Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: DarekS
05-12-2011, 19:22
Spotkanie FORUM Nuras - 15 lipca Warszawa
Autor Wiadomość
Piotr N.
[Usunięty]

Wysłany: 08-07-2003, 10:52   Spotkanie FORUM Nuras - 15 lipca Warszawa

Witam...

Wakacje wakacjami ale chyba trzeba się spotkać bo od siebie nie musimy odpoczywać :))
Zdaję sobie sprawę, że okres najtrudniejszy żeby wszystkim pasował termin spotkania bo pewnie porozjeżdżaliśmy się ale...

wtorek 15 lipca

PUB DIVER
Al. Jana Pawła II 50/52
(jest to przy pawilonach znajdujących się na Jana Pawła)

GODZINA 20:00

Czy tworzymy agendę spotkania czy robimy spontan? :)))
Wszelkie nowatorskie pomysły dozwolone :))

Pozdrawiam i do zobaczenia :))
 
 
Art 



Wiek: 44
Dołączył: 13 Mar 2002
Posty: 373
Skąd: Zabrze/Warszawa
Wysłany: 08-07-2003, 11:24   

Czyli tym razem już nie w tym Pub'ie co ostatnio???

Jestem tu nowy więc proszę o dokładne instrukcje dotarcia ;-)
Preferowane: Metro, Autobus - mieszkam na Andersa

Pozdrawiam
Południowy łącznik
 
 
 
Foczka 


Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Cze 2003
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2003, 11:28   jak milutko ;)

No ciesze sie niezmiernie, ze trafilam na info o planowanym spotkanku.
W koncu moze bede mogla Was poznac.

Jak tylko praca pozwoli, to sie chetnie stawie. 8)
 
 
 
Foczka 


Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Cze 2003
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2003, 11:39   dojazd

Arti, a w ktorym miejscu dokladniej mieszkasz???
 
 
 
Kuba 



Stopień: Wodnik Szuwarek
Kraj:
Bangladesh

Wiek: 47
Dołączył: 23 Mar 2003
Posty: 635
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2003, 11:50   

poprzednie spotkanie mialo miejsce w "Heńku" na Pulawskiej (u Jana Nurkowskiego), w Diverze mialo miejce pierwsze spotkanie "grupy warszawskiej".
lokal miesci sie na Al. Jana Pawla II 50/52, niegaleko skrzyzowania z Al. Solidarnosci, tuz przy poteznym ciagu sex-shopow.
(dlatego tez spodziewam sie, ze grupa ruro-tancerzy bedzie jeszcze ciekawiej wyposazona niz ostatnim razem :lol:

jest to znacznie blizej miejsca gdzie mieszkasz, wlasciwie najwygodniej bedzie chyba wybrac sie na spacerek (a przynajniej w trakcie dlugiej i pelnej niespodziwwanych zakretow drogi z powrotem)
licze, ze tym razem pojawi sie jeszcze wiecej osob, niz ostatnio...
(+ te, ktore sie wachaja i spodziewaja ze z nami o niczym innym jak o nurkowaniu nie mozna rozmawiac - vide clara

do zobacznia
Kuba
 
 
Foczka 


Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Cze 2003
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2003, 11:54   do Kuby

Hej Kubusiu,

Mam nadzieje, ze uda mi sie wpasc na Ciebie przy okazji tego spotkania, aby osobiscie podziekowac Ci za wsparcie ;)
 
 
 
Foczka 


Kraj:
Poland

Wiek: 44
Dołączyła: 28 Cze 2003
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2003, 11:57   a co do Artiego....

acha Arti,

jesli spacerek Ci sie nie marzy, to do bankowego, tyleczek w byle jaki tramwaj jadacy al solidarnosci w kierunku kina Feminy, 1 przystaneczek i wysiadka. Skrecamy w prawo w jana pawla i to juz kawaleczek na piechotke.
 
 
 
Aisa 


Kraj:
Poland

Wiek: 50
Dołączyła: 25 Mar 2003
Posty: 218
Skąd: WAW
Wysłany: 08-07-2003, 12:06   

Dobry termin !! Mania wraca to i rure sie kupi dla nastepnych chetnych do SeXtetu :mrgreen:
Trzeba tylko zarezerwowac caly ogrodek, zeby znow nie bylo problemu ze stolami (zawsze jakis klientow da sie wygonic tylko moze nie robmy zadymy ?)
uff wracam do pracy bo ostatnio mam jakis mlyn i nawet odezwac na forum nie mam za bardzo czasu.
C Yaaa !!!
 
 
Kuba 



Stopień: Wodnik Szuwarek
Kraj:
Bangladesh

Wiek: 47
Dołączył: 23 Mar 2003
Posty: 635
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2003, 12:55   

Piotrek juz rozmawial z Pletwa (Rekinem) o rezerwacji calego ogrodka. bedziemy to miec.
biorac pod uwage ilosc osob obecnych na ostatnim spotkaniu i prognozowana tendencje zwyzkowa bedzie to juz koniecznoscia...

Kuba

ps.Foczka..... :cmoook:
 
 
Marcin B 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 08-07-2003, 18:28   

Art - myślę, że spacerkiem będzie szybciej! To jest naprawdę blisko. Jak napiszesz, w którym dokładnie miejscu mieszkasz to narysuję Ci drogę przez podwórka :lol: :lol: :lol: - w sumie 20 lat mieszkałem na Muranowie :!!: :ban: .................
Pozdrawiam Marcin
 
 
 
Art 



Wiek: 44
Dołączył: 13 Mar 2002
Posty: 373
Skąd: Zabrze/Warszawa
Wysłany: 09-07-2003, 09:24   

Dziękuję wszystkim za chęć poprowadzenia mnie do Pub'u, może bardziej się przyda odprowadzenie mnie do domu... :mrgreen:

Chętnie zerknę na wszelkiego rodzaju mapki tajnych przejść przez podwórka na muranowie ;-)

Mieszkam na Andersa 27 i z niecierpliwością czekam na kolejne spotkanie, tym razem nie będę się śpieszył na pociąg :-)

Pozdrawiam
Południowy łącznik (wciąż bez dokumentów...)
 
 
 
ineke
[Usunięty]

Wysłany: 09-07-2003, 18:09   

Cześć,

Jak wyglądają takie spotkania? Jestem świeżo upieczoną nurczynką i trafiłam na forum całkiem niedawno. Czy nowicjusze są mile widziani na tego typu spotkaniach?

:-D
 
 
Marcin B 


Wiek: 53
Dołączył: 27 Kwi 2003
Posty: 83
Skąd: Warszawa
Wysłany: 09-07-2003, 20:17   

Wszyscy są mile widziani, zwłaszcza młode nuraczki :mrgreen: serdecznie zapraszamy zabawa jest przednia :lol: i towarzystwo wspaniałe, a jak masz przyjaciół nienurów też ich zabierz ze sobą, w tym towarzystwie wszyscy są mile widziani :mrgreen: :mrgreen: a może dadzą się zaszczepić tą nie uleczalną chorobą zwaną nuraniem :mrgreen: :lol: :mrgreen:
 
 
 
clara
[Usunięty]

Wysłany: 09-07-2003, 21:02   

..
Ostatnio zmieniony przez clara 07-11-2003, 12:18, w całości zmieniany 2 razy  
 
 
Victoria 



Stopień: DM, Adv. Nitrox
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączyła: 04 Cze 2003
Posty: 922
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-07-2003, 00:29   

to moze ja przyprowadze znowu jakas nowa nuraske...

jak ostatnio zaprosilam taka, ktorej na liscie nie bylo, to wszyscy sie ucieszyli, a ze ja pierwszy raz bylam to nawet nikt nie zauwazyl :(

to ja przyciagne jakas...
 
 
 
Aston 



Stopień: SSI PSAI
Kraj:
Vatican

Wiek: 60
Dołączył: 09 Kwi 2003
Posty: 617
Skąd: Wrocław
Wysłany: 10-07-2003, 01:43   

:wave:

Wam to dobrze :)

Bede w poblizu - jade na Grunwald, ale nie mam szans Was odwiedzic - brak czasu!

Biroxu zycze NAJ (sam nie uzywam - moze vinox albo inne takie :) )

:wave:

Szklo w dlon! :) :drink: :cmook: :wiggle: :dance: :nuty: :szampan: ;OK;

:wave:
 
 
 
Kuba 



Stopień: Wodnik Szuwarek
Kraj:
Bangladesh

Wiek: 47
Dołączył: 23 Mar 2003
Posty: 635
Skąd: Warszawa
Wysłany: 10-07-2003, 09:07   

Astonie....nie probuj sie wymigac...po zakonczeniu imprezy nawet nie zauwazysz jak szybko znajdziesz sie na miejscu ("Panowie, ktoredy na Grunwald???"
poza tym, poza beeroxem, istnieje grupa uskuteczniajaca vinov, pivoks-z-sokiemox czy tequillox a nawet soczkox...to nie problem - wyznawcy wszystkich szkol nurkowych sa serdecznie witani :wave:

Victorio - przyprowadzaj nowe nuraski, przyprowadzaj (nie mysl bynajmniej, ze nam nie wystarczasz....ale wiesz jacy sa faceci). Twoje przyjscie zostalo zarejestrowane - pamietamy, ze to byla Twoja inauguracja... :lol:

claro - ostatnio sie delikatnie mowiac nie bardzo popisalas...wachalas sie, wymyslalas jakies dziewne powody i...nic nie zjawilas sie....to brzydko :uuuu: teraz ma byc lepiej... :ban: :laska:

ineke....nie wyglupiaj sie :glupi; nie popelnij bledu clary :rozpacz: .... a jak wygladaja spotkania po pierwsze sie przekonasz jak sie zjawiz, po drugie mozesz poczytac sprawozdanka z ostatnich takich imprez a po trzecie w galerii sa ciagle zdjecia sextetu (Pedro&Boys) tanczacych na rurze....to chyba najlepsza rekomendacja. zjaw sie z usmiechem na ustach i zostan z nami :beer3:

niech zyja wszyscy nurasi!!!
Kuba
 
 
ineke
[Usunięty]

Wysłany: 10-07-2003, 13:23   

Poczytam te sprawozdanka i stawię sie we wtorek ;-)

Do zobaczenia :lol:
 
 
Piotr N.
[Usunięty]

Wysłany: 10-07-2003, 15:37   

ineke napisał/a:
Cześć,

Jak wyglądają takie spotkania? Jestem świeżo upieczoną nurczynką i trafiłam na forum całkiem niedawno. Czy nowicjusze są mile widziani na tego typu spotkaniach?

:-D


Cześć:))

Sptkanie są czysto towaryszkie... tematy nurkowe są również poruszane ale głównym celem jest wspólne, miłe spędzenie czasu.
Do tej pory zorganizowaliśmy dwa takie spotkanie. Za każdym razem jest grupa ludzi, która się nie zna z niki lub zna jedną osobę ale proces akceptacji odbywa się bardzo szybko :))

Zapraszam i do wtorku.
 
 
Aston 



Stopień: SSI PSAI
Kraj:
Vatican

Wiek: 60
Dołączył: 09 Kwi 2003
Posty: 617
Skąd: Wrocław
Wysłany: 14-07-2003, 01:34   

:wave:

OK,

z Grunwaldu juz wrocilem - w koncu...

Nie znam Warszawki i juz, ale jak przyjade to GDZIE spac?
Mam chec przyjechac do Nurasow.

:wave:

Pomozcie! :-D

:wave:
 
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed