Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Nawet "KasiaK" nie mogła obronić.
Autor Wiadomość
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 20-04-2017, 10:15   Nawet "KasiaK" nie mogła obronić.

Właśnie się potwierdziło, znany IT z IANTD nie będzie już IT.
Pomogło w tym bajkopisarstwo o swoich wielkich kwalifikacjach i pogonienie przez Innerspace. Takiego obciachu nie przysporzył jeszcze nikt. Znany IT już był ostrzegany że ma nie kłócić się publicznie z innym IT, robił to na przełomie 2008/9r.

pozdrawiam rc
 
 
FABER 



Stopień: DiveLife
Kraj:
USSR

Dołączył: 03 Mar 2012
Posty: 674
Skąd: MORDOR
Wysłany: 21-04-2017, 09:12   

Witam was wszystkich po świętach i pragnę zapewnić, że temat wypadku w Fontanazzi nie umarł i w dalszym Ciągu walczymy o ponowne zawieszenie Andrzeja Kruczkowskiego i wyjaśnienia jak to sie dzieje, że przy tak oczywistym złamaniu standardów oficjalne stanowisko IANTD jest, że nic się nie stało. Ostania korespondencja z IANTD, którą wam przytoczyłem poniżej i zbadanie paru ważnych dokumentów jeszcze najbardziej utwierdza nas w przekonaniu, że o sprawę trzeba walczyć ze wszystkich sił. Nasz ostatni list otwarty podpisany przez Was (ponad 200 podpisów) przyniósł i pozytywne i negatywne efekty. Z jednej strony IANTD zapowiedziała kontrole nieprawidłowo robionych szkoleń oraz zaczęła produkować na gwałt dokumenty dla polskich instruktorów w języku Polskim (do tej pory było z tym marnie) z drugiej strony wprowadziła rodem ze stalinowskiej dyktatury metodę kadrową w stylu "Dziel i rządź" IT którzy podpisali list otwarty zostali przywołani do dyscypliny i zastraszeni. Tomek Żabierek ma odebrane IT, Virt został zawieszony jako IT, ja mam komisje etyki IANTD na karku która już tłumaczy na polski list w którym całkowicie usuwa mnie za nieetyczne zachowanie w stosunku do IANTD a Cacaj, Piórewicz i Popek są straszenie zawieszeniem ich IT jeśli będą publicznie się angażować w ten spór a Jacek Lubowiecki, który walczył z nami w sprawie tego wypadku i nagle nas opuścił bez słowa i przestał sie odzywać i awansował w IANTD.
Więc jak wiecie nic innego nam nie pozostało jak walczyć dalej bo to co sie dzieje jest karygodne i świadczy, że nas wszystkich lekceważą i w żywe oczy okłamują.
Napisaliśmy kolejny list otwarty i część z was już sie z nim zapoznała bo staraliśmy sie go dosłać za pomocą massengera do was byście się z nim zapoznali. Ze względów technicznych i reguł FB nie możemy go umieścić w tym miejscu więc dzisiaj po południu umieścimy go na stronie FB "Fontanazzi śmiertelny full cave" i tam przeniesiemy dyskusje. Bardzo proszę zapoznajcie się z nim bo choć w meritum sprawy pokrywa sie z pierwszym listem, który już podpisaliście to odkrywa jeszcze smutniejszą i szerszą prawdę o tym wypadku.
Będę was jeszcze raz prosił o jedność i wspólną walkę z tym co sie dzieje w naszej federacji i chodzi mi nie o moje wyrzucenie bo rozpoczynając walkę z tym bajzlem zdawałem sobie sprawę jak to sie może skończyć. Ale jesteśmy to winni rodzicom jednego z nas czyli Mamie i Ojcu Krzysztofa Betiuka, na którego zwalana jest cała wina za to że zginął na kursie

Krzysztof Starnawski posted
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 21-04-2017, 10:09   

FABER napisał/a:
i wspólną walkę z tym co sie dzieje w naszej federacji
Ponad miesiąc temu napisałem, że zobaczymy jak działa demokracja po Amerykańsku. Teraz widzicie skutki. Firma jest własnością Tom Mount, jeszcze jakieś pytania.
Przestrzegałem przed Romanem Virtem, który wypuścił was na cienki lód, sam miał załatwioną inną pracę.

FABER napisał/a:
i w żywe oczy okłamują
Przez lata z przeciętniaków robiono gwiazdy tu na FN. Teraz wychodzi prawda. IT który został pogoniony przez producenta CCR, zafundował wiele wstydu firmie. Lata temu żarł się na FN z Robertem i latał na skargę do HQ. Wtedy dostał ostrzeżenie 2008/9r. Wszedł w kolejną zadymę, nie opłacił składek, to podał na tacy swoją głowę.

FABER napisał/a:
to odkrywa jeszcze smutniejszą i szerszą prawdę o tym wypadku.
Czy stosujecie argumenty takie jak w Czechach ?

pozdrawiam rc

[ Dodano: 21-04-2017, 11:14 ]
"Ryszard S. M. Czarnecki Zobaczymy demokrację po amerykańsku, w prywatnej firmie.
Lubię to! · Odpowiedz · 16 marca o 09:59"

pozdrawiam rc
 
 
Chirurg 


Stopień: D-Diver MCCR -> E
Kraj:
Austria

Wiek: 43
Dołączył: 13 Maj 2008
Posty: 104
Skąd: Legnica - Wiedeń
Wysłany: 28-04-2017, 01:09   

FABER napisał/a:
Z jednej strony IANTD zapowiedziała kontrole nieprawidłowo robionych szkoleń oraz zaczęła produkować na gwałt dokumenty dla polskich instruktorów w języku Polskim (do tej pory było z tym marnie) z drugiej strony wprowadziła rodem ze stalinowskiej dyktatury metodę kadrową w stylu "Dziel i rządź"


Organizacja jest prawnie zobligowana do przetlumaczenia orginalnej instrukcji szkoleniowej "podrecznika" na jezyk w jakim posluguje sie kursant i instruktor.

W tym przypadku IANTD przetlumaczyla instrukcje po fakcie , mam nadzieje ze maja dobrych adwokatow i sporoy zapas kasy.

Panowie dzialajcie kasa nalezy sie rodzinie poszkodowanego a nie garazowej organizacji.

Dobranoc
 
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 28-04-2017, 08:08   

Chirurg napisał/a:
Organizacja jest prawnie zobligowana do przetlumaczenia orginalnej instrukcji szkoleniowej "podrecznika" na jezyk w jakim posluguje sie kursant i instruktor.

W tym przypadku IANTD przetlumaczyla instrukcje po fakcie , mam nadzieje ze maja dobrych adwokatow i sporoy zapas kasy.
Przy okazji pokazałem że od dawna byli wspierani niezbyt kompetentni ludzie, też jeden IT, tu na FN, w tym dziale. To że mnie znikały posty to norma, znikały też innemu IT. Bo trzeba było fałszować obraz.

Pokazałem że już na początku 2009 r krytyka wewnątrz organizacji w publicznej formie, jest nie mile widziana.

Również chłopcy IT i instruktorzy pokazali jakimi gierojami są, Starnawskiego pozostawili samego.
Została garstka i zwykli nurkowie, dziękuję za zachowanie kręgosłupa moralnego.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 28-04-2017, 09:20 ]
"5 sty 2009 20:11
Robert Klein TERPSIS
do mnie
Wycięli właśnie post, w którym gość napisał w jednym zdaniu, że wydaje
mu się, że mam rację. Tylko tyle. Był zaraz pod Twoim. Niezłe

RK"

Resztę ciekawego opisu stanu wiedzy, znajdziemy w sieci. Moderatorką była "KasiaK".

pozdrawiam rc

[ Dodano: 28-04-2017, 09:56 ]
Kasia jeszcze się wtedy bała wycinania Robertowi postów uniżenie przepraszam.
Co nie zmienia faktu że stałaś się samozwańczą moderatorką, żeby ratować Żabierka.

pozdrawiam rc
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed