Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Karty na stół
Autor Wiadomość
Enix 

Stopień: Posiadam
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 4
Skąd: Tutejszy
Wysłany: 22-04-2015, 09:11   Karty na stół

Skierowane do Radosława Martina, jak przydzielisz ostrzeżenie za ten post, to w publikacji w Polisch Hyperbaric Resarch będę używał Twoich pełnych danych z nazwiskiem.


Rozmawialem z Darkiem, ma wyżej uszu sytuacji. Polecił żebyśmy się skontaktowali z "martinem", to czynię.
Publikacja metod działabnia moderatorów z FN nie będzie dobrą wizytówką, rozwali kawałek dobrej roboty jaką forum zrobiło, mimo czesto wciskanej ciemnoty.
Nie ryzykowaleś do tej pory Radosławie wiele, dlaczego chcesz ryzykowac' nie swoją pracą ?
Teraz możesz prowadzic' własną wojenkę. Przydzielanie ostrzeżeń z pepeszy to jedynie odreagowanie kompleksów.
Jezeli chcesz zrobic' z FN "Sajgon" to odpowiedz czy sam forum zbudowaleś i możesz rujnowac'? Wiadomo ze NIE. Od dawna broniłeś swoich kiedyś to był "Waldo" teraz coraz drobniejsi gracze.
Przy okazji rozmów o dekompresji, okazało się że nie orientujesz się w tym biegle. Funkcja celing nie była napisana przez Ciebie i nie znasz na wylot skutków. Kłamiesz że czegoś nie zrobiłem, jest to we wcześniejszym temacie.
Oszczerstwami pomówieniami się szeroko posługujesz choc'by to że nie wiem jak to jest, z glębokością stropów w funkcji konserwatyzmu i prędkości wynurzania. Wiem to i przeliczyłem. Z tego tematu i poprzednich widac' że nie znasz się na tym,
Ty i Piotr Czernik. Zrobienie takiego rysunku jaki popełnił, Pokazuje zupełny brak zrozumienia. Co jest przyczyną co skutkiem i w której warstwie się to dzieje.
Radosławie albo rozmawiamy mówiąc prawdę i tylko prawdę bez kłamstw czy pomówień. Albo cdn.

http://forum-nuras.com/viewtopic.php?t=39407
Odpowiedź dla uczestników tej dyskusji, jest na forum do którego podał link Yavox, są też e-maile które jasno pokazują że Piotr Czernik znowu tęgo mija się z faktami.
http://rebreathers.pl/forum/viewtopic.php?t=521

Jak przydzielisz ostrzeżenie za ten post, to w publikacji w Polisch Hyperbaric Resarch będę używał Twoich pełnych danych z nazwiskiem.
Jako "prawy" człowiek chyba nie będziesz się wstydził swoich działań.

pozdrawiam rc
 
 
AMIGAnTOMEK 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 104
Skąd: Gniezno
Wysłany: 22-04-2015, 09:22   

Nie wiem kim jest Darek ale jeśli http://forum-nuras.com/pr...viewprofile&u=6 to on to w jego gestii jest odbanowanie Twojego pierwotnego profilu (nie wiem czy ktos policzy ile ich bylo) jesli nie zgadza sie z decyzjami moderatorów, oraz upomnienie ich za przestrzeganie regulaminu.
Cytat:
Procedura ostrzeżeń oraz banowania (pozbawienie praw użytkownika FN) użytkowników.
Każdy moderator może każdemu użytkownikowi dać maksymalnie dwa ostrzeżenia. 3 ostrzeżenia oznaczają zawieszenie praw użytkownika Forum Nuras na 30 dni. Obowiązkiem Moderatora udzielającego ostrzeżenia jest podanie powodu ostrzeżenia oraz powiadomienie użytkownika, który to ostrzeżenie dostał.
Ostrzeżenia przyznaje się za nieprzestrzeganie regulaminu Forum Nuras oraz podważanie decyzji moderatorów i ich sposobu moderowania Forum Nuras.
Stałe pozbawienie praw użytkownika Forum Nuras
Decyzję taką podejmujemy, jeśli ktoś w ciągu pół roku co najmniej dwa razy otrzymał 3 ostrzeżenia, a także w przypadku gdy ktoś nagminnie nie przestrzega regulaminu Forum Nuras. Ostateczną decyzję o stałym zabanowaniu (pozbawieniu praw użytkownika Forum Nuras) podejmują właściciele Forum Nuras po konsultacji z moderatorami. Równocześnie zobowiązujemy się, że powody podjęcia decyzji o stałym pozbawieniu praw użytkownika FN nie zostaną ujawnione stronom trzecim.
Zostawiamy sobie prawo zablokowania dostępu do Forum Nuras komukolwiek, w każdym momencie i bez wcześniejszego ostrzeżenia.
Zabronione jest zakładanie podwójnych lub więcej kont przez tego samego użytkownika - tego rodzaju konta są powodem do zablokowania dostępu do Forum Nuras.

Rejestrując się zaakceptowałeś regulamin ze wszytskimi konsekwencjami a w tej chwili nagminnie go lamiesz..
Dziwi mnie tylko podejscie administracji ktora ja wynika z Twoich słow nie potrafi sobie z tym poradzic..
 
 
Enix 

Stopień: Posiadam
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 4
Skąd: Tutejszy
Wysłany: 22-04-2015, 09:26   

Koleś nie znasz kulis.
Radosław czyli "martin"od dawna olewa regulamin forum. Administrator wiele razy kasował jego ostrzeżenia. Jest długo to się panoszy. Za 10 lat służby trochę pobłażliwości ma.
 
 
AMIGAnTOMEK 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 104
Skąd: Gniezno
Wysłany: 22-04-2015, 09:32   

Koleś??? My się chyba nie znamy..
Enix napisał/a:
osław czyli "martin"od dawna olewa regulamin forum. Administrator wiele razy kasował jego ostrzeżenia. Jest długo to się panoszy. Za 10 lat służby trochę pobłażliwości ma.
Dlatego dziwię się administracji że nad tym nie panuje.. Ale za dublowanie kont jest ban w regulaminie więc jak możesz żadac żeby go przestrzegano skoro w trakcie rejestracji kolejnego juz go łamiesz?
 
 
Enix 

Stopień: Posiadam
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Kwi 2015
Posty: 4
Skąd: Tutejszy
Wysłany: 22-04-2015, 09:41   

AMIGAnTOMEK napisał/a:
Koleś??? My się chyba nie znamy..
Oczywiście że nie, moi znajomi bez problemu liczą dekompresję w modelu.
AMIGAnTOMEK napisał/a:
Dlatego dziwię się administracji że nad tym nie panuje.. Ale za dublowanie kont jest ban w regulaminie więc jak możesz żadac żeby go przestrzegano skoro w trakcie rejestracji kolejnego juz go łamiesz?
Jest łamany wobec mnie, wiele ostrzeżeń za jeden post. To oznacza brak poszanowania reguł, przez obie strony. Falandyzację rozpoczął martin. Posty za PW nie ma tego w regulaminie. Kolejna falandyzacja to zapora anty Smokowa. Za darmo, bez podstaw. O przepraszam kompleksy matrina są podstawą.
 
 
AMIGAnTOMEK 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 104
Skąd: Gniezno
Wysłany: 22-04-2015, 10:08   

Enix napisał/a:
czywiście że nie, moi znajomi bez problemu liczą dekompresję w modelu.

Więc może ciut zmień ton w stosunku do osoby której nie znasz. Liczenie dekompresji nie jest wyznacznikiem czy do kogoś się zwracasz koleś..
Enix napisał/a:
Jest łamany wobec mnie, wiele ostrzeżeń za jeden post.

W chwili obecnej dostajesz od reki kilka ostrzezen w celu zbanowania z dublowanie kont.. Nie wiem jak ustawione sa uprawnienia moderatora w phpBB ale byc moze moderator nie ma innej mozliwosci aby dac bana. Proste rozwiąznie to odbanowanie pierwotnego konta i pozostawienie bana lub usuniecie nastepnych.. W mocy administratora..
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 22-04-2015, 11:01   

Ryszardzie - Zostales wyrzucony z forum, w tej chwili tylko egzekwuje decyzja ktora zostala podjeta wczesniej. Jesli chesz wrocic, to doprowadz do cofniecia bana z oryginalnego konta.
 
 
waterman 



Stopień: D-Diver
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 2349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-04-2015, 12:55   

martin napisał/a:
decyzja ktora zostala podjeta wczesniej
a dowiemy się przez kogo?
 
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 22-04-2015, 13:14   

jesli osoby ktore podjely ta decyzje beda chcialy o tym powiedziec to pewnie powiedza. I prosze nie sugeruj ze to bylem ja.
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 22-04-2015, 15:25   

Do d :000: z takim forum,maja tu jeszcze jedno wewnętrzne kółko wzajemnej adoracji.W sumie,to najwiecej szkod wizerunkowych produktowi Piotra wyrzadzilo takie wlasnie prowadzenie :pad:
 
 
AMIGAnTOMEK 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 104
Skąd: Gniezno
Wysłany: 22-04-2015, 15:34   

Powiem tak, z punktu widzenia kilkuletniego doświadczenia sporego forum. U nas też próbowało parę osób takiego postępowania (zakładanie kolejnych kont) i kazde jest banowane.. To prosta konsekwencja skoro dostales bana to znaczy ze Twoja osoba jest tu niemile widziana, obojetnie pod jakim nickiem. Tak mówi regulamin i to jasno.
Cytat:
Ostrzeżenia przyznaje się za nieprzestrzeganie regulaminu Forum Nuras oraz podważanie decyzji moderatorów i ich sposobu moderowania Forum Nuras.

Za to już powinieneś dostać ostrzeżenie.. Jak wielu innych.
Prawda jest taka że na forum nie ma anarchii. Jest grupa odpowiedzialna za to żeby był porządek. Jeśli ona się nie wywiązuje to zawsze można ich decyzje zgłosić administracji. A jesli administracja się z nimi zgadza to znaczy że trzeba sie z tym pogodzić albo odejść i ew. zalozyc swoje forum na ktorym beda obowiazywaly inne zasady.
Inną bajką jest spadek merytoryczności na forach internetowych.. Na większości z nich.. A dlaczego to ja juz nie wiem :D
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 22-04-2015, 15:41   

Panie Kolego,to Wasze forum to jakiś kołhoz :zdz:
 
 
AMIGAnTOMEK 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 104
Skąd: Gniezno
Wysłany: 22-04-2015, 15:44   

Panie kolego nie kołchoz tylko nad ludzmi trzeba zapanowac bo inaczej robi sie burdel. Im wieksze forum tym cugle trzeba przyciagac.. Moge pokazac Ci niejedno na ktorym za jedno zle slowo na administracje wylatuje sie na zbity pysk..
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 22-04-2015, 15:44   

AMIGAnTOMEK napisał/a:

Inną bajką jest spadek merytoryczności na forach internetowych.. Na większości z nich.. A dlaczego to ja juz nie wiem :D

A ja wiem.
Albo zapał i pasja amatorów rządnych wiedzy i dzielenia się nią albo komercja. Wygrywa ta ostatnia a w takim przypadku nie ma miejsca na wiedzę bo tą zastępuje marketing.
Kiedyś była pasja dziś właściciel forum komercjalizuje swoją własność więc pasji nie ma co najwyżej przyzwyczajenie do odwiedzania tego miejsca.
Zrób sobie analizę aktywności uczestników. Mnie wchodzi że te kilkanaście osób nie tworzy nawet forum a co najwyżej małą grupę internetową. Według mnie nazywanie tego miejsca Forum jest już nadużyciem stosowanym w celu pozyskania reklamodawców co jest o tyle niesmaczne że zamieszczona tu reklama ani nie dociera do grupy docelowej ani nie zapewnia nawet minimalnej oglądalności a kreowany za jej pomocą wizerunek naraża reklamodawcę na utratę twarzy i tym samym przyczynia się do realnych strat biznesowych.

[ Dodano: 22-04-2015, 16:46 ]
jaros4 napisał/a:
Panie Kolego,to Wasze forum to jakiś kołhoz :zdz:


a gdzie ten kołchoz możesz podlinkować ?
 
 
AMIGAnTOMEK 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 29 Wrz 2014
Posty: 104
Skąd: Gniezno
Wysłany: 22-04-2015, 15:47   

Scaner napisał/a:
Kiedyś była pasja dziś właściciel forum komercjalizuje swoją własność więc pasji nie ma co najwyżej przyzwyczajenie do odwiedzania tego miejsca.

Aa to ja juz nie wiem. Nowy Tu jestem ale mówię ogólnie a nie tylko o tym forum.
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 22-04-2015, 16:22   

Zawsze jednak mozna sie tu na nurka umowic.
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 22-04-2015, 16:30   

AMIGAnTOMEK napisał/a:

Aa to ja juz nie wiem. Nowy Tu jestem ale mówię ogólnie a nie tylko o tym forum.


W sumie ja też.
Lepszą funkcję od forumowej sprawują dziś social media. Więc idea forum to trup tak jak dawniejsze kanały irc
 
 
waterman 



Stopień: D-Diver
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 2349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-04-2015, 16:45   

martin napisał/a:
I prosze nie sugeruj ze to bylem ja.
nie no co Ty w zyciu.....
jaros4 napisał/a:
Zawsze jednak mozna sie tu na nurka umowic.
a zważywszy że za dwa dni piątek....... trzeba coś zaplanować i z lekka pupe wychlodzić :)
 
 
 
martin 



Stopień: SealTeam
Kraj:
Germany

Wiek: 49
Dołączył: 10 Mar 2002
Posty: 7224
Skąd: Nürnberg/RFN
Wysłany: 22-04-2015, 17:05   

Wiedzialem ze dyskusja z toba nie ma najmniejszego sensu i wcale sie nie dziwie, ze nie dostajesz odpowiedzi na to pytanie.
 
 
waterman 



Stopień: D-Diver
Kraj:
Poland

Wiek: 59
Dołączył: 24 Maj 2005
Posty: 2349
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-04-2015, 17:19   

Mylisz się kolego..... już dostalem odpowiedz na moje pytanie.
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed