Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Safari Egipt Jesień 2013
Autor Wiadomość
gumiś 

Stopień: oj tam, oj tam
Kraj:
Poland

Wiek: 55
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 148
Skąd: Kraków
Wysłany: 15-07-2013, 11:31   Safari Egipt Jesień 2013

Cześć.
Po mimo kilku głosów, które w ostatnim czasie próbowały nas odstraszyć od Egiptu :bee; postanowiłem otworzyć nowy wątek w związku z planowanym przez nas kolejnym wyjazdem typu safari. Plan jest taki:
Termin 08-15.11.2013 r. Lecimy z Katowic do Marsa, pakujemy się na łódkę i płyniemy na St. Johns, Zabagrad i Rocki. Jeszcze tam nie byliśmy ale z tego co słyszałem to są to najpiękniejsze zakątki na południowych wodach terytorialnych Egiptu. Z tego co słyszałem Bractwo Muzułmańskie nie posiada jeszcze łodzi podwodnych, więc nie przyjemne atrakcje nie są przewidziane :aaa:
Ponieważ mamy jeszcze kilka wolnych miejsc na łódce zapraszamy wszystkich zainteresowanych taką wycieczką.

Pozdrawiam
 
 
Abo 


Stopień: AOWD IANTD deep
Kraj:
Poland

Wiek: 65
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 242
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15-07-2013, 15:26   

Jakby ktoś chciał pooglądać foty z zeszłej jesieni to są tutaj :)

[ Dodano: 15-07-2013, 16:27 ]
A na mapce obok miejscówki ;)

[ Dodano: 15-07-2013, 16:29 ]
Aha, w linku w stopce można znaleźć też fotki wrakowe z wiosny tego roku ;)
 
 
 
arkac123 



Stopień: RD
Kraj:
Poland

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 1753
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 15-07-2013, 15:47   

Abo napisał/a:
Jakby ktoś chciał pooglądać foty z zeszłej jesieni to są tutaj :)


Nie muszę dodawać, że na safari wybiera się większość osób z poprzednich naszych forumowych wypraw, więc wesołe towarzystwo i luźna atmosfera są na 100% pewne - oczywiście, wszystko odbywa się w granicach nurkowego rozsądku.... :aaa:

Na ostatnim safari, osoby, które były z nami po raz pierwszy, bardzo szybko znalazły z resztą towarzystwa wspólny język. :ping:
 
 
Abo 


Stopień: AOWD IANTD deep
Kraj:
Poland

Wiek: 65
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 242
Skąd: Szczecin
Wysłany: 15-07-2013, 15:57   

I jadą na kolejne... :D
 
 
 
kasia33 

Stopień: Uczeń
Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączyła: 13 Wrz 2011
Posty: 214
Skąd: Żywiec
Wysłany: 17-07-2013, 06:32   

cena z przelotem ?
 
 
futrzak 

Stopień: OWD
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 07 Maj 2011
Posty: 71
Skąd: Nowy Targ
Wysłany: 17-07-2013, 07:39   

Też proszę na pw jak można, cenę i ewentualnie jakieś szczegóły. Dziękuje
 
 
 
arkac123 



Stopień: RD
Kraj:
Poland

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 1753
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 19-07-2013, 08:25   

futrzak napisał/a:
Też proszę na pw jak można, cenę i ewentualnie jakieś szczegóły. Dziękuje


Lista nam się powoli zapełnia.... :ping:

Dzisiaj wyjeżdżamy z Gumisiem na wczasy nurkowo-familijne, i do 03.08. niestety nie będziemy mieć dostępu do netu...

Wszystkie sprawy organizacyjne, odpisywanie na PW, załatwione zostaną po naszym powrocie. :pa:
 
 
Abo 


Stopień: AOWD IANTD deep
Kraj:
Poland

Wiek: 65
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 242
Skąd: Szczecin
Wysłany: 19-07-2013, 08:58   

Dopóki Gumiś nie wróci do mnie można wysyłać PW, będę odpisywał :)
 
 
 
adam j 

Stopień: nurek
Kraj:
Puerto Rico

Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 50
Skąd: Nowa Ruda
Wysłany: 29-07-2013, 21:57   

Poproszę o szcegóły na PW
 
 
pawlos1976 


Kraj:
Poland

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 501
Skąd: Szczytno
Wysłany: 30-07-2013, 08:03   

Witam Proszę o szczegóły na pw
 
 
gumiś 

Stopień: oj tam, oj tam
Kraj:
Poland

Wiek: 55
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 148
Skąd: Kraków
Wysłany: 06-08-2013, 13:38   

Witam.
Już wróciliśmy, trochę szkoda no ale cóż, proza życia. Już się nie mogę doczekać listopadowego safari. W Egipcie tak jak podejrzewałem, cisza i spokój. Parę słów więcej napisałem na forum ogólnym.

A pro po safari. Okazje się, że mamy jeszcze kilka wolnych miejsc. Jeśli więc nie przeraża was odrobinę szumu jaki jest obecnie w Kairze to zapraszamy do kompanii.

Pozdrawiam
Artek

[ Dodano: 14-08-2013, 12:40 ]
No moi drodzy.

Zaczynamy dopinać listę załogantów na wyjazd. Zostały jeszcze tylko 3 wolne miejsca, więc nie zdecydowani proszeni są o szybkie podjecie decyzji bo za chwilę będzie po zupie. :pa:

Pozdrawiam
Artek
 
 
arkac123 



Stopień: RD
Kraj:
Poland

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 1753
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 27-09-2013, 09:55   

gumiś napisał/a:

Zaczynamy dopinać listę załogantów na wyjazd. Zostały jeszcze tylko 3 wolne miejsca, więc nie zdecydowani proszeni są o szybkie podjecie decyzji bo za chwilę będzie po zupie. :pa:



Do wyjazdu już zostało niedużo czasu. :ping:

Z tego co czytałam, przedwczoraj Niemcy, Belgowie i kilka innych nacji złagodziły swoje ostrzeżenia dla podóżujących do Egiptu. :ping:
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 27-09-2013, 23:31   

Macie jeszcze wolne miejsca ?
 
 
gumiś 

Stopień: oj tam, oj tam
Kraj:
Poland

Wiek: 55
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 148
Skąd: Kraków
Wysłany: 28-09-2013, 12:20   

Czołem.

Tak jeszcze mamy ostatnie wolne miejsca. Kolejna dobra informacja to to, że tym razem udało mi się załatwić super 5* łódkę. A po mimo tego cena zostaje ta sama co poprzednio.
Tak więc serdecznie zapraszamy.

Artek

[ Dodano: 03-10-2013, 10:24 ]
Witam wszystkich.

Z przykrością informuję, że miejsc już nie ma. Niestety łódka się nie chce rozciągnąć. Trochę szkoda. Ale najważniejsze, że 24 osoby się z zabrały. Bardzo mnie również cieszy to, że jedzie sporo nowych osób. To znaczy takich, które jeszcze z nami nie pływały. Będzie nam bardzo miło poznać ich osobiście. Bo sami przyznacie, że co innego forum a co innego real.
:pa: i mam nadzieję do zobaczenia następnym razem.

Pozdrawiam
Artek
 
 
adam j 

Stopień: nurek
Kraj:
Puerto Rico

Dołączył: 05 Maj 2010
Posty: 50
Skąd: Nowa Ruda
Wysłany: 09-10-2013, 18:30   

od lipca proszę o szczegóły..doczekam się ?:-)
 
 
Abo 


Stopień: AOWD IANTD deep
Kraj:
Poland

Wiek: 65
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 242
Skąd: Szczecin
Wysłany: 10-10-2013, 08:05   

adam j napisał/a:
od lipca proszę o szczegóły..doczekam się ?:-)

Hmmm, doczekałeś się.
Dostałeś ode mnie szczegóły 30 lipca i powtórnie 1 sierpnia. Może sprawdź PW? :beer3:
 
 
 
gumiś 

Stopień: oj tam, oj tam
Kraj:
Poland

Wiek: 55
Dołączył: 01 Gru 2010
Posty: 148
Skąd: Kraków
Wysłany: 11-10-2013, 10:08   

Adam.

Ja z resztą też do ciebie pisałem i też się nie odezwałeś.

Szkoda, bo w tedy jeszcze były miejsca.
 
 
Nascar 

Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączył: 12 Lis 2013
Posty: 3
Skąd: Oleszno
Wysłany: 12-11-2013, 09:22   

Czyli już nie ma miejsc? szkoda...
 
 
arkac123 



Stopień: RD
Kraj:
Poland

Dołączyła: 01 Paź 2009
Posty: 1753
Skąd: Chrzanów
Wysłany: 18-11-2013, 09:34   

No i się skończyło :buuu:

Siedzę w pracy i odczuwam jeszcze lekkie bujanie. :ping:

Chciałabym podziękować wszystkim za wspólnie spędzony czas, zarówno pod, jak i nad wodą.
Atmosfera była wspaniała, bawiliśmy się zacnie, chociaż mam lekki niedosyt, bo nie było obiecanego tańca brzucha. ;) .

Zastanawiam się, czy inna ekipa mogła wymyśleć szukanie rekina w Wielkim Błękicie, w oderwaniu od rafy (jako bardzo przezorni, zabraliśmy ze sobą wodę i kanapki). Rekin oczywiście się pojawił w ostatniej minucie nurkowania, kiedy już wisieliśmy na bojkach, a nad nami krążyły riby. :aaa:

Za niedługo pewnie pojawia się tutaj filmiki z rekinem i nocnym żerowaniem tuńczykowatych - pierwszy raz zostaliśmy wręcz zaatakowani przez miliony małych rybek.....


Jeszcze raz wszystkim dziekuję, no i do zobaczenia prawdopodobnie na tej samej łódce (była to najlepsza łódka, najsprawniej zarządzana, jaką mieliśmy do tej pory) w przyszłym roku. :pa:

Brawa dla Gumisia za organizację - ten zamówiony rekin w ostaniej minucie safari był wisienką na torcie..... :prez:
 
 
Lechu67 

Stopień: AOWD deep, EANx
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 27 Wrz 2011
Posty: 41
Skąd: Ryki
Wysłany: 18-11-2013, 12:14   

Artur, poprostu dzięki .
PS. Szkoda że tak mało pogadaliśmy :ping:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed