Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
"Nocne wilki"rajd zwyciestwa.Co o tym sądzicie?
Autor Wiadomość
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 21-06-2015, 21:28   

Nuroslaw napisał/a:
że dla jednych kolor skóry robi ogromną różnicę i nie wolno Ci tego zapomnieć.


Dla minimalnej grupy bezmozgow, wychowanej na propagandzie, kolorowej prasie i memach kreowanych przez innych bezmozgow.

Nuroslaw napisał/a:
Poczekaj aż upomną się o swoje prawa i wówczas tłumawcz im, że do każdego podchodzisz indywidualnie


Prawo dosc dokladnie definiuje "ich prawa". Lacznie z prawami pobytu oraz prawami do bycia odeslanym tam skad przyszli.

Nuroslaw napisał/a:
to nie z powodu koloru skóry nie dałeś im pracować u siebie.

Jezeli ktorys z nich bedzie mial wyksztalcenie pozwalajace mu pracowac na oferowanej pozycji i pozwolenie na prace, to nie widze powodu, dla ktorego nie mial by pracowac.
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 21-06-2015, 22:24   

Widziszm, Ty nie doceniasz przeciwnika. Ta tzw minimalne garstka - wcale nie jest taka mała. Przekonasz się o tym już niedługo.
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 22-06-2015, 07:24   

Nuroslaw napisał/a:
Znajoma właśnie wróciła z Zambii. Pomagała leczyć na jednej z misji chrześcijańskich. Z uwagi na kilka aktów napaści na tle rasowym, religijnym ( wszak wystarczy pretekst, ) musiała się w trybie pilnym ewakuować. Obecnie nadal chce wrócić do Afryki, ale musi przeczekać pewne ruchy. Misja została, ale bez żadnego białego.


A może właśnie nie chcą białych u siebie i jak w Europie:

Nuroslaw napisał/a:
Do Europy ściągają obecnie ogromne masy ludzi np. z Libii. Poczekaj aż upomną się o swoje prawa i wówczas tłumawcz im


Tylko, że w Zambi daja to do zrozumienia na swój sposób który stosowali od wieków, bez tłumaczenia.

Scaner napisał/a:
A ten to spoko kolo czy terrorysta?

Fakt, bardziej obawiam się tych "cywilizowanych " terrorystów, których nikt nie podejrzewa o różne zapędy, a którzy maja w swoich działaniach poparcia wiekszości narodu.
 
 
WW 



Stopień: P3 + dodatki
Kraj:
Poland

Wiek: 67
Dołączył: 07 Gru 2004
Posty: 1356
Skąd: Łódź
Wysłany: 22-06-2015, 08:02   

martin napisał/a:

Dla minimalnej grupy bezmozgow, wychowanej na propagandzie, kolorowej prasie i memach kreowanych przez innych bezmozgow.

Prawo dosc dokladnie definiuje "ich prawa". Lacznie z prawami pobytu oraz prawami do bycia odeslanym tam skad przyszli.



Ciekawe, czy tak samo myśli rodzina tego żołnierza angielskiego, zaszlachtowanego na ulicy przez kilku muzułmanów i to nie w Afryce a w Londynie?
 
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 22-06-2015, 08:18   

piotrkw napisał/a:

Tylko, że w Zambi daja to do zrozumienia na swój sposób który stosowali od wieków, bez tłumaczenia.


A dlaczego My nie zastosujemy tej metody, której stosowaliśmy od wieków?
Dlaczego to My musimy dostosować się do NICH, a nie Oni do nas, gdy przychodzą w GOŚCI?

W imię tolerancji i poprawności? Przecież dzisiaj rodzina to patologia a normalny związek to związek dwóch pedałów? Tego na pewno chcemy? Do czego dążymy?

Ja nie widzę sprzeczności - znać swoje miejsce - i uwzględniać że jest szabas, że dziś dni postu, czy czyjeś święta. Ale czy z tego powodu ja mam rezygnować ze swojej choinki czy obchodzenia świąt jak moi przodkowie, tylko dlatego że wprowadził się jakiś muzułmanin i krzyż który widać wiszący u mnie na ścianie w domu, a albo w naszym osiedlowym przedszkolu mu przeszkadza i muszę go usuwać. A ich symbole religijne są chronione prawem, mogą je nosić bo inaczej "ich urażamy"? Gdzie jesteśmy z tą tolerancją?
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 22-06-2015, 09:01   

piotrkw napisał/a:
Tylko, że w Zambi daja to do zrozumienia na swój sposób który stosowali od wieków, bez tłumaczenia.


A jak maja reagowac? WYobras sobie, ze zyjesz sobie spokojnie w luksusowej chatce z krowiego gowna, masz dwie krowy i syna do ktorego niedlugo wprowadzi sie cera wodza sasiedniej wiochy, razem z pokaznym posagiem, twoje trzy zony zapierniczaja na polu - slowem sielanka - a tu naraz przyjezdza jakis bialas, wymachuje krzyzem, buduje swiatynie dla jakis bogow, o ktoreych pierwszy raz slyszysz, kaze tobie zapier... w, krytykuje twoja wiare, ogolnie stawia twoj swiat na glowie. Na pewno przyjal bys go z otwartymi ramionami?

WW napisał/a:
Ciekawe, czy tak samo myśli rodzina tego żołnierza angielskiego, zaszlachtowanego na ulicy przez kilku muzułmanów i to nie w Afryce a w Londynie?

Pewnie nie, bo oprawcom mozna przykleic etykietke "muzulman". Jaka etykietke przykleil bys temu gosciowi?



Nuroslaw napisał/a:
A dlaczego My nie zastosujemy tej metody, której stosowaliśmy od wieków?


Bo my mamy prawo, ktore nam tego zabrania? Stosujemy inne metody, n.p. zamykajac granice i wywalajac nieproszonych gosci spowrotem do domu.

Nuroslaw napisał/a:
Dlaczego to My musimy dostosować się do NICH, a nie Oni do nas, gdy przychodzą w GOŚCI?


A dostosuwujemy sie? Bo ja jakos tego nie widze....
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 22-06-2015, 09:51   

martin napisał/a:
piotrkw napisał/a:
Tylko, że w Zambi daja to do zrozumienia na swój sposób który stosowali od wieków, bez tłumaczenia.


A jak maja reagowac? WYobras sobie, ze zyjesz sobie spokojnie w luksusowej chatce z krowiego gowna, masz dwie krowy i syna do ktorego niedlugo wprowadzi sie cera wodza sasiedniej wiochy, razem z pokaznym posagiem, twoje trzy zony zapierniczaja na polu - slowem sielanka - a tu naraz przyjezdza jakis bialas, wymachuje krzyzem, buduje swiatynie dla jakis bogow, o ktoreych pierwszy raz slyszysz, kaze tobie zapier... w, krytykuje twoja wiare, ogolnie stawia twoj swiat na glowie. Na pewno przyjal bys go z otwartymi ramionami?


A właśnie. Masz całkowicie błedny obraz wymachiwania krzyżem. Naoglądałeś się za dużo filmów. Tam chrześcijaństwo napiera w taki sam sposób jak islam w Europie.
Napadają, bo pomogli jego żonie? No niby żyje, ale nawkładali jej do głowy, że ma się myć, że z seksem musi się wstrzymać miesiąc, aż się dobrze zagoi itp. No to jak myślisz, nie ma rozłamu w rodzinie, gdy Ona znowu chce iść tam, a nie do ich kacyka, szamana? To godzi w tradycyjne wartości!. I nie trzeba biegać nigdzie z krzyżem. wystarczy że jesteś i inaczej nauczasz tych którzy przyjdą do Ciebie.
No i trochę jak w Polsce. po co będę robił. tylko głupi robią. A potem, że biały jak zwykle ma wodę nawet w okresie suszy... To niesprawiedliwe...

Cytat:
Nuroslaw napisał/a:
A dlaczego My nie zastosujemy tej metody, której stosowaliśmy od wieków?


Bo my mamy prawo, ktore nam tego zabrania? Stosujemy inne metody, n.p. zamykajac granice i wywalajac nieproszonych gosci spowrotem do domu.


Prawo tworzymy sami. Jest takie jakie chcemy.

[quuote]
A dostosuwujemy sie? Bo ja jakos tego nie widze....[/quote]

Nie interesujesz się tematem, więc co się dziwić.:
http://www.se.pl/wiadomos...yzy_226856.html

http://wyborcza.pl/1,7547...la_Francje.html
Choć zakaz zakrywania twarzy w miejscach publicznych obowiązuje we Francji od czterech lat, nie brakuje kobiet, które notorycznie go łamią ....
Urzędnicy nieoficjalnie przyznają, że zakaz może być łamany częściej - policjanci niekiedy wolą przymknąć oko i nie reagować. W ubiegłym roku podczas kontroli na przedmieściach Paryża doszło do bójki pomiędzy funkcjonariuszami i mężem kobiety w nikabie. Efektem były kilkudniowe zamieszki.


Nieźle sobie poczynają.

http://www.autonom.pl/?p=6674
[i]Francja: Rządowa agencja zaleca wprowadzenie zakazu noszenia symboli religijnych na uniwersytetach [i/]

Odpowiedz - gdyby druga strona była tak tolerancyjna jak Ty, czy te zakazy byłyby konieczne?

MY USTĘPUJEMY - na każdym kroku, obudź się kolego. Tu z Twojego podwórka:
[i] 21.03.2015 Kilka dni temu Niemiecki Trybunał Konstytucyjny w Karlsruhe uznał, że generalny zakaz noszenia rytualnych chust przez nauczycielki (muzułmanki) w publicznych szkołach na terenie Republiki Federalnej Niemiec jest sprzeczny z ustawą zasadniczą. Decyzja ta oznacza uchylenie obowiązującego od 2003 roku wyroku Trybunału Konstytucyjnego dopuszczającego tego typu zakazy. Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że gdy muzułmanie wywalczyli zmianę prawa, w Niemczech w przestrzeni publicznej oraz szkołach zakazany pozostał już wyłącznie krzyż.
http://niezalezna.pl/6531...lamskiej-chusty


A na własnym podwórku, też trzeba utrzymać porządek. Tylko z powodu aresztowania Brevika nie masz od razu zamieszek na cały Paryż, Berlin
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 22-06-2015, 11:22   

Nuroslaw napisał/a:
Tam chrześcijaństwo napiera w taki sam sposób jak islam w Europie.

Najwyrazniej masz problemy z czytaniem z zrozumieniem. Przeciez dokladnie to samo napisalem. Jesli sie wpierd... tam gdzie nas nie chca, to nie rozumiem, ze dziwimy sie, za nas nie lubia.

Nuroslaw napisał/a:
Prawo tworzymy sami. Jest takie jakie chcemy.

I mamy mozliwosc go zmienic. Wiec moze nie podniecaj sie mocherowa propaganda, tylko zrob cos?

Nuroslaw napisał/a:
Nie interesujesz się tematem, więc co się dziwić.:

Interesuje sie tematem, na tyle, na ile on MNIE dotyczy.
Zyje w kraju, w ktorym jest okolo 8.2 mln. obcokrajowcow, okolo 200.000 ludzi przyjezdza rocznie z poza EU. I jakos nie ma z nimi wiekszych problemow.

BTW: Francja jest kiepskim przykladem, oni maja muzulmanow w wlasnych "koloniach". Walcza z wewnetrznym problemem.

Nuroslaw napisał/a:
Pikanterii całej sprawie dodaje fakt, że gdy muzułmanie wywalczyli zmianę prawa, w Niemczech w przestrzeni publicznej oraz szkołach zakazany pozostał już wyłącznie krzyż.


To nie byli muzulmanie. Tu chodzi o wolnosc religijna, ta samo ktora pozwala 14 letniemu dziecku zrezygnowac z lekcji religii, wykladanych nota benne w publicznych szkolach.
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 22-06-2015, 11:30   

martin napisał/a:
Nuroslaw napisał/a:
Tam chrześcijaństwo napiera w taki sam sposób jak islam w Europie.

Najwyrazniej masz problemy z czytaniem z zrozumieniem. Przeciez dokladnie to samo napisalem. Jesli sie wpierd... tam gdzie nas nie chca, to nie rozumiem, ze dziwimy sie, za nas nie lubia.


Im się nie dziwisz, a mnie się dziwisz?

Nuroslaw napisał/a:
Prawo tworzymy sami. Jest takie jakie chcemy.

I mamy mozliwosc go zmienic. Wiec moze nie podniecaj sie mocherowa propaganda, tylko zrob cos?[/quote]
Lewactwo jest zaskakujące.

Cytat:
BTW: Francja jest kiepskim przykladem, oni maja muzulmanow w wlasnych "koloniach". Walcza z wewnetrznym problemem.

Ładny mi wewnętrzny problem, gdy obecnie się rozstrzyga jak dużą grupę Polska ma przyjąć a równocześnie brak pieniędzy na pomoc POLSKIM rodzinom w Kazachstanie, Syrii o chrześcijanom w Syrii.

Cytat:
. Tu chodzi o wolnosc religijna, ta samo ktora pozwala 14 letniemu dziecku zrezygnowac z lekcji religii, wykladanych nota benne w publicznych szkolach.

Ładna mi wolność, gdy nie mogę wywiesić swojego symbolu religijnego, by kogoś nie urazić.
 
 
piotrkw 



Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 13 Sie 2007
Posty: 2478
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 22-06-2015, 12:05   

Nuroslaw napisał/a:
Ładna mi wolność, gdy nie mogę wywiesić swojego symbolu religijnego, by kogoś nie urazić.


Możesz ,w swojej prywatnej przestrzeni możesz wieszać co ci się podoba. Każdy tak może , z tego co wiem to jeszcze tego nie zabroniono. ;-)
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 22-06-2015, 12:25   

Nuroslaw napisał/a:
Ładna mi wolność, gdy nie mogę wywiesić swojego symbolu religijnego, by kogoś nie urazić.


W zamian, muslimi maja zakaz chodzenia do szkoly w burkach. Ale to dla Ciebie jest pewnie ok?
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 22-06-2015, 12:32   

piotrkw napisał/a:


Fakt, bardziej obawiam się tych "cywilizowanych " terrorystów, których nikt nie podejrzewa o różne zapędy, a którzy maja w swoich działaniach poparcia wiekszości narodu.


Dokładnie tak, bo terroryzm jest obecny od zawsze w naszej cywilizacji. Nie ważne czy to IRA w Irlandii czy Baskowie w Hiszpanii Czerwone Brygady czy inni fanatycy. Terroryzm to choroba która toczy cały świat.

[ Dodano: 22-06-2015, 12:34 ]
WW napisał/a:



Ciekawe, czy tak samo myśli rodzina tego żołnierza angielskiego, zaszlachtowanego na ulicy przez kilku muzułmanów i to nie w Afryce a w Londynie?

A co myślą rodziny które straciły i tracą bliskich w czasie bombardowań i ataków dronów w ich krajach?
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 22-06-2015, 14:00   

piotrkw napisał/a:
Możesz ,w swojej prywatnej przestrzeni możesz wieszać co ci się podoba. Każdy tak może , z tego co wiem to jeszcze tego nie zabroniono. ;-)


czy noszenie łańcuszka zawieszonego na szyi jest dozwolone, czy to już kłucie w oczy radykalnych muzułmanów?

martin napisał/a:
Nuroslaw napisał/a:
Ładna mi wolność, gdy nie mogę wywiesić swojego symbolu religijnego, by kogoś nie urazić.


W zamian, muslimi maja zakaz chodzenia do szkoly w burkach. Ale to dla Ciebie jest pewnie ok?


eeeee, ja jestem u nich czy u siebie? Sądząc po terminach wprowadzania zakazów, to krzyże do usunięcia były pierwsze...
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 22-06-2015, 15:01   

Nuroslaw napisał/a:


eeeee, ja jestem u nich czy u siebie? Sądząc po terminach wprowadzania zakazów, to krzyże do usunięcia były pierwsze...

Nigdy się nie dogadacie bo ty tego nie rozumiesz a innym kolegom to umknęło. Oni są u siebie! Oni przyjeżdzają do państw których byli kolonialną częścią.
Oni są tak samo u siebie w Angli jak biały Anglik urodzony w Indiach którego przodkowie w tych Indiach mieszkali od 3 pokoleń. Oni są tak samo Francuzami jak potomkowie wracający do Francji po 400 trwania w Afryce dotyczy to Holedrow i Belgów a my z nimi mamy teraz wspólny kraj UE kapiści?
Do póki będziesz zakładał ze oni nie są u siebie nie ogarniesz tematu.

Możesz powiedzieć ze syryjscy uchodźcy i uchodźcy z państwa islamskiego dawny Irak nic nas nie obchodzą ale to tez nieprawda bo obchodzą bo jesteśmy w koalicji i w niej czynnie militarnie uczestniczyliśmy rozpieprzajac ich kraj i robiąc tam masową rozpieduche- ci uchodźcy są nasi.
Ps. Tylko świadkowie Jehowy nie są u siebie na terenie Watykanu. Reszta państw w Europie nie są państwami wyznaniowymi.
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 22-06-2015, 15:03   

2003/2005 IIRC.

Z krzyzami jest troche inaczej niz piszesz, aktualne wyroki mowia tylko o tym, ze krzyze maja byc usuniete, jesli rodzice wyjda z taka prosba. W Bawarii wiekszosc klas ma krzyze.

I zwroc uwage, ze miedzy burka/husta a krzyzem jest jedna duza roznica - pierwsze pokazuje przynaleznosc religijna osoby ktora ja nosi, w drugim jest to znak, ze instytucja szanuje pewne wartosci.
 
 
Nuroslaw
[Usunięty]

Wysłany: 22-06-2015, 16:15   

Scaner napisał/a:
Nuroslaw napisał/a:


eeeee, ja jestem u nich czy u siebie? Sądząc po terminach wprowadzania zakazów, to krzyże do usunięcia były pierwsze...

Nigdy się nie dogadacie bo ty tego nie rozumiesz a innym kolegom to umknęło. Oni są u siebie!


Nie, Oni nie są u siebie. To jak Kaszub w Tatrach. W ramach jednego Państwa różnimy się. Szanujmy ich tradycje ale nie niszczmy naszych, regionalnych.

Martin:
W Norwegii zwolniono prezenterkę telewizyjną za to, że krzyżyk na jej szyi obrażał muzułmanów. Członkowie miejscowej muzułmańskiej społeczności zorganizowali protesty, twierdząc, że „łańcuszek z krzyżykiem obraża islam” i „ten symbol nie gwarantuje bezstronności stacji”. Dziennikarka, jedna z najpopularniejszych i najbardziej znanych w norweskiej telewizji publicznej, została zwolniona ze swoich obowiązków i zabroniono jej prowadzenie programów, żeby nie stała się źródłem niezgody i przestępstw. !!!

Czyli jak, gdyby w telewizji występował hindus z tą "kropką na czole" to nie wolno byłoby ruszyć, podobnie gdyby z powodu noszenia burki, chusty zwolnili jakąś muzułmankę to znów burda. I w obawie przed tymi zamieszkami powoli ustępujemy. Natomiast z powodu usunięcie krzyża 80% społeczeństwa chrześcijan nie reaguje!!!! Dlaczego daliśmy się tak zastraszyć? Dlaczego nie reagujemy? Jesteśmy bardziej cywilizowani? A czy na pewno to właściwy kierunek do samounicestwienia?

[ Dodano: 23-06-2015, 15:02 ]
Osobiście zastanawia mnie inna kwestia.
Dlaczego nasza mentalność jest taka, że gdy tylko przekonamy się, że nie musimy się przejmować jakimś tam "czarnym, muzułmanem, żydem itp", to zamiast podejść do niego normalnie, jak do człowieka, nagle zaczynamy szydzić, taktować z góry itp.
Brakuje nam często postawy pośredniej, bo jak nie kajamy się, to nagle chcemy traktować innych góry jak śmiecie.
Czasami to widać po wypowiedziach, stawianych tezach i kontrargumentach.... Skąd takie skrajności a brak normalności dzisiaj?
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 14-09-2015, 19:32   

Od kilkunastu juz lat,wracajac z trzebińskiego "Balatonu"obserwuje sobie ten napis,jest vis a vis komendy policji,dobrze widoczny dla jadacych od strony Krakowa.Moze oszczędzono go w nadzieji powrotu "starych,dobrych"czasów :bee;

Koleżanki i Koledzy,wroćcie tych pare postów wstecz by dostrzec jak bardzo różniło sie postrzeganie problemu uchodżców jeszcze pare mies.temu od dzisiejszej sytuacji :zdz:
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 14-09-2015, 20:11   

Partii czyli co PO czy PiS ?
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 14-09-2015, 20:23   

Myk polega na tym że cokolwiek podstawisz wyjdzie dokladnie to samo :bee;
 
 
nuras5 



Stopień: P3.Nitrox TDI
Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 23 Sie 2002
Posty: 1556
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 15-09-2015, 08:54   

Scaner napisał/a:
czyli co PO czy PiS


Nie - PZPR :-)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed