Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
"Nocne wilki"rajd zwyciestwa.Co o tym sądzicie?
Autor Wiadomość
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 14-04-2015, 01:33   "Nocne wilki"rajd zwyciestwa.Co o tym sądzicie?

Cześć!
Od paru dni Polska jest "elektryzowana"tematem przejazdu rosyjskich motocyklistów przez nasz kraj.Budzi to bardzo wielkie emocje,panikę niemal :bee; Pewien jestem ze ich trasa powiedzie również przez moje miasteczko.Mam swoje zdanie na ten temat,ale to co slysze i widze w naszych mediach to jakas paranoja.Powoli zaczynam odnosic wrazenie ze co rano budze sie w innym kraju niz zasypialem :pad:
Wasze zdanie bardzo mnie ciekawi,sam jezdże motocyklem,wiem ze wielu z Was również.
 
 
Crypturgus 



Stopień: LOK/CMAS* (P1)
Kraj:
Poland

Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 322
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-04-2015, 06:34   

Popadamy w jakiś obłęd. Skoro nikomu nie robią krzywdy Kogo to boli. Zamiast się cieszyć, że jeszcze na nich zarobimy takie jakieś dziwne akcje.

PS Jaka ich wina, że jakiś zły człowiek ich lubi? A jak się okaże, że ten zły człowiek jest fanem Edyty Górniak to zabronimy jej grać na festynach?
 
 
WW 



Stopień: P3 + dodatki
Kraj:
Poland

Wiek: 67
Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 1356
Skąd: Łódź
Wysłany: 14-04-2015, 06:51   

Ach cóż to za zasobny i szczęśliwy kraj i jego mieszkańcy, skoro nie mają ważniejszych problemów? :bee; :aaa:
 
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 14-04-2015, 07:25   

Wlasnie przed chwila u Olejnik w "Trojce" p.Jarubas opowiedzial sie za absolutnym zablokowaniem tego rajdu.
Skoro w panstwowym radiu,padaja na ww temat pytania,zwlaszcza do kandydata na prezydenta(jaki by kolwiek nie byl),to cos jest jednak na rzeczy...
 
 
Crypturgus 



Stopień: LOK/CMAS* (P1)
Kraj:
Poland

Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 322
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-04-2015, 07:49   

Chyba czas zacząć pakować się i uciekać do Meksyku!
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 14-04-2015, 08:06   

Powinienes do tego dodac jakis zabawny emotikon.


Pieknie sie na tym temacie "wykladaja"różnego rodzaju media,komentatorzy czy z bozej laski pretendenci do urzedu.Gwozdziem programu zapewne bedzie wypowiedz naszego naczelnego spraw zagranicznych bonza wroclawskiego o twarzy jak pieróg.Tylko czekac...
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 14-04-2015, 08:46   

Rajd odbywał się od wielu lat. Teraz nagle z tego zrobiono problem.
A co z rajdem polskich motocyklistów tzw. Rajdem Katyńskim? Nie będzie można Polakom pojechać złożyć kwiaty na grobach?

Nocne Wilki u siebie są bardzo gościnni. Wielu polskich motocyklistów jest szczęśliwych że ich spotkało. Potrafili odkręcić części od swoich maszyn, by podróżujący nie tracił dnia i mógł jechać dalej na wschód. Zapewnili bezpieczeństwo podczas nocnych jazd po Moskwie.

Tegoroczny rajd, może będzie bardziej liczny, bo wszak to 70 rocznica. Ale dlaczego mieszać teraz w to politykę? A może polscy motocykliści winni dołączyć do Rosjan i razem z nimi wjechać do Berlina? Wychodzi, że cokolwiek się nie zrobi, będzie to teraz wykorzystane politycznie. Wstyd.

A tu fajny cytat z forum motocyklowego:
Cytat:
Jesli polscy motocyklisci jezdza z wilkami po moskwie i pija z nimi wodke, a wilki w eurokolchozie trafia na problemy i dostana a fee, to ja zwijam manatki i jade do cywilizacji...
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 14-04-2015, 08:50   

jaros4 napisał/a:
padaja na ww temat pytania,zwlaszcza do kandydata na prezydenta


Chyba znalazles odpowiedz na twoje pytanie.

BTW: niemiecka prasa smieje sie z szumu medialnego w PL. Przeciez wydano tylko ~50 wiz. ;)
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 14-04-2015, 09:13   

My atakujemy ich lotniska misjami samobójczymi naszych kamikadze pod Katyniem i co ? I nic
Nikt nie blokuje polskich rajdów na Rosję.
A tu 50 motocyklistów chce sie przejechać szlakiem na którym w ziemi zostało pare milionów ich rodaków na co fanatycy reagują bólem dupy i robią wstyd normalnym Polakom na pół Europy.
Ten rajd powinien otrzymać dodatkowe wsparcie służb gastro i bezpieczeństwa oraz zdrowia.
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 14-04-2015, 09:52   

martin napisał/a:

BTW: niemiecka prasa smieje sie z szumu medialnego w PL. Przeciez wydano tylko ~50 wiz. ;)


niemiecka prasa w Polsce tworzy tą nagonkę. :bee;
 
 
rolex63 

Stopień: DM
Kraj:
Poland

Wiek: 60
Dołączył: 28 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Szczecin
Wysłany: 14-04-2015, 09:58   ?

cyt. Ten rajd powinien otrzymać dodatkowe wsparcie służb gastro i bezpieczeństwa oraz zdrowia.

i właśnie dlatego na tym nie zarobimy, gdyby szumu nie było to by przejechali i pojechali, a teraz to jeśli ich wpuszczą to przez całą Polskę będą mieli eskortę jak bardzo dynamiczni kibice klubowi, nie zarobimy, wystarczy żeby tylko strat nie było...

pozdrawiam
AS
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 14-04-2015, 10:03   

Nuroslaw napisał/a:

niemiecka prasa w Polsce tworzy tą nagonkę.


Chciales napisac "mocherowa prasa"?
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 14-04-2015, 10:16   

Nie jaka, tylko chciałem zwrócić uwagę czyja.

Większość gazet w Polsce, szczególnie tych popularnych jest ze znacznym kapitałem niemieckim lub w 100% ma niemieckiego właściciela.
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 14-04-2015, 10:34   

No i?

Powod do nastepnej nieuzasadnionej nagonki?
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 14-04-2015, 11:02   

Nuroslaw napisał/a:
Nie jaka, tylko chciałem zwrócić uwagę czyja.

Większość gazet w Polsce, szczególnie tych popularnych jest ze znacznym kapitałem niemieckim lub w 100% ma niemieckiego właściciela.

I całe szczęście.
Porównaj poziom i zawartość tych gazet z polskimi szmatami szerzącymi nienawiść i fanatyzm religijny.

[ Dodano: 14-04-2015, 12:08 ]
Podobnie jest z polską TV
Mam NC+ z której usunąłem wszystkie polskie stacje zostawiłem tylko zagraniczne a na kanale 1 mam National Geographic następne to Discovery i BBC knowledge itd
Nie oglądam smętow lamentów polskiej miernoty badziewiarstwa nienawiści ciemnoty i trzymam sie z daleka od polskiego piekiełka.
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 14-04-2015, 11:11   

Czy aby sam do takiej nagonki nie dążysz właśnie?

I nie wiem, czy taka nieuzasadniona. Wszak media nazywa się 4 władzą.

Wszelkie media narobiły nagonkę jacy to źli i niebezpiecznie, także ideologicznie riderzy, a potem też sterowane sondaże wykazują że 52% Polaków jest przeciwnych ich przejazdowi.

Równie dobrze, bo rozgloszeniu, że na Bałtyku nurkowie rozkradają wraki, grobowce wojenne i polują na dorsze, , zapytać społeczeństwo czy są za zakazem nurkowań w Bałtyku... Wynik pewnie byłby bardzo podobny.

[ Dodano: 14-04-2015, 12:14 ]
Scaner napisał/a:

Porównaj poziom i zawartość tych gazet z polskimi szmatami szerzącymi nienawiść i fanatyzm religijny.


podaj tytuł. Taki poczytny FAKT należy do Ringier Axel Springer Polska,
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 14-04-2015, 11:18   

Tylko ze w "niemieckich" gazetach pisza "polscy" dziennikarze. I pisza o tym, co powoduje ze gazeta sie sprzedaje w Polsce.

Dziwne ze nikomu nie przeszkadza jezdzenie Oplem, VW, BMW, Mercedesem, Audi czy Porsche.
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 14-04-2015, 11:35   

Polscy dziennikarze? W sumie gazeta wydrukuje to, i napisze w takim tonie, jakim sobie zarząd życzy. Mnie czasem zastanawia jaki wpływ na kreowanie pogladów Polaków ma ten właściciel. Przecież nie musi cały czas. A w takiej sprawie, jak Niemcom się nie podoba przypominanie to można trochę najątrzyć w innym kraju. Nie trzeba wiele - Polakom wystarczy rzucić hasło, a reszta w tym piekiełku już rzuca się i dalej jątrzy.

Mówisz, żen nikomu nie przeszkadza jeżdżenie:
VW - wieśwagen
BMW - będziesz miały wydatki, auto dla idiotów w dresach
Opel - opel gówno wart
itp.
W tym kraju, zawsze się komuś coś nie podoba. A i Tobie jak widzę się włączył polski gen :D

[ Dodano: 14-04-2015, 12:36 ]
A propo artykułów. Wiele, szczególnie w gazetach Moto czy dla Pań to przedruki z niemieckojęzycznych wydań.....
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 14-04-2015, 11:45   

Nuroslaw napisał/a:
Mówisz, żen nikomu nie przeszkadza jeżdżenie:

Z francuskich to tylko milosc, Ford nic wort - pewnie dla kazdej marki znajdziesz jakies wymysly burakow jezdzacych innymi markami. Mimo wszystko wsrod pieciu topowych marek rejestrowanych w PL w 2014 jako nowe auta, 3 marki sa niemieckie lub przynajmniej projektowane w duzym stopniu przez niemieckie firmy motoryzacyjne.

Nuroslaw napisał/a:
A i Tobie jak widzę się włączył polski gen

W ktorym momencie? ;)

Nuroslaw napisał/a:
Wiele, szczególnie w gazetach Moto czy dla Pań to przedruki z niemieckojęzycznych wydań....

Nie tylko w prasie. Programy telewizyjne sa kopiowane z zagranicznych formatow, reklamy, menu w restauracjach franchesingowych - jak myslisz co jest powowdem takiego zachowania?
 
 
Sebiriusz 



Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 684
Skąd: Płock
Wysłany: 14-04-2015, 12:05   

martin napisał/a:
Nuroslaw napisał/a:

niemiecka prasa w Polsce tworzy tą nagonkę.


Chciales napisac "mocherowa prasa"?


martin napisał/a:
No i?

Powod do nastepnej nieuzasadnionej nagonki?


Określenia "mocherowa" też jest negatywnie zabarwione i prowadzi do następnej nieuzasadnionej nagonki :)

Scaner napisał/a:
Nuroslaw napisał/a:
Nie jaka, tylko chciałem zwrócić uwagę czyja.

Większość gazet w Polsce, szczególnie tych popularnych jest ze znacznym kapitałem niemieckim lub w 100% ma niemieckiego właściciela.

I całe szczęście.
Porównaj poziom i zawartość tych gazet z polskimi szmatami szerzącymi nienawiść i fanatyzm religijny.

[ Dodano: 14-04-2015, 12:08 ]
Podobnie jest z polską TV
Mam NC+ z której usunąłem wszystkie polskie stacje zostawiłem tylko zagraniczne a na kanale 1 mam National Geographic następne to Discovery i BBC knowledge itd
Nie oglądam smętow lamentów polskiej miernoty badziewiarstwa nienawiści ciemnoty i trzymam sie z daleka od polskiego piekiełka.


Nie ma jak fanatyczni ateiści których celem w zyciu jest udowodnienie ze osoby więżące w Boga to jakies ograniczone pustaczki z ciemnogrodu :D

:pa:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed