Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
0 Zarejestrowanych, 0 Ukrytych i 105 Gości
Autor Wiadomość
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 09-05-2018, 09:40   

TYMOTEUSZ napisał/a:
i wcześniejszych forach jak i na fejsbuku skłócił się ze wszystkimi możliwymi osobami,
Znowu nie posługujesz się elementarną logiką, skoro potrafię wskazać chociaż 1 osobę (jest ich więcej) że są latami znajomymi na FN, FB i realnym świecie, to argument Twój poszedł w niebyt.
Osoby które nie rozróżniają pojęć wszyscy (bez żadnych wyjątków), od prawie wszyscy (ze skończona ilością wyjątków), powinny uważniej formułować zdania.
TYMOTEUSZ napisał/a:
(nie dziwię się - zapewne w biurze patentowym mieli go dokładnie tak samo dość jak użytkownicy na forach wiec na odczepne dali mu jakiś świstek).
To już metoda osoby podłej, zwykłe pomówienie.

Żeby uzyskać patent należy sporządzić opis patentowy. Można z pomocą rzecznika patentowego można w trudniejszym stylu samodzielnie.
Składa się opis w kancelarii walą pieczątkę i idzie do procedowania. W zeszłym roku zupełnie cywilne rozwiązanie do CCR przejęło wojsko i chciało utajnić. Jeśli tak się nie dzieje to trafia w ręce eksperta oceniającego, który ocenia czy jest innowacyjne i nie wynika w sposób oczywisty ze znanego stanu techniki. i też czy nie ma doniesień z innych źródeł czy jest znane. Patent w Polsce musi być nowością w skali Światowej. Następnie publikowany jest skrót opisu potem gdy nie ma protestów i nie pojawiły się inne rozwiązania uzyskuje się patent. Mam ich 4 szt następne 2 w drodze. Ty niestety nie masz o tym bladego pojęcia.
TYMOTEUSZ napisał/a:
Wysłany: 07-05-2018, 16:46
Ale co ja mogę wiedzieć - mam tylko kilka patentów więcej od ciebie, a w modelu liczę szybciej niż ty czytasz ten tekst :)
Jak widać nie masz tak wiele patentów skoro nie znasz drogi do uzyskania patentu.
Często moi adwersarze to prymitywne kłamczuchy, zakompleksione dla których pomówienie to narzędzie w dyskusji.
TYMOTEUSZ napisał/a:
Od wielu lat próbuje zrobić rebreather, wiele osób próbowało mu w tym pomóc ale on oprócz cytowania przedwojennej literatury i bicia piany w necie po prostu nic nie umie i niczego nie potrafi doprowadzić do końca.
Literaturę mam niestety powojenną, osób które chciały mi pomóc i posiadały jakiś dorobek, nie podasz. Jedyna która ma dorobek, jest we wspólnym patencie z 2015r.
TYMOTEUSZ napisał/a:
Podczas jednej z wielu wojenek na tym forum i obrzucaniu użytkowników za głąbów nierozumiejących podstaw dekompresji zaproponowałem na poważnie Anarchsicie aby poprowadził wykład, prezentację na ww temat.
To akurat prawda, jedyna w wypowiedziach "TYMOTEUSZ".
TYMOTEUSZ napisał/a:
Wiele osób było szczerze zainteresowanych. myślisz ze się zgodził? - oczywiście że nie, wykręcił się nie pamiętam już jakimi argumentami.
Publikowałem w Nuras.Info i było to poczytne. Najbardziej numer z września o elektrozaworze. Dokładnie pokazał ile błędów zrobił lokalu "bogu".
TYMOTEUSZ napisał/a:
Kilka lat temu toczył wojne z TŻ - nawet umówili się na wspólne nurkowanie - oczywiście Anarchista nie przyjechał i przedstawił zwolnienie lekarskie.
Akurat tu ważne jest każde słowo Żabierek wyznaczał terminy i ustalał wszystkie warunki i nie zgodził się na obiektywny wariant, w którym nie był by sędzia prokuratorem i katem. "Turbiss" to zaproponował.

steve1973 napisał/a:
Czy mógłby Pan na jakimś przykładzie napisać co musiałby zrobić konkrety adwersarz aby uznał Pan "wojnę" za zakoczoną?
To jest doskonały przykład "TYMOTEUSZ" kłamie, pomawia, wyjątkowo mówi prawdę.
Nie potrafi być fair, w rozmowie.

Tobie się to udało.
Taka zmiana formy dyskusji zakończy "wojnę". Niestety nie mam złudzeń, skoro tyle kłamstw wywalają adwersarze.

pozdrawiam rc

[ Dodano: 09-05-2018, 09:55 ]
TYMOTEUSZ napisał/a:
Od wielu lat próbuje zrobić rebreather, wiele osób próbowało mu w tym pomóc ale on oprócz cytowania przedwojennej literatury i bicia piany w necie po prostu nic nie umie i niczego nie potrafi doprowadzić do końca.
Dobrze że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Tu kilka problemów w obiegach zamkniętych rozwiązaliśmy.
Za to rozwiązanie uzyskałem wyróżnienie na konkursie I3TO.
"TYMOTEUSZ" czy ty się żywisz kłamstwami ?

pozdrawiam rc
 
 
steve1973 


Stopień: Ext. Range
Kraj:
Poland

Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 289
Skąd: Gliwice
Wysłany: 09-05-2018, 21:34   

Szanowny Panie RC
Z Pana odpowiedzi na forum i priv zrozumiałem jedno, że "wojny" nigdy się nie zakończą. Przykre to i przerażające. Dziękuję za szczerość. Pozdrawiam i zdrowia życzę
Robert Witek
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 09-05-2018, 22:02   

steve1973 napisał/a:
Z Pana odpowiedzi na forum i priv zrozumiałem jedno, że "wojny" nigdy się nie zakończą. Przykre to i przerażające.
To kapitalna recenzja działalności moderatora, wolno bluzgać użytkownikom (ich chroni) i sam bluzga. Pierwszy wpis. Zrozumiałeś więcej ?

pozdrawiam rc
 
 
steve1973 


Stopień: Ext. Range
Kraj:
Poland

Dołączył: 29 Wrz 2013
Posty: 289
Skąd: Gliwice
Wysłany: 09-05-2018, 22:02   

Na koniec tej dyskusji zrobię podsumowanie, które jest moim stanowiskiem na postawione pytanie w pierwszym poście tego wątku.
Przykro mi bo miałem inne nadzieje związane z tym forum.
Na mocy dyrektywy RODO, która zacznie obowiązywać w dniu 28.05.2018 cofam wszelkie zgody na przetwarzanie moich danych osobowych właścicielom i zarządzającym niniejszym forum. Oczekuje, że zostanę zapomniany w rozumieniu odpowiednich przepisów ustawy o ochronie danych osobowych i przyszłych przepisów RODO.
Robert Witek login steve1973
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 09-05-2018, 22:14   

http://forum-nuras.com/vi...t=37271&start=0

Nie dołączyłem linku.

steve1973 napisał/a:
Przykro mi bo miałem inne nadzieje związane z tym forum.
Znajdziesz tu pyskaczy i pustaki intelektualne, na innych forach są potulni, lecz nie są mądrzejsi.
Znajdziesz ludzi rozsądnych, to dużo trudniejsze, lecz trochę ich pozostało. Dzięki niektórym zapiekłym w miernej wiedzy, mam nowe rozwiązania, bo zawsze muszę argumentować merytorycznie. Temat o Elektrozaworze w CCR (Nuras.Info) też przysporzył ciekawego rozwiązania, dzisiaj poszerzyłem pole działania. Dlatego: osoby małe moralnie, dodatkowo bez żadnego dorobku, mi mogą. "E nawet tego mi nie mogą".

pozdrawiam rc
 
 
luqu 

Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Lip 2012
Posty: 136
Skąd: warszawa
Wysłany: 10-05-2018, 21:21   

"Kiedy na świecie pojawia się prawdziwy geniusz, można go poznać po tym, że wszystkie osły sprzysięgają się przeciwko niemu"

Anarchisto ( choć anarchizmem nie masz nic wspólnego) masz tylko jedna wadę jestes za skromny i zbyt krytyczny wobec siebie. Czy nie lepiej odrazu ogłosić sie mesjaszem ? Po co tylko geniuszem ? Nie lepiej bogiem religii dekompresji liczonej w modelu i to z helioksem jako synem bożym ? Jak Jechowi którzy chcą ci wmówić ze nich wersja swiata jest jedyna słuszna a jak ich wywalasz z domu to dziesiąty raz wchodzą oknem albo piwnica i gadają cały czas to samo. Na okrągło te same teksty: helioks patenty idioci nie umieją liczyć ja jestem jedynym co zna prawde.
Jak widzisz to paliwo sie wyczerpało ledwie pare postów tak dla zabawy podobnie jak paliwo smoleńskie. Jestes fajnym frekiem tego forum życzę ci zeby „twoje patenty” nie zginęły w stosie innych lepszych.
Pamiętaj jak jestes takim GENIUSZEM napewno przyjdzie twoja chwila chwały
 
 
lukpep 


Stopień: ADV. EAN
Kraj:
Poland

Wiek: 35
Dołączył: 08 Paź 2015
Posty: 67
Skąd: Bydgoszcz
Wysłany: 10-05-2018, 21:43   

luqu napisał/a:
Pamiętaj jak jestes takim GENIUSZEM napewno przyjdzie twoja chwila chwały


Wiesz jak to bywalo z najwiekszymi geniuszami?
Zwykle dopiero po smierci byli doceniani ;)
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 10-05-2018, 22:16   

luqu napisał/a:
masz tylko jedna wadę jestes za skromny i zbyt krytyczny wobec siebie.
Fajne żarty, zbyt skromny to nie jestem, lecz na tle ludzi z zerowym dorobkiem, to się odróżniam.
luqu napisał/a:
Czy nie lepiej odrazu ogłosić sie mesjaszem ?
Żabierek z Porębą się kłócą o ten status.
Cytat:
Na okrągło te same teksty: helioks patenty idioci nie umieją liczyć ja jestem jedynym co zna prawde.
Oni całkiem o czymś innym mówią, przykład słabiutki nawet jako żart.
luqu napisał/a:
Jak widzisz to paliwo sie wyczerpało ledwie pare postów tak dla zabawy podobnie jak paliwo smoleńskie.
Dziwisz się, adwersarze są zbyt ciency.

luqu napisał/a:
Jestes fajnym frekiem tego forum życzę ci zeby „twoje patenty” nie zginęły w stosie innych lepszych.
Ostatni patent z 2015r, rozwiązał pewne problemy, na których dawali dupy, znani producenci wojskowego i cywilnego sprzętu.
Przy okazji innych rozwiązań, brane są pod uwagę inne rozwiązania, co miłe też moje, jako znany stan techniki. Jak będziesz odniesieniem: dla kogoś, czy siebie, zrozumiesz o czym mowa.
luqu napisał/a:
Pamiętaj jak jestes takim GENIUSZEM napewno przyjdzie twoja chwila chwały
Geniuszem nie jestem, prywatne powiedzenie "jest mało inteligentów w nurkowaniu". Dlatego w elektronice trudno o nowości, bo ludzi mądrych jest od groma.
Dlatego należę do PTMiTH, tam aż tylu cieniasów nie ma, co na FN, czy i innych forach. Oceniając procentowo.

Sam widzisz, że skromny to ja nie jestem.

pozdrawiam rc
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 10-05-2018, 22:36   

Wyjątkowo wstrętne jest wplatanie w swoje urojenia innych "wrogów" używając publicznie ich nazwisk. Ci ludzie często nie wiedzą nawet, że ich nazwiska są używane do ich poniżenia i ośmieszenia oraz podkreślania ważności bełkotu autora Ale cóż, choroba nie wybiera, trzeba współczuć i życzyć rzadszych remisji choroby.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 11-05-2018, 08:52   

TomKur napisał/a:
Ci ludzie często nie wiedzą nawet, że ich nazwiska są używane do ich poniżenia i ośmieszenia oraz podkreślania ważności bełkotu autora Ale cóż, choroba nie wybiera, trzeba współczuć i życzyć rzadszych remisji choroby.
Jak uważasz że można ustanowić homeomorfizm R w R16, który jest bijekcją (NOF). To zrozumiesz dlaczego Paweł jest kandydatem do bycia królem dekompresji, w rozumieniu "luqu".

Ponieważ słownictwo i zakres pojęć, lekko przekracza Twój mały rozumek, to ocenisz tekst, z poziomu swojego pojmowania świata.

Kurasiu jest z waści ponurak, żartu nie rozumiejący, zaiste wieli to uszczerbek na osobowości.

pozdrawiam rc
 
 
TomKur 


Stopień: Shallow Diver
Kraj:
Switzerland

Wiek: 57
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 271
Skąd: Gdańsk
Wysłany: 11-05-2018, 10:48   

No cóż, nie każdy jest geniuszem czy innym Napoleonem jak Ty Rysio. Z reguły ludzie niedouczeni próbują ukryć swoją ignorancję pseudo-naukowym bełkotem. Rzeczy proste starają się uczynić trudnymi aby pokazać swoją "wiedzę" i wyższość nad innymi. Smutni frustraci z ogromnymi garbami kompleksów.
Zdrowia życzę Rysio. No i założenia własnego forum - jestem pewien sukcesu takiego przedsięwzięcia i tłumów użytkowników. Będziesz tam Napoleonem, prorokiem i geniuszem w jednej osobie. Co
Ty na to, kuszące co ?
Pozdro.
 
 
TYMOTEUSZ 



Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 1585
Skąd: warszawa
Wysłany: 11-05-2018, 11:02   

Anarchsita - ty po prostu nie możesz zrozumieć podstawowej rzeczy.

Wiedza która twierdzisz ze posiadasz nie jest potrzebna nam rekreacyjnym nurkom. Aby bezpiecznie wykonać rekreacyjne nurkowania (nie ważne czy ccr czy oc) wystarczy podstawowa wiedza z kursu. Pamiętaj - ty nurkujesz w algorytmach a my w wodzie. W wodzie jest trochę inaczej niż na kartce papieru. Nie jesteśmy w stanie zachować prędkości wynurzenia z dokładnością do jednej milisekundy, nie jesteśmy w stanie wisieć na przystanku z dokładnością do 4mm.

Co za tym idzie - nam nurkom potrzebna jest inna wiedza niż tobie.
Ty czerpiesz przyjemność z wymądrzania się na tematy nie związane z tym forum.
Z podobnym skutkiem swoją pseudo wiedzą mozesz zamęczac na forum szachowym.
My czerpiemy przyjemność z gadzeciarstwa (no bo jak nazwac kupno kolejnych automatów, skafandrów etc) a ty z wymądrzania się wiedzą czysto teoretyczną której de facto i tak nie masz.

Póki tego nie zrozumiesz nadal będziesz tkwił w swoim świecie.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 11-05-2018, 11:18   

TYMOTEUSZ napisał/a:
Anarchsita - ty po prostu nie możesz zrozumieć podstawowej rzeczy.
"TYMOTEUSZ" - Ty po prostu chyba nigdy zrozumiesz podstawowej rzeczy. Wiedza o już popełnionych błędach i mechanizmach w jakich zaszły jest potrzebna nurkom, upieranie się że trzeba być głupim tylko procedury i jesteśmy bezpieczni jest złudna. Nie ma innej wiedzy rekreacyjnej, jedna poprawia drugą i jest to zwrotna relacja. Udajesz że są to rozłączne tory. Bo jest to Twoja ucieczka od prawdy.
TYMOTEUSZ napisał/a:
a ty z wymądrzania się wiedzą czysto teoretyczną której de facto i tak nie masz.
Jeśli nie potrafisz dorównać, to udowodnij że potrafisz NDL heloksowe obliczyć i masz od groma patentów.

Dasz radę ? czy znowu uciekniesz w bredzenie o wyższości praktyki, nad wiedzą połączoną z weryfikacją praktyką. Dlaczego saperzy nie stosują Twojego wydurnienia ?

pozdrawiam rc

[ Dodano: 11-05-2018, 11:26 ]
TomKur napisał/a:
No cóż, nie każdy jest geniuszem czy innym Napoleonem jak Ty Rysio. Z reguły ludzie niedouczeni próbują ukryć swoją ignorancję pseudo-naukowym bełkotem. Rzeczy proste starają się uczynić trudnymi aby pokazać swoją "wiedzę" i wyższość nad innymi. Smutni frustraci z ogromnymi garbami kompleksów.
Pięnie uciekasz od udowodnienia homeomorfizmu R w R16. Jak zrozumiesz to daj znać. Możesz też zapytać o pozycję z BM, w której znajdziesz dowód.
TomKur napisał/a:
Smutni frustraci z ogromnymi garbami kompleksów.
Zdrowia życzę Rysio. No i założenia własnego forum - jestem pewien sukcesu takiego przedsięwzięcia i tłumów użytkowników. Będziesz tam Napoleonem, prorokiem i geniuszem w jednej osobie. Co
Ty na to, kuszące co ?
Mówi to Tomasz Kuraś, który na żartach się nie zna.
Jest już forum z "Napoleonem, prorokiem i geniuszem w jednej osobie" DiW się nazywa. Oczywiście znasz ocenę środowiska tak wybitnej postaci. Oczywiście żadnego patentu nie posiada, dlatego jest ponad przeciętnie inteligentny, tak jak Ty.

pozdrawiam rc
 
 
spłuczka 

Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Kwi 2011
Posty: 44
Skąd: Wrocław
Wysłany: 11-05-2018, 12:57   

anarchista napisał/a:
Jest tam mowa o sprawach na serio, też o kwalifikacjach szkolących. Niestety bzdety to nie są.


być może, ale pogardliwy sposób w jaki to komentujesz już na samym początku odrzuce. Nie chce się tego dalej czytać

anarchista napisał/a:

Pokażesz jakieś swoje osiągnięcia ?

pozdrawiam rc


nie i powiem Ci, że Twoje pytanie jest takie, trochę ...mało dorosłe :)
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 11-05-2018, 13:10   

spłuczka napisał/a:
być może, ale pogardliwy sposób w jaki to komentujesz już na samym początku odrzuce. Nie chce się tego dalej czytać
spłuczka napisał/a:
nie i powiem Ci, że Twoje pytanie jest takie, trochę ...mało dorosłe
Reasumując nie mam i znajdę pretekst, żeby nie pokazać niczego (najbardziej prawdopodobna hipoteza, gdybyś coś ciekawego miał, to bym o tym raczej wiedział). W ten sposób pozostajesz w przedszkolnej licytacji. Nazwiska też nie podajesz, żeby nie dało się szybko sprawdzić.
To akurat infantylnie nie jest "spłuczka", zwyczajny brak odwagi cywilnej, Bohaterze.

pozdrawiam rc
 
 
grol 



Stopień: CMAS P2, SS, Nitrox
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 05 Kwi 2009
Posty: 1071
Skąd: Ruda Śląska
Wysłany: 11-05-2018, 13:11   

1. O istnieniu anarchisty na forum decyduje admin. Ma świadomość efektów jego działalności i, mimo wszystko, uznaje, że jest przydatny - jego prawo. Jednak ograniczam do minimum aktywność na forum - patrz pkt 2
2. Specyfika forumowej twórczości anarchisty wynika z jakiejś dysfunkcji. Wg mnie dyskusja z nim to, mimo wszytko, dokuczanie osobie dysfunkcyjnej, a to nie fair (mam świadomość, że to co piszę też mu dokucza, ale nie jestem w stanie napisać priva do wszystkich...).
Dlatego dość dawno podjąłem decyzję, że nie dyskutuję z nim i nie reaguję na zaczepki, choć nie opuszcza i ciągle 'dopada mnie modelem'...
I to proponuję wszystkim jego adwersarzom.
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 11-05-2018, 13:26   

grol napisał/a:
1. O istnieniu anarchisty na forum decyduje admin.
Który zna wyniki poczytności w Nuras.Info, również to że nie było wielu którzy byli na siłach zarzucić kłam. Szuja (nawet znane nazwisko) zarzucająca plagiat, się znalazła, niestety teksty są przepuszczane przez program anty plagiatorski. Cholera są oryginalne.

grol napisał/a:
2. Specyfika forumowej twórczości anarchisty wynika z jakiejś dysfunkcji. Wg mnie dyskusja z nim to, mimo wszytko, dokuczanie osobie dysfunkcyjnej, a to nie fair (mam świadomość, że to co piszę też mu dokucza, ale nie jestem w stanie napisać priva do wszystkich...).
Dlatego dość dawno podjąłem decyzję, że nie dyskutuję z nim i nie reaguję na zaczepki, choć nie opuszcza i ciągle 'dopada mnie modelem'...
I to proponuję wszystkim jego adwersarzom.
Pyszczysz w tematach w których nawet podstaw nie rozumiesz. Nawet nie potrafisz powtórzyć obliczenia dla helioksu, po mojej publikacji wszystkiego dla azotu.
Następna sierota, która od lat potrafi tylko krzyczeć jestem zły, wywalić. Latanie na skargi przypomnij.
Oberwałeś łomot i zamiast nauczyć się, tylko pyskujesz i ostentacyjnie pogardzasz. Oczywiście wiesz ile jest warta pogarda nikogo.

pozdrawiam rc
 
 
TYMOTEUSZ 



Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 1585
Skąd: warszawa
Wysłany: 11-05-2018, 14:20   

jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś osłem to ją zignoruj, jeśli dwie osoby mówią ci ze jesteś osłem to je zignoruj. jednak jeśli pięć osób mówi ci że jesteś osłem to idź i kup sobie siodło...
 
 
anarchista
[Usunięty]

Wysłany: 11-05-2018, 14:33   

TYMOTEUSZ napisał/a:
jeśli jedna osoba mówi ci że jesteś osłem to ją zignoruj, jeśli dwie osoby mówią ci ze jesteś osłem to je zignoruj. jednak jeśli pięć osób mówi ci że jesteś osłem to idź i kup sobie siodło...
"Kiedy na świecie pojawia się prawdziwy geniusz, można go poznać po tym, że wszystkie osły sprzysięgają się przeciwko niemu"

Nie zauważasz że jesteś w stadzie ? Takie stada palantów latami się tworzą. Patentuję tylko ja, nikt ze stada nie wylazł i niczego nie mógł stworzyć nowego.

pozdrawiam rc
 
 
TYMOTEUSZ 



Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 29 Cze 2011
Posty: 1585
Skąd: warszawa
Wysłany: 11-05-2018, 15:37   

Anarchisto - trochę wiecej pokory i mniej samouwielbienia.

Wszystkie twoje problemy znikną jak uzmysłowisz sobie że nic w życiu nie osiągnąłeś, nic nie umiesz, a to co robisz i jaką wiedzę posiadasz jest nikomu nie potrzebne- pogódź się z tym. Będzie Ci łatwiej. :ping:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed