Strona Główna FORUM-NURAS
Froum dla nurkujących i nie tylko ...

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy    KalendarzKalendarz
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat

Poprzedni temat «» Następny temat
wydzielono z koparki- nowe otwarcie
Autor Wiadomość
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 14-07-2014, 22:52   

jacek_fdj napisał/a:
luka napisał/a:
nie wiem jak wy ale ja chętnie bym zobaczył jakąś wizualizację tego co chce zrobić nowy właściciel sądzę ze to co będzie tam się działo przez najbliższy czas będzie powodowało że niestety ale będzie tam wyglądało tak jak wygląda

Podobno są na etapie projektów i uzgodnień a konkrety pojawią się we wrześniu.

Podobają mi się tacy goście jak ty. Podobno coś gdzieś jest, coś sie uzgadnia, ktoś z kimś coś omówił a tak w ogóle to jest cool. Kilka tygodni temu już miało być zajebiście - piałeś na płocie jakby ci kokoszkę młody kurak wyrwał a teraz piszesz o projektach?
Koledzy nie potwierdzają twojego optymizmu. Może w ocenie rzeczywistości berecik i okularki przeszkadzają ?
 
 
Yavox 



Stopień: T1 (GUE nTmx)
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 29 Lis 2010
Posty: 3419
Skąd: Warszawa / Józefów
Wysłany: 15-07-2014, 00:08   

Czy jest jakiś powód, dla którego nowy inwestor, wydawszy na zakup prawie dwie bańki, miałby teraz wszystko od ręki postawić w tydzień i już? Jak kupujesz ziemię pod budowę domu to też masz miesiąc po zakupie już zaplanowane, czy pasta do zębów będzie stała w przyszłej łazience po lewej czy prawej stronie lustra? Trochę spokoju ludzie, nikt nikogo nie goni. Będzie wizualizacja za miesiąc, to będzie. Będzie za kwartał, to też będzie. Skąd nagle to ciśnienie i oczekiwania, że nowy właściciel miałby cały koncert życzeń każdego zainteresowanego zrealizować w ciągu tygodnia czy miesiąca? A może zostawią teren tak jak jest i przez kolejne 3 lata nie kiwną palcem - i co z tego? Korona komuś z głowy przez to spadnie? Jak ktoś chciał realizować tam swoje wizje, trzeba było pożyczyć pieniądze, przyjść na licytację i kupić.
 
 
jacek_fdj 


Kraj:
Poland

Wiek: 55
Dołączył: 07 Gru 2012
Posty: 16
Skąd: Silesia
Wysłany: 15-07-2014, 01:13   

Aleksander napisał/a:
Podobają mi się tacy goście jak ty....... Może w ocenie rzeczywistości berecik i okularki przeszkadzają ?

Zapewne to jest przyczyną twojej zgredliwej upierdliwości. Zmień partnera Żwirka skoro nie pozwala ci być aktive. Nie można być całe życie Muchomorkiem passive i wyżywać się na forum nurkowym. To niezdrowe Aluś !
Dziękuję nie skorzystam jestem hetero. ;fuck:
Ostatnio zmieniony przez jacek_fdj 15-07-2014, 01:23, w całości zmieniany 4 razy  
 
 
mi_g 



Stopień: P2,Cave,nTMX
Kraj:
Poland

Wiek: 50
Dołączył: 15 Mar 2010
Posty: 1532
Skąd: Jaworzno
Wysłany: 15-07-2014, 08:27   

Yavox napisał/a:
Trochę spokoju ludzie, nikt nikogo nie goni.

Masz racje. Jeśli inwestor ma coś tam zrobić na stałe to sam projekt + uzgodnienia zajmą kilka miesięcy. Ja bym zakładał ze jak konkretna wizja będzie przed zimą i ruszy z budowa na wiosnę to bedzie to mozna uznać za szybkie działanie i sukces.
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 15-07-2014, 11:01   

a niech sobie budują,dla mnie mogą nawet wszystko wyasfaltowac.Mogą tez czekac na wszystkie konieczne pozwolenia nawet 2 lata.W ogole mi to nie przeszkadza.Tylko kasowanie za wjazd na plac budowy 30 pln to gruba przesada.Aaa,muszą inwestowac?Ok.Ja tez musiałem.Tylko przy pierwszym zamówieniu przed robotą, nie wyskoczylem do klienta:
-wezże mi zaplac całość od razu bo nie mam na wiertarke czy przyzad...
Ja wiem chłopy ze sobie tam nurkujecie czesto i chcecie miec tam dobrze,ale q...rwa bez przesady!
 
 
Avan 


Stopień: AOWD
Kraj:
Poland

Dołączył: 05 Lip 2014
Posty: 8
Skąd: Kołobrzeg / WWa
Wysłany: 15-07-2014, 11:30   

jaros4, przecież nikt Ci nie każe tam nurkować jak nie chcesz płacić o_O.
Twoim zdaniem, lepiej żeby zamknęli cały wjazd dla nurków i czekajcie sobie póki skończymy? To już chyba lepiej, aby baza była otwarta jakkolwiek, nawet jeśli to plac budowy i każdy sobie może wybrać, albo płaci albo nie easy.
Przecież to oni (inwestor) robi deal dla wszystkich nurków, że otwiera de facto plac budowy aby każdy chętny mógł sobie zanurkować.
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 15-07-2014, 11:45   

deal to on robi dla siebie,nie dla nurków.Nie widzisz innych rozwiązan balansujacych pomiędzy cena a standartem?Oczywiscie jest wiele innych ciekawszych miejsc i to nie tak daleko od Jaworzna,wiec tam do was bede jezdzil raczej żadko,nie przeszkadza mi to jednak by tu napisac co mysle o polityce cenowej nowego wlasciciela.Chyba nikogo tym nie obrazam?
 
 
nuras5 



Stopień: P3.Nitrox TDI
Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 23 Sie 2002
Posty: 1556
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 15-07-2014, 15:04   

Powinni brać więcej niż Kierepka- obcy na placu budowy to dodatkowy kłopot i niebezpieczeństwo.
Podziękujmy,że nie zamknęli akwenu na czas budowy.
 
 
 
slawek290 



Stopień: Lista Wildszte
Kraj:
Poland

Dołączył: 13 Lis 2010
Posty: 1959
Skąd: UBeckie metody Panów
Wysłany: 16-07-2014, 01:14   

nuras5 napisał/a:
Podziękujmy,że nie zamknęli akwenu na czas budowy.


No tak gdzie wszystkie niby nurki by nurkowały . Bieda panie bieda . Koparki zamknięte , Zakrzówek zamknięty i trza hobby zmienic bo się utopić można w normalnej wodzie .

Avan napisał/a:
Przecież to oni (inwestor) robi deal dla wszystkich nurków, że otwiera de facto plac budowy aby każdy chętny mógł sobie zanurkować.


Gratuluję pojmowania ekonomi .
 
 
Sebiriusz 



Kraj:
Poland

Wiek: 43
Dołączył: 02 Sty 2014
Posty: 684
Skąd: Płock
Wysłany: 16-07-2014, 20:56   

Tak zerkam w ten temat i zastanawiam się po co on jest. Przecież nic wspólnego się nie ustali, a i nawet nie specjalnie jest sens bo i tak nie macie-mamy wpływu. Więc po co się spinać...

 
 
 
Aleksander 



Stopień: **
Kraj:
Poland

Dołączył: 14 Mar 2012
Posty: 810
Skąd: Łódź
Wysłany: 16-07-2014, 20:58   

nuras5 napisał/a:
Powinni brać więcej niż Kierepka- obcy na placu budowy to dodatkowy kłopot i niebezpieczeństwo.
Podziękujmy,że nie zamknęli akwenu na czas budowy.

Na czyją korzyść Ty działasz? Za co many dziękować? Czego się najarałeś? Człowieku, jacy obcy? Co Ty tu robisz?
To, że wczoraj Darek wyciął mój temat dotyczący Ciebie i Twoich postaw nie załatwi sprawy. Działasz na szkodę nurków i fakt, że jesteś moderatorem uwłacza godności środowiska. Nie licz na to, że sprawa zostanie zamieciona

[ Dodano: 16-07-2014, 21:02 ]
jacek_fdj napisał/a:
Zmień partnera Żwirka skoro nie pozwala ci być aktive. Nie można być całe życie Muchomorkiem passive i wyżywać się na forum nurkowym. To niezdrowe Aluś !

Możesz to rozwinąć, uzupełniając o swoje osobiste doświadczenia? - zaciekawiłeś mnie
 
 
nuras5 



Stopień: P3.Nitrox TDI
Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 23 Sie 2002
Posty: 1556
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 17-07-2014, 06:39   

Śmieszysz mnie malkontencie. Działam na rzecz zdrowego rozsądku. Uważasz, że płetwonurkowie na placu budowy - to są swoi i zawsze się tam znajdują?
O godności środowiska nie pisz- bo wytaczasz działo na muchę- żenada.
EOT
Ostatnio zmieniony przez nuras5 17-07-2014, 06:40, w całości zmieniany 1 raz  
 
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 17-07-2014, 08:26   

Jesli moderator pisze ze nurkujacy powinni wiecej placic i byc do tego happy,bo to plac budowy,to ja dziekuje ci nurku5 za twoj "zdrowy "rozsadek.Wiadomo w czyim dzialasz interesie.FN to jest forum dla prowadzacych bazy,czy dla nurkow?
Nie napisze publicznie co mysle o podobnych postawach,pusc sobie kawalek kapeli "Strachy na Lachy",pt."Zyje w kraju w ktorym wszyscy chca mnie zrobic w h.".Taka pointa tej zrytej i za dlugiej dyskusji.

ps.FN jeszcze zipie,ale robcie tak dalej a sami spuscicie go do kibla.

[ Dodano: 17-07-2014, 09:00 ]
By uzupelnic,chcialem jeszcze dodac ze nie uwazam wlascicieli baz,lodek wozacych na nurki i samych nurkow za jakies wzajemnie zwalczajace sie grupy.
Wiec uprzejmie apeluje do prowadzacych "nowe koparki":

Kochani,pokazcie ze nie macie swoich klintow za dojne krowki ,kasujac za wjazd adekwatnie do aktualnego stanu.Zakonczcie swoj projekt powodzeniem,czego Wam zycze,a potem ustalcie cene za wjazd wedle Waszego uznania. :pa:

Wszyscy nawzajem sobie jestesmy potrzebni.
 
 
wiecznychlopiec 



Stopień: Seal Team PADI
Kraj:
Poland

Dołączył: 22 Cze 2011
Posty: 880
Skąd: Szczecin
Wysłany: 17-07-2014, 10:51   

czy cena za wjazd nie odstrasza osób postronnych, nie zainteresowanych nurkowaniem?
 
 
Scaner 



Stopień: instruktor NAUI PSAI
Kraj:
Vatican

Dołączył: 26 Paź 2010
Posty: 1981
Skąd: Skątowni
Wysłany: 17-07-2014, 11:08   

wiecznychlopiec napisał/a:
czy cena za wjazd nie odstrasza osób postronnych, nie zainteresowanych nurkowaniem?

Tak odstrasza dlatego powinna wynosić 100 pln od łba wtedy byłby święty spokój z natrętami.
 
 
pawlos1976 


Kraj:
Poland

Dołączył: 10 Lis 2012
Posty: 501
Skąd: Szczytno
Wysłany: 17-07-2014, 11:24   

jaros4 napisał/a:


Kochani,pokazcie ze nie macie swoich klintow za dojne krowki ,kasujac za wjazd adekwatnie do aktualnego stanu.Zakonczcie swoj projekt powodzeniem,czego Wam zycze,a potem ustalcie cene za wjazd wedle Waszego uznania. :pa:

Wszyscy nawzajem sobie jestesmy potrzebni.


A wziąłeś pod uwage to że tak właśnie ustalili.
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 17-07-2014, 11:44   

a skad wam sie tam wzieli jacys postronni,i co tu maja do rzeczy :zdz: ???

Biorac pod uwage inne nurkowisko z lepsza woda,gotowa infrastruktora i 2000 innych rzeczy ktorych w jaworznie NIGDY NIE BEDZIE,to dla mnie dzisiejsza cena za wjazd jest wzieta z palca.Niektorym to odpowiada innym nie.

Jak ja zazdroszcze kolegom z Wybrzeza :buuu:

Koncze,bo tu juz nic mądrego napisac sie nie da,a szkoda energii na ciągle nap...lanki.
 
 
nuras5 



Stopień: P3.Nitrox TDI
Kraj:
Antigu and Barbuda

Dołączył: 23 Sie 2002
Posty: 1556
Skąd: Inowrocław
Wysłany: 17-07-2014, 12:24   

jaros4 napisał/a:
Jesli moderator pisze ze nurkujacy powinni wiecej placic i byc do tego happy,bo to plac budowy,to ja dziekuje ci nurku5 za twoj "zdrowy "rozsadek.Wiadomo w czyim dzialasz interesie.FN to jest forum dla prowadzacych bazy,czy dla nurkow?


jaros4- proszę zacytuj gdzie napisałem, że nurkowie powuinni więcęj płacić - nie odniosłem się ani słowem do cen. Twierdzę tylko, że powinniśmy się cieszyć, że na czas budowy nie zamknęli nurowiska , do czego mieli prawo.
A wpływy z wejściówek w stosunku do nakładów są znikome.
 
 
 
Pawel_B 



Stopień: Instruktor MSDT
Kraj:
Poland

Wiek: 48
Dołączył: 02 Maj 2012
Posty: 709
Skąd: Warszawa
Wysłany: 17-07-2014, 12:30   

Sprężarkownia jest? Jest. Nitrox jest? Owszem. Kibel? Wejście do wody? Możliwość zanurkowania w nocy? Prace remontowe sugerujące, że będzie dużo, dużo lepiej? Wszystko jak na razie do przodu. Ale najlepiej by to wszystko było za darmo, przecież nurkom się należy ;) :) .

Pozdrawiam, Paweł
 
 
jaros4 



Stopień: Rugby-Oświęcim
Kraj:
Jamaica

Wiek: 55
Dołączył: 07 Cze 2007
Posty: 1787
Skąd: oswiecim
Wysłany: 17-07-2014, 12:36   

a gdzie ja napisalem ze ma byc za darmo?

Nuras5 jasno napisales ze powinni brac wiecej niz Kierepka.Na poprzedniej stronie.

Ja juz mam dość. :papa:
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Dodaj do: Wypowiedź dla Wykop  Wypowiedź dla Facebook  Wypowiedź dla Wyczaj.to  Wypowiedź dla Gwar  Wypowiedź dla Delicious  Wypowiedź dla Digg  Wypowiedź dla Furl  Wypowiedź dla Google  Wypowiedź dla Magnolia  Wypowiedź dla Reddit  Wypowiedź dla Simpy  Wypowiedź dla Slashdot  Wypowiedź dla Technorati  Wypowiedź dla YahooMyWeb
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group

Administrator FORUM-NURAS uprzejmie informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi
umieszczanych przez użytkowników na Forum. Zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania i edytowania, w ciągu 24
godzin, postów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej
czy tez propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady regulaminu.
Przypominam, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Serwis wykorzystuje pliki cookies, które są zapisywane na Twoim komputerze. Technologia ta jest wykorzystywana w celach funkcjonalnych, statystycznych i reklamowych.
Pozwala nam określać zachowania użytkowników na stronie, dostarczać im odpowiednie treści oraz reklamy, a także ułatwia korzystanie z serwisu, np. poprzez funkcję automatycznego logowania.
Korzystanie z serwisu Forum-Nuras przy włączonej obsłudze plików cookies jest przez nas traktowane, jako wyrażenie zgody na zapisywanie ich w pamięci urządzenia, z którego korzystasz.
Jeżeli się na to nie zgadzasz, możesz w każdej chwili zmienić ustawienia swojej przeglądarki.
Przeczytaj, jak wyłączyć pliki cookie i nie tylko
FORUM-NURAS topic RSS feed