Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarekS
05-12-2011, 19:22
Naklejki - "ostatnie starcie"

Któr± naklejkę nakleję na swoje auto ?
Marcina750
3%
 3%  [ 1 ]
Pitt'a__
48%
 48%  [ 15 ]
Wz?r nr 4
6%
 6%  [ 2 ]
Wz?r nr 5
29%
 29%  [ 9 ]
Wz?r nr 6
6%
 6%  [ 2 ]
Wz?r nr 7
3%
 3%  [ 1 ]
?adna z wymienionych
3%
 3%  [ 1 ]
Głosowań: 0
Wszystkich Głosów: 31

Autor Wiadomość
Art 



Wiek: 44
Dołączył: 13 Mar 2002
Posty: 373
Skąd: Zabrze/Warszawa
Wysłany: 21-03-2003, 13:59   Naklejki - "ostatnie starcie"

Witam wszystkich chcących oznaczyć swoje pojazdy i nie tylko "Forumową" naklejką :!:
Którą w końcu chcecie???

Wersja Marcina 750


Wersja Pitt'a


Wzór nr 4


Wzór nr 5


Może DarekS zrobiłby małą ankietę i wstawił ją tutaj (klikało by się i byłby wynik bez zbędnego pisania, że jestem za MARCIN lub PITT)
Proszę nie mylić tego z walką o władzę czy dominację :mrgreen: tylko o wybór fajnej naklejki. Doceniam pracę obu autorów (sam nie zaproponowałem nic)

Myślę, że zainteresowani znają już te projekty

Ja jestem za projektem Marcina750 bo będzie się lepiej prezentował na autku i wygląda profesjonalnie.

Czekam na głosy i ankietę
Pozdrawiam
Artur Kędzierski
 
 
 
Piotr N.
[Usunięty]

Wysłany: 21-03-2003, 14:40   

Czy nie namieszam za bardzo jeśli spytam czy możnaby umieścić nurka Marcina na fladze Pitta? Flaga Pitta jest dla mnie bardziej czytelna i białe litery lepiej kontarastują z czerwonym niż czarne... Uważam, że na samochodach będzie lepiej widoczna.. natomiast nurek Marcina bardziej mi się podoba...

Nie namieszałem za dużo...?
 
 
Przeman 


Kraj:
Poland

Wiek: 45
Dołączył: 05 Sty 2002
Posty: 67
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 21-03-2003, 14:57   re

Dlaczego juz chcecie koniecznie decydowac ktorą naklejkę oddać do druku?? Czy technika druku tego wymaga?? Do maja jeszcze sporo czasu - moze jeszcze znjadzie się jakiś grafik i wrzuci tu swoją propozycję. Ja proponuję podać termin składania propozycji, a z drukowaniem jeszcze się wstrzymać.
 
 
 
 
 
Art 



Wiek: 44
Dołączył: 13 Mar 2002
Posty: 373
Skąd: Zabrze/Warszawa
Wysłany: 21-03-2003, 15:42   

DiveClub napisał/a:
Czy nie namieszam za bardzo jeśli spytam czy możnaby umieścić nurka Marcina na fladze Pitta? Flaga Pitta jest dla mnie bardziej czytelna i białe litery lepiej kontarastują z czerwonym niż czarne... Uważam, że na samochodach będzie lepiej widoczna.. natomiast nurek Marcina bardziej mi się podoba...


To jest pomysł!!!
 
 
 
Piotr N.
[Usunięty]

Wysłany: 21-03-2003, 18:16   

Art napisał/a:
To jest pomysł!!!


Dzięki... Nie zostałem sam... :) :beer3:
 
 
Pitt_M 



Stopień: jest ;)
Kraj:
Poland

Wiek: 64
Dołączył: 14 Mar 2003
Posty: 506
Skąd: warm-mazurskie
Wysłany: 21-03-2003, 19:25   

Witam
A czy musi być postać nurka ?
i jeżeli na auto to może w formacie PL~ki
http://republika.pl/gtb/nuras2.jpg
Pozdrawiam
;-)
 
 
nuras5 



Stopień: P3.Nitrox TDI
Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 23 Sie 2002
Posty: 1556
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 21-03-2003, 19:45   

Też fajne, ale utrzymałbym białe litery i obrys postaci- wydaje się znacznie czytelniejsze.
 
 
 
Piotr 


Kraj:
Poland

Wiek: 46
Dołączył: 12 Mar 2002
Posty: 61
Skąd: warszawa
Wysłany: 21-03-2003, 20:06   

hej!
zgadzam sie z przedmowca:
biale litery zdecydowanie lepiej widoczne!
i bardziej do mnie przemawia sylwetka nurka niz delfina (mimo, ze uwazam je za wspaniale zwierzeta)
 
 
 
wodzu 


Stopień: CMAS P***
Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączył: 26 Lut 2002
Posty: 136
Skąd: Kraków
Wysłany: 21-03-2003, 21:24   

Howgh!

DiveClub napisał/a:
... Flaga Pitta jest dla mnie bardziej czytelna i białe litery lepiej kontarastują z czerwonym niż czarne... Uważam, że na samochodach będzie lepiej widoczna.. natomiast nurek Marcina bardziej mi się podoba...


Art napisał/a:
To jest pomysł!!!


Popieram taką opcję :multi:

Cieszę się bardzo z takiego obrotu sprawy (jako, że sprowokowałem [nie]chcący ten zamęt) :mrgreen:
 
 
Radegast
[Usunięty]

Wysłany: 21-03-2003, 21:32   

Moim zdaniem nurek Marcina jednak zbyt przypomina nurka z logo PADI.
Poza tym może rzeczywiście da się jeszcze trochę poczekać z ostatecznym rozstrzygnięciem konkursu (:?:). Mamy tylko trzy i to podobne projekty, poczekajmy na inne. Zachęcam wszystkich do pracy (siebie samego również ;-) ).
 
 
MARCIN750 


Stopień: PADI DIVER
Kraj:
Poland

Wiek: 56
Dołączył: 17 Sie 2002
Posty: 98
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 22-03-2003, 09:43   

Jako, że ja podjąłem się wydrukowania tych naklejek chcę poinformować, że chciałbym spokojnie zacząć druk 2 tyg. przed spotkaniem. Czyli sprawę można byłoby zakończyć do 25 kwietnia - cały miesiąc.
Dobrze by było, gdyby zakończyć to szybciej bo planowałem z Darkiem S
zrobienie okolicznościowych kubków z logo forum (oczywiście z tym zaakceptowanym przez ogół), a na to potrzebuję ok. 3 tyg.
Pozdrawiam Marcin.
 
 
Radegast
[Usunięty]

Wysłany: 22-03-2003, 15:16   Nowe propozycje naklejki

Oto moje dwa projekty naklejki:

W związku z problemami technicznymi chwilowo nie zamieszczam projektów.

Postać nurka wziąłem z jakiejś strony z darmowymi clipartami, więc nie powinno być problemu z prawami autorskimi.
Są to projekty wstepne, więc liczę na uwagi/sugestie.
Ostatnio zmieniony przez Radegast 22-03-2003, 17:15, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
ArturP 


Wiek: 49
Dołączył: 10 Lut 2003
Posty: 69
Skąd: Olsztyn
Wysłany: 22-03-2003, 16:42   

Radegast ja nie widzę tych projektów czy inni mają tak samo?
 
 
 
Swist 


Stopień: TMX OC, CCR
Kraj:
Poland

Wiek: 40
Dołączył: 23 Paź 2002
Posty: 43
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-03-2003, 17:06   

Ja rowniez widze tylko czerwone krzyrzyki wiec moze Radegast sprawdz czy dobrze wstawiles....
 
 
Radegast
[Usunięty]

Wysłany: 22-03-2003, 17:49   Nowe propozycje naklejki

Zgodnie z obietnicą zamieszczam moje dwie propozycje forumowej naklejki:

Wzór nr 6



Wzór nr 7


Porszę o ewentualne komentarze i uwagi.
 
 
Dorota i Wojtek 



Stopień: Instruktorzy GUE
Kraj:
Poland

Dołączył: 11 Lut 2003
Posty: 1986
Skąd: Warszawa
Wysłany: 22-03-2003, 22:14   

Obydwie nam się podobają, ale nurek wydaje nam się trochę za bardzo hm... rozluźniony???
 
 
WolfEeel 



Stopień: AOWD
Kraj:
Canada

Dołączył: 14 Lut 2003
Posty: 284
Skąd: Pickering, ON
Wysłany: 23-03-2003, 01:28   

Wzór Nr. 7 jest bardziej nie typowy, więc oddaję na niego głos. :razz:

Marcin
 
 
 
Zbychu 
Sponsor FN


Wiek: 63
Dołączył: 10 Lis 2002
Posty: 56
Skąd: Gliwice
Wysłany: 23-03-2003, 11:57   

A moze tak jak napisał Pitt odstąpić od postaci nurka w tej naklejce.
Moze zrobic coś innego niż dotychczas, żeby nie była to damonstracja w stylu "jestem nurkiem" podziwiajcie mnie.
W końcu ma ona świadczyć o tym że się jest członkiem FORUM, a nie że się nurkuje w ogóle.Po drugie Ci którzy ją zobaczą na samochodzie i tak będą wiedzieć who is who, a oto chyba w tej całej zabawie chodzi. Nie chciałem aby to wyglądało na znak stop lub zakaz wjazdu.
Jeżeli się mylę to zostawcie na mnie chociaż jedną suchą nitkę.
Mój pomysł na naklejkę jest taki:
Ostatnio zmieniony przez Zbychu 23-03-2003, 17:14, w całości zmieniany 3 razy  
 
 
 
Radegast
[Usunięty]

Wysłany: 23-03-2003, 12:58   

Zbychu napisał/a:
Moze zrobic coś innego niż dotychczas, żeby nie była to damonstracja w stylu "jestem nurkiem" podziwiajcie mnie.


Zgadzam się, sam miałem podobną koncepcję, ale w końcu się zasugerowałem pozostałymi projektami.

Chętnie zobaczę propozycję Zbycha tylko, że nie moge otworzyć tego linka. Proponuję wrzucić swoją propozycję na FTP w postaci JPG albo GIF i dać linka na forum (o szczegóły pytaj admina DarkaS)

P.S.
Skoro ciągle pojawiają się nowe propozycje naklejki, to jaki sens ma to głosowanie? Może najlepiej by było ustalić termin nadsyłania projektów, potem głosowanie i do druku? :???:
 
 
Miłosz 



Stopień: plastikowy
Wiek: 47
Dołączył: 10 Lip 2002
Posty: 254
Skąd: Warszawa
Wysłany: 23-03-2003, 21:09   to nie jest nowy projekt naklejki...

Witam,

Ponizej zalaczam swoją rebusową wariację na temat forum. :)
Nie jest to nowy projekt naklejki - nie jestem grafikiem i nie umiem. Ale lubie rebusy i skojarzylo mi sie tak. Jesli to kogos natchnie i bedzie mial pomysl na kolejny wzor - umowmy sie, ze nie mialem z tym nic wspolnego i pozbywam sie niniejszym praw autorskich, hihi...

Pozdrawiam,
Nishigoi

 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed