Włodku :)
 
 
lozerka 



Kraj:
Poland

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 2773
Skąd: jak wyżej
Wysłany: 08-03-2013, 14:21   

ZimekDiver napisał/a:


Dokładnie tak:) Mea culpa - to ja byłem tym ostatnim pytającym o Superflexy;) Fajnie jak by się taki dział, o którym mówi lozerka pojawił.


ale żadna tam culpa znowu ;-) chciałeś wiedzieć- zapytałeś :) w życiu nie znalazłbyś tej informacji z poprzednich pytań, bo pewnie były w wątkach pt jakie płetwy do wstecznej, albo jaka digital ma prędkość wynurzania ;-)

i właśnie fajnie byłoby, bo oferta rynkowa sie poszerza, nowości przestają być nowościami, po jakimś czasie używania można coś powiedzieć o ich trwałości np, dopisać, albo zapromowac nowe nowości ;-)

bo ja to mam taka utopijną wizję, że możnaby z tego forum zrobić towarzysko-informacyjne forum :) no, ale tu wracamy do podwątku tego wątku z okolic tak c/a 10, 20 strony :) ?

czyli - gdzie jest moderator ;-)
Ostatnio zmieniony przez lozerka 08-03-2013, 14:22, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Włodek K
[Usunięty]

Wysłany: 08-03-2013, 14:23   

Pawel_B napisał/a:
Specjalnie do zdjęcia Włodku :)

Też będę musiał kiedyś ściągnąć maskę do zdjęcia :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed