Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Dyskusje na temat wypadkow:
Autor Wiadomość
wdiver 

Kraj:
Poland

Wiek: 60
Dołączył: 02 Maj 2011
Posty: 119
Skąd: Poznań
Wysłany: 30-09-2015, 09:26   

wiecznychlopiec napisał/a:
myślę, że tym tematem pożegnaliśmy "most elite diver in the world" Jaaaaaaaaaaaanaaaaaaaa D. na tym forum :D

No i co Skoczylas bracie doigrałeś się!
 
 
pawlos1976 


Kraj:
Poland

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 501
Skąd: Szczytno
Wysłany: 30-09-2015, 10:08   

Trzeba za każdym postem przypominać Janowi super platynie jaki jest i był zajebisty, że zapomniał o swoich (studentach) :bee; , to może zamilknie na zawsze jak teraz nabrał wody w usta.
PZDR
 
 
wiecznychlopiec 



Stopień: Seal Team PADI
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 880
Skąd: Szczecin
Wysłany: 30-09-2015, 11:24   

pawlos1976 napisał/a:
jak teraz nabrał wody w usta.
PZDR


dobrze powiedziane, słonej egipskiej wody ;)
 
 
Mucha 


Kraj:
Netherlands

Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 351
Skąd: GA
Wysłany: 30-09-2015, 11:29   

Wróci za dwa, trzy lata z pomrocznością jasną ;)
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 30-09-2015, 12:06   

Przegoniliscie uzytkownika forum jednym wspomnieniem na temat bledu sprzed kilkunastu lat? Nie wierze.
 
 
Mucha 


Kraj:
Netherlands

Dołączył: 05 Paź 2011
Posty: 351
Skąd: GA
Wysłany: 30-09-2015, 12:38   

Yavox, no widzisz, a taki był ładny, platynowo- zajebisty :D
 
 
Henry 


Stopień: jest
Kraj:
Poland

Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 453
Skąd: z nad wody
Wysłany: 30-09-2015, 12:40   

Yavox napisał/a:
Przegoniliscie uzytkownika forum jednym wspomnieniem na temat bledu sprzed kilkunastu lat?

Przeganianie to funkcja zarezerwowana dla moderatora a my......... ? no cóż........?
Myślę ,że Wojtek nie wypomniałby tego faktu gdyby super instruktor , z super strzeżonego egipskiego miejsca , który kilka razy był napadany w naszym niebezpiecznym kraju a i za granicą doświadcza od nas wiele świństw bo to taka nasza cecha a do tego ................. itd , itp........ .
Szukanie wad u innych ( a już u osób nie z tego padoła )kiedy samemu dopuściło się takiego "wyczynu" to brzydka cecha i Wojtek był niezwykle łagodny w tym co napisał choć przyznam, że był to tak czy siak, zimny kubeł na rozgrzaną słońcem egipskim czachę.
Dzięki Wojtek.
ps.pozdrowionka dla Jacka !
 
 
DrOzda 


Stopień: **
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 14 Kwi 2003
Posty: 99
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-09-2015, 14:44   

Gdybym Janka nie poznał 18 lat temu na obozie na P2 nad Serwami , to bym sądził że to jakiś wirtualny troll względnie Arnold Buzdygan któremu zachciało się nurkować. Wtedy wydawał się zupełnie spoko gość .....
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 30-09-2015, 15:23   

DrOzda napisał/a:
Gdybym Janka nie poznał 18 lat temu na obozie na P2 nad Serwami , to bym sądził że to jakiś wirtualny troll względnie Arnold Buzdygan któremu zachciało się nurkować. Wtedy wydawał się zupełnie spoko gość .....


To taka cecha wspólna psychopatów
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 30-09-2015, 17:54   

internet to miejsce gdzie mozna sie wykreowac na kogokolwiek.

Scaner,pamiętasz ?

Ten temat gdzie dyskutowaliśmy o ISIS,Rosję dopuszczą do koalicji i wszystko rozejdzie się po kosciach...Ciekawi mnie kolejny krok Izraela,juz dawno musieli przewidywać ze tak sie stanie.

W ogóle to świetne miejsce do dyskusji o czym kolwiek,było juz o homoseksualistach,o motocyklach,wiec czemu nie o polityce :bee;
 
 
mbin 


Stopień: NTMX+
Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 25 Kwi 2013
Posty: 164
Skąd: Łódź
Wysłany: 30-09-2015, 18:38   

pouczający wątek ;)
 
 
BitPump 



Stopień: DIR-ektor
Kraj:
Poland

Wiek: 49
Dołączył: 06 Lut 2006
Posty: 1166
Skąd: Warszawa
Wysłany: 30-09-2015, 23:02   

DrOzda napisał/a:
Gdybym Janka nie poznał 18 lat temu na obozie na P2 nad Serwami


Ja z Jankiem nurkowałem w Egipcie w lutym 2006. Kiedyś to opiszę... Może na przykład w 10. rocznicę? :-)
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 30-09-2015, 23:14   

jaros4 napisał/a:
internet to miejsce gdzie mozna sie wykreowac na kogokolwiek.

Scaner,pamiętasz ?

Ten temat gdzie dyskutowaliśmy o ISIS,Rosję dopuszczą do koalicji i wszystko rozejdzie się po kosciach...Ciekawi mnie kolejny krok Izraela,juz dawno musieli przewidywać ze tak sie stanie.

To wersja optymistyczna
pesymistyczna jest taka że rozpęta się z tego wielka zadyma lub jak Żydzi to nazywają armagedon
realistyczna to ta którą obserwujemy czyli Rosja przepędzi stamtąd NATO i rozjadą gąsienicami rebeliantów obiecają Kurdom własne państwo i ich uzbroją żeby zaczęli walczyć z Turcją i żeby wykroili sobie kawałek nieistniejącego już Iraku ( co jeszcze próbuje się nie komunikować na zachodzie a co już jest faktem)

Ciekawi mnie jedynie czy pozwolą bezpiecznie wrócić talibom do Afganu bo właśnie ostatnio padło największe po Kabulu 300 000 miasto co w zasadzie przesądza o tym że możemy zacząć już używać zamiast Afganistan nazwy Taliban
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 01-10-2015, 11:45   KOGO DZIŚ OBSMARUJEMY? STARNAWSKIEGO?

O! W kilka dni CZTERY TYSIĄCE wyswietleń...

To sprawa z przed kilkunastu lat z pl.rec.nurkowanie

Zaczęła się wtedy i została DOKŁADNIE przeze mnie wyjaśniona - to sponsorowany tekst - stek kłamstw. Nie dość, że nie zrobiłem żadnego błędu to jeszcze mało nie wylądowałem w komorze dekompresyjnej starając się pomóc (jak się potem okazało nałogowym alkoholikom - Więckowski + kompan.)
Został przez innych usunięty z łodzi podczas safari - łódź specjalnie dobiła do brzegu w innym mieście i go WYNIESIONO - bo nie był w stanie chodzić o własnych siłach wraz z jego kumplem do kieliszka.
Wiecie jak chlejecie na safari więc pomyślcie do jakiego stanu oni się musieli doprowadzać na "polskim" safari, że im podziękowano.
Doskonale znają tą historię osoby biorące udział i piszące w tym wątku. Ale zarówno wtedy jak i teraz nie chodzi o wyjaśnienie prawdy a o "dokopanie" mi przez "PŁASKIE" osoby tak jak domowe SKANERY.. Po kolejnym świństwie który zrobił mi polski instruktor (na zasadzie "zdrowej konkurencji") postanowiłem nie pisać więcej na pl.rec.nurkowanie
Tak jak wcześniej zrobił to Michał Porada czy Krzysztof Benducki.
(też jeżdżenie na nich jak na łysej kobyle przez śmieci nie mające pojęcia o nurkowaniu)

Wenckowski i kumpel NIGDY więcej nie pojawił się na jakimkolwiek forum nurkowym, Nie było go ani przedtem ani potem.

Jak się okazało te forum żyło tylko z dokopywania.. Jak zabrakło "chłopca do bicia" forum się skończyło. Okazało iż nie mają o czym pisać w temacie nurkowanie.

Przekonajcie się sami. Wejdźcie na pl.rec.nurkowanie

Co widzimy i w tym wątku o wypadkach gdzie nawet MODERATOR rozpisuje się o MOTOCYKLACH, PŁASCY ludzie UMAWIAJĄ SIĘ w nim na grę w kulki czy też poruszane są inne bzdury NIE ZWIĄZANE Z TEMATEM a MODERATORZY pozostają BEZ REAKCJI..

Chłopek roztropek radzi mi abym sobie przetłumaczył słowa których ON i kumple od wódki nie rozumieją... A to wykształcenie poziomu ŚREDNIEJ szkoły.

Polski IT TDI jak zauważył, że proponuję kursy nurkowania technicznego na podstawowym poziomie za darmo już się tu pojawił z chęcią "strzelenia" "promocyjnego" artykuliku o mnie..

Mojego obrzydzenia dopełnia fakt iż dowiedziałem się jak obmawiacie Krzysztofa Starnawskiego za jego plecami.

Jak zwykle jak przy mojej niby "wpadce" jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze.

Jak się łatwo domyślić szczególnie aktywni w obsmarowywaniu Krzysztofa Starnawskiego są jego "kumple" INSTRUKTORZY prowadzący takie same lub podobne kursy, wyjazdy itp..
Oczywiście tak jak i tu swoje dorzucają zwykli menele "z pod budki z piwem".

Ten dowcip o "Polskim piekle" ciągle się spełnia.

Nieprawdopodobne bagno..
Ostatnio zmieniony przez Jan Dudzinski 01-10-2015, 11:58, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
wiecznychlopiec 



Stopień: Seal Team PADI
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 880
Skąd: Szczecin
Wysłany: 01-10-2015, 12:00   

za szybko ogłosiliśmy sukces :bee;

składanie logicznych i zrozumiałych zdań to poziom szkoły podstawowej, którego ty ewidentnie nie spełniasz... ktoś dobrze napisał - za dużo palisz, widać "dziury w głowie" jak się to potocznie nazywa
Ostatnio zmieniony przez wiecznychlopiec 01-10-2015, 12:03, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 01-10-2015, 12:38   Ignorowany Ignorant

wiecznychlopiec napisał/a:
za szybko ogłosiliśmy sukces :bee;

... za dużo palisz, widać "dziury w głowie" jak się to potocznie nazywa


Wyjaśnienie: przycisk "Ignoruj" na tej stronie służy do ignorowania.

Działa to wspaniale.

Właśne za chwilę za przepełnione madrością wypowiedzi nie zwiazane z tematem wątku zostajesz dodany do Ignorowanych Ignorantów.
Ostatnio zmieniony przez Jan Dudzinski 01-10-2015, 12:45, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
Henry 


Stopień: jest
Kraj:
Poland

Dołączył: 19 Lut 2005
Posty: 453
Skąd: z nad wody
Wysłany: 01-10-2015, 12:53   

Jan Dudzinski napisał/a:
Wyjaśnienie: przycisk "Ignoruj" na tej stronie służy do ignorowania.

Jan Dudzinski napisał/a:
Właśne za chwilę za przpełnione madrością wypowiedzi nie zwiazane z tematem wątku zostajesz dodany do Ignorowanych Ignorantów.


jak sobie coś z tego powodu zrobi to będzie na ciebie.
Nie boisz się ,że jak tak dalej będziesz wycinał to sam do siebie będziesz pisał ?
Pewnie nie.
 
 
grol 



Stopień: CMAS P2, SS, Nitrox
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 1071
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 01-10-2015, 13:04   

Jan Dudzinski napisał/a:
Zaczęła się wtedy i została DOKŁADNIE przeze mnie wyjaśniona

To poprosimy o przytoczenie faktów z Twojej perspektywy - bez wycieczek typu:
Jan Dudzinski napisał/a:
jak się potem okazało nałogowym alkoholikom - Więckowski + kompan.
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 01-10-2015, 13:09   Re: KOGO DZIŚ OBSMARUJEMY? STARNAWSKIEGO?

Jan Dudzinski napisał/a:
O! W kilka dni CZTERY TYSIĄCE wyswietleń...

To sprawa z przed kilkunastu lat z pl.rec.nurkowanie

Zaczęła się wtedy i została DOKŁADNIE przeze mnie wyjaśniona - to sponsorowany tekst - stek kłamstw.


Możesz wkleić to "dokładne wyjaśnienie" ?
Bo ja pamiętam dobrze że niczego nigdy nikomu nie wyjaśniłeś. Zostawiłeś 2 ludzi na morzu co więcej nawet nie zorientowałeś się że ich brakuje po powrocie do bazy.
Ostatnio zmieniony przez Scaner 01-10-2015, 13:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
wiecznychlopiec 



Stopień: Seal Team PADI
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 880
Skąd: Szczecin
Wysłany: 01-10-2015, 13:15   Re: Ignorowany Ignorant

Jan Dudzinski napisał/a:


Działa to wspaniale.

Właśne za chwilę za przepełnione madrością wypowiedzi nie zwiazane z tematem wątku zostajesz dodany do Ignorowanych Ignorantów.


to można dodać kogoś 2 razy? czuje się wyróżniony :serce:
Ostatnio zmieniony przez wiecznychlopiec 01-10-2015, 13:16, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed