Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Ostrzezenia dla MOTTI'ego
Autor Wiadomość
KasiaK 



Stopień: full tmx IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 2282
Skąd: chyba dokąd....
Wysłany: 24-06-2013, 12:02   

slawek290 napisał/a:
Scaner napisał/a:
Darek ma prawo bronić interesów Forum szkoda że moderator zamiast robić swoją robotę współpracował ze smokiem i go wspierał.


Coś tu jest nie tak . Smok mówił że Tomek S współpracuje z Tobą i chroni Twój tyłek . Ty mówisz że Tomek S chroni mnie . Ja sądzę że Martin chronił Ciebie . I jak to właściwie jest .

.

no widzisz, a ja nikogo nie wspieram ani nikt nie wspiera mnie, zwracam uwagę po równo, i w dyskusjach motti vs włodek także waliłam po równo.
i co? i nic, bo i tak kończy się zawsze wielką próbą rewolty odnośnie mojej osoby.
no trudno, jakoś sobie z tym dam radę ;) aż dziw że w weekendowej zadymie ogólnej nie oberwałam ;)


w ten wątek się nie wtrącam, skoro Darek działa.
poza tym nie rozumiem co to za akcja się stała, bo siedziałam sobie weekend na Frankenie, a tu 3 wątki z awanturą, włodek się wypisał, a smok ma bana.
przyznam, że nie nadążam.
Ostatnio zmieniony przez KasiaK 24-06-2013, 12:16, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
 
jackdiver 



Stopień: Instruktor CMAS, SSI
Kraj:
Poland

Wiek: 65
Dołączył: 18 Lut 2009
Posty: 298
Skąd: Kraków
Wysłany: 24-06-2013, 12:38   

Scaner napisał/a:
pmk napisał/a:


Pomijając zasadność bana dla Mottiego lub jej brak, to chyba sam nie wierzysz w to co napisałeś (cytat powyżej).

Wierzę, reklamował się i swoje komercyjne patenty które próbował sprzedać AquaLungowi bez wymaganej opłaty na rzecz Forum. :-)
Darek ma prawo bronić interesów Forum szkoda że moderator zamiast robić swoją robotę współpracował ze smokiem i go wspierał.

Drogi kolegom Ty też w jakiś chytry sposób się reklamujesz, tak jak niemal każdy z nas zresztą
W stopce napisałeś że jesteś super nurkiem i instruktorem kilku organizacji
To uważam też jest forma reklamy, za która powinnieneś słono zapłacic
Dlaczego tak nie lubisz kolegi RC ?
Dlatego że wiedzą nt dekompresji przewyższa Twoją dziesięciokrotnie mimo tego że nie jest żadnym tam instrutorem ?
Trochę własnej pokory i zrozumienia dla innych wykaż.
Pozdrawiam Jacek :cool:
Ostatnio zmieniony przez jackdiver 24-06-2013, 12:43, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 24-06-2013, 12:43   

jackdiver napisał/a:

W stopce napisałeś że jesteś instruktorem niemal dziesięciu organizacji
Pozdrawiam Jacek :cool:

Kolego,
Czytaj z większą uwagą, jak już potrenujesz na mojej stopce i zaczniesz czytać ze zrozumieniem to łatwiej Ci przyjdzie ocenianie wiedzy innych.
 
 
ptja
[Usunięty]

Wysłany: 24-06-2013, 15:31   

Przyznaję, ja też nie łapię: czym - w kwestii oceny czy jest to komercja - informacja o przyznanych patentach (zakładam, że prawdziwa) różni się od informacji o przyznanych certyfikatach instruktorskich (przyjmuję takie samo założenie)?
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 24-06-2013, 15:52   

ptja napisał/a:
Przyznaję, ja też nie łapię: czym - w kwestii oceny czy jest to komercja -


Panowie Panowie.... wymieniam organizację i dodaję na końcu DAJWER
a pod spodem NAUI i PSAI instruktor więc dwóch organizacji a nie 10! to po pierwsze a co do patentów TO PRZECIEŻ mój ŻART!!!!! Darek chyba wyjaśnił dlaczego wpisał "za patenty"
Ostatnio zmieniony przez Scaner 24-06-2013, 15:53, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ptja
[Usunięty]

Wysłany: 24-06-2013, 16:01   

Scaner napisał/a:
ptja napisał/a:
Przyznaję, ja też nie łapię/.../

TO PRZECIEŻ mój ŻART!!!!!

ok, widocznie poczucie humoru mnie zawiodło...
 
 
waterman 



Stopień: D-Diver
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 2349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 24-06-2013, 16:35   

Jakoś i mnie chyba też
Kiedyś moderator kasowal wszystkie linki , które były w stopkach i było ok.
Wystarczy tylko pozdrowienie i problem zniknie.
Po co reklama, po co spiecia
Ostatnio zmieniony przez waterman 24-06-2013, 16:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
bell23 



Stopień: AOWD, EAN, Full Cave
Kraj:
Poland

Wiek: 62
Dołączył: 05 Wrz 2006
Posty: 266
Skąd: Szczecin
Wysłany: 24-06-2013, 17:38   

DarekS napisał/a:
akurat patenty mi przyszły do głowy, ogólnie zakaz jest za tzw. całokształt, jaki jest smok każdy wie.

to tak jak koń jaki jest , każdy wie...
a tak naprawdę to ocena bieżąca przez pryzmat zaszłości jest krzywdząca i nieobiektywna
 
 
arkac123 



Stopień: RD
Kraj:
Poland

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 1753
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 24-06-2013, 19:06   

bell23 napisał/a:
a tak naprawdę to ocena bieżąca przez pryzmat zaszłości jest krzywdząca i nieobiektywna


Dlaczego? Ludzie się przecież nie zmieniają........

Awanturują się od lat te same osoby, przenosząc swoje prywatne "wojenki" na coraz to inne fora.


Dla mnie dawanie im kolejnej szansy świadczy tylko i wyłącznie o naiwności.

IMHO efektem ostatniej wojenki jest zniknięcie Włodka Kołacza, który naprawdę był jedną z najbardziej wartościowych osób na tym forum.
Ostatnio zmieniony przez arkac123 24-06-2013, 19:08, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
JacekKG 


Stopień: hydrox
Kraj:
Poland

Dołączył: 18 Mar 2012
Posty: 959
Skąd: Blisko brzegu
Wysłany: 24-06-2013, 19:17   

DarekS napisał/a:
akurat patenty mi przyszły do głowy, ogólnie zakaz jest za tzw. całokształt, jaki jest smok każdy wie.


Ale chyba powinno to byc podparte odpowiednim zapisem w regulaminie.
No chyba ze jest tam zapis ktorego nie widzialem np pod nazwa " nie lubie go wiec moge go karac jak mi sie podoba"

Wyobraz sobie sedziego na rozprawie. Nie mam na pana zadnego paragrafu ale nie podoba mi sie pan , wiec za caloksztalt 10lat do paki.

A przepraszam juz tak kiedys bylo..... Historia sie podobno lubi powtarzac

[ Dodano: 24-06-2013, 19:21 ]
arkac123 napisał/a:
bell23 napisał/a:
a tak naprawdę to ocena bieżąca przez pryzmat zaszłości jest krzywdząca i nieobiektywna


Dlaczego? Ludzie się przecież nie zmieniają........

Awanturują się od lat te same osoby, przenosząc swoje prywatne "wojenki" na coraz to inne fora.


Dla mnie dawanie im kolejnej szansy świadczy tylko i wyłącznie o naiwności.

IMHO efektem ostatniej wojenki jest zniknięcie Włodka Kołacza, który naprawdę był jedną z najbardziej wartościowych osób na tym forum.


Wlodek nie znikna jest na forum http://www.forum-nuras.pl/forum/index.php
 
 
lozerka 



Kraj:
Poland

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 2773
Skąd: jak wyżej
Wysłany: 24-06-2013, 19:36   

arkac123 napisał/a:
bell23 napisał/a:
a tak naprawdę to ocena bieżąca przez pryzmat zaszłości jest krzywdząca i nieobiektywna


Dlaczego? Ludzie się przecież nie zmieniają........
.


Dlatego, że po ostatnim bloku, Motti naprawdę sie starał, mocno się hamował. Ja nie widziałam wystepów w poprzednich wersjach smokowych, ale widziałam to, co robił po zarejestrowaniu się jako Motti i widać było dużą różnice między tamtym zachowaniem, a tym teraz. Przyznaję, dyskusji z Włodkiem nie czytałam dokładnie, raczej przelatywałam wzrokiem, bo zbyt duży poziom abstrakcji tam sie pojawiał- ale to, co wpadło mi w oko hmmm, panowie nie pozostawali sobie dłużni w drobnych prztyczkach i złośliwościach.

Pewnie, że RC ma długą historię awantur ze wszystkimi, specyficzny styl, sposób myslenia. Nie wykluczam, że za jakiś czas przestałby sie pilnować i dostałby bana słusznie, ale teraz skoro naprawdę starał się w granicach swoich możliwości charakterologicznych dostosować do reguł , by pisać na forum i widać było, że merytoryczne dyskusje z nim niektórych część forumowiczów naprawdę interesowała, to blokowanie go za przeszłość- to za dużo.

Zwyczajnie tym razem nie zasłużył- i chyba spora część osób niezaangażowana emocjonalnie ;-) w Mottiego tak uważa. Przy ostatnim bloku danym przez Tomka S pies z kulawą nogą się za nim nie wstawił- teraz jednak spora cześć.
Ostatnio zmieniony przez lozerka 24-06-2013, 19:37, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
arkac123 



Stopień: RD
Kraj:
Poland

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 1753
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 24-06-2013, 20:02   

lozerka napisał/a:
Dlatego, że po ostatnim bloku, Motti naprawdę sie starał, mocno się hamował. Ja nie widziałam wystepów w poprzednich wersjach smokowych, ale widziałam to, co robił po zarejestrowaniu się jako Motti i widać było dużą różnice między tamtym zachowaniem, a tym teraz. Przyznaję, dyskusji z Włodkiem nie czytałam dokładnie, raczej przelatywałam wzrokiem, bo zbyt duży poziom abstrakcji tam sie pojawiał- ale to, co wpadło mi w oko hmmm, panowie nie pozostawali sobie dłużni w drobnych prztyczkach i złośliwościach.


Owszem, muszę przyznać, że się hamował.

Tylko to jest do czasu. Niektórzy wytrzymują bez chamstwa i złośliwości dłużej, ale prędzej czy później zaczynają atakować wszystkich......


Efektem pojawienia się Mottiego jest zniknięcie Włodka (mam nadzieję jednak, że nie na długo).
Pytanie retoryczne: uważacie, że było warto?

[ Dodano: 24-06-2013, 20:08 ]
lozerka napisał/a:
Zwyczajnie tym razem nie zasłużył- i chyba spora część osób niezaangażowana emocjonalnie ;-) w Mottiego tak uważa.


Nie jestem zaangażowana emocjonalnie w sprawę Mottiego, w tym momencie generalizuję: uważam, że w podobnej sytuacji dawanie kumuś drugiej szansy jest stratą czasu.

Jestem bardzo sceptyczna, jeśli chodzi o zmianę charakteru, sposobu wyrażania się, traktowania interlokutorów.
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 24-06-2013, 20:14   

arkac123 napisał/a:
Efektem pojawienia się Mottiego jest zniknięcie Włodka (mam nadzieję jednak, że nie na długo).
Pytanie retoryczne: uważacie, że było warto?


Ale Włodek nie jest dzieckiem , jak już to wyrośniętym ;-)
Można przecież z kimś nie dyskutować , można ignorować , można .... na wiele innych sposobów . Najprościej zabrać zabawki i ......

Pozdrawiam Piotr
Ostatnio zmieniony przez piotrkw 24-06-2013, 20:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lozerka 



Kraj:
Poland

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 2773
Skąd: jak wyżej
Wysłany: 25-06-2013, 08:08   

arkac123 napisał/a:

Efektem pojawienia się Mottiego jest zniknięcie Włodka (mam nadzieję jednak, że nie na długo).
Pytanie retoryczne: uważacie, że było warto?
.


rozmawiałaś z Włodkiem, czy to Twój wniosek ? Bo Włodek to już wcześniej zgłaszał pewne uwagi do forum, a powodów swojej decyzji nie ogłosił publicznie. Z wpisu na ten temat DarkaS można wnioskować, ze powody są jednak inne niż obecność jednego człowieka na forum.

A poza tym, jesli nawet to powód, to zgadzam się z Piotrem ( o dziwo, nie Piotr ;-) ? ). Włodek to dorosły człowiek i sam wybiera metody radzenia sobie z nielubianymi uzytkownikami. Nawet jeśli to jest odejście, to sorry, ja nie widzę powodu systemowego stawania w Jego obronie i usuwania takich uzytkowników. Nawet jesli ktoś jest cenionym i wartościowym dla forum uzytkownikiem, nawet jesli cenię i lubię go bardzo osobiscie, to nie widzę powodów, by usuwać mu pyłek spod nóg i eliminować tych, których nie lubi.
A może to po prostu już zmęczenie forum, jako takim ? Bo ja, niestety, nie tylko w dyskusji z Mottim widziałam u Włodka zachowania, jakich wcześniej nie przejawiał, brak cierpliwości i rozdrażnienie rozmówcami..czasem tak mamy i trzeba sobie zrobić przerwę.

Wasza kozetkowa ;-)
 
 
arkac123 



Stopień: RD
Kraj:
Poland

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 1753
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 25-06-2013, 09:20   

lozerka napisał/a:
Nawet jesli ktoś jest cenionym i wartościowym dla forum uzytkownikiem, nawet jesli cenię i lubię go bardzo osobiscie, to nie widzę powodów, by usuwać mu pyłek spod nóg i eliminować tych, których nie lubi.


Tak... Zauważyłam, że w przypadku chamskich ataków (nie piszę teraz o Mottim, bo zgadzamy sie, że się starał) nikt tutaj nie zgłasza sprzeciwu, ani nie staje w obronie atakowanego, a osoby chamskie stają się najbardziej cenionymi użytkowikami FN, bo........... ogladalność forum przez to wzrasta. :rozpacz: .

Może rzeczywiście decyzja o odejściu Włodka była słuszna? Ileż można?
 
 
KasiaK 



Stopień: full tmx IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 2282
Skąd: chyba dokąd....
Wysłany: 25-06-2013, 09:28   

arkac123 napisał/a:


Tak... Zauważyłam, że w przypadku chamskich ataków (nie piszę teraz o Mottim, bo zgadzamy sie, że się starał) nikt tutaj nie zgłasza sprzeciwu, ani nie staje w obronie atakowanego, a osoby chamskie stają się najbardziej cenionymi użytkowikami FN, bo........... ogladalność forum przez to wzrasta. :rozpacz: .


nie mogę się zgodzić,
osoby stosujące prywatne wycieczki są regularnie hamowane, bądź dostają ostrzeżenie.
Jak wspominałam w innym poście, Motti ode mnie ostrzeżenia nie dostał, bo faktycznie się hamował i jeśli był cięty to kulturalnie. Pamiętam jego działalność parę lat temu na FN gdzie miałam już alergię na gościa, ale teraz było w miarę OK. Był oczywiście męczący, ale spokojny.

natomiast zgadzam się z loozerką, która napisała że takim ludziom dawanie drugiej szansy jest bez sensu, bo teraz był luz, a za chwilę byłaby taka zadyma że by całe forum fruwało.
bez sensu.

Włodka odejścia nie komentuję. Duży jest, wie co robi.
 
 
 
arkac123 



Stopień: RD
Kraj:
Poland

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 1753
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 25-06-2013, 09:37   

KasiaK napisał/a:
natomiast zgadzam się z loozerką, która napisała że takim ludziom dawanie drugiej szansy jest bez sensu, bo teraz był luz, a za chwilę byłaby taka zadyma że by całe forum fruwało.
bez sensu.


To akurat pisałam ja, a Loozerka się ze mną nie zgadza - ale to szczegół, my lubimy dyskutować. :ping:

Jednak co powiesz na "kulturalną" dyskusję Scanera, Sławka290 i innych wątek obok? Łącznie z wyciąganiem prywatnej korespondencji, i obrażaniem wszystkich forumowiczów? Nikt nie reaguje, wszyscy czytają......

Edit: już tam napisałaś, co myślisz i dlaczego nie reagujesz. :ping:

Naprawdę, w realu na wiacie jest zupełnie inaczej, niż tutaj.......
Ostatnio zmieniony przez arkac123 25-06-2013, 09:40, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
KasiaK 



Stopień: full tmx IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 2282
Skąd: chyba dokąd....
Wysłany: 25-06-2013, 09:47   

arkac123 napisał/a:
KasiaK napisał/a:
natomiast zgadzam się z loozerką, która napisała że takim ludziom dawanie drugiej szansy jest bez sensu, bo teraz był luz, a za chwilę byłaby taka zadyma że by całe forum fruwało.
bez sensu.


To akurat pisałam ja, a Loozerka się ze mną nie zgadza - ale to szczegół, my lubimy dyskutować. :ping:


ops, to przepraszam ale mi się musiały posty zlać:)

arkac123 napisał/a:

Jednak co powiesz na "kulturalną" dyskusję Scanera, Sławka290 i innych wątek obok? Łącznie z wyciąganiem prywatnej korespondencji, i obrażaniem wszystkich forumowiczów? Nikt nie reaguje, wszyscy czytają......

Edit: już tam napisałaś, co myślisz i dlaczego nie reagujesz. :ping:

dokładnie, już napisałam:) nie było mnie w weekend, a jak przyszłam to ogarniał już Darek i Tomek, więc się nie wtrącam.

a co myślę? że jak bym była wtedy na FN online, to wszyscy dostaliby po ostrzeżeniu, niektórzy po dwa, a wątek bym zamknęła.

arkac123 napisał/a:

Naprawdę, w realu na wiacie jest zupełnie inaczej, niż tutaj.......

dokładnie to samo napisałam w wątku obok :-)
 
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 25-06-2013, 10:13   

arkac123 napisał/a:

Owszem, muszę przyznać, że się hamował.
Tylko to jest do czasu. Niektórzy wytrzymują bez chamstwa i złośliwości dłużej, ale prędzej czy później zaczynają atakować wszystkich......
.

To że się hamował jest pozorne, pomimo ignorowania smoka/demolanta/$$/mottiego nakręcał się co raz bardziej, mam świadomość że to jest niezauważalne dla osób których nazwisk smok nie wytykał w swoje posty dlatego nie polemizuję z krzywdzącymi mnie ocenami cóż takie realia. Mam też świadomość że smok dla części użytkowników to idealny dostawca rozrywki a jego "przedwczesny" ban to jak wyścigi F1 bez ofiar śmiertelnych. Zresztą to tak samo jak z głośnym ostatnio działem "wypadki" - Jest źle a moderatorzy są do bani bo nie ma dynamizmu i akcji a posty są na tyle późno akceptowane że nie ma szans na zadymę. Oczywiście dział wypadki i złośliwości $moka to świetna rozrywka podobnie jak dla jamnika tarzanie się w gównie na trawie :-)

Serdecznie pozdrawiam i życzę miłego dnia :-)
Dla jasności: Loozerka, jaros4, slawek290 - Widzę wasze posty ( ale ich nie czytam) i konsekwentnie będę je ignorował - nie nakręcajcie się
Ostatnio zmieniony przez Scaner 25-06-2013, 10:18, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
lozerka 



Kraj:
Poland

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 2773
Skąd: jak wyżej
Wysłany: 25-06-2013, 10:18   

to ja w ramach uzupełniania i zgadzania sie ;-) dodam, że ja z kolei zgadzam sie z Kasią, że na eufemistycznie określę- mało kulturalne występy są reakcje. Może nie zbiorowe, ale są. Np ja, jeśli trafi akurat na czas mojego większego zapału do pisania- najczęściej reaguję.

Fakt, że mam w tym osobisty interes, bo zwykle właże tu w czasie gdy mam dużo pracy i na chwilę się chcę oderwać i rozerwać i gdy wchodzę, a tu zamiast posty o tym, czego tu szukam, czyli nurkowaniu, 5 wątków o tym, kto kogo nie lubi, zbanował, usunął i wyzwał- to mnie trafia i nie odpuszczam klawiaturze, ale i staram się, by świat w którym zyje, z którym mam do czynienia - trzymał poziom.

Z ostatnich reakcji wnioskuję, ze większość tez jest zmęczona wiecznymi potyczkami- i paradoksalnie to może być powód do braku reakcji, bo reagując stawia się człowiek w centrum zamieszek.

a w ramach niezgadzania się ;-) to dodam, że co do Mottiego, to nie ma nic wspólnego z dawaniem szansy ( ostatniej, pierwszej, czy kolejnej ;-) ) ja jestem zwolennikiem oceniania za zachowania, a nie z powodu przyklejonej do człowieka łatki. Podobało mi się podejście TomkaS- na zasadzie ostrzeżenia- uważaj!obserwuję Cię! i od razu reakcja, gdy nie było zastosowania się.

ten post to w ramach tego, żeby było więcej o ulubionym naszym hobby ;-)

edit. Scaner ( chociaż mnie przecież nie czytasz ;-) ) dziekuję za ostrzeżenie ;-) oczywiscie będę czujna jak ważka ;-) i...nakręcanie się :-D ?? Z Twojego niby powodu :-D ?
Ostatnio zmieniony przez lozerka 25-06-2013, 10:21, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed