Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
"Babska nurka" Łagów - opinie
Autor Wiadomość
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 26-05-2017, 09:56   

wro_bel napisał/a:
ale jeżeli przedstawisz go w zrozumiały dla OWD sposób to chętnie się zapoznam w wolnej chwili - wiedzy nigdy za wiele, a może się kiedyś przydać.
http://forum-nuras.com/viewtopic.php?t=41710 jest więcej w tamtym dziale.
Po wyjaśnienia nie zgłaszaj się do Macieja tego nie rozumie.
anarchista napisał/a:
Odważam się na:
http://www.phr.net.pl/mat...HR3(56)2016.pdf
str 63 i dalsze.
Tu też jest jasne wprowadzenie.
wro_bel napisał/a:
Możliwe - dlatego tym bardziej powinieneś przekazywać wiedzę w prosty sposób. Może wtedy mieliby pojęcie...
Łatwiej się obrazić i wydzierać że trzeba mnie wywalić np. Maciej. Tylko jednostki się nauczą, pozostali zostaną w "dobrej praktyce nurkowej" czyli zbiorowi zasad, które trzeba stosować, bez zrozumienia z czego wynikają.
Wykaż brak zrozumienia u instruktora, dodatkowo przed kursantami i potencjalnymi kursantami i masz zapiekłego wroga.

pozdrawiam rc
 
 
grol 



Stopień: CMAS P2, SS, Nitrox
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 1071
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 26-05-2017, 10:41   

wro_bel napisał/a:
więc skończmy te zbędne dyskusje i wróćmy do tematu.

To co robisz nazywa się 'karmieniem trolla'... I tak będzie pisał w tym samym stylu.
Jedyny sposób to ignorować, inaczej zamęczy Cię do tego stopnia, że 'wyjdziesz z nerw' i dostaniesz pasek.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 26-05-2017, 11:33   

grol napisał/a:
To co robisz nazywa się 'karmieniem trolla'... I tak będzie pisał w tym samym stylu.
Grzesiu, NDL policzyłeś ?
Było za trudne. Teraz uprawiasz zwykły trolling, dodatkowo ad personam.
Również latasz na skargę.

pozdrawiam rc
 
 
krzysiek_x
[Usunięty]

Wysłany: 28-05-2017, 12:04   

wro_bel, kolo jest upośledzony. Daj spokój, szkoda Twojego zdrowia.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 28-05-2017, 15:58   

krzysiek_x napisał/a:
wro_bel, kolo jest upośledzony. Daj spokój, szkoda Twojego zdrowia.
Od lat fascynuje mnie zbieranie się ludzi w grupy, nawracające, o których mam równe zdanie.

"Kiedy na świecie zjawia się prawdziwy geniusz, poznać go po tym, że wszystkie tępaki sprzysięgają się przeciw niemu." Jonathan Swift
http://cytatybaza.pl/cyta...wy-geniusz.html

Gratuluję bycia w dużej grupie.
Geniuszem nie jestem, ale na: Twoim tle, Macieja i "grol" to zaczynam się zastanawiać, czy może jednak.
http://i3to.wp.mil.pl/pl/1_133.html tu mnie wymieniają.

Czy Ty się przedstawisz "krzysiek_x", czy jak prawdziwy tchórz, potrafisz tylko czepiać się.

pozdrawiam rc
 
 
krzysiek_x
[Usunięty]

Wysłany: 28-05-2017, 17:56   

Obserwuję cię od kilku lat na forach i widzę, że masz zespół Aspergera. To można kontrolować lekami.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 28-05-2017, 18:01   

krzysiek_x napisał/a:
Obserwuję cię od kilku lat na forach i widzę, że masz zespół Aspergera. To można kontrolować lekami.
Jak widzisz dobrze Ciebie oceniłem, tchórz.

pozdrawiam rc
 
 
krzysiek_x
[Usunięty]

Wysłany: 29-05-2017, 00:05   

Dla mnie jesteś zwykłym człowiekiem, którego mijam raz na jakiś czas. Nie mam do Ciebie żalu o to, że mi ubliżasz. O chorych ludzi trzeba dbać i trzeba być wyrozumiałym. W końcu nie panują nad tym, co robią. Odwiedź czasem lekarza, naprawdę będzie Ci łatwiej zdobyć aprobatę jakiej Ci niezmiernie brakuje w życiu. Przykro mi, że taki los Cię spotkał. Pozdrawiam.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 29-05-2017, 07:16   

krzysiek_x napisał/a:
Dla mnie jesteś zwykłym człowiekiem, którego mijam raz na jakiś czas. Nie mam do Ciebie żalu o to, że mi ubliżasz. O chorych ludzi trzeba dbać i trzeba być wyrozumiałym. W końcu nie panują nad tym, co robią. Odwiedź czasem lekarza, naprawdę będzie Ci łatwiej zdobyć aprobatę jakiej Ci niezmiernie brakuje w życiu. Przykro mi, że taki los Cię spotkał. Pozdrawiam.
Nie masz odwagi cywilnej żeby się przedstawić. Zwykły tchórz.

pozdrawiam rc
 
 
TYMOTEUSZ 



Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 1585
Skąd: warszawa
Wysłany: 29-05-2017, 07:19   

Anarchista - a jak to jest z cofnięciem uprawnień dla Żabierka i brakiem umiejętności liczenia w modelu oraz twoimi patentami bo jakoś dawno o tym nie czytaliśmy? Opuszczasz się - popraw to natychmiast :rozpacz:
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 29-05-2017, 08:08   

TYMOTEUSZ napisał/a:
a jak to jest z cofnięciem uprawnień dla Żabierka
Jest zwykłym instruktorem i o czym tu mówić. "Mania" i "KasiaK" straciły obiekt uwielbienia o statusie IT, cierpią strasznie i bardzo im współczujemy.
TYMOTEUSZ napisał/a:
i brakiem umiejętności liczenia w modelu
Masz materiał w PHR i Nuras-Info, raczej potrafię.
TYMOTEUSZ napisał/a:
oraz twoimi patentami bo jakoś dawno o tym nie czytaliśmy?
Wojsko położyło łapę i się zastanawia czy utajnić, to jeśli chodzi o ostatnie 2 zgłoszenia.

Ze swojej strony poza 2 zgłoszeniami z marca, masz w Nuras-Info o płukaniu obiegu zamkniętego w Polskim wariancie, też będzie o stałości ciśnienia między stopniowego w Apeksach. Również ciąg dalszy w następnym miesiącu.


Co nam Ty powiesz, już coś odkryłeś, jakiś problem rozwiązałeś ?


pozdrawiam rc
 
 
piotr63 

Stopień: Padi
Kraj:
Poland

Wiek: 60
Dołączył: 01 Paź 2008
Posty: 68
Skąd: Szczecin
Wysłany: 29-05-2017, 12:53   

Smoku może coś na temat bazy a nie patentów i wyliczeń
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 29-05-2017, 13:30   

piotr63 napisał/a:
Smoku może coś na temat bazy a nie patentów i wyliczeń
Pytał to odpowiedziałem.

Baza nurkowa może być dowolna, jak się człowiek sam nie nauczy. To będzie umiał.

pozdrawiam rc
 
 
krzkus 

Stopień: 121
Kraj:
Poland

Wiek: 50
Dołączył: 19 Lip 2011
Posty: 210
Skąd: Katowice
Wysłany: 29-05-2017, 14:09   

Z powyższych postów wynika, że o bazie po prostu „szkoda gadać” 
Oczywiście, warto samemu sprawdzić i wtedy mieć wyrobioną opinię.
Nurkowałem w tej bazie jeden dzień, jakieś trzy lata temu, przy samej bazie do 9 metrów, zatopione drzewa to całkiem konkretna atrakcja, zawieźli nas również na ściankę, taką ponad 40 metrów, powietrze załadowali, uwag specjalnie nie miałem.
Cennik i kontakt poniżej
http://www.nurkowanie-lagow.pl/
 
 
wro_bel 

Stopień: PADI AOWD
Kraj:
Poland

Wiek: 40
Dołączył: 26 Paź 2016
Posty: 83
Skąd: Rokietnica
Wysłany: 29-05-2017, 14:44   

krzkus, dzięki za opinię o bazie.

W weekend jadę do nich robić kurs - po odezwę się i opiszę co i jak ;)

[ Dodano: 04-06-2017, 21:00 ]
Jestem po kursie - poziom szkolenia bardzo dobry w porównaniu z OWD na Malcie (skupienie się na ważnej teorii i przełożeniu jej na warunki w Polsce oraz na praktyce).

Baza bardzo fajna choć nie mam porównania z innymi z uwagi na ubogie doświadczenie nurkowe. ;P Gospodarze bardzo w porządku, miła atmosfera. Sprzęt w bardzo dobrym stanie, nie zajechany, apteczka pierwszej pomocy z tlenem jest, sprężarka bije butle dość szybko. Nabicie 1l = 2 zł.

[ Dodano: 07-06-2017, 20:06 ]
Baza oficjalnie nazywa się Baza nurkowa "Zamek" w Łagowie (to tak gdyby ktoś kiedyś przeszukiwał forum.
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed