Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: KasiaK
16-05-2013, 13:31
Zamykanie
Autor Wiadomość
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 14-05-2013, 17:52   

zmiencie nazwe z FN na "platforma reklamowa"czy tym podobne...wtedy kazda wasza moderacja ,jaka by nie byla,bedzie miala sens.bezdyskusyjny.
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 14-05-2013, 17:54   

ptja napisał/a:
czy dobrze zrozumiałem, że prosisz o zaprzestanie dyskusji na temat ocen tego, jak moderowane jest forum?

piotrkw napisał/a:
Moderator też człowiek, nie lubi publicznej krytyki.


Publiczna krytyka zwisa mi kolo sznurowki.

W tym temacie najglosniejsi sa ci, co nie maja zadnego doswiadczenia z moderacja.

Juz raz pisalem - forum jest moderowane przez te same osoby i w ten sam sposob od 10 lat. Jak komus sie nie podoba, to niech poszuka sobie innego forum, moderowanego w sposob jaki mu odpowiada. Powtarzam porownanie - jak przychodzisz w gosci, to nie przestawiasz mebli.
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 14-05-2013, 18:14   

martin napisał/a:
Publiczna krytyka zwisa mi kolo sznurowki.

martin napisał/a:
Jak komus sie nie podoba, to niech poszuka sobie innego forum,
martin napisał/a:
Powtarzam porownanie - jak przychodzisz w gosci, to nie przestawiasz mebli.


No i wszystko jasne , jak sie komuś nie podoba to może szanownego moda cmoknąć w pom... ę ... i wyp..... ć . Jemu i tak to zwisa .


Pozdrawiam Piotr
 
 
connan1973 



Stopień: P1
Kraj:
Poland

Wiek: 51
Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 927
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 14-05-2013, 18:48   

Ale i tak jest o niebo lepiej niż na elektroda.pl . Przynajmniej zapytać można o co się chce bez natychmiastowych jobów.

Chociaż zdążę zedytować moje :)
No widać że się starają modowie trzymać porządek. Zawsze jakieś "ale" będą. Ja to forum oceniam bardzo dobrze, Dostać pasek tu jest niepomiernie ciężej niż na wspomnianej elektrodzie gdzie tam nawet za dyskusję z modem można dostać "kopa". Większość (sorry tym których pominę) garnie się z poradą bez jazd typu "zajrzyj do PDFa" czy "jesteś doświadczony a o takie bzdety pytasz" jak to ma często/gęsto na portalu dla elektroników.
Także będzie źle jak się cierpliwość modom skończy i wszyscy (lub prawie) dostaną po pasku :)

Dodam że jest takie coś jak shoutbox na dole. Tam można dyskusję przenieść :)
Ostatnio zmieniony przez connan1973 14-05-2013, 19:09, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
TomS 


Stopień: instr. SDI/TDI, PADI
Kraj:
Greenland

Wiek: 54
Dołączył: 20 Paź 2004
Posty: 2801
Skąd: Warszawa
Wysłany: 14-05-2013, 18:51   

Panowie :) Troszkę więcej luzu, poproszę :)
Odkąd zacząłem sprawę z Mottim nieustannie jest jakaś dyskusja "porządkowa". Mój wątek z góry skazałem na zamknięcie bo mam świadomość, że nie należy ciągnąć takich tematów bez końca.
Ale jak widać - jest jak z tą parą o której napisał Yavox.
Tyle, że pary nie ma jak nic się nie gotuje.
Co Was tak męczy niesamowicie? Nie łaska napisać PW do odpowiedniej osoby? Trzeba bić gorzką piane publicznie?
Rozumiem podpieranie się "wolnością słowa" ale nadużywanie jej nie pomaga. A w tym przypadku warto przemyśleć sprawę, czy takie gadanie ma wartości pozytywne. Bo negatywów jest sporo.

Oczywiście dawanie ostrzeżeń jest opcją gaszenia dyskusji ale rodzącą kolejne "bunty".
Nie ma metody?

Spróbujmy tak jak dzieci w przedszkolu:
Kto od tej pory się tu odezwie ten syfiarz i zadymiarz :D



Ja nie, więc prowokowanie mnie do wypowiedzi w tym wątku będzie bezskuteczne.
Piszcie do mnie PW o ile dyskusja bez popleczników, świadków (publiki) Was satysfakcjonuje :D

Utworzenie nowego wątku nic nie zmieni - łatka pozostaje. A i paseczek można będzie zarobić ;)
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 14-05-2013, 21:13   

Niech będzie jak napisał Tomek
„Spróbujmy tak jak dzieci w przedszkolu:
Kto od tej pory się tu odezwie ten syfiarz i zadymiarz ”

Moim zdaniem warto, choćby po to aby móc podziękować „na otwartym” za PW, zarówno te pozytywne, jak i te krytyczne oraz za wiadomości spoza FN.

Forum to przyjmuje każdego, ma ogromną liczbę użytkowników i….nic więcej. Problem z tym forum leży w tym, że każda „świeżynka” zakłada tu profil. Po jakimś czasie „odkrywa”, że na tym forum praktycznie nie ma merytoryki ale za to jest Towarzystwo Wzajemnej Adoracji, reklama, biznes i cała masa innych zagadnień nie mających nic wspólnego z nurkowaniem ale jak najbardziej mająca wiele wspólnego z nurkowym biznesem.

Co jakiś czas jestem pytany: dlaczego piszesz porządkowo a nie nurkowo?
Odpowiem: nie piszę porządkowo, po prostu uważam, że każdy Użytkownik tego forum zasługuje na szacunek jako człowiek. Można się z kimś nie zgadzać ale to nie oznacza, że można taką osoba pomiatać.
Panowie piszący o konieczności usuwania wpisów wraz z ich autorami, odwołujący się w swoich wypowiedziach do długości członka, przekładający swój sposób rozumowania na retorykę „walenia konia” oraz uzasadniający swoje działanie tym, że „to forum prywatne” – reklamują Właściciela forum w sposób odpowiedni do swej retoryki. Niestety Panowie ci nie zdają sobie sprawy z konsekwencji swojego postępowania. Przywołani Panowie najwyraźniej nie rozumieją, że technika „kija i marchewki” stosowana z naciskiem na kij, zamykanie wątków, przydzielania „bana” da efekt odwrotny od zamierzonego.
Panowie ci nie potrafili podjąć merytorycznej dyskusji z Mottim (kimkolwiek jest) ale potrafią „pałować” Użytkowników. Jedną osoba potrafiąca polemizować z Mottim był Trajter, Panowie – zamilkli.
A dlaczego nie nurkowo? – bo najlepsze na świecie automaty są takie jak Hubert pisał, bo pianka „zabija”, bo jacket to porażka, bo na koparkach spokojnie wchodzi się w deco, bo latarka to tylko od – wiadomo kogo – BO WSZYSTKO NA TYM FORUM JUŻ NAPISANO
 
 
gazeliusz
[Usunięty]

Wysłany: 14-05-2013, 22:06   

martin napisał/a:


Publiczna krytyka zwisa mi kolo sznurowki. Jak komus sie nie podoba, to niech poszuka sobie innego forum, moderowanego w sposob jaki mu odpowiada. Powtarzam porownanie - jak przychodzisz w gosci, to nie przestawiasz mebli.


Wg mnie mylisz się kolego.. Forumowicze to "treść" tego forum a nie goście.. Nie ma użytkowników = nie ma forum = nie ma potrzeby Waszego istnienia.. Ciekawe kto by Wam płacił za reklamy, gdybyście mieli 4 aktywnych użytkowników..

Z Waszych wypowiedzi wyziera hasło: nie czytasz Naszych reklam? Nie kupujesz jedynego właściwego sprzętu? Masz odmienne zdanie? Wy....aj !

Dramat Panowie..
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 14-05-2013, 22:28   

Aleksander napisał/a:
Panowie ci nie potrafili podjąć merytorycznej dyskusji z Mottim


Z mottim merytoryczne dyskusje prowadzilismy w roku 2006. Od tego czasu przewija sie regularnie i regularnie wylatuje. Na prawde uwazasz, ze ma sens dyskutowanie z kims, kto tylko chce bic piane?

Aleksander napisał/a:
Przywo?ani Panowie najwyraz'niej nie rozumieja;, z.e technika „kija i marchewki” stosowana z naciskiem na kij, zamykanie wa;tków, przydzielania „bana” da efekt odwrotny od zamierzonego.


Panowie moderuja to forum dekade dluzej niz ty wiesz o jego istnieniu. Wiec uwierz, panowie wiedza co robia. Trole smierdza na kilometr pod wiatr.

gazeliusz napisał/a:
Nie ma użytkowników = nie ma forum = nie ma potrzeby Waszego istnienia.


Przy ponad 9000 zarejestrowanych uzytkownikach mozna zrezygnowac z trzech, czterech siejacych zamet. Reklamodawcy nawet nie zauwaza ze jest 0.0001% mniej wyswietlanych reklam. Zauwaza natomiast ze na forum nie ma zametu.
 
 
Bul-kot
[Usunięty]

Wysłany: 14-05-2013, 23:14   

"Mi si wydai" jak mawiał pewien trener, że mają najwiecej tu do powiedzenia właściciele pianek.
Woda zimna i w piance się nie chce włazić do niej... stąd te rozruchy.
Pociepleje, ponurkują i zapomną o tych "niedobrych" mo(r)deratorach ;) co to ani nimi pokierować ani foruma zaanektować nie dają...
 
 
maran 



Stopień: CACIB
Kraj:
Poland

Wiek: 49
Dołączył: 21 Mar 2004
Posty: 647
Skąd: Bialystok
Wysłany: 14-05-2013, 23:28   

A ja się pytam gdzie są moderatorzy działu wypadki. Przez tydzień nikt nie zaakceptował postów co tam wiszą.
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 15-05-2013, 00:31   

martin napisał/a:

slawek290 napisał/a:
Moderatorze Martinie proszę tutaj wkleić to za co dałeś mi kolejne ostrzeżenie .


Za to, ze po zamknieciu poprzedniej napierdalanki i prosbie o nie kontynuowanie tematu, otwarles nastepny post, ktorego celem bylo dalsze sianie zamentu.


Martin - Mogę jeszcze raz grzecznie poprosić i wklejenie posta który Ty uznałeś że sieje zamęt i będzie prowokacją do kolejnej nap......
Bardzo proszę . Chyba to nie nie jest dla Ciebie bardzo trudne . Jeszcze raz proszę .

Chciałbym aby użytkownicy forum sami ocenili owego posta . Jeśli jest on prowokacyjny to pewno zbiorę baty , na które Twoim zdaniem zasłużyłem .
Jeśli zaś uznają iż nie było w nim nic prowokującego jedynie moje grzeczne wyjaśnienie , to bardzo bym prosił o usunięcie 2 - giego ostrzeżenia .
Mam nadzieję iż przychylisz się do mojej prośby i wkleisz posta który usunąłeś .
 
 
JacekKG 


Stopień: hydrox
Kraj:
Poland

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 959
Skąd: Blisko brzegu
Wysłany: 15-05-2013, 06:33   

maran napisał/a:
A ja się pytam gdzie są moderatorzy działu wypadki. Przez tydzień nikt nie zaakceptował postów co tam wiszą.


Maja wszystko w dupsku
 
 
Adamsky1977 


Kraj:
United Kingdom

Wiek: 47
Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 306
Skąd: Londyn
Wysłany: 15-05-2013, 07:35   

Albo sa zajeci waleniem konia :sex:
 
 
kminiorek 


Stopień: CMAS
Kraj:
Poland

Dołączył: 20 Mar 2012
Posty: 69
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-05-2013, 07:42   

JacekKG napisał/a:
maran napisał/a:
A ja się pytam gdzie są moderatorzy działu wypadki. Przez tydzień nikt nie zaakceptował postów co tam wiszą.


Maja wszystko w dupsku


Albo sa zajeci waleniem konia


Ej wyluzujcie na FN nie tylko są dorosłe chłopy :stop;
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 15-05-2013, 08:31   

slawek290 napisał/a:
Mogę jeszcze raz grzecznie poprosić i wklejenie posta który Ty uznałeś że sieje zamęt i będzie prowokacją do kolejnej nap.

Napisalem dokladnie o co poszlo.

Chcesz dyskusji bez ochrony publiki -> PW. Tu juz wszystko zostalo powiedziane.

I ostani raz.... Szumcie sobie ile chcecie, o ile zostaniecie w tym watku. Mam nadzieje ze starczy do konca miesiaca, potem ten watek bedzie przyblokowany a zakladajacy nowe o tej samej tematyce/celu dostana ostrzezenia.

Dla mnie EOD.
 
 
alusia 

Stopień: PADI
Kraj:
Poland

Dołączyła: 22 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-05-2013, 08:51   

kminiorek napisał/a:
JacekKG napisał/a:
maran napisał/a:
A ja się pytam gdzie są moderatorzy działu wypadki. Przez tydzień nikt nie zaakceptował postów co tam wiszą.


Maja wszystko w dupsku


Albo sa zajeci waleniem konia


Ej wyluzujcie na FN nie tylko są dorosłe chłopy :stop;


Przychylam się do kminiorka jesteście chamscy i żałośni :snajp:
 
 
connan1973 



Stopień: P1
Kraj:
Poland

Wiek: 51
Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 927
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 15-05-2013, 09:23   

Ludzie! Trochę ogłady i spokoju bo przeglądający to forum uznają że Polska leży w jakimś buszu między baobabami a bananowcami.


Taka moja sugestia.
Co do folderu w którym lądują wymoderowane wątki i posty to proponuję by był jawny ale z wyłączeniem możliwości tam pisania. Po prostu "wycinek" dostaje na dole adnotacje na czerwono dlaczego dostał kopa i przyblokowany dla jakiejkolwiek dyskusji. A po 3 miesiącach automatycznie kasowany. Folder mógłby się nazywać TRASH/KOSZ/BASURA (wiecie z jakiego filmu :ping: ).
Ostatnio zmieniony przez connan1973 15-05-2013, 09:44, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Grotto8 


Stopień: Inst SDI
Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 23 Sie 2006
Posty: 882
Skąd: Płock
Wysłany: 15-05-2013, 09:49   

Panie i Panowie, prawda jak zwykle leży gdzieś po środku. Ta zasada dotyczy zarówno modów jak i ich adwersarzy.

Co do moderowania działu wypadki... Podobno faktycznie moderuje go tylko Darek.
Jeśli nie, to żałość bierze!
 
 
 
KasiaK 



Stopień: full tmx IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 2282
Skąd: chyba dokąd....
Wysłany: 15-05-2013, 09:58   

JacekKG napisał/a:
maran napisał/a:
A ja się pytam gdzie są moderatorzy działu wypadki. Przez tydzień nikt nie zaakceptował postów co tam wiszą.


Maja wszystko w dupsku

witam Szanownych Panów,
moderatorzy działu wypadki czyt ja, są osobami nurkującymi w WODZIE i nie zawsze mają dostęp do internetu. Tak się składa, że ostatnie prawie 2 tygodnie nurkowałam w WODZIE a nie internecie, stąd nie zaakceptowałam żadnej treści.
Wybaczcie, że czasami wchodzę do wody mimo, że doskonale wiem, że w nurkowaniu technicznym się od tego odchodzi.

[ Dodano: 15-05-2013, 10:00 ]
Adamsky1977 napisał/a:
Albo sa zajeci waleniem konia :sex:

jeszcze jeden tego typu tekst i dostaniesz ostrzeżenie formalne,
3 blokują możliwość pisania, 6 wejścia na forum.

Niejednokrotnie było wspominane, że to forum czytają także dzieci!
Wszystkie tego typu teksty, od tego momentu będą przeze mnie edytowane a użytkownik będzie dostawał po łapach.

[ Dodano: 15-05-2013, 10:12 ]
Podsumowując

Nie będę rozpisywać się o mottim i innych trollach, bo to zostało powiedziane już wielokrotnie.

Co do nawalanek innych i wiecznych pretensji do modów - opanujcie się. To jest forum prywatne, jak komuś coś nie pasuje to zawsze może iść gdzie indziej.
Albo uszanujecie wszystkie zasady tu panujące i się dostosujecie albo zmieńcie miejsce swoich popisów.
Tak się składa, że moderuję to forum od lat 6, a chłopaki (martin i nuras5) jeszcze dłużej i przeszliśmy już nie jedną "rewolucję" i inne ataki na modów i....żyjemy, mamy się świetnie i co więcej - nie zamierzamy zmieniać sposobu moderacji. Co najważniejsze - nadal modami jesteśmy, tak więc właściciel forum akceptuje i popiera takie działania.


Przestańcie bić pianę bo to absolutnie nic nie da. Proponuję ponurkować w WODZIE a nie necie, a jak macie ochotę sobie pokrzyczeć to zapraszam na podwórko, do piaskownicy.

Koniec tej durnej dyskusji.
Jeśli ktoś ma jakieś ale do danego moderatora, to niech pisze do niego na priv, a nie jak tchórz szuka adwokatów i osiłków szczekających tutaj.

Od tej chwili, każdy atak w tym wątku będzie skutkował ostrzeżeniem.
DOŚĆ.
Ostatnio zmieniony przez KasiaK 15-05-2013, 10:01, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Adamsky1977 


Kraj:
United Kingdom

Wiek: 47
Dołączył: 02 Sie 2009
Posty: 306
Skąd: Londyn
Wysłany: 15-05-2013, 20:17   

Post edytowany
KasiaK




Udalo sie wam mnie przekonac i dzis skorzystam z waszej propozycji.
Moje konto wraz z cala jego zawartoscia mozecie wzucic do kosza bo mam w to najzwyczajniej "wbite", zwalniam was!

Tak jak sie kiedys przywitalem tak dzis sie zegnam. Dziekuje wszystkim za informacje, rady, gorace dyskusje.Dziekuje Konradowi za jego filmiki, Starnasiowi ze dzielil sie tym co robi, Kardasz tobie tez dziekuje i calej reszcie.
:pa:

Powodzenia
KasiaK
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed