Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Darek Ciebie zaskarżyc' o szykanowanie i dyskryminację ?
Autor Wiadomość
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 05-09-2014, 05:53   

Scaner napisał/a:
Ciekawostką socjologiczną jest to że im konsekwentniej będziesz używał takiego salonowego zwrotu tym większa część słuchaczy będzie przyjmowała Twoją stronę i uznawała Twoją rację choćbyś nawet jej nie miał.
[ Dodano: 04-01-2008, 20:50 ]
Darek czy możesz tego psa bd* wziąć na smycz czy może pasuje Ci że
czepia się mnie przy każdym swoim nędznym poście?
I czy możesz mi powiedzieć kiedy wreszcie zdejmiesz mi tą a fee
etykietkę moderatora?"
"bd* napisał/a:
Andrzej Minorczyk napisał/a:


Gratuluje.

Nie czepiam sie ale moderator powinien chyba pisac na temat...


Czepiasz się, bo niby dla czego ?
Nie długo chyba będę się musiał zaapytać "wielkich nuurków"
teotertyków z tego forom czy wolno mi zanurkować .Ty też do nich
należysz? Ekipa Adama? Kołtuństwo kwitnie obecnie na FN, a dawniej było
tu tak sympatycnie.
Długo szukałem latarki żeby spełniała moje kryteria jakie jej
postawiłem. Diodowa nie estremalnie droga, oraz na akumultoty R6. W tamach
unifikacji staram się, żeby wszysstkie urządaaenia mieć na ten sam
rodzaj akumulatorów. Nie uważasz, że jest to wygodne? Zaryzykowałem,
kupiłem gdy ją przetestję będę mógł wypowiedzieć się co do jej
jakosci.

Czy możesz jełopie o d p i e r d o l i ć się ode mnie?

ps. nauczy się pisać posty na FN i cytować .... moderatorze bo wstyd
robisz
_________________
Dive Safety Through Education.
Tel. 0048 507 581 779
Ostatnio zmieniony przez Adam Frajtak Dzisiaj 20:44, w całości zmieniany
2 razy "
"$$ napisał/a:
Mina napisał/a:
chyba ze Jestes Kolega Ryszarda CZ.
Zapewniam nie jest, ze względu na wiek i wiedzę raczej nie zostanie
kumplem Gałacha od którego są skafandry (4szt).

pozdrawiam rc


$$mok dlaczego znów sugerujesz że ktoś jest głupszy od ciebie? Czy
znów próbujesz rozpętać kolejną zadymę tylko dlatego ze DarekS ma w
dupie co się dzieje na FN bo liczą się statystki klikniec i odslon
forum?

[ Dodano: 04-01-2008, 20:50 ]
Darek czy możesz tego psa bd* wziąć na smycz czy może pasuje Ci że
czepia się mnie przy każdym swoim nędznym poście?
I czy możesz mi powiedzieć kiedy wreszcie zdejmiesz mi tą a fee
etykietkę moderatora?

[ Dodano: 04-01-2008, 20:55 ]
Mina napisał/a:


Sluchaj mnie $$-mancu vel Ryszardzie Cz. nie rozumiem zwiazku wieku z
kolezenstwem chyba ze jest sie zadufanym w sobie staruchem myslacym ze caly
swiat sie zdobylo. Co mozesz powiedziec o zasobie wiedzy Crowley'a?? a
znasz go ?? gadales z nim??

.A mozesz wyjasni na cholere Ci 4 pianki ?? moze dla tego ze sa po zeta.
:20: :22:


Mina daj spokój nie daj się sprowokować tu nie chodzi o to co $$pisze tu
chodzi o to że on prowokuje do zadym co właścicielowi forum pasuje bo to
generuje klikozłotówki reklamowe w rankigu stron www. Więc wiesz sikiem
prostym i ciepłym moczem na popaprańców
_________________
Dive Safety Through Education.
Tel. 0048 507 581 779
Ostatnio zmieniony przez Adam Frajtak Dzisiaj 20:51, w całości zmieniany
1 raz"

Jak zakwalifikujesz te przekazy, czy ich autor ma podstawy do umoralniania ?
Scaner napisał/a:
Czy wiesz że nurkami zostają takie osoby?
Instruktorami nurkowania również.

pozdrawiam rc
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 05-09-2014, 06:56   

Wtedy po prostu myślałem że jesteś rozrabiaką taką złośliwą wersja trolla dziś wiem że tak nie jest. To nie twoja wina bo to kwestia zdrowia i poczucia wartości, tak pomyślałem że jedyne co mogę zrobić dla ciebie i tego Forum które lubię to być miłym ustępować ci wyrażać uznanie i dziękować za opinie i rady. Do czego zachęcam pozostałych kolegów ponieważ istnieje prawdopodobieństwo że wraz ze wzrostem poczucia wartości agresja będzie malała.

[ Dodano: 05-09-2014, 08:13 ]
I jeszcze jedno.
Pomimo próśb o nie używanie danych personalnych ponownie to zrobiłeś.
Telefon który podałeś przy stopce od dawna należ do mojej mamy która walczy z chorobą nowotworową wczoraj poczuła się gorzej na tyle że nie dotarła do gabinetu Huberta w Gliwicach i teraz przy świadkach- Jeżeli choćby jeden sms dotrze do niej lub połączenie jakiegokolwiek nurka to i traktuj to właściwie - WIEM GDZIE SPOTKAM TWOJEGO SYNALKA a dopiero później ciebie.
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 05-09-2014, 08:03   

Scaner napisał/a:
Pomimo próśb o nie używanie danych personalnych ponownie to zrobiłeś.
To jest cytat, akurat takim nickiem się posługiwałeś.

http://forum-nuras.com/viewtopic.php?t=11930
Scaner napisał/a:
Wtedy po prostu myślałem że jesteś rozrabiaką taką złośliwą wersja trolla dziś wiem że tak nie jest. To nie twoja wina bo to kwestia zdrowia i poczucia wartości, tak pomyślałem że jedyne co mogę zrobić dla ciebie i tego Forum które lubię to być miłym ustępować ci wyrażać uznanie i dziękować za opinie i rady. Do czego zachęcam pozostałych kolegów ponieważ istnieje prawdopodobieństwo że wraz ze wzrostem poczucia wartości agresja będzie malała.
Człowiek kulturalny powiedział by przepraszam. Przysyłanie informacji o wykopaniu topora wojennego, pokazało że autor umoralniania, nie umoralnił się.

1 martin Dzisiaj 8:44 Publikacja danych personalnych innych uczestnikow forum -> http://forum-nuras.com/viewtopic.php?p=346512
1 martin Dzisiaj 7:53 Awantury -> http://forum-nuras.com/viewtopic.php?p=346512

Gratulacje martin, lecz posługiwał się takim nickiem. Jest to cytat.
Zdumiony jestem że tak długo wytrzymałeś. Lecz ponownie przyrąbałeś bez podstaw.
Lecz spełniasz obietnicę z forum wewnętrznego. Takie systemy prawne były skutecznie stosowane w totalitarnych ustrojach.

Nie prościej było napisac' że znowu Paweł się nie popisał i zostało to wykazane.

pozdrawiam rc
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 05-09-2014, 08:23   

Motti napisał/a:
Przysyłanie informacji o wykopaniu topora wojennego
pozdrawiam rc

Nic podobnego, nie zamierzam wykopywać żadnego topora
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 05-09-2014, 08:43   

Motti napisał/a:
Gratulacje martin, lecz posługiwał się takim nickiem. Jest to cytat.

Po pierwsze: naucz sie cytowac - Twoje posty sa nieczytelne.
Po drugie: skoro Scaner usunal swoje dane i numer telefonu z Nicka, to mial do tego powod i nie jest to twoja decyzja czy maja sie ponownie pojawiac.
Po trzecie: "wyresetowalem" moj licznik tolerancji - niestety znow udalo Ci sie go zapelnic, wiec zastanow sie dobrze, czy warto dalej proawdzic klotnie, z kazdy kto pojawi sie w watku. Zadziwia mnie, ze twoja agresja obejmuje nawet przypadkowych spamerow.
 
 
lozerka 



Kraj:
Poland

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 2773
Skąd: jak wyżej
Wysłany: 05-09-2014, 08:53   

to może poza reakcją paskową, wyedytować te dane? Moim zdaniem, w każdym takim przypadku to powinna być pierwsza czynność i automat, bez prośby zainteresowanego.
 
 
waterman 



Stopień: D-Diver
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 2349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 05-09-2014, 09:35   

Motti napisał/a:
1 martin Dzisiaj 8:44 Publikacja danych personalnych innych uczestnikow forum -> http://forum-nuras.com/viewtopic.php?p=346512
1 martin Dzisiaj 7:53 Awantury -> http://forum-nuras.com/viewtopic.php?p=346512

Gratulacje martin, lecz posługiwał się takim nickiem. Jest to cytat.
Zdumiony jestem że tak długo wytrzymałeś. Lecz ponownie przyrąbałeś bez podstaw.
Lecz spełniasz obietnicę z forum wewnętrznego. Takie systemy prawne były skutecznie stosowane w totalitarnych ustrojach.
Rysiu sam sie doigraleś......wystawileś goły tyłek a "kolega" po prostu na niego nasikał i teraz pewnie rączki zaciera z radości. A przecie można się pewnie ze Scannerem umowić gdzieś na chlodnego browarka i pewnie jeszcze zrobić fajnego nurka gdzieś miedzy poludniem a srodkową PL Spokojnie sobie pogadać
 
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 05-09-2014, 09:57   

lozerka, w tym dziale tylko Darek moze edytowac posty - dlatego Moti wybiera go do siania zametu.
 
 
KasiaK 



Stopień: full tmx IANTD
Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączyła: 23 Maj 2005
Posty: 2282
Skąd: chyba dokąd....
Wysłany: 05-09-2014, 10:02   

Już nie posieje zamętu. Przynajmniej najbliższy miesiąc.


Bardzo proszę wszystkich o opanowanie emocji i nie szukanie dalszego dymu.
Jak tylko uda mi się skontaktować z Darkiem, dane zostaną edytowane.
 
 
 
lozerka 



Kraj:
Poland

Dołączyła: 12 Maj 2011
Posty: 2773
Skąd: jak wyżej
Wysłany: 05-09-2014, 10:18   

martin napisał/a:
lozerka, w tym dziale tylko Darek moze edytowac posty - dlatego Moti wybiera go do siania zametu.


fakt, sorry, przegapiłam, że to "bez moderacji", jak mi się moje uczulenie na takie akcje włączyło :)
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 05-09-2014, 10:46   

KasiaK napisał/a:

Bardzo proszę wszystkich o opanowanie emocji i nie szukanie dalszego dymu.

A ja się mogę tylko dołączyć, trzeba być dla kolegi Mottiego jak najbardziej miłym i uprzejmym, dostrzegać wartość dodaną z jego uczestnictwa i nie poddawać w wątpliwość jego wiedzy. To może zadziałać a wszystkie inne metody już zawiodły więc nie ma nic do stracenia.
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 05-09-2014, 11:47   

waterman, nie nasikal tylko zmoderowal. Za co dostal na PW kompletna psychoanalize ;)

Co do zacierania raczek - nie moj dzial. Wystarczy ze robi klakier, ktory nie dosc ze zaognia sytuacje punlicznie, to jeszcze podjudza Motiega do awantur, n.p. podsylajac mu wybiorcze i zmanipulowane cytaty z prywatnych maili oraz dzialow fora, do ktorego Motti nie ma dostepu. Czujesz sie na silach odgadnac kto to taki?
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 06-10-2014, 08:20   

W ostatnich słowach dziękuję użytkownikom że pozostawili post martina bez odpowiedzi, z bredzeniem trudno dyskutowac'.
PW jakie otrzymywałem jasno wskazywały że ON tu rządzi, dziwnym trafem wiele jego ostrzeżeń było skasowanych przez administratora. Nie ma również zlecenia na mnie, to jedynie jego gra kompleksów.

Kasiu jesteś ostatnią osobą która może mówic' o wycieczkach personalnych. Dostałaś ostrzeżenie od Tomka Radomskiego za czepianie się bez podstaw ad personam. Zrobiłaś wpis w mój post
na tyle nieudolnie że zabrakło pozdrawiam rc . Były tam twoje wyobrażenia o mnie. Niestety mam patenty i to ty nie masz żadnych podstaw, do głoszenia swoich wynurzeń. Zakres Twoich zasad moralnych, nawet w środowisku nietykalnych stawia Ciebie poza nim.
Nie przeprosiłaś za wpis własnych bredni, w mój post.

DarekuS ustaliliśmy że nie będę robił awantur, nie robię wszczyna je martin.
Z Twojej strony padla deklaracja, którą rozwalają moderatorzy, skoro wpychają nas we wrogie strony, niech tak będzie.

Napiszę krótką historię rozkładu zasad moralnych, u moderatorów.
Działania skrajnie stronnicze i ochrona wybranych osób.
Głównie Mania KasiaK i martin tak postępowali.
Osoba chroniona może liczyc' na edycję postu adwersarza, też dawanie ostrzeżeń, sama jest chroniona (jak pokazała historia, nie były to tuzy).
Kolejny krok to ostrzeżenie podczas działania 3, po raz pierwszy Mania za e-maila przydzieliła 4 ostrzeżenie. Chwilę później wyleciała z funkcji moderatorki.
Ostatnio martin poszedł w jej ślady i dostałem 3 ostrzeżenia za PW, do 3 przydzielonych za darmo.
Nie miał podstaw, czyste uzupatorskie działanie. Również była zapora anaty Smokowa. Czyli ostrzeżenia przyznane, bo się nie boję tchórza martina (gośc' w PW straszył ostrzeżeniami, to powiesiłem na forum jego PW, na tchórza jawnośc').
Wiele ostrzeżeń kasowałeś, potem ręce Tobie opadły. Lecz ponawiam pytanie ile reguł trzeba złama żeby by jeszcze moderatorem ?
Masz informowanie przez martina o czytaniu PW przez moderatorkę, jest przyznawanie ostrzeżeń kilka za jedno wykroczenie, masz przyznawane z idiotycznym powodem.
Jak martin traci nerwy to bluzga, również chowasz głowę w piasek. Bo się zakomplesksiony obrazi i nie będzie miotłowym. Tyle że z Jego PW wynika że to ON martin to rządzi.
Zupełny rozkład kontaktu z rzeczywistością. Rozkład zasad jest widoczny na forum wewnętrznym, Nuras5 delikatnie wspomina martinowi że nie ma podstaw do 3 ostrzeżeń za jeden post. Udaje również że nie mógł cywilizownia Jacusia.
Martin idzie w zaparte i nie zmienia zachowania. Z całej dyskusji wychodzi ze nie zrozumiał nic. Z Twojej strony było jedynie nieśmiałe pogrożenie.
Chwilę później Nuras5 przydziela 3 ostrzeżenia Scaner, metoda działa (to wieloletnia waśń powody znam). Rozkład zasad postępuje.
Było jeszcze globalne ignorowanie, blokowanie pisania w dziale w którym jestem ekspertem itd o edycji profilu nie wspominając.
Miałem głupia nadzieję że to zamknięty rozdział, oni kontynłuja i nie dostaja po łapkach.
Jaki numer musi odwali moderator żeby wyleciec' z funkcji ?

Ostatnie cyrki to 2 ostrzeżenia za jeden post, już martin nie pisze 2 argumentacji od razu, pozostawia chwilę, wygląda na 2 powody, jest jeden zologiczna nienawiśc'.
KaisaK dodaje 3 ostrzeżenie. Bez powodu, lecz cel uświęca środki.

Jak się boisz własnych moderatorów, to obciach.
Jak oni tu rządzą, to rozmawiałem z nie właściwą osobą.

Masz 3 rezygnacje e-mailem, postem na forum i PW.
Nie wierzę że będziesz miał odwagę postawic' sprawy na właściwe tory.

Jak nie wiesz co zrobic' to wybierz właściwie. Moralnie to się zawsze opłaca.

Dbasz o nuras-info, fajnie tylko zadbaj o poziom merytoryczny, Paweł Poręba pisze brednie, porównuje różne współrzędne wektora opisującego nasycenie tkanek w 16 wymiarowej przestrzeni wektorowej (dla jednego gazu dla TMX to PW dim = 32) i wyciąga wnioski.
To czysta brednia. Dokładnie tak jak byś podaławł szerokośc', wysokośc' i długośc' obiektu to geometria w 3 wymiarowej PW), potem w zależności od potrzeb bredzenia porównywał, raz szerokośc' z wysokoscią, innym razem z długością, to 3 wymiary obiektu. Różne cechy i nie można porównywac' ich. To różne wymiary, algebraicznie to tak jak prowadzenie dodawania buraków i ziemniaków a wynik to cukierki dekompresyjne.
Naprawdę nie masz nikogo kto rozumie ta problematykę ? Martin dawał dupy na problemie głębokości przystanku, w zależnosci od prędkości wynurzania, tak dba o wysoki poziom merytoryczny i krył błędy kolejnego chronionego.
Również mógł jedynie wkleic' prężności z programów, porównanie odległości w czasie dekompresji tlenowej, było poza zasięgiem. Mierne masz siły eksperckie.
Jak dowiedziałeś się od dokotora habilitowanego, internet jest źródłem informacji, padły papierowe wydawnictwa (też za sprawą nuras-info) to bądż merytorycznie poprawny.

pozdrawiam rc


Mały fragment działalności moderatora martina, który wstydzi się swojego nazwiska z powodu tej chamówy wcale się nie dziwię. Nawet edytował mój post, tyle że sam podawał dane, jest to w jego postach.
"Wysłany: 30-03-2014, 09:23
beroduar napisał/a:
Oj ja tam nie wiem , czy "agresor" się miota.
Miota sie. Przez nastepne pol roku pod kazdym z moich i Piotrka postow bedzie pojawial sie dopisek zaczepny. Czesto bez powiazania z tematem, nie weryfikowalny, wskazujacy ze on ma dostep do informacji ktore "szerej masie" do ktorej my nalezymy sa niedostepne, np. "szef Suunto ma dluzszego (oczywiscie jamnika) niz ty".

Wysłany: 29-03-2014, 13:52
To nie ja. Smoczynski pewnie znow plaszczyl sie, obircywal i liz.... zreszta niewazne.

W sumie, jest z mim calkiem sympatyczny cyrk, wystarczy wypiac sie z rozmowy i obserwowac jak pluje ogniem i kasa wszystko co mu wpadnie w zasieg paszczy.

Wysłany: 13-04-2014, 20:38
Jedyne jaja, jakie sa w tym watku, to te, ze mimo 12 stron, nie dotarlo do ciebie, ze RD/NOF i inne mnemotechniki nie maja NIC wspolnego z obliczeniami dekompresji.

Mnemotechniki, o ktorych jak widac nie masz najmniejszego pojecia, dzialaja tylko i wylacznie w okreslonych warunkach - i dokladnie do tego zostaly stworzone.

Nie pier.... wiec ze nie mozna przy ich pomocy obliczyc nurkowan saturowany, kazdy inteligentny czlowiek to wie.

Ps: powinienes zaczac plakac, ze nie mozesz policzyc nurkowan saturowanych przy pomocy ksiazki kucharskiej - to dzielo nadaje sie do tego tak samo dobrze jak RD.
Ostatnio zmieniony przez martin 13-04-2014, 20:47, w całości zmieniany 3 razy "

Ryszard Czarnecki
"Wysłany: 29-03-2014, 09:02
martin napisał/a:
Rysiek, ostrzegalem. Dziekuje i do zobatrzenia za miesiac.

Za Wikipedia:
Symptomy trollowania
Symptomami trollowania mogą być poniższe sposoby zachowania w dyskusjach:
- bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei
- częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona
- celowe wyrażanie zdania różnego od grupy w której owo zdanie wyraża, nawet jeśli jest takie same jak jego
- brak konsekwencji podczas prowadzenia dyskusji i zaprzeczanie własnym tezom i opiniom;
- chętne używanie argumentów ad personum
- skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych
- wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary (np. moderatorów, współdyskuntantów etc)
- konfabulacja np. na temat swego wykształcenia, pracy, pozycji społecznej bądź doświadczeń
- zmienianie własnych danych

Fajnie że wyciągasz podsumowanie trollowania.

- bezgraniczne podporządkowanie się jakiejś idei

Z tego to można zrobić zarzut wobec wszystkich nurków.

- częste zadawanie tych samych pytań, na które odpowiedź została już udzielona

Na pytanie zadane P. Czernikowi o czas maksymalnej dekompresji przed przyspieszonym odlotem nie padała. Chyba jednak obliczenie w modelu przekracza jego umiejętności.

- celowe wyrażanie zdania różnego od grupy w której owo zdanie wyraża, nawet jeśli jest takie same jak jego

Jakim cudem mam mieć zdanie zgodne z feeret skoro niedawno dowiedział się ode mnie o tym że to nie 8 tkanka kontroluje dekompresję do przelotu samolotem, inne kawałki o dekompresji tlenowej też mogę przypomnieć. Jakim sposobem mam się zgadzać z poglądami osób które nie obliczyły niczego w tym temacie a jedynie trollowały pod Twoim parasolem ochronnym.

- brak konsekwencji podczas prowadzenia dyskusji i zaprzeczanie własnym tezom i opiniom;

Obliczenia w modelu publikuję w całości. Fragmenty w których się myliłem w pobieżnych ocenach wskazuję. Czego za cholerę nie robią adwersarze.

- chętne używanie argumentów ad personum

Faktycznie takie metody stosujesz, poźniej przydzielasz ostrzeżenia. Niestety łamiesz regulamin forum. Nie masz prawa do przydzielania kilku ostrzeżeń za jedno wykroczenie. A tym bardziej jak jego nie było. Lecz to robisz. Zgodnie z credo wyrażonym na forum wewnętrznym w temacie moderator martin.
Jasno powiedziałeś że celo uświęca środki. Nikit wygranego nie pyta o rację.
Same podłe moralnie argumenty.
Tak jest tym razem 3 ostrzeżenia, miałeś prawo do jednego. Pominę brak podstaw chyba że ochrona biznesowa jednego z dyskutujących.

Takie metody są typowe dla systemów totalitarnych, czy obozów koncentracyjnych w których kapo czy SSman, wydaje własne wyroki. Mając
"Der ges­tir­nte Him­mel über mir und das mo­ralis­che Ge­setz in mir." "Niebo gwiaździs­te na­de mną i pra­wo mo­ral­ne we mnie." w głębokim poważaniu.

- skrajna megalomania i pogardliwy stosunek do innych

Rozmawiałem na PW o sprężarce, rozmówca przekazał fragment rozmów. pogardliwie skomentowałeś że jest na to jakiś patent. Jak zna się temat to wiadomo że jest. Owszem legitymujesz się megalomania. która usprawiedliwia metody poza prawem regulaminem.

- wprowadzanie zamieszania w stosunku do własnej osoby, przedstawianie siebie jako ofiary (np. moderatorów, współdyskuntantów etc)

Takim znakimitym przykładem był Jacek, którego bałeś się ukarać ostrzeżeniem. Zupełnie rozwalając mit dbającego o forum. Jesteś srogi i boisz się nikogo.
Ktoś inny zrobił porządek, Ty byłeś stronniczy, bo takie postępowanie było wygodne.
Więcej takich działań można wskazać. TomKur był przez ciebie chroniony pomawiał o moim wykształceniu. Nie reagowałeś. Przydzieliłeś ostrzeżenie. Bo takie plany z forum wewnętrznego realizujesz. Nuras5 przydzielił twojemu podopiecznemu ostrzeżenie.
Ty byłeś skrajnie stronniczy.

- konfabulacja np. na temat swego wykształcenia, pracy, pozycji społecznej bądź doświadczeń

Autorem patentów w SCR SMS jestem (na FN wchodziłem z jednym zgłoszeniem, drugie rozwiązanie powstało czasie bytności), do PTMiTH zaprosili. Nurkuję od 1977r.

- zmienianie własnych danych

W którym momencie.

Podsumowując, prowadzisz dyskusje w chamskim stylu, sam: oczerniasz, pomawiasz, tylko po to żebym się zdenerwował.
Trollujesz i chronisz się pod parasolem moderatora.
Typowy sposób działania osób marnych moralnie.
Twoje metody są zauważone i znane.
Nawet administrator forum ich nie akceptuje.
Dlatego piszę ten post.

pozdrawiam rc"

[ Dodano: 06-10-2014, 09:30 ]
Radosław przydzielił ostrzeżenie, widocznie się wstydzi że posty zebrane nie czynią z niego męża stanu.
Bardzo Tobie Radosławie Martinie bez nazwiska współczuję, jak bum cyk cyk.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 06-10-2014, 09:41 ]
piotrkw napisał/a:
Wysłany: 15-07-2014, 12:15
Hm... ponownie jakieś chore obyczaje . Nie widze aby Motti kogoś obrażał , używał słów uważanych za obrażliwe , czy rozpoczynał nieobyczajne tematy . Zaznacze, że nie fascynuje mnie ta tematyka ale może są osoby bardziej nią zainteresowane .
Za to czytam w uzasadnieniach że ?"Kontynuacja zamknietego watku w celu wywolania awantury: "
Martinie , napisz może " kontynuacja niewygodnego tematu " .
Nie wiem za co te dwa ostrzeżenia . Moderator zachowuje się jak obrażone dziecko , szukając pretekstu a nie mając podstaw. Jak w dowcipie z misiem i zającem , nie ważne za co , powód zawsze się znajdzie . Jak nie obrażanie to niewygodne tematy .
Śmieszny jesteś moderatorku .;-) Niby dorosły chłop ....

Pozdrawiam Piotr

Goś ma wielkie kompleksy, musiał kłamac' że jest autorem patentów (trudne to nie jest), podawał marketingowy bełkot o strategii firmy. Sprawdziłem. Przejrzałem 500 patentów i jedyne które nie miały wpisanego autora, to patenty jego firmy zgłoszone w Japonii. Koreańczycy, europejczycy, amerykanie, mają wpisanego autora patentu. Nawet zdarzały się takie w których autor był współuprawnionym z patentu (współwłaścicielem).
Naszej zakompleksionej gwiazdeczki, nie ma wśród autorów patentów.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 06-10-2014, 13:42 ]
"Witaj Motti,

Napisany przez Ciebie temat: "Konferencja Prace Podwodne" w forum:
"ZAPROSZENIA" został przesunięty do forum: "KOSZ" Link do tematu:
http://forum-nuras.com/viewtopic.php?t=37949


Powód: reklama"

http://www.konferencjapracepodwodne.pl/?page_id=5

Czy moderatorzy powariowali, jaka reklama ?
Nie jestem związany z imprezą. Może pojadę, jest tam Leszek Górski, ten od hełmów nurkowych którego wykupił Aqua Lung. Dowiedziałem się o nim w 2003r jak byłem po raz pierwszy w ZTPP AMW, spotkałem S.Skrzyńskiego i R.Kłosa, również organizatora tej konferencji.
Owszem jest tam jeszcze kilka osób które mnie znają, lecz ucinanie informacji o rozległości świata nurkowego, jest jedynie miarą kompleksów, osoby która próbuje zablokowac' dostęp do prawdy o rzeczywistości.

pozdrawiam rc
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 06-10-2014, 20:24   

Motti napisał/a:
PW jakie otrzymywałem jasno wskazywały że ON tu rządzi,


Rysiek - pindol to . Tu i tak jest wersal i demokracja ;-) Ile Ty masz lat żeby się tak spinać .
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 06-10-2014, 21:44   

slawek290 napisał/a:
pindol to
Przecierz to robię.
Żeby nie było że trzymam się zębami, to PW które Darek przeczytał

"Od: Motti
Do: DarekS
Wysłany: 10-09-2014, 22:10
Temat: Re: Spotkanie w Bachotku lub w Sądzie
DarekS napisał/a:
DarekS napisał/a:
Motti napisał/a:
Motti napisał/a:
Kiedy i gdzie będziesz w Warszawie ?

pozdrawiam rc


Dam Ci znać jak będę jechał



Nie musisz.
Nie mam do Ciebie żadnego zaufania.
Dostaję ostrzeżenia od martina i Kasi, nie reagujesz boisz się ich.

Poproszę o skasowanie konta.

pozdrawiam rc"

martin napisał/a:
waterman, nie nasikal tylko zmoderowal. Za co dostal na PW kompletna psychoanalize ;)

Co do zacierania raczek - nie moj dzial. Wystarczy ze robi klakier, ktory nie dosc ze zaognia sytuacje punlicznie, to jeszcze podjudza Motiega do awantur, n.p. podsylajac mu wybiorcze i zmanipulowane cytaty z prywatnych maili oraz dzialow fora, do ktorego Motti nie ma dostepu. Czujesz sie na silach odgadnac kto to taki?

Masz tupet, ludzie wiedzą kim jesteś.
Po co łżesz, sam napisałeś że ludzie mogą bluzgac', a ty będziesz selektywnie stronniczy.
Tylko ja dostanę ostrzeżenia. W temacie "moderator martin" Ty wychodzisz na gościa ostentacyjnie łamiącego regulamin forum, dodatkowo jesteś z tego dumny.
Ponieważ Darek się boi ruszyc' przeciętniaka zakompleksionego, to trwasz. Mnie Darek dezinformuje że on Car jest dobry, tylko bojarzy to łachudry.
Taka policyjna taktyka przesłuchań, dobry glina i zły glina.
Zapytałem wprost czy masz zlecenie na robienie świństw ? Darek odpowiedział że nie masz. Prywatna dintojra, Pięknie u Wilibalda Ciebie wyszkolili, w miłości bliźniego.

Waterman jest świadom że Darek nie zrobi nic. Więc o jakim podjudzaniu mówisz ?
Ponownie nie masz kontaktu z rzeczywistością.
To Paweł Poręba bredził o różnych współrzędnych wektora stanu prężności. Nie można porównywac' jednej współrzędnej do innej, to nie jest jednowymiarowa paranoja dekompresyjna klasy NOF.
Cytaty z jakich prywatnych maili, o czym bredzisz. Jest temat na forum wewnętrznym DarkaS, Darek wie od dawna że znam temat, on wypada dosyc' dobrze, ty najgorzej.
Jesteś tu właścicielem ?
Nie jesteś, masz zasługi w byciu miotłowym. Lecz to Darek kasuje Twoje ostrzeżenia przyznawane w szale wściekłości.

Jeszcze jedna sprawa w PW informujesz że nie wolno mnie obdzielonego nie słusznym ostrzeżeniem skontkatowac' się z moderatorem, bo to prywatna sprawa.
Jesteś moderatorem na prywatnym forum, ale nie SWOIM.
Więc o czym znowu bredzisz. Jedna paranoja dla mnie, na zewnątrz jeszcze mówisz że to forum Darka.

Wyjaśnij użytkownikom dlaczego poinformowałeś mnie że "młoda" czyta prywatne PW użytkowników.
Znowu kłamałeś czy nie daj Bóg mówiłeś prawdę.
W regulaminie nie ma nic o takiej możliwości, dla moderatorów.

Darek długo będziesz trzymał martina ?

Wiesz o małym fragmencie mojego umocowania, dlatego o mnie się nie martw.
Kasuj konto pozostaniemy wrogami, dzięki Twoim moderatorom.

pozdrawiam rc
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 06-10-2014, 21:57   

Ryszard albo jak kolwiek się zwiesz
Po pierwsze: pisz krótsze posty bowiem nikt nie będzie czytał twoich wywodów na "n" stron, tym bardziej, że te posty są niezrozumiałe
Po drugie: załóż swoje forum
 
 
filipesku 



Stopień: szuwarek
Kraj:
Poland

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 473
Skąd: Wrocław
Wysłany: 06-10-2014, 22:17   

Ja tam czytam ;) i nawet sie dobrze bawie przy tym ;)
 
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 06-10-2014, 23:42   

Ja tam go lubię poczytać ale jak pisze na temat i bez przekomarzania .

Czego by nie powiedzieć słodkopierdzący to Ryszard nie jest .

Rysiek opanuj się , bez Ciebie będzie nudno .
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 07-10-2014, 05:54   

Jesli jestescie na biezaco z aktualnymi informacjami o sytuacji miedzynarodowej,to wiecie ze niemiecka Bundeswehra znajduje sie teraz w wielkiej zapasci.Rysuje sie przed naszym krajem historyczna szansa udanego najazdu na RFN,Podbicie i zagarniecie Alzacji i Lotaryngii,aneksja Bawarii,etc...W te wizje idealnie wpasowuje sie Rycho wraz ze swoja antymartinowa kampania.Smoku,przyjdzie jeszcze czas ze Osobnik ow bedzie blagal o podpisanie sie pod "pol-lista" :zdz: ,gdzies w wojewodztwie norymberskim. :bee;
 
 
mpbc 

Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 54
Dołączył: 01 Lip 2014
Posty: 110
Skąd: Warszawa
Wysłany: 07-10-2014, 11:19   

jaros4 napisał/a:
Jesli jestescie na biezaco z aktualnymi informacjami o sytuacji miedzynarodowej,to wiecie ze niemiecka Bundeswehra znajduje sie teraz w wielkiej zapasci.Rysuje sie przed naszym krajem historyczna szansa udanego najazdu na RFN,Podbicie i zagarniecie Alzacji i Lotaryngii,aneksja Bawarii,etc...W te wizje idealnie wpasowuje sie Rycho wraz ze swoja antymartinowa kampania.Smoku,przyjdzie jeszcze czas ze Osobnik ow bedzie blagal o podpisanie sie pod "pol-lista" :zdz: ,gdzies w wojewodztwie norymberskim. :bee;


Berlin znów będzie polski :)))))

Wracamy do korzeni i Jaksy z Kopanicy :))))) (dla niewtajemniczonych obecna dzielnica Berlina Köpenick była założona przez słowiańskiego księcia :)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed