Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Darek Ciebie zaskarżyc' o szykanowanie i dyskryminację ?
Autor Wiadomość
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 14-07-2014, 08:12   Darek Ciebie zaskarżyc' o szykanowanie i dyskryminację ?

Napisałem temat w którym Nuras5 skasował link ze zdjęciem, dołączyłem zdjęcie wszystko było OK.
Dzisiaj z godnie z tradycją czepiania się o wszystko, dostałem ostrzeżenie od martina.

Darek Ciebie zaskarżyc' o szykanowanie i dyskryminację czy zwalasz to na moderatora ?

pozdrawiam rc

[ Dodano: 14-07-2014, 11:11 ]
Gdyby ktoś nie wiedział to chodzi o administratora forum Nuras.

Dziwisz się że ludzie uciekają.
To masz próbki chamówy użytkowników i moderatora, z błogosławieństwem moderatorów, również Twoim skoro nie reagujesz.

Miły Maciej napisał/a:

Wysłany: 04-07-2014, 15:41
Olo pierdo..li bez sensu od początku swego marnego forumowego istnienia a Wy sie jeszcze wczuwacie... ech :) Był w ogóle jakikolwiek wątek w którym nie sączył jadu, nie przelewał hejterskiej natury ??

[ Dodano: 04-07-2014, 15:51 ]
rzadko bywam na forum ale obserwuje tego wrednego hu.j.ka od początku - to wiem ;)
Ostatnio zmieniony przez Miły Maciej 04-07-2014, 15:52, w całości zmieniany 2 razy


Miły Maciej napisał/a:
Wysłany: Wczoraj 20:48
Waterman ja tam zawsze jestem miły ... Bo to wlasnie z miłości do ludzi nie ukrywam prawdy i w tym tej klopotliwej dla Olina - ze pitoli bez sensu :) no ale niech Ci bedzie moge go przeprosić , najlepiej osobiście chciałbym to uczynić ;-) moze bym mu przy okazji wyperswadowal ta chęć blyszczenia gdziekolwiek i w jakikolwiek sposób :)

[ Dodano: 08-07-2014, 21:08 ]
A z reszta co mnie to qrwa obchodzi :) czymże jest bełkot Aleksandra wobec wieczności ...


AdamP napisał/a:

A na zakończenie - bo właśnie dodałem Cie do ignorowanych - szkoda mi czasu na czytanie czegoś do czego sam autor nie chce się później ustosunkować - napiszę Ci o dwóch powiedzeniach z którymi kojarzy mi się Twoja osoba:
,,Jak go wyrzucą drzwiami to i tak oknem wlezie" (chociaż Ty wracasz raczej przez kanalizację WC) i ,,Pluć mu w twarz a i tak powie że deszcz pada" :pa:
Ostatnio zmieniony przez AdamP 13-06-2014, 11:48, w całości zmieniany 3 razy


gorcio napisał/a:
Wysłany: 23-06-2014, 19:36
Sebiriusz napisał/a:

...owszem, ekspertem nie jestem, ale swojego czasu byłem bardzo zżyty z lotnictwem i wtedy narodziły się moje oceny owej sytuacji. :

Podobnie jak wielu innych swego czasu bylem bardzo zzyty z Czterema Pancernymi i Psem, i nie jestem ekspertem, ale mysle, ze te Rosomaki i Leopardy to szmelc bo wiadomo, ze trzeba bylo kupic nowki Merkawy, ktore wprawdzie byly projektowane do innego pola walki ale czolg jaki jest kazdy widzi. Nie, na pewno nie byles tam gdzie ja bylem, wiec jednak jestem ekspertem.
slawek290 napisał/a:

Ewentualnie Ruskich przyjąć kwiatami wódką i dupami

Myslisz ze sie nadasz ? W sumie ruskie soldaty malo wybredne, jak podasz wode i nadstawisz dupe ... kto wie ...


martin napisał/a:

Wysłany: 04-05-2014, 17:04
Aleksander napisał/a:

że w odniesieniu do Twojego bytu jest jak dziecko - mnie rozjechał by dawno


Troche zle to interpretujesz. Motti nauczyl sie, ze po dostaniu ostrzezenia wystarczy odpowiednio dlugo lizac cztery litery Darkowi a ostrzeznie zostanie cofniete. Poniewaz nie mam ochoty na walki z wiatrakami a Darek do tej pory nie wyjasnil dlaczego tak jest, sterta drewna trafila do killfile. Zeby bylo sprawiedliwie, zdecydowalem ze nie bede rowniez moderowal wypowiedzi, ktore powstaly jako odpowiedz na jego posty.


Wiesz jeżeli nie reagujesz to masz rynsztok. Żaden nie został nagrodzony za występy.

Czy to jest to co budowałeś, DarkuS ?

pozdrawiam rc
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 14-07-2014, 10:23   

Normalnie patrze i nie wierze
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 14-07-2014, 11:10   

Przypomiec' Twoje występy ?

pozdrawiam rc
 
 
Miły Maciej 


Kraj:
Poland

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 1058
Skąd: ...
Wysłany: 15-07-2014, 06:00   

esz ty to tak zaraz oceniasz wszystkich Motti bez pardonu w ogóle ... troche kultury troliku ty mały ;) !!
Przecież czy Ty czy ten Aleksander to nie trzeba byc znowu jakimś asem żeby zorientować się w waszych intencjach (czyli:błysnąć, zwócić uwagę, zgnoić rozmówców i zrobić syf na forum ...) Ja to mam na was centralnie wyjebane ale i tak podziwiam moderatorów że maja do was cierpliwość.
 
 
 
Pawel_B 



Stopień: Instruktor MSDT
Kraj:
Poland

Wiek: 47
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 709
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-07-2014, 09:22   

Miły Maciej napisał/a:
i tak podziwiam moderatorów że maja do was cierpliwość



Chyba już nie, sądząc po 3 punktach ;)
 
 
waterman 



Stopień: D-Diver
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 2349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 15-07-2014, 09:23   

Cytat:
Ja to mam na was centralnie wyjebane ale i tak podziwiam moderatorów że maja do was cierpliwość.
i do Ciebie także.......
 
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 15-07-2014, 10:19   

Smoku,jak chcesz sie dzielic ze swiatem swoją wiedza,doświadczeniem i spostrzezeniami skoro pojawiasz sie tylko na momęt przelatujac :zdz: w formie komety czy jakiegos bolidu przez forumowy horyzont?
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 15-07-2014, 11:15   

Hm... ponownie jakieś chore obyczaje . Nie widze aby Motti kogoś obrażał , używał słów uważanych za obrażliwe , czy rozpoczynał nieobyczajne tematy . Zaznacze, że nie fascynuje mnie ta tematyka ale może są osoby bardziej nią zainteresowane .
Za to czytam w uzasadnieniach że ?"Kontynuacja zamknietego watku w celu wywolania awantury: "
Martinie , napisz może " kontynuacja niewygodnego tematu " .
Nie wiem za co te dwa ostrzeżenia . Moderator zachowuje się jak obrażone dziecko , szukając pretekstu a nie mając podstaw. Jak w dowcipie z misiem i zającem , nie ważne za co , powód zawsze się znajdzie . Jak nie obrażanie to niewygodne tematy .
Śmieszny jesteś moderatorku .;-) Niby dorosły chłop ....

Pozdrawiam Piotr
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 15-07-2014, 11:30   

jaros4 napisał/a:
Smoku,jak chcesz sie dzielic ze swiatem swoją wiedza,doświadczeniem i spostrzezeniami skoro pojawiasz sie tylko na momęt przelatujac :zdz: w formie komety czy jakiegos bolidu przez forumowy horyzont?

Smok wpadł w spiralę zamoderowania - to coś jak spirala zadłużenia a w każdym razie bardzo podobne. Wywalają cię, to jak wracasz to masz gula za to, że cię wywalili, więc wracasz do tego tematu. To jest wtedy odczytane jako wywoływanie awantury, więc znowu cię wywalają i cykl się zamyka - tyle, że z każdym kolejnym obiegiem jest coraz gorzej.

Przerwać by to mogła decyzja administratora podjęta z otwartą przyłbicą (nie chcemy Smoka za nazwisko, bo jest Smokiem - i tyle w temacie) albo zasady moderacji takie same dla każdego (że np. jak ktoś pisze coś obraźliwego, to dostaje za to ostrzeżenie - a nie, że jeden nie dostaje bo nie jest Smokiem a inny dostaje, bo jest Smokiem).

Nie rozumiem uzasadnień ostrzeżeń typu "Kontynuacja zamknietego watku w celu wywolania awantury" bo o ile można jakieś działanie określić jako kontynuację zamkniętego wątku (a przynajmniej tak je zinterpretować) to uważam, że cel tego działania siedzi w głowie tego, kto posta napisał - i ktoś postronny nie bardzo ma prawo do mówienia, w jakim celu coś zostało przez kogoś innego zrobione. Ja mogę np. podejrzewać, że Martin udzielił ostrzeżenia "w celu przywrócenia spokoju", ale równie dobrze może to być "w celu poprawienia sobie samopoczucia" albo "w celu wkurzenia Motti'ego" - ale w jakim celu to zrobił, to tego tak naprawdę nie wiem. Podobnie Ty Martin nie wiesz, w jakim celu Smok napisał post o Porębie - to tyle odnośnie strony formalnej zagadnienia.
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 15-07-2014, 11:53   

to cos jak odwieczna walka dobra ze zlem,jak PIS i PO,jak Izrael i Palestyna.Jak obstawiacie,kto jest bardziej Blaszczakiem a kto Niesiolowskim? :bee;
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 16-07-2014, 20:43   

Yavox napisał/a:
Nie rozumiem uzasadnień ostrzeżeń typu "Kontynuacja zamknietego watku w celu wywolania awantury" bo o ile można jakieś działanie określić jako kontynuację zamkniętego wątku (a przynajmniej tak je zinterpretować) to uważam, że cel tego działania siedzi w głowie tego, kto posta napisał - i ktoś postronny nie bardzo ma prawo do mówienia, w jakim celu coś zostało przez kogoś innego zrobione. Ja mogę np. podejrzewać, że Martin udzielił ostrzeżenia "w celu przywrócenia spokoju", ale równie dobrze może to być "w celu poprawienia sobie samopoczucia" albo "w celu wkurzenia Motti'ego" - ale w jakim celu to zrobił, to tego tak naprawdę nie wiem. Podobnie Ty Martin nie wiesz, w jakim celu Smok napisał post o Porębie - to tyle odnośnie strony formalnej zagadnienia.

Zajebisty jesteś - analityk pełną gębą :-)
 
 
Motti
[Usunięty]

Wysłany: 17-07-2014, 06:56   

Przedstawiam dyskusję w której martin wprost potwierdza że będzie robił świństwa. Również że działa na zlecenie Darka.
Jest też łamanie regulaminu forum, aby szybciej osiągną cel. Kilka ostrzeżeń za to samo, wszystko z sumieniem w porządku, regulamin mnie moderatora nie dotyczy.
Dlatego Darek mam propozycję, albo faktycznie zdejmujesz zlecenie robienia świństw na każdym kroku i uspokajasz martina.
Albo wywalasz mnie z forum, ja mam kapitalny materiał jak są sterowane fora nurkowe i jaka wiedza jest krzewiona. Bez problemu wydrukuję to w PHR.
Jak chcesz to w Nuras-Info również. (Martin nie będziesz miał nic przeciwko jak w druku podpiszę Twoimi danymi, wkońcu jesteś taki "prawy").

Masz Darku zbłaźnionego moderatora, chętnych na to stanowisko jest wielu. Czego się boisz.

Propozycja, uspokajasz sytuację, ja nie piszę nigdzie jak działają Fora nurkowe.
Zgadzasz się ?


waterman napisał/a:
Wysłany: 13-02-2014, 18:59 Martin
Martin co to jest "Blokada antysmokowa" za diabła nie moge znaleść nigdzie odpowiedzi

martin napisał/a:
Proba zapanowania nad $mokiem vel LN-1 vel $$ vel Motti vel Demolant vel .....

.
.
waterman napisał/a:

Wysłany: 13-02-2014, 21:24
Czyli próba zapanowania jest blokada? Za widzimisie? Oj chyba przesadziłeś troszkę co ?
Jest takie coś w regulaminie? Domyślam sie ze go nie lubisz ale to trochę dziwna praktyka ale tez moge sie mylić . Wyjaśnij mi to jeśli możesz

martin napisał/a:

Wysłany: 13-02-2014, 22:23
Nie za widzimisie, tylko za rozpierdalanie wszystkich watkow w ktorych pisze. Nick tego pana jest jego programmen. Z lubieniem albo nie nie ma to nic wspolnego - gosciu pisze tylko po to zeby siac zamet. Zeby nie bylo watpliwosci - akcja jest uzgodniona z Darkiem, zamierzam utrzymac blokade "na zawsze".


martin napisał/a:
Zeby nie bylo watpliwosci - akcja jest uzgodniona z Darkiem, zamierzam utrzymac blokade "na zawsze".

Widzisz Darek Ciebie też zakapował.

Yavox napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 01:10
Czyli co, zamierzasz mu co 30 dni nabijać kolejne 3 ostrzeżenia niezależnie od okoliczności przyrody, z regularnością i konsekwencją godną codziennego mycia zębów?

martin napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 06:06
jezeli jest to jedyny sposob unikniecia prowokacji z jego strony - tak.

waterman napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 09:11
Czyli normalnie regulamin forum masz w dupie tak? Pisząc delikatnie... i Darek tez?

martin napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 09:59
Mozesz mi powiedziec co masz konkretnie na mysli, n.p. cytujac punkt regulaminu do ktorego sie odnosisz?

Ja z mojej strony przypomne dwa:

Cytat:
Moderowanie
We wszystkich dyskusjach i kłótniach ostatnie słowo należy do moderatorów i to oni są odpowiedzialni za interpretowanie tego regulaminu. W związku z tym mają prawo usuwać posty, wątki oraz udzielają ostrzeżeń użytkownikom, do banowania włącznie.

Bycie użytkownikiem Forum Nuras to przywilej, ale nie prawo.


Oraz:

Cytat:
Czym są ostrzeżenia?
Ostrzeżenia są formą kary dla użytkowników, którzy nie stosują się do ogólno przyjętych zasad na forum. Najczęściej dotyczy to łamania regulaminu.


Slowo "najczesciej" nie oznacza "wylacznie".
Ogolno przyjeta zasada na forum jest nie wywolywanie flame wars.
Ostatnio zmieniony przez martin 14-02-2014, 10:07, w całości zmieniany 1 raz

waterman napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 10:08
martin napisał/a:

Mozesz mi powiedziec co masz konkretnie na mysli?

to Ty mi napisz gdzie w regulaminie FN jest napisane o banowaniu i ostrzeżeniach na zapas. Dla mnie to po prostu samowolka

martin napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 10:11
Patrz wyzej.

Jesli masz jakis lepszy sposob na pozbycie sie problemu, chetnie poslucham.

waterman napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 10:36
"pozbycie"to jest bardzo zle slowo. Twoje posty tez sa czesto kontrowersyjne a nikt sie Ciebie nie pozbywa. Porozumienie to brzmi taktowniej z pozycji moderatora ( osoby bezstronnej) Wiesz doskonale za łatwo Rysia wyprowadzic z równowagi i może trzeba bardzie sceptycznie po patrzeć na odpowiadajacych na jego posty. Najczesciej maja mu coś do zarzucenia osoby kompletnie nie rozumiejace zagadnien, malo tego nawet nie próbujące spróbować zrozumiec...... Może trzeba stworzyć dział dla spraw trudnych i tam wrzucac tematy niezrozumiale dla części nurasków. Ale to Twoja dzialka jako moderatora i Darka wlasciciela. A i jeszce jedno nie pisz mi "patrz wyżej" bo to tylko swiadczy o oelwaniu tematu tzn co przywilej???? a lamanie regulaminu obowiazujacego dla WSZYSTKICH zarejestrowanych uczestników forum łacznie z moderatorami, też jest przywilejem???
Ostatnio zmieniony przez waterman 14-02-2014, 10:40, w całości zmieniany 1 raz

martin napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 11:12
Celowo napisalem o pozbyciu sie problemu, nie o pozbyciu sie Ryska.

Przywilej: wlasciciel forum decyduje kto moze sie wypowiadac a kto nie. Tak jak wejscie na dyskoteke - jesli misio przed drzwiami mowi "ty tu nie wejdziesz" to nie wejdziesz. I nie ma odwolania.

Tak jak pisalem: zacytuj mi prosze punkt regulaminu ktory twoim zdaniem naruszylem.

Ps. Jezeli bardzo ci zalezy na miejscu, gdzie Rysio bedzie mogl ziac ogniem, to zaloz sobie wlasne forum. Chetnie ci pomoge w kwestjach technicznych. A ty sobie bedziesz mogl moderowac tak jak tobie sie podoba.

Gdybyś Radosławie nie rozumiał nie Ty jesteś właścicielem FN, przypominałem to wielokrotnie w PW. Zawsze byłeś pełen buty i szedłeś w samowolę i samo władztwo które było ukracane czasem przes Darka.
waterman napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 11:45
martin napisał/a:

zacytuj mi prosze punkt regulaminu ktory twoim zdaniem naruszylem.

ja jestem kolego zwyklym użytkownikiem , to Ty jestes tu wladza wykonawcza i jakie zlamales? wszystkie ktore dotycza ostrzeżen. Dales ostrzeżenia ktore sie Mottiemu nie należaly . I nie wyjezdzaj mi tu kolezko z budowaniem wlasnego forum. jak widzisz pisze tu na forum wewnetrznym nie robie awantury. To Ty zachowaleś sie jak Jasio w krotkich spodenkach co kopnąl kota bo ten moglby zamiałczec i teraz jest z siebie zadowolony. to może dopiszesz do regulaminu forum Blokade antysmokową?
I napisz ze załatwileś Rysia tak deską z za węgla, tak na zapas żeby sie czasem nie odezwał.. oj nie ladnie nie ladnie panie "moderator"

martin napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 12:26
Moim zdaniem nie zlamalem zadnego. Ty zarzucasz mi ze cos zrobilem, wiec prosze udowodnij twoje zarzuty.

waterman napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 13:36
Wiem ze nie zlamales zadnego z punktow regulaminu.... po prostu jesteś nadgorliwy i wystawiles Mottiemu dwa ostrzeżenia na zapas. I jeśli nie rozumiesz, że to jest śiwnstwo to, tak nie mamy o czym rozmawiac. I nie chodzi mi tu o Rysia ale o zasade.

martin napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 13:45
Nie jestem nadgorliwy, tylko podjalem decyzje o zbanowaniu Ryska - zgodnie z przyslugujacym mi w.g. regulaminu prawem. Zreszta po raz kolejny w historii tego forum Rysiek ma urlop.

Jedyny szkopul jest w tym, ze zeby to zrobic musze mu wystawic 3x1 punkt - forum nie bierze wartosci wiekszej niz 1 - dlatego tez wszystkie trzy punkty maja ten sam opis. Ale nawet to nie zdarza sie pierwszy raz.

Mam nadzieje ze ostatecznie wyjasnilem wszystkie watpliwosci.

waterman napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 13:57
martin napisał/a:
Mam nadzieje ze ostatecznie wyjasnilem wszystkie watpliwosci.
no nie. Czego wg Ciebie dotyczą dwa ostatnie ostrzeżenia?

martin napisał/a:

Wysłany: 14-02-2014, 14:00
Interpretuj je jako jedno ostrzezenie o wartosci 3 punkty. Jak pisalem jest bug w skryptach.

Martin jak każdy łamiący zasady, idzie w "zaparte"
nuras5 napisał/a:

Wysłany: 15-02-2014, 03:54
Cytat:
jest bug w skryptach.


Sorki Martin - to nie bug - to Darek ustawił dla nas możliwość dawania tylko 1 ostrzeżenia.
Sam może dać 3,6 jednorazowo
Tutaj inny moderator przypomina że nie jest tak, jak się Radosławowi wydaje.
DarekS napisał/a:

Wysłany: 16-02-2014, 13:16
Rozmawiałem na targach ze Smokiem i powoli zaczynam wszystko widzieć trochę inaczej i rozumiem też Smoka. Nie jest bez winy ale uważam, że JacekB też nie i dlatego myślałem że czasowy ban dla obu rozładuje sytuację tymczasem Motti ma bana, a zadymy na forum są nadal więc myślałem, że moderatorzy będą wiedzieli co robić. Widać się myliłem :(

Owszem kasowałeś ostrzeżenia rozdawane przez martina, za cokolwiek i bez przyczyny. Lecz zabrakło przywołania do porządku.
Gośc' bluzgał, nie mialeś czasu, teraz też nie masz czasu.
Potem nie miał najmniejszej ochoty zmienic' stanowiska. Miał w dupie namowy do skontaktowania się z Tobą.
W rozpędzie przydzielił 3 ostrzeżenia za cytat Jacka Biernackiego, potem dołożył jeszcze jedno, zwócił się do Ciebie o skasowanie 3.
Lecz nie czuł żadnej nie stosowności w takim działaniu.

pozdrawiam rc
Autor 3 patentów w SCR SMS constant ppO2. PL 214445 (P-377789), PL 214464 (P-386700), P-393223, ... .
Członek Polskiego Towarzystwa Medycyny i Techniki Hiperbarycznej.
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 17-07-2014, 11:09   

Yavox napisał/a:
Smok wpadł w spiralę zamoderowania


Mniej wiecej cos w tym stylu. Smok pare(nascie/dziesiat) razy podpadl, wiec prog tolerancji nastepnych wybrykow jest ustawiony bardzo nisko.
Wszyscy wiemy ze Smok jest terroryzowany przez glupiego moderatora i nie widze powodu zeby dalej na ten temat dyskutowac - dalsze pisanie o tym nic nie zmieni. Kazda nastepna proba bedzie traktowana jako proba wywolania awantury i odpowiednio traktowana. To samo dotyczy sie tematow, ktore ze wzgledu na awantury byly zamkniete - kontynuacja konczy sie ostrzezeniem.

Nie mam zamiaru moderowac dyskusji na tematy nurkowania, ale nie bede tolerowal personalnych atakow. Mysle ze od osoby, ktora dawno opuscila przedszkole mozna wymagac, zeby nauczyla sie oceniac, co jest akceptowane a co nie. W koncu nauczyla sie tez, ze dotykanie goracego pieca nie jest idealnym wyborem.

Dla mnie w tym miejscu EOD.

---

Jesli cos ma sie radykalnie zmienic, to mam mala propozycje - zrobcie ankiete typu:
* smok opuszcza forum
* smok nie jest moderowany @all
* .....
* .....

Nie widze najmniejszego problemu z zastosowaniem sie do wyboru wiekszosci.
 
 
steve1973 


Stopień: Ext. Range
Kraj:
Poland

Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 289
Skąd: Gliwice
Wysłany: 17-07-2014, 11:25   

Oddaję swój głos na" smok opuszcza forum"
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 17-07-2014, 11:31   

Qrwa co wy tam wyrabiacie :zdz:

Kiedys rozmawialem z JackiemPlackiem na temat waszej zmowy w celu wyj...go z tad,bo za tanio kursy nurkowe robi.Jak widac mial racje,syndykat jest i ma sie swietnie :000:

Jacek prowadzi kursy,i ma sie swietnie.Da sie bez FN.

[ Dodano: 17-07-2014, 12:32 ]
takze :pa:
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 17-07-2014, 11:43   

martin napisał/a:
ale nie bede tolerowal personalnych atakow. Mysle ze od osoby, ktora dawno opuscila przedszkole mozna wymagac, zeby nauczyla sie oceniac,


Właśnie , Motti w którymś ze swoich postów nawiązał do ataków i chamskiego zachowania co niektórych uzytkowników forum i jakoś nie zauważyłem abyś reagował , czyżby gotowość bojowa dotyczyła tylko osoby Mottiego ??
Jak ulał pasuje tu drugie zdanie cytowane powyżej , Twoje zresztą .
Jak daleko może wiec sięgać hipokryzja ???

[ Dodano: 17-07-2014, 12:46 ]
jaros4 napisał/a:
bo za tanio kursy nurkowe robi


Akurat on miał wiele innych powodów za które mógł wylecieć . ;-)
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 17-07-2014, 12:14   

piotrkw napisał/a:
Właśnie , Motti w którymś ze swoich postów nawiązał do ataków i chamskiego zachowania co niektórych uzytkowników forum i jakoś nie zauważyłem abyś reagował , czyżby gotowość bojowa dotyczyła tylko osoby Mottiego ?


Staram sie reagowac, dajac ostrzezenia osoba prowokujacym, nie prowokowanym. Ale nie mam patentu na nieomylnosc i jak pisalem, po tym co sie dzialo, na pewno mam rozne progi tolerancji. To drugie nie jest jakos specjalnie dziwne - w realnym zyciu kara dla osoby ktora n.p. jechala pijana pierwszy raz a 145 tez bedzie inna.
 
 
waterman 



Stopień: D-Diver
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 2349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-07-2014, 12:31   

martin napisał/a:
w realnym zyciu kara dla osoby ktora n.p. jechala pijana pierwszy raz a 145 tez bedzie inna.
a powinna być kolego taka sama.
 
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 17-07-2014, 12:38   

Nie mam takiego doswiadczenia z forami int.,ale chyba nie ma duzo for , takich podobnych do FN,gdzie to userzy musza przyprowadzxac moderatorow do porzadku :bee;
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 17-07-2014, 12:38   

waterman napisał/a:
martin napisał/a:
w realnym zyciu kara dla osoby ktora n.p. jechala pijana pierwszy raz a 145 tez bedzie inna.
a powinna być kolego taka sama.

Tylko w systemie prawnym opartym o szariat
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed