Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Blokowany użytkownik i wyświetlanie wątku
Autor Wiadomość
Johnny_
[Usunięty]

Wysłany: 10-06-2014, 10:21   Blokowany użytkownik i wyświetlanie wątku

Czy istnieje możliwość ukrycia jakiejkolwiek aktywności użytkownika z czarnej listy? Obecnie widać, że ignorowana osoba umieściła swój post i wątek został zaktualizowany.
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 10-06-2014, 10:30   

Niestety nie.
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 10-06-2014, 12:44   

martin napisał/a:
Niestety nie.
Mijasz się z faktami, było wprowadzone globalne ignorowanie na jednego użytkownika.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 10-06-2014, 12:48 ]
Johnny_ napisał/a:
jakiejkolwiek aktywności użytkownika z czarnej listy
Musiał byś rozwalic' serwer w UP i Europejskim Urzędzie Patentowym tam jest widoczna moja działalnośc'. Natomiast "jakiejkolwiek aktywności", nawet tak prostego zdania nie napisałeś poprawnie, teorii mary na studiach nie uczyli.

pozdrawiam rc
 
 
fwj 



Stopień: owd
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 03 Lis 2010
Posty: 261
Skąd: Łoś
Wysłany: 10-06-2014, 22:28   

I do tego taki post się automatycznie nie odznacza jako przeczytany...
 
 
Johnny_
[Usunięty]

Wysłany: 11-06-2014, 07:23   

No właśnie o to też mi chodzi.
 
 
Mucha 


Kraj:
Netherlands

Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 351
Skąd: GA
Wysłany: 11-06-2014, 13:17   

Martin, może dałoby radę stworzyć jeden zbiorczy temat, gdzie lądowałyby posty z innych tematów?
Widać wiecej osób ma takie życzenie, a ja np nie mam ochoty czytać w temacie xdeepa, co napisał admirał Koniew w 1968 roku.
Ostatnio zmieniony przez Mucha 11-06-2014, 13:17, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 11-06-2014, 13:35   

Z tematem jest problem - skrypty nie umozliwiaja sensownego scalania, pozatym czesto trzeba by dzielic posty, co tez nie jest mozliwe.

Jedynym sensownym rozwiazaniem jest IMHO stworzenie dzialu, gdzie tego typu przepychanki beda ladowaly i konsekwentne wydzielanie tych postow. Wtedy istnieje mozliwosc ignorowania calego dzialu (o ile ten plug-in jest aktywny), ale jesli post nie zostanie wydzielony, bedzie on dalej widoczny.
 
 
Johnny_
[Usunięty]

Wysłany: 11-06-2014, 13:45   

mnie tam ten admirał nie przeszkadza odkąd go nie widzę, ale skopane jest to, że nawet jak wejdę w temat i przeczytam wszystko, poza tym co napisał blokowany to i tak wyświetla mi, że temat jest nieprzeczytany. Muszę ręcznie oznaczyć jako przeczytany, dopiero flaga jest niebieska.

[ Dodano: 11-06-2014, 13:48 ]
wolałbym, by nie oznaczało tematu na czerwono w momencie, gdy blokowany się wypowie. Wydaje mi się, że jest to możliwe do zrobienia, skoro flaga przeczytany/nieprzeczytany jest w jakimś tam sensie przypisana do konta.
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 11-06-2014, 13:55   

Kiedyś w Hyde Park odbyła się demonstracja.
Myszy miały transparenty "Uwolnijcie nas od kota".
W tym samym czasie i w innym zakątku kot prowadził demonstrację, miał jeden transparent "Nie chcę jeśc' myszy są głupie i nie smaczne".

pozdrawiam rc
Ostatnio zmieniony przez Motti 11-06-2014, 13:58, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 11-06-2014, 14:14   

Johnny_ napisał/a:
wolałbym, by nie oznaczało tematu na czerwono w momencie, gdy blokowany się wypowie. Wydaje mi się, że jest to możliwe do zrobienia, skoro flaga przeczytany/nieprzeczytany jest w jakimś tam sensie przypisana do konta.


Parsing "przyczytany/nieprzeczytany" oraz "persona non grata" odbywa sie w innym momencie.
 
 
Johnny_
[Usunięty]

Wysłany: 11-06-2014, 14:42   

nie jestem biegły w programowaniu, nie da się jakoś tego powiązać? Np, gdy odświeżam stronę uruchamiany jest skrypt sprawdzający, czy użytkownik należy do grupy ignorowanych?
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 11-06-2014, 14:57   

phpBB jest programowane bardzo nieefektywnie. Teoretycznie pewnie dalo by sie dopisac kawalek, ktory w momencie klikniecia na "Zobacz posty nieprzeczytane" i/lub na strone glowna forum przelatywal by wszystkie nieprzeczytane posty i sprawdzal czy pochodza od ignorowanego uzytkownika, ale nie jestem do konca pewien czy nie dodalo by to zbyt duzego obciazenia dla bazy danych.

W tej chwili robione to jest w trakcie generowania strony danego watku, w tej fazie post niechcianej osoby wymieniany jest na formatke "nie lubisz cioci Zosi".
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 11-06-2014, 22:28   

martin napisał/a:
cioci

A nie prościej zbanować "ciocię" i jej krewniaków?
 
 
Łukasz W. 

Stopień: II LOK
Kraj:
Poland

Dołączył: 18 Kwi 2011
Posty: 35
Skąd: Radom
Wysłany: 11-06-2014, 22:40   

Pomogło by przejście na komercyjny silnik gdzie każdą najbardziej wymyślną opcję twórcy dadzą radę dopisać za mniejsze lub większe pieniądze, bo na darmowym phpBB takie rzeczy tylko w erze. Na pewno pomogło by to znacznej większości użytkowników uwolnić się od "cioci" i "jej krewniaków"
 
 
Marras 

Stopień: coraz wyższy :)
Kraj:
Poland

Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 148
Skąd: Polska
Wysłany: 12-06-2014, 01:32   

Prostsze byłoby wysłanie "ciotki" raz na zawsze na orbitę pozaforumową...
Ale takie cuda to potrafi tylko właściciel tegoż forum.... O ile zechce.
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 12-06-2014, 08:02   

Patrząc historycznie co jakiś czas pojawia się temat, założony przez obitych, jak to chcą wyrwac' nogi z dupy, lecz brakuje im sił i odwagi. Uczestnicy się zmieniają, jakimś cudem sprawca trwa. Nie zdycha w samotności, zdobywa kolejne patenty.
Mam już 3.
Moi adwersarze wiadomo, nie pokażą, zbioru pustego.
Mnie zaproszono do PTMiTH, adwersarzy nie.

pozdrawiam rc
 
 
Marras 

Stopień: coraz wyższy :)
Kraj:
Poland

Dołączył: 15 Lip 2011
Posty: 148
Skąd: Polska
Wysłany: 13-06-2014, 21:48   

Cytat:
Mam już 3.


Jasnowidz??

Wchodzę przed chwilą i widzę, że rzeczywiście ma już 3... ostrzeżenia :)
Ostatnio zmieniony przez Marras 13-06-2014, 21:49, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
FABER 



Stopień: DiveLife
Kraj:
USSR

Dołączył: 03 Mar 2012
Posty: 674
Skąd: MORDOR
Wysłany: 14-06-2014, 08:05   

za 3 dni wraca ma bana do 17.06.............
 
 
steve1973 


Stopień: Ext. Range
Kraj:
Poland

Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 289
Skąd: Gliwice
Wysłany: 14-06-2014, 14:08   

FABROLO napisał/a:
za 3 dni wraca ma bana do 17.06.............



Spoko. Moim zdaniem wytrzyma max 3 dni i znowu bedzie spokój prawie na miesiąc
 
 
Johnny_
[Usunięty]

Wysłany: 16-06-2014, 07:05   

Dziwię się, że jeszcze go nie dodaliście do listy ignorowanych
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed