Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Sztandar wyprowadzić do piwnicy.
Autor Wiadomość
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 28-11-2016, 09:03   

jaros4 napisał/a:
w odróżnieniu od Ciebie,SSmoku Raczej nigdzie Cię nie widać...
Nigdzie nie widać a ślady pozostawiłem. PL 214445, PL 214464, PL 220824, P-411743, ... . Ten ostatni do duży krok.
http://forum-nuras.com/viewtopic.php?t=41310
Faktycznie tam Pawełka i Wojtusia nie widziałem.

pozdrawiam rc
 
 
mike217 



Stopień: P2 i inne
Kraj:
Poland

Wiek: 42
Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 451
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 28-11-2016, 09:28   

Anarchisto, to może i TY załóż sobie takie swoje prywatne forum. Przyjmował byś do niego tylko tak wielkie osobistości i samych naukowców. Dlaczego tego nie zrobisz?
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 28-11-2016, 09:37   

mike217 napisał/a:
Przyjmował byś do niego tylko tak wielkie osobistości i samych naukowców. Dlaczego tego nie zrobisz?
Chyba nie zauważyłeś drobiazgu o nazwie "głupek nie potrzebuje rozumu, jest jemu dobrze".
Chodzi o kogoś kto wskaże adres biblioteki, może wskaże regał.
Nie zastanawiasz się dlaczego szlak trafił "Kjar" po podaniu nazwisk 2 profesorów, którzy pisał regulacje dotyczące TTT. Czy przyczyna nie jest prozaiczna. Musieli by myśleć a to boli.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 28-11-2016, 09:43 ]
Na FN były kasowane informacje o leczeniu, tylko dlatego że ktoś ma kompleksy. Zdaniem tego osobnika nie mam prawa pisać o możliwościach leczenia i drogach do diagnozy. Nie ważne że należę do Polskiego Towarzystwa Medycyny i Techniki Hiperbarycznej. Wściekłość zawiść i nurkowie są skazywani na uszczerbek na zdrowiu czy śmierć.
Masz racjonalne wyjaśnienie ?

pozdrawiam rc
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-11-2016, 12:19   

Cześć,
proponowałem Rysiowi już kilkakrotnie założenie własnego forum nurkowego. Na pewno byłby to przebój w sieci i wielu jego wielbicieli mogłoby się tam zapisać. Byłaby to też zapewne kopalnia wiedzy. Ale Rysiu woli bić pianę tutaj - na Dive Treku Wojtek go wyczul i nie pozwolił na występy. Problem jest taki, że Rysiu musi mieć "wrogów", musi udowadniać wciąż swoją wyższość, pisać o dokonaniach - bo inaczej świat nie doceni jego "geniuszu". Ta przypadłość, podobnie jak inne zaburzenia tego typu, ma charakter falowy - już się wydawało, że Rysiu wyluzował i jak widać znowu swędzą go paluchy i klepie w klawiaturę. Ryszardzie - apeluje po raz kolejny - załóż własne forum nurkowe !. Obiecuję, że zapiszę się od razu - ja i moja rodzina oraz znajomi. Co Ty na to ?
 
 
DarekS 



Stopień: prawie OWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 04 Sty 2002
Posty: 1728
Skąd: N 53°46' E 20°29'
Wysłany: 28-11-2016, 20:20   



Ryszardzie, skoro uważasz że pora zamknąć to forum to daj jako pierwszy przykład i wyloguj się stąd, pokaż swoją wyższość i udowodnij słuszność swojego pisania w tym temacie. Chyba że to Twój bełkot.
 
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 28-11-2016, 22:47   

DarekS napisał/a:
Ryszardzie, skoro uważasz że pora zamknąć to forum to daj jako pierwszy przykład i wyloguj się stąd, pokaż swoją wyższość i udowodnij słuszność swojego pisania w tym temacie. Chyba że to Twój bełkot.


Materiał w PHR jest wydrukowany, wysyłać, czy jesteś ponadto ?

TomKur napisał/a:
Cześć,
proponowałem Rysiowi już kilkakrotnie założenie własnego forum nurkowego. Na pewno byłby to przebój w sieci i wielu jego wielbicieli mogłoby się tam zapisać. Byłaby to też zapewne kopalnia wiedzy. Ale Rysiu woli bić pianę tutaj - na Dive Treku Wojtek go wyczul i nie pozwolił na występy. Problem jest taki, że Rysiu musi mieć "wrogów", musi udowadniać wciąż swoją wyższość, pisać o dokonaniach - bo inaczej świat nie doceni jego "geniuszu". Ta przypadłość, podobnie jak inne zaburzenia tego typu, ma charakter falowy - już się wydawało, że Rysiu wyluzował i jak widać znowu swędzą go paluchy i klepie w klawiaturę. Ryszardzie - apeluje po raz kolejny - załóż własne forum nurkowe !. Obiecuję, że zapiszę się od razu - ja i moja rodzina oraz znajomi. Co Ty na to ?
Niedawno dzielnie broniłeś Jasia Dudzińskiego, jak dobrał się Tobie do skóry, znowu byłeś ratowany przez "martina". W rewanżu Dudziński znowu zmienił profil. Baw się z Dudzińskim, dla mnie jesteś: elementem neutralnym, dwuelementowej grupy z dodawaniem.

pozdrawiam rc
Ostatnio zmieniony przez anarchista 28-11-2016, 22:54, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 28-11-2016, 23:56   

No cóż, kolejny raz próbowałem. Widzę, że Darek tez próbuje. Ryszard - wyprowadź sztandar, tu nie miejsce dla Ciebie. Własne forum to będzie dla Ciebie raj, sama merytoryka i TY będziesz tam najważniejszy, będziesz rządził i decydował. Już widzę te tłumy chętnych.... Spróbuj chociaż.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 29-11-2016, 10:26   

TomKur napisał/a:
No cóż, kolejny raz próbowałem. Widzę, że Darek tez próbuje. Ryszard - wyprowadź sztandar, tu nie miejsce dla Ciebie. Własne forum to będzie dla Ciebie raj, sama merytoryka i TY będziesz tam najważniejszy, będziesz rządził i decydował. Już widzę te tłumy chętnych.... Spróbuj chociaż.

Czy napisałeś z rektorem lub prorektorem UG (może być z dowolnej innej wyższej uczelni) jakieś dzieło ?
W ostatnich 2 latach, może w tym roku ?

Jeśli tak to odezwij się, tym bardziej jak będzie to miało związek z nurkowaniem.

pozdrawiam rc
 
 
DarekS 



Stopień: prawie OWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 04 Sty 2002
Posty: 1728
Skąd: N 53°46' E 20°29'
Wysłany: 29-11-2016, 20:03   

Zgłaszam się na ochotnika, mogę "postawić" forum RC i będziesz miał swoje królestwo.
Pasuje?
 
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 29-11-2016, 22:26   

DarekS napisał/a:
Zgłaszam się na ochotnika, mogę "postawić" forum RC i będziesz miał swoje królestwo.
Pasuje?
Ten pomysł zgłaszałeś wprost ze 2 lata temu. Nawet jak wylatywałem w okolicach 2008/9 też proponowałeś osobny dział, w który użytkownicy wchodzą na własne ryzyko.
Tylko tu chodzi o coś innego, mam dostęp do literatury której większość instruktorów na oczy nie zobaczy. Małymi kroczkami informuje o tych fragmentach które są ciekawe. Z Subiektywnej Perspektywy.

Jak J.Kot mówi że zawsze można przejść na rekompresję saturacyjną to jest jasne. Dla "martina" nie ma problemów saturacyjnych w nurkowaniu. Dla R.Kłosa są, dla Le'Pechon są, dla J.Kota też. Nawet jak "martin i jego podopieczny nie wiedzą, to pozostawiam pewne hasło. nie którzy mogą zapełnić je treścią.

Swoją drogą dlaczego tolerujesz moderatora, który kasuje informacje o tym co robić w przypadku problemów. Tylko dlatego że to ja ją napisałem. Jest prawdziwa.
Dla leczenia kompleksów moderatora, nurkowie są skazywani na uszczerbek na zdrowiu czy życiu.

pozdrawiam rc
ps. materiał przesłałem, robisz co zechcesz.
Ostatnio zmieniony przez anarchista 29-11-2016, 22:35, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
Sebiriusz 



Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 684
Skąd: Płock
Wysłany: 30-11-2016, 10:03   

"Jeżeli jedna osoba powie ci, że jesteś osłem, to się tym nie przejmuj. Jeżeli dwie - spójrz w lustro. Jeżeli trzy, to kup sobie siodło."
 
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 30-11-2016, 11:33   

Sebiriusz napisał/a:
"Jeżeli jedna osoba powie ci, że jesteś osłem, to się tym nie przejmuj. Jeżeli dwie - spójrz w lustro. Jeżeli trzy, to kup sobie siodło."
"Kiedy na świecie zjawia się prawdziwy geniusz, poznać go po tym, że wszystkie tępaki sprzysięgają się przeciw niemu". Jonathan Swift

pozdrawiam rc
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 30-11-2016, 11:41   

anarchista napisał/a:
Sebiriusz napisał/a:
"Jeżeli jedna osoba powie ci, że jesteś osłem, to się tym nie przejmuj. Jeżeli dwie - spójrz w lustro. Jeżeli trzy, to kup sobie siodło."
"Kiedy na świecie zjawia się prawdziwy geniusz, poznać go po tym, że wszystkie tępaki sprzysięgają się przeciw niemu". Jonathan Swift

pozdrawiam rc


Nikt nie jest prorokiem we własnym kraju....


Forum jest aby znaleźć odpowiedzi na pytania.
A to ZUPEŁNIE nie działa.

Zadałem kika prostych pytań.
I żaden z polskich instruktorów nie potrafi na nie odpowiedzieć.
Matoły to lekkie słowo na nich..
Ostatnio zmieniony przez Jan Dudzinski 30-11-2016, 11:42, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 30-11-2016, 11:59   

Jan Dudzinski napisał/a:
Forum jest aby znaleźć odpowiedzi na pytania.
A to ZUPEŁNIE nie działa.
Owszem nie działa, jest wiele tematów które w bezpośredniej rozmowie można omówić z Polskimi rekordzistami.
Których nie wolno powiedzieć na Forum dla bezpieczeństwa użytkowników.
Klasyczny "§ 22" nie pytasz, mogę Tobie powiedzieć o granicach używania tlenu, pytasz nie mogę Tobie powiedzieć, bo możesz się zabić.
Im mniej umie moderator, tym bardziej się czepia.

pozdrawiam rc
 
 
luqu 

Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 136
Skąd: warszawa
Wysłany: 30-11-2016, 12:12   

anarchista napisał/a:
Sebiriusz napisał/a:
"Jeżeli jedna osoba powie ci, że jesteś osłem, to się tym nie przejmuj. Jeżeli dwie - spójrz w lustro. Jeżeli trzy, to kup sobie siodło."
"Kiedy na świecie zjawia się prawdziwy geniusz, poznać go po tym, że wszystkie tępaki sprzysięgają się przeciw niemu". Jonathan Swift

pozdrawiam rc


Ty naprawde masz dramatyczne problem ze swoim ego. Zeby napisac cos takiego o sobie trzeba miec osobowość narcystyczno psychopatyczną.
I zgadzam sie ze smierć tego forum jest po części twoja zasługa. Awantury, oskarżenia, oszczerstwa i ciagle wychwalanie swojej wiedzy, patentów, znajomosci a przy okazji poniżanie tych co wiedza mniej.
Ty potrzebujesz tego forum nie po to zeby komuś pomagać, doradzać czy uczyć, ty go potrzebujesz zeby zaspokoić swoje chore ego i jakies niespełnione ambicje.
Bądź konsekwentny i jak twierdzisz ze forum umiera i jest nieprzydatne to opuść ten tonący statek. Sądzę ze nie ma takiej opcji. Mylę sie ?
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 30-11-2016, 12:17   

anarchista napisał/a:
Jan Dudzinski napisał/a:
Forum jest aby znaleźć odpowiedzi na pytania.
A to ZUPEŁNIE nie działa.
Owszem nie działa, jest wiele tematów które w bezpośredniej rozmowie można omówić z Polskimi rekordzistami.
Których nie wolno powiedzieć na Forum dla bezpieczeństwa użytkowników.
Klasyczny "§ 22" nie pytasz, mogę Tobie powiedzieć o granicach używania tlenu, pytasz nie mogę Tobie powiedzieć, bo możesz się zabić.
Im mniej umie moderator, tym bardziej się czepia.

pozdrawiam rc


Sharm to ulubione miejsce żołnierzy elitarnych oddziałow specjalnych po zakończeniu słuzby.
Można się od nich dowiedzieć jak to o czym piszesz ma zastosowanie w praktyce.

jak byli szpikowani narkotykami przed akcją i potem lekarstwami dla najcięższych narkomanów po niej aby zneutralizować działanie pierwszych..
Aby w ogóle mogli zasnąć bez koszmaów po zabiciu gołymi rękami tuzina nieznajomych osób "ku chwale ojczyzny"..

To nie jest tak jak sie pokazuje w filmach..

A dlaczego wybierają Sharm?
Bo tu jest bezpiecznie.
To kim są, co robili jest tajne. Niby....
jak kolega chiał pojechać do Izraela nie wpuścili go.

Byle żołnierz żydowskiej słuzby granicznej miał wypisane na ekranie monitora o nim SPORO i to DOKŁADNYCH informacji. Naprawdę sam się żdziwił....Bo mu pokazali...

Zdaje się, że żona polskiego ministra spraw zagranicznych to Żydówka której specjalnością jest zbieranie informacji źródło - oficjalne informacje z Wiki).

Przypomnij forumowiczom jak to było i jest z żydowskimi bombami atomowymi..
W jaki sposób weszli w posiadanie materiałów roszczepialnych.
To był czysty terroryzm. I coś się stało? Sankcje?
Ostatnio zmieniony przez Jan Dudzinski 30-11-2016, 13:35, w całości zmieniany 5 razy  
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 30-11-2016, 13:58   

luqu napisał/a:
Ty naprawde masz dramatyczne problem ze swoim ego. Zeby napisac cos takiego o sobie trzeba miec osobowość narcystyczno psychopatyczną.
I zgadzam sie ze smierć tego forum jest po części twoja zasługa. Awantury, oskarżenia, oszczerstwa i ciagle wychwalanie swojej wiedzy, patentów, znajomosci a przy okazji poniżanie tych co wiedza mniej.
Ty potrzebujesz tego forum nie po to zeby komuś pomagać, doradzać czy uczyć, ty go potrzebujesz zeby zaspokoić swoje chore ego i jakies niespełnione ambicje.
Bądź konsekwentny i jak twierdzisz ze forum umiera i jest nieprzydatne to opuść ten tonący statek. Sądzę ze nie ma takiej opcji. Mylę sie ?
Cytowałem to, wtedy jasno pisałem że nie chodzi o mnie. Tu ciekawsza jest ekipa "sprzysiężonych tępaków".

Natomiast jak na zrównoważonego emocjonalnie, zbyt wiele żółci wylewasz, czy może jednak piszesz o sobie.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 30-11-2016, 14:13 ]
Tak historycznie, przyczepiłeś się do poziomu wysycenia hemoglobiny, w sytuacji w której nie może już więcej przyjąć, pojechałem po Twoim zamkniętym pytaniu. Podniosłeś wrzask.
Jakiś czas temu pisząc do PHR z konieczności wracałem do źródłowych publikacji. Napisali Tadeusz Orłowski i Tadeusz Doboszyński to samo, o możliwościach wiązania przez hemoglobinę tlenu, również wskazali osocze jako źródło łatwiejszego tlenu, w warunkach tlenowej dekompresji czy rekompresji.
Czy potrafisz dyskutować ? Nie stawiać pytań z odpowiedzią, w Rzymskim stylu dyskusji.

pozdrawiam rc.
 
 
nuras5 



Stopień: P3.Nitrox TDI
Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 23 Sie 2002
Posty: 1556
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 30-11-2016, 14:46   

Panowie - wyhamujcie . ja bym ten temat dawno wywalił do kosza.
Znowu zaczyna się zadyma . Proponuję dać rc 6 m-cy "odpoczynku"
To sami JD.
Ostatnio zmieniony przez nuras5 30-11-2016, 14:50, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
Jan Dudzinski 


Stopień: Mam
Kraj:
Belgium

Dołączył: 13 Wrz 2003
Posty: 472
Skąd: Belgium
Wysłany: 30-11-2016, 17:43   

nuras5 napisał/a:
Panowie -///
Znowu zaczyna się zadyma
.


O! jest temat jest i osoba BARDZO chętna do mordobicia (jej wpisy na tym forum).

TY byłeś w polskich oddziałach specjalnych..
Napisz ilu ludzi zamordowałeś w swojej karierze na rozkaz.
Jak najbardziej lubisz to robić?
Byłeś bardziej ogresywny od Lubowieckiego?
On był ledendą. Był tak brutalny, że jego wyczyny nawet instruktorom cichej śmierci odbierały mowę
Czym byłeś szpikowany przed misjami?

Zacznijmy od literki A
A jak amfetamina....
I jak idzie dalej?
Ostatnio zmieniony przez Jan Dudzinski 30-11-2016, 17:53, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
luqu 

Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 136
Skąd: warszawa
Wysłany: 30-11-2016, 19:47   

anarchista napisał/a:
luqu napisał/a:
Ty naprawde masz dramatyczne problem ze swoim ego. Zeby napisac cos takiego o sobie trzeba miec osobowość narcystyczno psychopatyczną.
I zgadzam sie ze smierć tego forum jest po części twoja zasługa. Awantury, oskarżenia, oszczerstwa i ciagle wychwalanie swojej wiedzy, patentów, znajomosci a przy okazji poniżanie tych co wiedza mniej.
Ty potrzebujesz tego forum nie po to zeby komuś pomagać, doradzać czy uczyć, ty go potrzebujesz zeby zaspokoić swoje chore ego i jakies niespełnione ambicje.
Bądź konsekwentny i jak twierdzisz ze forum umiera i jest nieprzydatne to opuść ten tonący statek. Sądzę ze nie ma takiej opcji. Mylę sie ?
Cytowałem to, wtedy jasno pisałem że nie chodzi o mnie. Tu ciekawsza jest ekipa "sprzysiężonych tępaków".

Natomiast jak na zrównoważonego emocjonalnie, zbyt wiele żółci wylewasz, czy może jednak piszesz o sobie.

pozdrawiam rc

Dałeś cytat do cytatu bez żadnych wyjaśnień. Nie ma tu cienia wątpliwości kto jest geniuszem a kto tępakiem. To w twoim stylu... nie mam racji to trzeba odwrócić kota ogonem i rozmemłać dyskusje żeby zgubić sedno. Jasno: kto jest geniuszem ? Kim są tępaki ?

anarchista napisał/a:
[ Dodano: 30-11-2016, 14:13 ]
Tak historycznie, przyczepiłeś się do poziomu wysycenia hemoglobiny, w sytuacji w której nie może już więcej przyjąć, pojechałem po Twoim zamkniętym pytaniu. Podniosłeś wrzask.
Jakiś czas temu pisząc do PHR z konieczności wracałem do źródłowych publikacji. Napisali Tadeusz Orłowski i Tadeusz Doboszyński to samo, o możliwościach wiązania przez hemoglobinę tlenu, również wskazali osocze jako źródło łatwiejszego tlenu, w warunkach tlenowej dekompresji czy rekompresji.
Czy potrafisz dyskutować ? Nie stawiać pytań z odpowiedzią, w Rzymskim stylu dyskusji.

pozdrawiam rc.


Nie "przyczepiłem sie" tylko wytknąłem błąd. Nie "podniosłem wrzask" tylko podjąłem dyskusje. To jest lekceważenie, chamstwo typowe dla ciebie i dlatego żadna merytoryczna dyskusja nie trwa dłużej niż kilka postów. Ja mimo ze o Tobie mam swoją osobistą nie najlepsza opinie nie zaczynam od prymitywnego najechania epitetami.
A propos "pojechac" to możesz sobie na wycieczkę i nie sadze zeby to było nurkowanie.

Popełniłeś błąd piszac cos o rozpuszczeniu tlenu w hgb. Normalnie nie ganiam po forum żeby w glorii chwały zdeptać jakiegoś robaczka ignoranta w kwestiach medycznych. Mnóstwo takich błędów tu jest ale nie lubuje sie w pastwieniu się i poniżaniu innych a właściwie głęboko gardzę taka postawa. Tak ze jak zobaczyłem jak taka alfa i omega, człowiek legenda który liczy dekompresje w 10 tkankach i 6 wymiarach w pamięci, zaprojektował rewolucyjne i przełomowe zapierające dech w piersiach wynalazki nurkowe, jego obliczenia i pomysły wykorzystują wszystkie jednostki specjalne świata, profesorowe wielu dziedzin bija sie choć o 5 minut rozmowy żeby spić odrobinę wiedzy z ust, włąsciciel patentów, publikacji, żelazny dyskutant specjalistycznych spotkań, meloman, pianista, koneser sztuki i rzadkich tylko ręcznie skręcanych cygar.......ufff mógł się tak po ludzku pomylić.
Po pierwszym szoku stwierdziłem że to moja szansa na zaistnienie, na ogrzanie sie w twoim oślepiającym blasku chwały.
Tak ze pozwoliłem sobie na taki płytki i kierowany niskimi pobudkami ruch jak wytkniecie takiemu herosowi wiedzy błędu i czerpanie z tego przyziemnej satysfakcji. Ale nie pozwoliłem na to żeby to uczucie urosło we mnie i dojrzewało bo na twoim przykładzie wiem jak to sie może skończyć.

Pozdrawiam oczywiście
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed