Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Trupy ciągle a sezon nurkowy w Polsce dopiero się zaczyna..
Autor Wiadomość
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 16-05-2016, 09:24   Trupy ciągle a sezon nurkowy w Polsce dopiero się zaczyna..

J.w.

Pięknie początki "sezonu"...

"Sezonu na trupa"?

Oczywiscie wszystkie nieszczęśliwe bo przecież wszyscy w Polsce są PERFEKCYJNIE wyszkoleni..
 
 
Mieciu 



Kraj:
Poland

Wiek: 41
Dołączył: 14 Sie 2013
Posty: 399
Skąd: Białystok
Wysłany: 16-05-2016, 09:35   

Co chciałeś przez ten post osiągnąć?
Biznes się nie kręci to wyładowujesz swoje frustracje tutaj?
 
 
 
wiecznychlopiec 



Stopień: Seal Team PADI
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 880
Skąd: Szczecin
Wysłany: 16-05-2016, 09:41   Re: Trupy ciągle a sezon nurkowy w Polsce dopiero się zaczyn

Jan Dudzinski napisał/a:
J.w.

Pięknie początki "sezonu"...

"Sezonu na trupa"?

Oczywiscie wszystkie nieszczęśliwe bo przecież wszyscy w Polsce są PERFEKCYJNIE wyszkoleni..




nie wiedziałem, że będąc na dnie mentalnym można sięgnąć jeszcze niżej... właśnie przebiłeś poziom mułu w najbardziej zasyfionym polskim szambie...
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 16-05-2016, 09:50   

Ile osób rocznie topiło się sezon w sezon w Egipcie, o czym się nie mówiło, żeby biznes się kręcił? A wiesz może, ile osób dokonuje rocznie żywota w pięknych meksykańskich jaskiniach, o czym tylko lokalni wiedzą?

Myślisz, że tylko w Polsce nie są perfekcyjnie wyszkoleni? Zresztą czasem perfekcyjne wyszkolenie może nie pomóc - ktoś na przykład zostawi Cię na pełnym morzu no i dupa...
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 16-05-2016, 10:16   Trup się ściele...

Yavox napisał/a:
Ile osób rocznie topiło się sezon w sezon w Egipcie, o czym się nie mówiło, żeby biznes się kręcił? A wiesz może, ile osób dokonuje rocznie żywota w pięknych meksykańskich jaskiniach, o czym tylko lokalni wiedzą?

Myślisz, że tylko w Polsce nie są perfekcyjnie wyszkoleni? Zresztą czasem perfekcyjne wyszkolenie może nie pomóc - ktoś na przykład zostawi Cię na pełnym morzu no i dupa...


Tak jak w Polsce to polskie trupy to w
w Egipcie topili się Egipcjanie jak wnoszę?
A w Meksyku Meksykanie?
Stąd te porównanie?

"Myślisz, że tylko w Polsce NIE SĄ perfekcyjnie wyszkoleni? " To stwierdzenie bym oprawił w złote ramki i umieścił na czołówce tego forum..
Bo to chyba PIERWSZE w HISTORII takie stwierdzenie.
Bo do tej pory (do wczoraj?) obowiązywała inna wersja...


Co do zostania na pełnym morzu: być może słyszałeś o tym jak grupa kilkunastu osób na safari na Brothers na skutek silnego prądu o innym niż zwykle kierunku wypłynęła na powierzchnię i nie znalazła/nie została znaleziona przez swoją łódź (i potem inne). Potem właczyło się do tego wojsko (statki i helikoptery) i też nic. Po kilku dniach zaprzestano poszukiwań...
Znasz to? Może inni?
Bardzo ciekawa i POUCZAJĄCA historia...
Mówi jak niesamowici mogą być ludzie w momencie zagrożenia życia...
Ostatnio zmieniony przez Jan Dudzinski 16-05-2016, 10:23, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 16-05-2016, 10:21   

Na całym nurkowym świecie topią się nurkowie z różnych krajów. Śmierć nie zna narodowości. Ale nawiązując do pierwszego posta - what's the point?
 
 
Pawel71 

Stopień: Szuwarek
Kraj:
Poland

Wiek: 52
Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 191
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-05-2016, 10:24   

Nie chyba koledze chodziło o Master instruktora co to ma samych studentów i zapomina ludzi pozbierać po nurkowaniu Panie Janie znasz takiego ...

A co to twojego postu jesteś dupkiem - nie znasz okoliczności tego wypadku i nie znasz okoliczności innych wypadów, które się ostatnio wydarzyły wiece morda w kubeł. Policz ile ludzi zgniłe w samej dziurze w Egipcie prowadzonych przez takich master scuba instruktorów jak ty co to mówią dobzie dobzie ....
Ostatnio zmieniony przez Pawel71 16-05-2016, 10:25, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 16-05-2016, 10:36   Prostakom, chamom mówimy zdecydowane NIE !!!

Pawel71 napisał/a:
.....jesteś dupkiem - ..... morda w kubeł. ......


Zgłoszenie do moderatora +

Ten użytkownik jest na twojej liście ignorowanych
Henry Usuń użytkownika z listy ignorowanych
budiver Usuń użytkownika z listy ignorowanych
nuras5 Usuń użytkownika z listy ignorowanych
filipesku Usuń użytkownika z listy ignorowanych
Scaner Usuń użytkownika z listy ignorowanych
piotrkw Usuń użytkownika z listy ignorowanych
wiecznychlopiec Usuń użytkownika z listy ignorowanych
pawlos1976 Usuń użytkownika z listy ignorowanych
Pawel71 Usuń użytkownika z listy ignorowanych
 
 
Pawel71 

Stopień: Szuwarek
Kraj:
Poland

Wiek: 52
Dołączył: 26 Kwi 2013
Posty: 191
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-05-2016, 10:42   

O jaki zaszczyt zacząłem się czuć niedowartościowany ...
 
 
TYMOTEUSZ 



Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 1585
Skąd: warszawa
Wysłany: 16-05-2016, 11:51   

Raczej rzadko ostatnio wypowiadam się na tym forum ale czasami czytam i to co dziś zobaczyłem napisane przez Jana Dudzinskiego pobiło wszystko.

Mam prośbę durny tępy baranie dopisz mnie do swojej listy. ;fuck:
 
 
budiver 


Stopień: instruktor CMAS
Kraj:
Poland

Dołączył: 21 Maj 2006
Posty: 423
Skąd: Skwierzyna
Wysłany: 16-05-2016, 12:03   

Ileż razy pisałem o tym d....u. Szkoda nawet pisać. Pzdr.Arek
 
 
grol 



Stopień: CMAS P2, SS, Nitrox
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 1071
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 16-05-2016, 12:06   

Moderatorzy i administratorzy - zróbcie co trzeba. Niektóre jego posty biją na głowę działalność Smoka
 
 
Turlogh 


Kraj:
Poland

Dołączył: 23 Cze 2014
Posty: 548
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-05-2016, 12:08   

Janek tak szczerze mówiąc, to jaki cel ma to Twoje zachwalanie egipskich warunków nurkowych i pogodowych w porównaniu do polskich?
Tak między nami, nawet jak zacznę rozważać nurkowanie w Egipcie, to zgadnij do jakiej bazy na pewno nie pojadę z tego powodu?
A w ogóle, to chyba nie wierzysz w to, że tylko Morze Czerwone i długo długo nic? Ja naprawdę lubię nurkowanie w naszych zbiornikach i klimacie. Przyszło Ci na myśl że jest nas tutaj bardzo dużo osób które z utęsknieniem czekają na lód w zbiornikach?
I tak całkiem poważnie, byłem w EG kilka razy i nic nigdy mnie nie zmusi do funkcjonowania i zamieszkania w Egipcie i podobnych klimatów krajach, serio. Kto by lubił ciepłe piwo i spocone kobiety. ;) A jak będę chciał, to sobie wyskoczę na jedno czy dwa nurkowania. Ale Ty o tym wiedział nie będziesz.
Ja jednak tak całkiem poważnie myślę, że Ty dobrze o tym wiesz że zrażasz do siebie sporą grupę osób tym kpiarskim pisaniem. Pytanie jednak po co to robisz? Jesteś chory?
Pozdrawiam mimo wszystko
Ostatnio zmieniony przez Turlogh 16-05-2016, 12:10, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
klon 



Stopień: ntmx instructor
Kraj:
Poland

Dołączył: 20 Kwi 2009
Posty: 932
Skąd: Poznań
Wysłany: 16-05-2016, 12:11   

kolego Dudziński... czy to jakaś nowa forma agresywnego marketingu czy piszesz to co na prawdę myślisz?
 
 
Yabulon 


Stopień: RD
Kraj:
Poland

Wiek: 61
Dołączył: 20 Sie 2010
Posty: 102
Skąd: Kraków
Wysłany: 16-05-2016, 12:50   

Czytam to forum codziennie. Piszę bardzo rzadko, ale muszę napisać, że założyciela tego topicu uważam za największego debila tutaj piszącego. Nawet nie wiadomo jakie były przyczyny wypadku, ale genialny pan JD już osądził i wydał jedyny nieomylny wyrok. Brawo. Mam nadzieję, że administracja kiedyś go zbanuje i będzie święty spokój.
Ech... może niepotrzebnie to wszystko napisałem, bo to oznacza że dałem się sprowokować trollowi.
Ostatnio zmieniony przez Yabulon 16-05-2016, 12:51, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
steve1973 


Stopień: Ext. Range
Kraj:
Poland

Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 289
Skąd: Gliwice
Wysłany: 16-05-2016, 16:10   

Publiczne naigrywanie ze śmierci człowieka wymaga reakcji. Oczekuje stosownej reakcji moderatorów albo właściciela forum w stosunku do autora pierwszego postu. Proponuje rownież aby ten wątek skasować.
 
 
filipesku 



Stopień: szuwarek
Kraj:
Poland

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 473
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-05-2016, 17:47   

Czuję się wyróżniony :) A matka mogła połknąć :)
 
 
 
keflavik 

Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Lis 2015
Posty: 2
Skąd: mazowieckie
Wysłany: 16-05-2016, 18:19   

wiecznychlopiec napisał/a:
Jan Dudzinski napisał/a:
J.w.

Pięknie początki "sezonu"...

"Sezonu na trupa"?

Oczywiscie wszystkie nieszczęśliwe bo przecież wszyscy w Polsce są PERFEKCYJNIE wyszkoleni..




nie wiedziałem, że będąc na dnie mentalnym można sięgnąć jeszcze niżej... właśnie przebiłeś poziom mułu w najbardziej zasyfionym polskim szambie...


Dokładnie, takie zachowanie jest już poniżej poziomu.




grol napisał/a:
Moderatorzy i administratorzy - zróbcie co trzeba.


Jestem za.
 
 
KowiKowi1979 



Stopień: IANTD+DSAT+NAUI+PSAI
Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączył: 05 Wrz 2007
Posty: 460
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-05-2016, 19:17   

filipesku napisał/a:
Czuję się wyróżniony :) A matka mogła połknąć :)


<lol> Mógł być też felching lub snowballing ;-)
 
 
filipesku 



Stopień: szuwarek
Kraj:
Poland

Wiek: 34
Dołączył: 02 Sty 2011
Posty: 473
Skąd: Wrocław
Wysłany: 16-05-2016, 20:00   

Kowi dopiero teraz skumałem, że gość ma w sobie coś z Testovirona :)
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed