Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Kombinezon pół-suchy 7 mm TRIBORD
Autor Wiadomość
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 02-07-2014, 06:35   

Aleksander napisał/a:
to najpierw trzeba złożyć zamówienie i za nie zapłacić - np. kilka tysiecy złotych bo każdy element


Hm... Zamawiałem kilka rzeczy w Decathlonie , które musieli sprowadzić z innych sklepów , mam uwagi co do realizacji i kompetencji personelu , ale nigdy zamawiając nie musiałem za nic płacić z góry . Dopiero po decyzji zakupu podjętej w sklepie po przymiarce .
Może się coś zmieniło ??? ;-)

Aleksander , doznałeś ostatnio jakiejś krzywdy ze strony producentów i sprzedawców ?
Ktoś zrobił Tobie przykrość ?? Oszukał ? Sprzedał niepełnowartościowy towar ?
Czy wyłudził od Ciebie zapłatę ?? Nie wiem o co jeszcze pytać .

Bo widać , że prowadzisz krucjatę na wszystkich frontach , przeciwko komu i czemu tylko się da .

Pozdrawiam Piotr
 
 
pawlos1976 


Kraj:
Poland

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 501
Skąd: Szczytno
Wysłany: 02-07-2014, 06:46   

Od takiego konsumenta ja tez bym brał dużą zaliczkę, a najpewniej taką marudę odrazu bym ze sklepu wyprosił. Jeszcze się taki nie urodził co
Aleksandrowi dogodził. :bee;
Mam kumpla marudę mniejszego jak Aleksander. Kiedyś jego matka powiedziała:
Mateusz (przykladowe imię) nie był by Mateuszem (imię) jak by nie marudził. :bee;
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 02-07-2014, 08:14   

Spojzcie na to z innej strony,przeciez to tylko dzieki A. :ping: temat skafandra nie zchodzi z łam,Sebastian powinien Mu raczej podziekowac.No chyba ze woli gadki typu "tatata?tatata.Aaa,to fajnie".
A tak,temat sie kreci,i kreci.
Przypomnijcie sobie kol.Projectfilma,ilez to ongi nie wydal na sprzet,a jakiez to filmy kreci etc.
Dla mnie ok.Niestety dopuszczal do siebie tylko glosy uwielbienia.wszelkie inne poglady glosili zawsze tylko trolle i inne indywidua,nie zauwazajac tego ze to dzieki tym dyskusjom "onlajnym"ludziska klikaja na jego profil youtube.
Sebastian,musisz ten skafander ode mnie przeslac Aleksandrowi.Nie masz wyjscia :pa:

ps.wszystko fajnie tylko sie q....rwa nie obrazajmy nawzajem :hihi-:
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 02-07-2014, 10:08   

Generalnie się zgadzam z Jarosem . Olek musi mieć do testów .
Olek lubię Cię ale Wisły kijami nie zawrócimy . Szkoda zdrowia . Lepiej się dobrego piwa napić . Olek polecam Ciechana Wybornego .

No i głosujmy na Korwina , płacącym podatki ... lżej będzie .

Co zaś się tyczy Sebastiana to jako sprzedawca nie powinien moim zdaniem wypowiadać czy pisać pewnych słów . Zwłaszcza dobry sprzedawca , sądzę Sebastian że zwykłe przepraszam w kierunku Olka by pokazało klasę Sprzedawcy i Handlowca .
 
 
wpawlicki 


Stopień: Generał
Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 13 Lut 2013
Posty: 192
Skąd: Kamionki/Kołobrzeg
Wysłany: 02-07-2014, 16:24   

Troszkę na uboczu wątku mogę wyraźnie stwierdzić, że sprowadzenie towaru z innego sklepu w Deca jest zależne w dużej mierze od humoru i dobrej woli pracownika stoiska.
Kilka razy już coś zamawiałem ( głównie na Franowie ) i nie było problemu, wczoraj chciałęm nabyć/zamówić/przymierzyć bryczesy w sklepie w Komornikach i dowiedziałem się że męskich w tym sklepie nie mają, można sprowadzić do przymiarki tylko damskie lub dziecięce ( a tych jest na miejscu zatrzęsienie ) Kupiłem gdzie indziej, - inne, niestety prawie 2 razy droższe.

Kiedy kolega kupował swój skafander Tribord po prostu w zakup wkalkulował wycieczkę do Wa-wy na Targówek i tak mu się opłaciło.
Ostatnio zmieniony przez wpawlicki 02-07-2014, 16:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Abo 


Stopień: AOWD IANTD deep
Kraj:
Poland

Wiek: 65
Dołączył: 25 Lis 2010
Posty: 242
Skąd: Szczecin
Wysłany: 03-07-2014, 07:07   

A ja pogadałem u nas w Decatlonie, pomacałem 2XL i dostanę do przymiarki mniejszy rozmiar :D Nic nie musiałem wpłacać.
A swoją drogą wykonanie mi się bardzo podoba :D Nawet mnie wyszczupla :hihi-:
 
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 06-07-2014, 19:32   

Sebastian Szczesniak napisał/a:
Więc zamknij się wreszcie i idź szukać spisków gdzie indziej bycie internetowy

Rozumiem, że jest to oficjalne stanowisko Decathlon. Postaram się to jutro potwierdzić w siedzibie Zarządu

[ Dodano: 06-07-2014, 20:35 ]
slawek290 napisał/a:
Lepiej się dobrego piwa napić . Olek polecam Ciechana Wybornego .


Raciborskie klasyczne ciemne też się sprawdzi :-)
 
 
ple 

Kraj:
Poland

Dołączył: 19 Wrz 2012
Posty: 174
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 07-07-2014, 09:43   

żałosny jesteś
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 07-07-2014, 18:47   

ple napisał/a:
żałosny jesteś

i?
 
 
mushi 

Kraj:
Poland

Dołączyła: 09 Lip 2014
Posty: 1
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-07-2014, 12:10   

ja wolę kupować w sprawdzonym sklepie, w eksperymenty wolę się nie bawić







https://www.xing.com/prof...howy?sc_o=mxb_p
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 09-07-2014, 16:48   

piotrkw napisał/a:
Aleksander napisał/a:
to najpierw trzeba złożyć zamówienie i za nie zapłacić - np. kilka tysiecy złotych bo każdy element


Hm... Zamawiałem kilka rzeczy w Decathlonie , które musieli sprowadzić z innych sklepów , mam uwagi co do realizacji i kompetencji personelu , ale nigdy zamawiając nie musiałem za nic płacić z góry . Dopiero po decyzji zakupu podjętej w sklepie po przymiarce .
Może się coś zmieniło ??? ;-)

Aleksander , doznałeś ostatnio jakiejś krzywdy ze strony producentów i sprzedawców ?
Ktoś zrobił Tobie przykrość ?? Oszukał ? Sprzedał niepełnowartościowy towar ?
Czy wyłudził od Ciebie zapłatę ?? Nie wiem o co jeszcze pytać .

Bo widać , że prowadzisz krucjatę na wszystkich frontach , przeciwko komu i czemu tylko się da .

Pozdrawiam Piotr

Piotrkw, to nie jest kwestia krucjaty ani walki ze wszystkimi o wszystko, to jest kwestia zwykłej rzetelności. Decathlon reklamuje skafander półsuchy jako super produkt. Prawda jest taka, że nie jest to superprodukt – każdy użytkownik wypowiadający się po użyciu tego skafandra wskazuje, ze skafander podcieka. A więc z jakością nie jest najlepiej. Oczywiście można kupić ten skafander i jako nowy zareklamować ale po co? Kolejna rzecz to rozmiarówka, z tego co wiem nie ma opcji szycia na miarę. Kolejny problem to dostępność – w zależności od tego gdzie się mieszka skafander można obejrzeć i przymierzyć albo nie. Łódzki Decathlon przyjął opcję, że trzeba zamówić do sklepu – problem jest w tym, że jak chcę zamówić trzy rozmiarówki to muszę zapłacić za trzy skafandry – najlepiej kartą, wydając 3000 PLN. Ten skafander nie jest wart aż takiego poświecenia z mojej strony. Kolejna kwestia to wykorzystywanie do reklamy prywatnego forum branżowego – nie zgadzam się na to i będę przeciwko temu protestował z całą mocą. Kolejna sprawa to cena, oczywiście każdy może sprzedawać swoje produkty po „swojej” cennie ale tu chyba mamy do czynienia ze zwykłym dumpingiem. O postawie i wpisach pracownika Decathlon nie wspomnę. Ten ostatni może być pewien, ze mimo utrudnionego dostępu do osób reprezentujących Decathlon w Polsce – znajdę sposób na wyrażenie swojej opinii w omawianym temacie.
Na tą chwilę to wszystko co mam do napisania
 
 
Sebastian Szczesniak 



Stopień: Cave
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 600
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-07-2014, 17:53   

Aleksandrze ...................

Pomimo całej mojej do Ciebie niechęci udzielę Ci jeszcze odpowiedzi na Twoje wywody.

Aleksander napisał/a:
Kolejna rzecz to rozmiarówka, z tego co wiem nie ma opcji szycia na miarę. Kolejny problem to dostępność – w zależności od tego gdzie się mieszka skafander można obejrzeć i przymierzyć albo nie. Łódzki Decathlon przyjął opcję, że trzeba zamówić do sklepu – problem jest w tym, że jak chcę zamówić trzy rozmiarówki to muszę zapłacić za trzy skafandry – najlepiej kartą, wydając 3000 PLN.


Tak - skafander jest w ofercie 3 sklepów i sklepu internetowego. W poście przeciwko któremu protestujesz piszę wyraźnie ( tak sądzą przynajmniej ) że jeśli komuś jest do sklepu nie po drodze może liczyć na moją pomoc. Wiele osób z tego skorzystało. Mój adres mailowy i telefon są dostępne na forum. Wystarczy napisać, zadzwonić i dostać skafander ( lub trzy ) do domu to przymiarki, testu lub do ponurkowania. I średnio mnie interesuje czy osoba testująca go kupi czy nie. Jak mam wolny skafander to pożyczę go każdemu nawet jak mi powie, że go i tak nie kupi i chce tylko ponurkować. Dlaczego? Sam sobie odpowiedz, bo i tak wiesz lepiej.

Temat opłaty za zamówiony towar jest niezgodny z polityką firmy, więc jak chcesz o tym podyskutować to napisz pw lub maila.

Aleksander napisał/a:
nie zgadzam się na to i będę przeciwko temu protestował z całą mocą.

Nie jest to Twoje forum, ale mam Cię na tyle dość, że link prowadzi teraz do innego forum oraz do wątku w którym się nie wypowiadasz. Ja traktowałem to bardziej jako reklamę forum dzięki któremu poznałem fantastycznych ludzi i rozwinąłem się nurkowo do obecnego poziomu.
Moje reklamy znajdziesz w dziale reklama.

Aleksander napisał/a:
tu chyba mamy do czynienia ze zwykłym dumpingiem.

Zgłoś to do UOKiK - www.uokik.gov.pl. To odpowiednie miejsce.

Aleksander napisał/a:
Ten ostatni może być pewien, ze mimo utrudnionego dostępu do osób reprezentujących Decathlon w Polsce – znajdę sposób na wyrażenie swojej opinii w omawianym temacie.


Dostęp nie jest utrudniony i jeśli chcesz wyrazić swoją opinię to też Ci chętnie pomogę. Mam tylko nadzieję, że rodzicom nie naskarżysz bo mi maskę do szafy schowają. Zrozum jednak, że jestem tu prywatnie i prywatnie mogę Ci nabluzgać tak jak mi się podoba czego mimo wszystko nie robię w odróżnieniu do Ciebie. Nie wiem czy sam edytowałeś post czy zrobił to Moderator.
To że komuś pomogę w zakupie to moja prywatna sprawa. Naturalnym dla mnie jest też że jeśli ktoś pyta o Decathlon to z racji wiedzy chętnie włączę się do dyskusji lub pomogę rozwiązać problem.
Decathlon nie ma konta na FN, konto ma Sebastian Szcześniak nurek jaskiniowy.

Donoś sobie więć gdzie chcesz.

Jakość skafandra? W tym samym poście przeciwko któremu protestujesz wyraźnie napisałem, że test jest subiektywny. Nikt nie musi wierzyć w to co ja napisałem, co piszą ludzie uchodzący w środowisku jako autorytet. KAŻDY może taki skafander sobie przetestować i uznać czy mu pasuje czy nie
 
 
filipesku 



Stopień: szuwarek
Kraj:
Poland

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 473
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-07-2014, 18:08   

Mój kraj, taki piękny...
 
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 09-07-2014, 18:24   

Sebastian Szczesniak napisał/a:
Pomimo całej mojej do Ciebie niechęci udzielę Ci jeszcze odpowiedzi na Twoje wywody.

Cieszę się, że zgrzeczniałeś, dawno trzeba było to zrobić.
Sebastian Szczesniak napisał/a:
Tak - skafander jest w ofercie 3 sklepów i sklepu internetowego.

O tym również nikogo Decathlon nie informował ale dobrze, że stało się to teraz
Sebastian Szczesniak napisał/a:
W poście przeciwko któremu protestujesz piszę wyraźnie ( tak sądzą przynajmniej ) że jeśli komuś jest do sklepu nie po drodze może liczyć na moją pomoc. Wiele osób z tego skorzystało. Mój adres mailowy i telefon są dostępne na forum.

Nie chcę Twojej pomocy i protekcji, Decathlon jest jawnie działającą organizacją i sytuacja, w której trzeba znać Pana Sebastiana aby coś kupić jest niedopuszczalna w standardach normalnie funkcjonującej organizacji.
Sebastian Szczesniak napisał/a:
Nie jest to Twoje forum, ale mam Cię na tyle dość, że link prowadzi teraz do innego forum oraz do wątku w którym się nie wypowiadasz

No widzisz, a jednak można - motywuj to jak chcesz
Sebastian Szczesniak napisał/a:
Decathlon nie ma konta na FN, konto ma Sebastian Szcześniak nurek jaskiniowy.
- będący pracownikiem Decathlon, tak przypadkiem

[ Dodano: 09-07-2014, 19:29 ]
Sebastian Szczesniak napisał/a:
Donoś sobie więć gdzie chcesz.

Z tym donoszeniem to jest trochę tak jak z jazda po pijanemu albo z zostawieniem dziecka w aucie ale niech Ci będzie - donoszę. Przy okazji UOKIK nie jest tu właściwy. Popytaj Nurku Jaskiniowy ile polskich firm wypuści na rynek półsuchy skafander w cenie 1000 PLN w detalu
Sebastian Szczesniak napisał/a:
Jakość skafandra? W tym samym poście przeciwko któremu protestujesz wyraźnie napisałem, że test jest subiektywny.

Doszliśmy do sedna - jakość jest subiektywna
Ostatnio zmieniony przez Aleksander 09-07-2014, 18:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sebastian Szczesniak 



Stopień: Cave
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 18 Gru 2007
Posty: 600
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-07-2014, 19:00   

Nie, nie zgrzeczniałem i nie jest to żadna protekcja. To zwykła pomoc nurka drugiemu nurkowi.Standarowo nie istniej możliwość wysyłki skafandra do domu do testów.Standardowo możesz sobie przymierzyć skafander w jednym z 3 sklepów.
A niestandarodwo można do mnie napisać albo zadzwonić, dostać skafander i nurkować a nie wylewać swoje żale na forum.

Uokik jest właściwym organem do zgłoszenia dumpingu.


Nurkowałeś gdzieś ostatnio?
Ostatnio zmieniony przez Sebastian Szczesniak 09-07-2014, 19:02, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 09-07-2014, 19:32   

Sebastian Szczesniak napisał/a:
Nie, nie zgrzeczniałem

Zachęcam, łatwiej bedzie w lustro spojrzeć rano
Twoja
Sebastian Szczesniak napisał/a:
zwykła pomoc nurka drugiemu nurkowi
to
Sebastian Szczesniak napisał/a:
protekcja.
, najnormalniejsza w świecie.
Zwykła pomoc drugiemu nurkowi to uratowanie drugiemu nurkowi życia a nie wciśnięcie jak największej ilości osób jakiegoś produktu
Sebastian Szczesniak napisał/a:
Standardowo możesz sobie przymierzyć skafander w jednym z 3 sklepów
dzięki łaskawy Decathlonie
Sebastian Szczesniak napisał/a:
A niestandarodwo można do mnie napisać albo zadzwonić, dostać skafander i nurkować a nie wylewać swoje żale na forum.

Prowadzisz outlet?
Sebastian Szczesniak napisał/a:
Nurkowałeś gdzieś ostatnio?
owszem i są plany na przyszłość i choć jesteś moim ulubieńcem, nie czuj się zaproszony
Ostatnio zmieniony przez Aleksander 09-07-2014, 19:33, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
filipesku 



Stopień: szuwarek
Kraj:
Poland

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 473
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-07-2014, 19:45   

2% populacji posiada niepełnosprawność intelektualną. Z 10 tyś użytkowników tego forum to jakieś 200 osób :) Jednego kandydata mam, ale gdzie ukrywa się reszta ??
 
 
 
connan1973 



Stopień: P1
Kraj:
Poland

Wiek: 51
Dołączył: 19 Kwi 2013
Posty: 927
Skąd: Oświęcim
Wysłany: 09-07-2014, 19:48   

Jak zawitam do Sosnowca to poszukam na siebie takiego skafandra bo co widzę Jarosa jak suchy z niego wyłazi a ja mokry z suchego to coraz większe chęci na ten półsuchy.

@Sławek290 - za chude mam ręce i uszczelnienie mi tam przepuszcza :) .Szuchy nadal szczelny.
Ostatnio zmieniony przez connan1973 09-07-2014, 19:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 09-07-2014, 20:23   

filipesku napisał/a:
ale gdzie ukrywa się reszta ??

rozejrzyj się w swojej rodzinie, no chyba, że nie zalicza się do populacji - to zwracam honor
 
 
filipesku 



Stopień: szuwarek
Kraj:
Poland

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 473
Skąd: Wrocław
Wysłany: 09-07-2014, 20:38   

Wieśkonur sprawnyś czy nie ?? :D :D:D
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed